Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to tr_TR translation catalogue (7158 entries)

note: translators: no need to translate it. It's a link.
en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
tr_TR: 
    			Bu sayfa "Yakında" modunda ve yalnızca size ve izni olan kişilere görünür. Herkese açık hale getirmek için <a href='%s'>görünürlük ayarlarını değiştirin</a>

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
tr_TR[0]: 
    %%C%1$d%%n uyumlu eklenti bulundu%2$s
tr_TR[1]: 
    %%C%1$d%%n uyumlu eklenti bulundu%2$s

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
tr_TR[0]: 
    %%C%1$d%%n uyumsuz eklenti bulundu%2$s
tr_TR[1]: 
    %%C%1$d%%n uyumsuz eklenti bulundu%2$s

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
tr_TR[0]: 
    %%C%1$d%%n belirsiz eklenti bulundu%2$s
tr_TR[1]: 
    %%C%1$d%%n belirsiz eklenti bulundu%2$s

note: translators: %s: date interval
en:  (%s ago)
tr_TR:  (%s önce)

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL
en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
tr_TR:  Mağazanızı güncellemek için woocommerce.com'a <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">bağlayın</a>.

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL
en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
tr_TR:  Güncellemek için <a href="%1$s">WooCommerce.com Güncelleme Yöneticisi'ni yükleyin</a>.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
tr_TR:  Güncellemek için WooCommerce.com Güncelleme Yöneticisi'ni etkinleştirin.

en:  says
tr_TR:  diyor

note: translators: 1: URL to My Subscriptions page 2: Product price
en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
tr_TR:  Aboneliğinizin süresi doldu, güncellemek için <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">yenileyin %2$s</a>.

note: translators: 1: Expiry date 1: URL to My Subscriptions page
en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
tr_TR:  Aboneliğinizin %1$s tarihinde süresi doluyor, güncellemeler almaya devam etmek için <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">otomatik yenilemeyi etkinleştirin</a>.

note: translators: %1$s Coupon codes, %2$s Reason
en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
tr_TR: "%1$s" sepetten kaldırıldı. %2$s

note: translators: %s is the submitted URL.
en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
tr_TR: "%s" kaydedilemedi. Lütfen inceleyip geçerli bir URL olduğundan emin olun ve tekrar deneyin.

note: translators: %s: coupon code
en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
tr_TR: "%s" zaten uygulandı ve diğer kuponlarla birlikte kullanılamaz.

note: translators: %s: Integration name.
en: "%s" is already registered.
tr_TR: "%s" zaten kayıtlı.

note: translators: %s coupon code
en: "%s" is an invalid coupon code.
tr_TR: "%s" geçersiz bir kupon kodudur.

note: translators: %s: shipping class name
en: "%s" shipping class cost
tr_TR: "%s" gönderim sınıfı maliyeti

en: "%s" tax rates
tr_TR: "%s" vergi oranları

en: "From" address
tr_TR: "Gönderen" adresi

en: "From" name
tr_TR: "Gönderen" adı

note: translators: %s: attachment id translators: %s: attachment ID translators: %s: image ID
en: #%s is an invalid image ID.
tr_TR: #%s geçersiz bir görsel kimliği.

note: translators: %d: price
en: $%d/year
tr_TR: %d$/yıl

note: translators: %1$s is an open anchor tag (<a>) and %2$s is a close link tag (</a>).
en: %1$1sExplore our docs%2$2s for more information, or just get started!
tr_TR: Daha fazla bilgi için %1$1sdokümanlarımızı inceleyin%2$2s veya hemen başlayın!

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
tr_TR[0]: %1$d hata bulundu: %2$s siparişi yeniden taşırken. Lütfen yukarıdaki hatayı inceleyin.
tr_TR[1]: %1$d hata bulundu: %2$s siparişleri yeniden taşırken. Lütfen yukarıdaki hataları inceleyin.

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
tr_TR[0]: %1$d hata bulundu: %2$s. Lütfen yukarıdaki hatayı inceleyin.
tr_TR[1]: %1$d hata bulundu: %2$s. Lütfen yukarıdaki hataları inceleyin.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
tr_TR[0]: %1$d sipariş %2$d saniye içinde senkronize edildi.
tr_TR[1]: %1$d sipariş %2$d saniye içinde senkronize edildi.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is time taken. Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
tr_TR[0]: %1$d sipariş %2$d saniye içinde doğrulandı.
tr_TR[1]: %1$d sipariş %2$d saniye içinde doğrulandı.

note: translators: 1: number representing a rating
en: %1$d out of 5
tr_TR: 5 üzerinden %1$d

note: translators: 1: Number of database updates performed 2: Database version number
en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
tr_TR: %1$d güncelleme işlevi tamamlandı. Veritabanı sürümü: %2$s

note: translators: 1: The label for an order type 2: The title of the order 3: The name of the website.
en: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
tr_TR: %1$s #%2$s ‹ %3$s — WordPress

note: translators: 1: order type 2: order number
en: %1$s #%2$s details
tr_TR: %1$s #%2$s detayları

note: translators: 1: line break tag, 2: open link to WordPress update link, 3: close link tag.
en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
tr_TR: %1$s %2$sYeni navigasyonu etkinleştirmek için WordPress'i güncelleyin%3$s

note: translators: %1$s: updated title, %2$s: blog info name
en: %1$s &lsaquo; %2$s
tr_TR: %1$s ‹ %2$s

note: translators: 1: The label for an order type 2: The name of the website.
en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
tr_TR: %1$s ‹ %2$s — WordPress

note: translators: 1: current version. 2: latest version
en: %1$s (update to version %2$s is available)
tr_TR: %1$s (%2$s versiyonuna güncelleme mevcuttur)

note: Translators: %1$s: Current version, %2$s: New version
en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
tr_TR: %1$s - Daha yeni bir WordPress sürümü mevcut (%2$s)

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
tr_TR: %1$s - Asgari MySQL 5.6 sürümünü öneriyoruz. Bkz.: %2$s

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
tr_TR: %1$s - Belleği en az 64MB olarak ayarlamanızı öneririz. Bkz.: %2$s

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
tr_TR: %1$s - 20 karakterden daha az bir önek kullanmanızı öneririz. Bkz.: %2$s

note: translators: 1: The first n-1 items of a list 2: the last item in the list.
en: %1$s and %2$s
tr_TR: %1$s ve %2$s

note: translators: 1: last access date 2: last access time translators: %1$s: note date %2$s: note time translators: 1 - Product review date, 2: Product review time.
en: %1$s at %2$s
tr_TR: %1$s - %2$s

note: translators: 1: last access date 2: last access time 3: last access timezone abbreviation
en: %1$s at %2$s %3$s
tr_TR: %1$s %2$s %3$s

note: translators: 1: missing class name.
en: %1$s class does not exist.
tr_TR: %1$s dersi mevcut değil.

note: translators: 1: plugin name, 2: error message, 3: URL to install plugin manually. translators: 1: theme slug, 2: error message, 3: URL to install theme manually.
en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
tr_TR: %1$s yüklenemedi (%2$s). <a href="%3$s">Lütfen burayı tıklayın ve manuel olarak yükleyin.</a>

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
tr_TR: Zorla İndirme yöntemi kullanılarak %1$s sunulamadı. Bunun yerine yönlendirme yöntemi kullanılacaktır.

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
tr_TR: X-Accel-Redirect/X-Sendfile yöntemi kullanılarak %1$s sunulamadı. Bunun yerine Zorla İndirme yöntemi kullanılacaktır.

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits translators: %1$s is referring to the payment method brand, %2$s is referring to the last 4 digits of the payment card.
en: %1$s ending in %2$s
tr_TR: %2$s ile biten %1$s

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
tr_TR: %2$s ile biten %1$s (son kullanım tarihi: %3$s/%4$s)

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
tr_TR[0]: %2$s ürün için %1$s
tr_TR[1]: %2$s ürün için %1$s

note: translators: %1$s: product name. %2$s product permalink
en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
tr_TR: %1$s, üzerinde değişiklik yapıldığından sepetinizden kaldırıldı. <a href="%2$s">Buradan</a> sepetinize yeniden ekleyebilirsiniz.

note: translators: 1: product name 2: items in stock
en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
tr_TR: %1$s ürününe ait stoklar düşük seviyede. Stokunuzda %2$d adet kaldı.

note: translators: 1: parameter name
en: %1$s is not a numerically indexed array.
tr_TR: %1$s sayısal dizini oluşturulmuş bir dizilim değildir.

note: translators: 1: param 2: type
en: %1$s is not of type %2$s
tr_TR: %1$s, %2$s türleri arasında değildir

note: translators: 1: state field 2: valid states
en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
tr_TR: %1$s geçerli değil. Lütfen şunlardan birini girin: %2$s

note: translators: %1$s: field name, %2$s finder.eircode.ie URL
en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
tr_TR: %1$s geçersiz. Geçerli Eircode'a <a target="_blank" href="%2$s">buradan</a> bakabilirsiniz.

note: translators: %1$s is a number of log files, %2$s is a slug-style name for a file.
en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
tr_TR[0]: %2$s kaynağındaki %1$s günlük dosyası silindi.
tr_TR[1]: %2$s kaynağındaki %1$s günlük dosyası silindi.

note: translators: 1: total refunds 2: total refunded orders 3: refunded items
en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
tr_TR[0]: %1$s iade edildi, %2$d sipariş (%3$d ürün)
tr_TR[1]: %1$s iade edildi, %2$d sipariş (%3$d ürün)

note: translators: Placeholders are class and method names
en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
tr_TR: %1$s, adres için bir %2$s veya %3$s örneğini gerektirir

note: translators: 1: reviews count 2: product name
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
tr_TR[0]: %2$s için %1$s değerlendirme
tr_TR[1]: %2$s için %1$s değerlendirme

note: translators: 1: total items sold 2: category name
en: %1$s sales in %2$s
tr_TR: %2$s içinde %1$s satış

note: translators: 1: class::method 2: before_woocommerce_init
en: %1$s should be called inside the %2$s action.
tr_TR: %1$s, %2$s eyleminden çağrılmalıdır.

note: translators: 1: wc_load_cart 2: woocommerce_init translators: 1: class::method 2: plugins_loaded
en: %1$s should not be called before the %2$s action.
tr_TR: %1$s, %2$s işleminden önce çağırılamaz.

note: translators: 1: wc_get_product 2: woocommerce_init 3: woocommerce_after_register_taxonomy 4: woocommerce_after_register_post_type
en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
tr_TR: %2$s, %3$s ve %4$s işlemleri bitmeden %1$s çağrılmamalıdır.

note: translators: 1: line break tag.
en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
tr_TR: %1$s Biz gerekli iyileştirmeleri yaparken bu gezinme özelliği yakında kullanılamayacak.
    									Bu özelliği şimdi kapatırsanız tekrar açamazsınız.

note: translators: 1: top seller product title 2: top seller quantity
en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
tr_TR: %1$s bu ayın en çok satan ürünü (%2$d adet satıldı)

note: translators: 1: product quantity 2: product name 3: order number
en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
tr_TR: %3$s numaralı sipariş kapsamında %2$s içerisinden %1$s birim yok satıldı.

note: Translators: %1$s: Template name, %2$s: Template version, %3$s: Core version.
en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
tr_TR: %1$s %2$s sürümü güncel değil. Çekirdek sürüm: %3$s

note: translators: 1: payment date. 2: payment method
en: %1$s via %2$s
tr_TR: %2$s üzerinden %1$s

note: translators: 1: method name.
en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
tr_TR: %1$s çağrıldı ancak hiçbir sipariş türü kaydedilmedi: çok erken çağrılmış olabilir.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
tr_TR: %1$s, "%2$s" geçersiz etkinlik türüyle çağrıldı.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
tr_TR: %1$s, "%2$s" geçersiz düzeyiyle çağrıldı.

note: translators: 1: plugin name, 2: URL to WP plugin page.
en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
tr_TR: %1$s yüklendi ancak etkinleştirilemedi. <a href="%2$s">Lütfen buraya tıklayarak etkinleştirin.</a>

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
tr_TR: %1$s, %2$s, %3$s veya %4$s

note: translators: 1: Comma-separated terms list, 2: how many terms are hidden
en: %1$s... (%2$s more)
tr_TR: %1$s... (%2$s daha)

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
tr_TR: Her yerden mobil uygulamamız ile müşterilerinizden %1$södemeleri kolayca alın%2$s.

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sManage the order%2$s with the app.
tr_TR: Uygulama ile %1$ssiparişi yönetin%2$s.

note: translators: %1$s opening link tag %2$s closing link tag.
en: %1$sView and manage%2$s
tr_TR: %1$sGörüntüleyin ve yönetin%2$s

note: translators: %d refers to the total number of actions deleted
en: %d action deleted. | %d actions deleted.
tr_TR[0]: %d eylem silindi.
tr_TR[1]: %d eylem silindi.

note: translators: %d: count
en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
tr_TR[0]: %d API anahtarı kalıcı olarak iptal edildi.
tr_TR[1]: %d API anahtarı kalıcı olarak iptal edildi.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
tr_TR[0]: %d onaylanı dizin URL'si silindi.
tr_TR[1]: %d onaylı dizin URL'si silindi.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
tr_TR[0]: %d onaylı dizin URL'si devre dışı bırakıldı.
tr_TR[1]: %d onaylı dizin URL'si devre dışı bırakıldı.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
tr_TR[0]: %d onaylı dizin URL'si etkinleştirildi.
tr_TR[1]: %d onaylı dizin URL'si etkinleştirildi.

note: translators: %d refers to the total number of batches executed
en: %d batch executed. | %d batches executed.
tr_TR[0]: %d toplu iş yürütüldü.
tr_TR[1]: %d toplu iş yürütüldü.

note: translators: %d refers to the total number of batches processed
en: %d batch processed. | %d batches processed.
tr_TR[0]: %d dizi işlendi.
tr_TR[1]: %d dizi işlendi.

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not a valid order ID.
tr_TR: %d geçerli bir sipariş kimliği değil.

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not an order or has an invalid order type.
tr_TR: %d bir sipariş değil veya geçersiz bir sipariş türüne sahip.

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not of a valid order type.
tr_TR: %d geçerli bir sipariş türünün değil.

note: translators: %d item count
en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
tr_TR[0]: Bir önceki siparişinizdeki %d ürün şu anda bulunmuyor ve sepetinize eklenemiyor.
tr_TR[1]: Bir önceki siparişinizdeki %d ürün şu anda bulunmuyor ve sepetinize eklenemiyor.

note: translators: %d is number of items in stock for product translators: %d stock amount (number of items in stock for product)
en: %d left in stock
tr_TR: %d stokta kalan

note: translators: %d: amount of orphaned variations
en: %d orphaned variations deleted
tr_TR: %d sahipsiz varyasyon silindi

note: translators: %d: amount of permissions
en: %d permissions deleted
tr_TR: %d izin silindi

note: translators: %s number of products in cart. translators: %d is the count of products.
en: %d product | %d products
tr_TR[0]: %d ürün
tr_TR[1]: %d ürün

note: translators: %d refers to the total number of tasks completed
en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
tr_TR[0]: %d zamanlanmış görev tamamlandı.
tr_TR[1]: %d zamanlanmış görev tamamlandı.

note: translators: %d: amount of expired transients
en: %d transients rows cleared
tr_TR: %d adet süresi dolan çerez temizlendi

note: translators: %d: count
en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
tr_TR[0]: %d URL güncellenemedi.
tr_TR[1]: %d URL güncellenemedi.

note: Translators: %d variation count.
en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
tr_TR[0]: %d varyasyonun fiyatı yok.
tr_TR[1]: %d varyasyonun fiyatı yok.

note: translators: %d: count
en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
tr_TR[0]: %d web kancası kalıcı olarak silindi.
tr_TR[1]: %d web kancası kalıcı olarak silindi.

en: %qty% variations
tr_TR: %qty% varyasyon

en: %qty% variations added
tr_TR: %qty% varyasyon eklendi

note: translators: %s contains the name of the original product.
en: %s (Copy)
tr_TR: %s (Kopya)

note: translators: %s is product name
en: %s (Deleted)
tr_TR: %s (Silindi)

note: translators: %s: variation id
en: %s (No longer exists)
tr_TR: %s (Artık yok)

note: translators: %s Field label.
en: %s (optional)
tr_TR: %s (isteğe bağlı)

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
tr_TR: %s önce

note: Translators: %s order type name.
en: %s actions
tr_TR: %s eylemleri

note: translators: %s: product name
en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
tr_TR: %s başarıyla etkinleştirildi. Şimdi bu ürün için güncellemeleri alacaksınız.

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
tr_TR[0]: %s ve %d diğer bölge
tr_TR[1]: %s ve %d diğer bölge

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s approved review | %s approved reviews
tr_TR[0]: %s yorum onaylandı
tr_TR[1]: %s yorum onaylandı

note: translators: %s: product names.
en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
tr_TR: %s stokta bulunmadığından satın alınamaz. Lütfen bunları sepetinizden çıkarın.

note: Translators: %s order type name.
en: %s attribution
tr_TR: %s nitelik

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross daily sales
tr_TR: %s günlük ortalama brüt satış

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross monthly sales
tr_TR: %s aylık ortalama brüt satış

note: translators: %s: average sales
en: %s average net daily sales
tr_TR: %s günlük ortalama net satış

note: translators: %s: average sales
en: %s average net monthly sales
tr_TR: %s aylık ortalama net satış

note: translators: %s is a table name.
en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
tr_TR: %s tablo diğer adı, OrdersTableQuery'de yeniden kullanılamaz.

note: translators: %s: product name.
en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
tr_TR: %s satın alınamaz. Lütfen sepetinizden çıkarın.

note: translators: %s: product names.
en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
tr_TR: %s satın alınamaz. Lütfen bunları sepetinizden çıkarın.

note: translators: %s: total shipping
en: %s charged for shipping
tr_TR: %s gönderim ücreti

note: translators: the title of the payment gateway
en: %s connected successfully
tr_TR: %s başarıyla bağlandı

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
tr_TR[0]: %s kupon çöp kutusuna taşındı.
tr_TR[1]: %s kupon çöp kutusuna taşındı.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
tr_TR[0]: %s kupon güncellenemedi, başka birisi bu kuponları düzenliyor.
tr_TR[1]: %s kupon güncellenemedi; başka birisi bu kuponları düzenliyor.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
tr_TR[0]: %s kupon kalıcı olarak silindi.
tr_TR[1]: %s kupon kalıcı olarak silindi.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
tr_TR[0]: %s kupon çöp kutusundan geri alındı.
tr_TR[1]: %s kupon çöp kutusundan geri alındı.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
tr_TR[0]: %s kupon güncellendi.
tr_TR[1]: %s kupon güncellendi.

note: translators: %s: coupons amount
en: %s coupons used in total
tr_TR: Toplam %s kupon kullanıldı

en: %s customer review | %s customer reviews
tr_TR[0]: %s müşteri değerlendirmesi
tr_TR[1]: %s müşteri değerlendirmesi

note: Translators: %s order type name.
en: %s data
tr_TR: %s verisi

note: translators: %s is a number of days. translators: %s: amount of time
en: %s day | %s days
tr_TR[0]: %s gün
tr_TR[1]: %s gün

note: translators: %s: discount amount
en: %s discount
tr_TR: %s indirim

note: translators: %s: discount amount
en: %s discounts in total
tr_TR: Toplamda %s indirim alındı

note: translators: %s template
en: %s does not exist.
tr_TR: %s mevcut değil.

note: translators: %s product name
en: %s download remaining | %s downloads remaining
tr_TR[0]: %s indirme kaldı
tr_TR[1]: %s indirme kaldı

note: translators: %s is a number of log files.
en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
tr_TR[0]: Süresi dolan %s günlük dosyası silindi.
tr_TR[1]: Süresi dolan %s günlük dosyası silindi.

note: Translators: %s: function name.
en: %s failed. Contact your hosting provider.
tr_TR: %s başarısız oldu. Barındırma sağlayıcınızla iletişime geçiniz.

note: translators: %s fee amount
en: %s fee
tr_TR: %s ücret

note: Translators: %s field name.
en: %s field
tr_TR: %s alanı

note: translators: %s: total sales
en: %s gross sales in this period
tr_TR: %s brüt satış

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
tr_TR[0]: %s sepetinize eklendi.
tr_TR[1]: %s sepetinize eklendi.

note: translators: %s: product name
en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
tr_TR: %s artık satın alınabilir olmadığı için sepetinizden silindi. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

note: translators: %s is a user's name.
en: %s has taken over and is currently editing.
tr_TR: %s üzerine aldı ve şu an düzenliyor.

note: translators: %s: amount of time
en: %s hour | %s hours
tr_TR[0]: %s saat
tr_TR[1]: %s saat

note: translators: %s: product number.
en: %s in cart
tr_TR: %s sepette

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
tr_TR: %s adet stokta

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
tr_TR[0]: %s alanları gereklidir
tr_TR[1]: %s zorunlu alanlardır

note: translators: %s: field name translators: %s: Field name.
en: %s is a required field.
tr_TR: %s gerekli bir alandır.

note: translators: %s product name
en: %s is a variable product parent and cannot be added.
tr_TR: %s, değişken ürün ailesidir ve eklenemez.

note: translators: %s is a comma separated list of metakey names.
en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
tr_TR[0]: %s dahili bir meta anahtarı. Bunu ayarlamak için özellikleri kullanın.
tr_TR[1]: %s dahili meta anahtarları. Bunları ayarlamak için özellikleri kullanın.

note: translators: %s: parent theme latest version
en: %s is available
tr_TR: %s mevcut

note: translators: %s is a user's name.
en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
tr_TR: %s şu anda bu siparişi düzenliyor. Üzerinize almak ister misiniz?

note: translators: %s: email address translators: %s: Email address.
en: %s is not a valid email address.
tr_TR: %s geçerli bir e-posta değil.

note: translators: %s is a list of order property names.
en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
tr_TR[0]: %s geçerli bir özellik değil.
tr_TR[1]: %s geçerli özellikler değil.

note: translators: %s is the name of an order type.
en: %s is not a valid order type.
tr_TR: %s geçerli bir sipariş türü değil.

note: translators: %s: phone number translators: %s: Phone number.
en: %s is not a valid phone number.
tr_TR: %s geçerli bir telefon numarası değil.

note: translators: %s: field name
en: %s is not a valid postcode / ZIP.
tr_TR: %s geçerli bir posta kodu / ZIP değil.

note: translators: %s is the URL.
en: %s is not a valid URL.
tr_TR: %s geçerli bir URL değil.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
tr_TR: %s bu sipariş için kullanılabilir değil, lütfen farklı bir ödeme yöntemi seçin

note: translators: %s: product name.
en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
tr_TR: %s stokta bulunmadığından satın alınamaz. Lütfen sepetinizden çıkarın.

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
tr_TR: %s stokta yok.

note: translators: %s Field label.
en: %s is required
tr_TR: %s gereklidir

note: translators: variations count
en: %s item | %s items
tr_TR[0]: %s ürün
tr_TR[1]: %s ürün

en: %s items
tr_TR: %s ürün

note: translators: %s: total items
en: %s items purchased
tr_TR: %s ürün satın alındı

note: translators: %s is a number of files.
en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
tr_TR[0]: %s günlük dosyası silindi.
tr_TR[1]: %s günlük dosyası silindi.

note: translators: %s: amount of time
en: %s minute | %s minutes
tr_TR[0]: %s dakika
tr_TR[1]: %s dakika

note: translators: %s: amount of time
en: %s month | %s months
tr_TR[0]: %s ay
tr_TR[1]: %s ay

note: translators: %s is the name of a function.
en: %s must be called after the current_screen action.
tr_TR: current_screen eyleminden sonra %s çağrılmalı.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 numbers.
tr_TR: %s 2 sayı içermelidir.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 valid dates.
tr_TR: %s 2 geçerli tarih içermelidir.

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales in this period
tr_TR: %s net satış

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales this month
tr_TR: Bu ayki net satışlar: %s

note: Translators: %s order type name.
en: %s notes
tr_TR: %s notları

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
tr_TR[0]: %s sipariş çöp kutusuna taşındı.
tr_TR[1]: %s sipariş çöp kutusuna taşındı.

note: translators: %s: order count
en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
tr_TR[0]: %s sipariş güncellenemedi, başka birisi bu siparişleri düzenliyor.
tr_TR[1]: %s sipariş güncellenemedi; başka birisi bu siparişleri düzenliyor.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
tr_TR[0]: %s sipariş kalıcı olarak silindi.
tr_TR[1]: %s sipariş kalıcı olarak silindi.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
tr_TR[0]: %s sipariş çöp kutusundan geri alındı.
tr_TR[1]: %s sipariş çöp kutusundan geri alındı.

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
tr_TR[0]: %s sipariş durumu değişti.
tr_TR[1]: %s sipariş durumu değişti.

note: translators: %s: order count
en: %s order updated. | %s orders updated.
tr_TR[0]: %s sipariş güncellendi.
tr_TR[1]: %s sipariş güncellendi.

note: translators: %s: total orders
en: %s orders placed
tr_TR: %s sipariş verildi

note: translators: %s: rating
en: %s out of 5
tr_TR: 5 üzerinden %s

note: Translators: %s: page name.
en: %s page
tr_TR: %s sayfası

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s pending review | %s pending reviews
tr_TR[0]: %s yorum bekliyor
tr_TR[1]: %s yorum bekliyor

note: translators: single or plural number of orders
en: %s previous order linked | %s previous orders linked
tr_TR[0]: %s önceki sipariş bağlandı
tr_TR[1]: %s önceki sipariş bağlandı

note: translators: %s: product count translators: %s number of products.
en: %s product | %s products
tr_TR[0]: %s ürün
tr_TR[1]: %s ürün

note: translators: %d: products count
en: %s product imported | %s products imported
tr_TR[0]: %s ürün içe aktarıldı
tr_TR[1]: %s ürün içe aktarıldı

note: translators: %s: product count
en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
tr_TR[0]: %s ürün çöp kutusuna taşındı.
tr_TR[1]: %s ürün çöp kutusuna taşındı.

note: translators: %s: product count
en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
tr_TR[0]: %s ürün güncellenemedi, başka birisi bu ürünleri düzenliyor.
tr_TR[1]: %s ürün güncellenemedi; başka birisi bu ürünleri düzenliyor.

note: translators: %s: product count
en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
tr_TR[0]: %s ürün kalıcı olarak silindi.
tr_TR[1]: %s ürün kalıcı olarak silindi.

note: translators: %s: product count
en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
tr_TR[0]: %s ürün çöp kutusundan geri alındı.
tr_TR[1]: %s ürün çöp kutusundan geri alındı.

note: translators: %d: products count
en: %s product updated | %s products updated
tr_TR[0]: %s ürün güncellendi
tr_TR[1]: %s ürün güncellendi

note: translators: %s: product count
en: %s product updated. | %s products updated.
tr_TR[0]: %s ürün güncellendi.
tr_TR[1]: %s ürün güncellendi.

note: translators: %d: products count
en: %s product was skipped | %s products were skipped
tr_TR[0]: %s ürün atlandı
tr_TR[1]: %s ürün atlandı

note: translators: %s: total items purchased
en: %s purchases for the selected items
tr_TR: Seçilen ürünler için %s satın alma

note: translators: %s: Quantity.
en: %s quantity
tr_TR: %s adet

note: translators: $s tax rate section name
en: %s rates
tr_TR: %s oranları

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
tr_TR: %s silindi.

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review | %s Reviews
tr_TR[0]: %s Yorum
tr_TR[1]: %s Yorum

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s review | %s reviews
tr_TR[0]: %s yorum
tr_TR[1]: %s yorum

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review approved | %s reviews approved
tr_TR[0]: %s yorum onaylandı
tr_TR[1]: %s yorum onaylandı

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
tr_TR[0]: %s Yorum denetleniyor
tr_TR[1]: %s Yorum denetleniyor

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
tr_TR[0]: %s yorum istenmeyen olarak işaretlendi.
tr_TR[1]: %s yorum istenmeyen olarak işaretlendi.

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
tr_TR[0]: %s yorum Çöp Kutusu'na taşındı.
tr_TR[1]: %s yorum Çöp Kutusu'na taşındı.

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
tr_TR[0]: %s yorum kalıcı olarak silindi
tr_TR[1]: %s yorum kalıcı olarak silindi

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
tr_TR[0]: %s yorum istenmeyen klasöründen geri yüklendi
tr_TR[1]: %s yorum istenmeyen klasöründen geri yüklendi

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
tr_TR[0]: %s yorum Çöp Kutusu'ndan geri yüklendi
tr_TR[1]: %s yorum Çöp Kutusu'ndan geri yüklendi

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
tr_TR[0]: %s yorum onaylanmadı
tr_TR[1]: %s yorum onaylanmadı

note: translators: %s: total items sold
en: %s sales for the selected items
tr_TR: Seçilen ürünler için %s satış

note: translators: %s: amount of time
en: %s second | %s seconds
tr_TR[0]: %s saniye
tr_TR[1]: %s saniye

note: translators: %s: signups amount
en: %s signups in this period
tr_TR: Bu zaman dilimi içinde %s kişi üye oldu

note: translators: name of the extension subscription that expired
en: %s subscription expired
tr_TR: %s aboneliği sona erdi

note: translators: name of the extension subscription expiring soon
en: %s subscription expiring soon
tr_TR: %s aboneliği yakında sona erecek

note: translators: %s is the error message
en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
tr_TR: %s Gelecek bir sürümde bundan uzun dizelerin desteği kaldırılacak.

note: translators: %s: Total count of terms available for the attribute
en: %s terms
tr_TR: %s terim

note: translators: %d: products count
en: %s variations imported | %s variations imported
tr_TR[0]: %s varyasyon içe aktarıldı
tr_TR[1]: %s varyasyon içe aktarıldı

note: translators: %s: amount of time
en: %s week | %s weeks
tr_TR[0]: %s hafta
tr_TR[1]: %s hafta

note: translators: %s: total coupons
en: %s worth of coupons used
tr_TR: %s değerinde kupon kullanıldı

note: Translators: %s App name. translators: %s: app name
en: %s would like to connect to your store
tr_TR: %s mağazanıza bağlanmak istiyor

note: translators: %s: amount of time
en: %s year | %s years
tr_TR[0]: %s yıl
tr_TR[1]: %s yıl

note: translators: %s function name.
en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
tr_TR: %s(), Eylem Zamanlayıcı veri deposu başlatılmadan önce çağrıldı

note: translators: %s: Star rating (1-5).
en: %s-star rating
tr_TR: %s yıldız derecelendirmesi

note: translators: %s: attribute name
en: &larr; Back to "%s" attributes
tr_TR: &larr; "%s" niteliklerine geri dön

note: translators: %s: Product title
en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
tr_TR: "%s" sepetinize eklendi

note: translators: %s is the product name
en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
tr_TR: "%s" sepetinizden kaldırıldı

en: &mdash; Select &mdash;
tr_TR: — Seç —

note: translators: %s: page number
en: &nbsp;&ndash; Page %s
tr_TR: &nbsp;&ndash; Sayfa %s

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
tr_TR: &quot;%s&quot; satın alınamaz.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
tr_TR: "%s" stoklarda yok ve satın alınamıyor.

note: translators: ISO 3166-1 alpha-2 country code
en: '%s' is not a valid country code.
tr_TR: '%s' geçerli bir ülke kodu değil.

note: translators: %s is a shell argument representing a datastore name.
en: '%s' is not a valid datastore.
tr_TR: "%s" geçerli bir veri deposu değil.

note: translators: %s is referring to the total of reviews for a product
en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
tr_TR[0]: (%s müşteri yorumu)
tr_TR[1]: (%s müşteri yorumu)

en: (can be backordered)
tr_TR: (stokta kalmasa da sipariş verilebilir)

note: translators: %s is product name
en: (Deleted)
tr_TR: (Silindi)

note: translators: %s location.
en: (estimated for %s)
tr_TR: (%s için hesaplanmış)

en: (ex. tax)
tr_TR: (vergi hariç)

en: (ex. VAT)
tr_TR: (KDV hariç)

en: (incl. tax)
tr_TR: (vergi dahil)

en: (incl. VAT)
tr_TR: (KDV dahil)

note: translators: 1: tax amount 2: country name
en: (includes %1$s estimated for %2$s)
tr_TR: (%2$s için tahmin edilen %1$s içerir)

note: translators: %s: taxes translators: %s: tax amount
en: (includes %s)
tr_TR: (%s dahil)

en: (no ID)
tr_TR: (kimlik yok)

en: (Public)
tr_TR: (Herkese açık)

en: + Add account
tr_TR: + Hesap ekle

en: 1 minute
tr_TR: 1 dakika

en: 1 minute per product
tr_TR: Ürün başına 1 dakika

en: 1 term
tr_TR: 1 terim

en: 1 variation
tr_TR: 1 varyasyon

en: 1 variation added
tr_TR: 1 varyasyon eklendi

en: 100% Woolen
tr_TR: %100 Yün

en: 2 character continent code.
tr_TR: 2 karakterli kıta kodu.

en: 2 minutes
tr_TR: 2 dakika

en: 30-day free trial
tr_TR: 30 günlük ücretsiz deneme

en: 4 minutes
tr_TR: 4 dakika

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
tr_TR: %42 Kupro %34 Keten %24 Viskon

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
tr_TR: <a href='%1$s'>Tüm eklentileri görüntüleyin</a> - <a href='%2$s'>WooCommerce özelliklerini yönetin</a>

note: translators: %s is an URL
en: <a href='%s'>More information</a>
tr_TR: <a href='%s'>Daha fazla bilgi</a>

note: translators: %s: Connect page URL
en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
tr_TR: Abonelikleriniz için güncellemeler ve kolaylaştırılmış destek almak için <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">mağazanızı WooCommerce.com'a bağlayın</a>.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
tr_TR: <b>Harici veya Bağlı Kuruluş –</b> Web sitenizde listelediğiniz ve tanımladığınız ancak başka bir yerde satılan bir ürün.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
tr_TR: <b>Gruplandırılmış – </b> Tek tek satın alınabilen ve yalnızca basit ürünlerden oluşan ilgili ürünler koleksiyonu. Örneğin, altı bardaklık bir set.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
tr_TR: <b>Basit –</b> satabileceğiniz tüm ürünlerin büyük çoğunluğunu kapsar. Basit ürünler gönderilir ve hiçbir seçeneği yoktur. Örneğin, bir kitap.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
tr_TR: <b>Değişken –</b> her biri farklı bir SKU'ya, fiyata, stok seçeneğine vb. sahip olabilen varyasyonları olan bir ürün. Örneğin, farklı renk ve/veya bedenleri olan bir tişört.

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
tr_TR[0]: <strong>%s sipariş</strong> hazırlanmayı bekliyor
tr_TR[1]: <strong>%s sipariş</strong> hazırlanmayı bekliyor

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
tr_TR[0]: <strong>%s sipariş</strong> ödeme bekliyor
tr_TR[1]: <strong>%s sipariş</strong> ödeme bekliyor

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
tr_TR[0]: <strong>%s ürün</strong> düşük stoklu
tr_TR[1]: <strong>%s ürün</strong> düşük stoklu

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
tr_TR[0]: <strong>%s ürün</strong> stokta yok
tr_TR[1]: <strong>%s ürün</strong> stokta yok

note: translators: 1) is the number of affected actions, 2) is a link to an admin screen.
en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
tr_TR[0]: <strong>Eylem Planlayıcı:</strong> %1$d <a href="%2$s"> süresi geçmiş eylem</a> bulundu; bir şeyler yanlış olabilir. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Belgeleri okuyun »</a>
tr_TR[1]: <strong>Eylem Planlayıcı:</strong> %1$d <a href="%2$s"> süresi geçmiş eylemler</a> bulundu; bir şeyler yanlış olabilir. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Belgeleri okuyun »</a>

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
tr_TR: <strong>Dikkat!</strong> Çalışmakta olduğunuz şu eklentilerin sürümleri WooCommerce %s ile test edilmedi. Lütfen WooCommerce’i güncellemeden önce bu eklentileri güncelleyin veya eklentilerin uyumluluğunu onaylayın; aksi durumda sorunlarla karşılaşabilirsiniz:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
tr_TR: <strong>WooCommerce&lsquo;ye Hoşgeldiniz</strong> &#8211; Satışa başlamak için neredeyse hazırsınız :)

note: translators: %s: theme name
en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
tr_TR: <strong>Temanız (%s) bazı WooCommerce şablon dosyalarının eski kopyalarını içeriyor.</strong> Bu dosyaların, WooCommerce'in geçerli sürümü ile uyumlu olmasını sağlamak üzere güncellenmesi gerekebilir. Bunun düzeltilmesi için öneriler:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
tr_TR: <strong>Bu varyasyona özel ayrıntıları düzenliyorsunuz.</strong> Açıklama ve görseller gibi bazı bilgiler ana üründen (<noticeLink><parentProductName/></noticeLink>) devralınır.

note: translators: 1: Site name 2: Maximum level 3: Log count
en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
tr_TR[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce günlük mesajı
tr_TR[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce günlük mesajı

note: translators: Payment gateway enabled notification email subject. %s1: Site title, $s2: Gateway title.
en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
tr_TR: [%1$s] "%2$s" ödeme geçidi etkinleştirildi

en: [deleted]
tr_TR: [silindi]

en: [Failed] Orders table could not be created.
tr_TR: [Başarısız] Siparişler tablosu oluşturulamadı.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
tr_TR: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Sipariş verisi depolama" bölümü.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
tr_TR: [Başarısız] Siparişler tablosu mevcut değil ve bu yeni bir mağaza değil. Lütfen WooCommerce > Ayarlar > Gelişmiş > Özellikler bölümüne gidip senkronizasyonu etkinleştirerek tablo oluşturun.

note: translators: %s is the command to run (wp wc cot sync).
en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
tr_TR: [Başarısız] Senkronize edilmeyi bekleyen siparişler var. Bekleyen siparişleri senkronize etmek için lütfen şunu çalıştırın: "%s"

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
tr_TR: [Başarısız] Bu yeni bir mağaza değil ancak --yeni-mağaza-için bayrağı aktarıldı.

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: [Order #%1$s] (%2$s)
tr_TR: [#%1$s numaralı sipariş] (%2$s)

note: translators: %s: Order ID.
en: [Order #%s]
tr_TR: [Sipariş #%s]

en: [Remove]
tr_TR: [Kaldır]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
tr_TR: [{site_title}]: Yeni sipariş #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
tr_TR: [{site_title}]: #{order_number} numaralı sipariş iptal edildi

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
tr_TR: [{site_title}]: #{order_number} numaralı sipariş başarısız.

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
tr_TR: [{site_title}]: {report_name} Raporunuz indirilmeye hazır

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
tr_TR: 2 haneli ülke kodu, örn. TR. Hepsine uygulamak için boş bırakın.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
tr_TR: 2 haneli şehir kodunu girin, örn. AZ. Hepsine uygulamak için boş bırakın.

en: A 3 words button text to go to the sale page
tr_TR: Satış sayfasına gitmek için 3 sözcüklü düğme metni

en: A cloud of your most used product tags.
tr_TR: En çok kullanılan ürün etiketlerinden oluşan etiket bulutu.

en: A description for a product with at least 20 characters
tr_TR: Ürününün en az 20 karakter içeren bir açıklaması

en: A description of the featured products with at least 90 characters
tr_TR: Öne çıkarılan ürünlerin en az 90 karakter içeren bir açıklaması

en: A description of the product collection with at least 35 characters
tr_TR: Ürün koleksiyonunun en az 35 karakter içeren bir açıklaması

en: A description of the product collection with at least 90 characters
tr_TR: Ürün koleksiyonunun en az 90 karakter içeren bir açıklaması

en: A description of the product feature with at least 115 characters
tr_TR: Ürün özelliği en az 115 karakter içeren bir açıklaması

en: A description of the products with at least 180 characters
tr_TR: Ürünlerin en az 180 karakter içeren bir açıklaması

en: A description of the testimonial with at least 225 characters
tr_TR: Görüşün en az 225 karakter içeren bir açıklaması

note: translators: %s: Font face slug.
en: A font face with slug "%s" already exists.
tr_TR: "%s" kısaltması içeren bir yazı tipi yüzü zaten mevcut.

note: translators: %s: Font family slug.
en: A font family with slug "%s" already exists.
tr_TR: "%s" kısaltması içeren bir yazı tipi ailesi zaten mevcut.

en: A four words title advertising the sale
tr_TR: Satışı tanıtan dört sözcüklü başlık

en: A friendly name for the webhook.
tr_TR: Web kancası için kolay bir isim.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
tr_TR: HTTP yanıt kodunu, mesajı ve gövdeyi içerek yanıtın kolay okunabilen bir özeti.

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
tr_TR: farklı gönderim yöntemleri ve oranları atanabilen bir bölge grubu.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
tr_TR: Ayar için arabirimlerde kullanılan, insan tarafından okunabilir bir açıklama.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
tr_TR: Ayar için arabirimlerde kullanılan, insan tarafından okunabilir bir etiket.

en: A human-readable description of the resource.
tr_TR: Kaynağın insan tarafından okunabilen açıklaması.

en: A link to a product category.
tr_TR: Bir ürün kategorisine bağlantı.

en: A link to a product form.
tr_TR: Bir ürün formuna bağlantı.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
tr_TR: Farklı bir web sitesinde satılan bir ürünün bağlantısı, ör. marka iş birliği.

en: A link to a product tag.
tr_TR: Bir ürün etiketine bağlantı.

en: A link to a product.
tr_TR: Bir ürüne bağlantı.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
tr_TR: Yeni parola oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecek.

en: A list of plugins to install
tr_TR: Yüklenecek eklentilerin bir listesi

en: A list of stats to query must be provided.
tr_TR: Sorgulanacak istatistik listesi sağlanmalıdır.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
tr_TR: Sipariş/Ürün durumlarına bağlı olarak kullanılan sınıflandırma terimlerinin bir listesidir.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
tr_TR: Ürün görünürlüğü için kullanılan sınıflandırma terimlerinin bir listesi.

en: A list of your store's products.
tr_TR: Mağazanızdaki ürünlerin listesi.

en: A list of your store's top-rated products.
tr_TR: Mağazanızın en çok puan alan ürünlerinden oluşan bir liste.

en: A list or dropdown of product categories.
tr_TR: Ürün kategorileri için liste veya açılır menü.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
tr_TR: Canlı fiyat, doğrudan kargo şirketi tarafından verilen gerçek gönderim ücretidir.

en: A minimum order amount
tr_TR: Asgari sipariş tutarı

en: A minimum order amount AND a coupon
tr_TR: Asgari sipariş tutarı VE bir kupon

en: A minimum order amount AND coupon
tr_TR: Asgari sipariş tutarı VE kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
tr_TR: Asgari sipariş tutarı VEYA bir kupon

en: A minimum order amount OR coupon
tr_TR: Asgari sipariş tutarı VEYA kupon

note: translators: %s: process URL
en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
tr_TR: Yeni bir kuyruk işlenmeye başlandı. <a href="%s">Devam eden eylemleri gör »</a>

en: A note has been added to your order
tr_TR: Siparişinize bir not eklenmiştir

en: A one-word graphic title that encapsulates the essence of the business, inspired by the following image description: [image.0] and the nature of the business. The title should reflect the key elements and characteristics of the business, as portrayed in the image
tr_TR: İşletmenin özünü özetleyen, şu görsel açıklamasından ve işletmenin doğasından ilham alan bir sözcüklü grafik bir başlık: [görsel.0] Başlık, görselde gösterildiği gibi işletmenin temel unsurlarını ve özelliklerini yansıtmalıdır

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
tr_TR: Kısmi bir IP adresi geçirilebilir ve eşleşen sonuçlar döndürülür.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
tr_TR: Hesabınız için kayıtlı olan e-posta adresinize parola sıfırlama e-postası gönderildi, ancak mesajın gelen kutunuzda görünmesi birkaç dakika sürebilir. Başka bir sıfırlama talebinde bulunmadan önce lütfen en az 10 dakika bekleyin.

en: A phrase that advertises the social media accounts of the store with at least 25 characters
tr_TR: En az 25 karakterle mağazanın sosyal medya hesaplarını tanıtan bir ifade

en: A product with this ID already exists.
tr_TR: Bu kimliğe sahip bir ürün zaten mevcut.

en: A product with this SKU already exists.
tr_TR: Bu SKU'ya sahip bir ürün zaten mevcut.

en: A search form for your store.
tr_TR: Mağazanız için bir arama formu.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
tr_TR: Birbirine uyan bir dizi ürün, ör. kamera kiti.

note: translators: %s: URL to local pickup settings
en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area. To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
tr_TR: Gönderim bölgesi, gönderim yapmak istediğiniz ve gönderim yöntemlerinin sunulduğu bölgeleri içerir. Bir müşteri yalnızca bir bölgeyle eşleştirilebilir ve bölgelerinde mevcut olan yöntemleri göstermek için gönderim adreslerini kullanırız. Mağazanızdan teslim sunmak için <a href='%s'>mağazan teslim ayarları</a> bölümünde teslim alma konumunuzu yapılandırın.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
tr_TR: Gönderim bölgesi, belirli gönderim yöntemlerinin ve oranlarının geçerli olduğu bir coğrafi bölgedir.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
tr_TR: Ödeme yöntemi olarak çek kabul etmenize izin veren, kolay ve çevrimdışı çalışan bir ağ geçidi.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
tr_TR: Havale/EFT ödemelerini almanızı sağlayan kolay bir çevrimdışı ağ geçidi.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
tr_TR: Nakit ödemeleri almanızı sağlayan basit bir çevrimdışı ağ geçidi.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
tr_TR: Tek bir fiziksel veya sanal ürün, ör. bir tişört veya bir e-kitap.

en: A single word that advertises the product and is related to the following image description: [image.0]
tr_TR: Ürünü tanıtan ve şu görsel açıklamasıyla ilgili tek bir sözcük: [görsel.0]

en: A three word description of the products
tr_TR: Ürünlerin üç sözcüklü bir açıklaması

en: A three words title that advertises a product feature
tr_TR: Bir ürün özelliğini tanıtan üç sözcüklü başlık

en: A three words title that advertises a product related to the following image description: [image.0]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili ürünü tanıtan ve üç sözcüklü başlık: [görsel.0]

en: A two words button text to go to the featured category
tr_TR: Öne çıkarılan kategoriye gitmek için iki sözcüklü düğme metni

en: A two words button text to go to the featured products page
tr_TR: Öne çıkarılan ürünler sayfasına gitmek için iki sözcüklü düğme metni

en: A two words button text to go to the product collection page
tr_TR: Ürün koleksiyonu sayfasına gitmek için iki sözcüklü düğme metni

en: A two words button text to go to the product page
tr_TR: Ürün sayfasına gitmek için iki sözcüklü düğme metni

en: A two words button text to go to the shop page
tr_TR: Mağaza sayfasına gitmek için iki sözcüklü düğme metni

en: A two words description of the products on sale
tr_TR: Satıştaki ürünlerin iki sözcüklü açıklaması

en: A two words impact phrase that advertises the brand
tr_TR: Markayı tanıtan iki sözcüklü etki ifadesi

en: A two words impact phrase that advertises the products
tr_TR: Ürünleri tanıtan iki sözcüklü etki ifadesi

en: A two words label with the sale name
tr_TR: Satış adını içeren iki sözcüklü etiket

en: A two words title describing the first displayed product feature
tr_TR: İlk gösterilen ürün özelliğini açıklayan iki sözcüklü başlık

en: A two words title describing the fourth displayed product feature
tr_TR: Dördüncü gösterilen ürün özelliğini açıklayan iki sözcüklü başlık

en: A two words title describing the second displayed product feature
tr_TR: İkinci gösterilen ürün özelliğini açıklayan iki sözcüklü başlık

en: A two words title that advertises a product feature
tr_TR: Bir ürün özelliğini tanıtan iki sözcüklü başlık

en: A two words title that advertises the testimonial
tr_TR: Görüşü tanıtan iki sözcüklü bir başlık

en: A two-words graphic title that encapsulates the essence of the business, inspired by the following image description: [image.1] and the nature of the business. The title should reflect the key elements and characteristics of the business, as portrayed in the image
tr_TR: İşletmenin özünü özetleyen, şu görsel açıklamasından ve işletmenin doğasından ilham alan iki sözcüklü grafik bir başlık: [görsel.1] Başlık, görselde gösterildiği gibi işletmenin temel unsurlarını ve özelliklerini yansıtmalıdır

en: A two-words graphic title that encapsulates the essence of the business, inspired by the following image description: [image.2] and the nature of the business. The title should reflect the key elements and characteristics of the business, as portrayed in the image
tr_TR: İşletmenin özünü özetleyen, şu görsel açıklamasından ve işletmenin doğasından ilham alan iki sözcüklü grafik bir başlık: [görsel.2] Başlık, görselde gösterildiği gibi işletmenin temel unsurlarını ve özelliklerini yansıtmalıdır

en: A unique identifier for the setting.
tr_TR: Ayar için benzersiz bir tanımlayıcı.

en: A unique identifier for the tool.
tr_TR: Araç için benzersiz bir tanımlayıcı.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
tr_TR: Ayarları birbirine bağlamak için kullanılabilen benzersiz bir tanımlayıcı.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
tr_TR: Ödeme yapıldıktan sonra müşteriyi yeniden yönlendirmek için bir URL. Bu, örneğin ödeme işlemcilerinin web sitesine yönelik bir bağlantı olabilir.

en: A valid email address is required
tr_TR: Geçerli bir e-posta adresi gerekli

en: A valid event name must be specified.
tr_TR: Geçerli bir etkinlik adı belirtilmelidir.

en: A valid free shipping coupon
tr_TR: Geçerli bir ücretsiz gönderim kuponu

en: A valid prop name must be specified
tr_TR: Geçerli bir destek adı belirtilmelidir

en: A zip file of the theme to be uploaded.
tr_TR: Temanın karşıya yüklenecek bir zip dosyası.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
tr_TR: Güzel bir deneyim :-)

en: Abort
tr_TR: İptal

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
tr_TR: Ürün özellikleri arama tablosunun yenilenmesini iptal et

en: About
tr_TR: Hakkımızda

note: translators: %s is the Action Scheduler version.
en: About Action Scheduler %s
tr_TR: Eylem zamanlayıcı hakkında %s

en: About us
tr_TR: Hakkımızda

en: About WooCommerce
tr_TR: WooCommerce Hakkında

en: Accept COD if the order is virtual
tr_TR: Sipariş sanalsa kapıda ödemeyi kabul et

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
tr_TR: %1$sWooPayments%2$s ile kredi kartlarını ve diğer yaygın ödeme yöntemlerini kabul edin.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
tr_TR: Apple Pay ile tek dokunuşla ödeme ve Alipay gibi yöntemlerle 135'ten fazla para biriminde banka kartı ve kredi kartıyla ödeme kabul edin.

note: translators: %s: URL
en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
tr_TR: Apple Pay ile Bankamatik kartı ve kredi kartlarını 135'den fazla para biriminde, Alipay gibi yöntemlerle ve tek tuşla kabul edin. <a href="%s" target="_blank">Daha fazla bilgi edinin</a>.

en: Accept for virtual orders
tr_TR: Sanal siparişler için kabul et

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
tr_TR: Hesap bakiyesi ya da kredi kartı kullanarak PayPal ile ödeme kabul edin.

en: Access competitive shipping prices
tr_TR: Rekabetçi gönderim fiyatlarına erişin

note: translators: %s: error message
en: Access denied
tr_TR: Erişim reddedildi

en: Access discounted shipping rates with DHL and USPS.
tr_TR: DHL ve USPS ile indirimli gönderim fiyatlarına erişin.

en: Access expires
tr_TR: Erişim sona erme tarihi:

en: Access granted
tr_TR: Erişim izni verildi

en: Access restriction
tr_TR: Erişim kısıtlaması

note: translators: This is the headline for a list of access logs for downloads purchased from the store for a given user.
en: Access to Purchased Downloads
tr_TR: Satın alınan indirmelere erişim

en: Account creation
tr_TR: Hesap oluşturma

en: Account creation options
tr_TR: Hesap oluşturma seçenekleri

en: Account details
tr_TR: Hesap detayları

en: Account details changed successfully.
tr_TR: Hesap bilgileri başarıyla değiştirildi.

en: Account details:
tr_TR: Hesap ayrıntıları:

en: Account endpoints
tr_TR: Hesap uç noktaları

en: account erasure request
tr_TR: hesap silme isteği

en: Account erasure requests
tr_TR: Hesap silme istekleri

en: Account name
tr_TR: Hesap adı

en: Account number
tr_TR: Hesap numarası

en: Account pages
tr_TR: Hesap sayfaları

en: Account Type
tr_TR: Hesap Türü

en: Account username
tr_TR: Hesap kullanıcı adı

en: Accounts &amp; Privacy
tr_TR: Hesaplar ve gizlilik

en: Action
tr_TR: Eylem

note: translators: 1: action ID 2: schedule
en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
tr_TR: [%1$s] eyleminin zamanlaması geçersiz: %2$s

note: translators: 1: action ID 2: arguments
en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
tr_TR: [%1$s] eyleminin geçersiz bağımsız değişkenleri var. Bir dizilime JSON olarak çözülemez. $args = %2$s

en: action canceled
tr_TR: eylem iptal edildi

en: action complete
tr_TR: eylem tamamlandı

note: translators: %s: context
en: action complete via %s
tr_TR: eylem %s ile tamamlandı

en: action created
tr_TR: eylem oluşturuldu

en: Action event
tr_TR: Eylem etkinliği

note: translators: 1: context 2: exception message
en: action failed via %1$s: %2$s
tr_TR: eylem başarısız %1$s: %2$s

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
tr_TR: İşlem başarısız. Lütfen sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin.

note: translators: %s: exception message
en: action failed: %s
tr_TR: eylem başarısız: %s

en: Action Group
tr_TR: Eylem grubu

en: action ignored
tr_TR: eylem görmezden gelindi

note: translators: %s: context
en: action ignored via %s
tr_TR: eylem görmezden gelindi: %s

note: translators: %s: amount of time
en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
tr_TR: Eylem %s saniye sonra başarısız olarak işaretlendi. Bilinmeyen bir hata oluştu. Nedenini bulmak için sunucu, PHP ve veritabanı hata günlüklerini kontrol edin.

en: action reset
tr_TR: eylemi sıfırlandı

en: Action Scheduler
tr_TR: Eylem zamanlayıcı

note: translators: 1: next cleanup message 2: github issue URL
en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
tr_TR: Eylem zamanlayıcı, verileri özel tablolara taşıdı ancak WordPress Yorumları tablosunda sahipsiz günlük girişleri mevcut. %1$s <a href="%2$s">Daha fazla bilgi edinin »</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
tr_TR: Eylem Zamanlayıcı, büyük eylem kümelerini arka planda işlemeye yönelik ölçeklenebilir, izlenebilir bir iş kuyruğudur. Eylem Zamanlayıcı, gelecekteki bir zamanda çalışmak üzere bir eylem kancasını tetikleyerek çalışır. Zamanlanmış eylemler de tekrarlayan düzende çalışacak şekilde zamanlanabilir.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
tr_TR: Eylem Zamanlayıcı taşıması devam ediyor. Zamanlanmış eylemlerin listesi tamamlanmamış olabilir.

en: Action Scheduler package
tr_TR: Eylem zamanlayıcı paketi

en: Action Scheduler package running on your site.
tr_TR: Sitenizde çalışan eylem zamanlayıcı paketi.

note: translators: 1: action ID 2: exception message.
en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
tr_TR: Eylem Zamanlayıcı, %1$d eylemini silemedi. Neden: %2$s

en: action started
tr_TR: eylem başlatıldı

note: translators: %s: context
en: action started via %s
tr_TR: eylem %s ile başlatıldı

en: Action Status
tr_TR: Eylem durumu

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
tr_TR: Eylem durumları: Bekliyor, Tamamlandı, İptal Edildi, Başarısız Oldu

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
tr_TR: Jetpack'e bağlanmak için tamamlanması gereken eylem.

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
tr_TR: wc_get_template çağrılırken action_args üzerine yazılmamalıdır.

en: Actionable order statuses
tr_TR: İşlem yapılabilir sipariş durumları

en: Actions
tr_TR: Eylemler

note: translators: %d is a number (maximum length of action arguments).
en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
tr_TR: ActionScheduler_Action::$args çok uzun. Bağımsız değişken sütunu dizininin oluşturulmasını sağlamak için eylem bağımsız değişkenlerinin JSON olarak kodlandığında %d karakterden fazla olmaması gerekir.

en: Activate
tr_TR: Etkinleştir

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
tr_TR: BNPL'yi WooPayments'da anında etkinleştirin

en: Activate usage tracking
tr_TR: Kullanım izlemesini etkinleştir

en: Active
tr_TR: Etkin

en: Active filters
tr_TR: Etkinleştirilmiş filtreler

en: Active plugins
tr_TR: Etkin eklentiler

en: Active plugins.
tr_TR: Etkin eklentiler.

en: Active Product Filters
tr_TR: Etkin ürün filtreleri

en: Activity log for the action.
tr_TR: Eylem için etkinlik günlüğü.

en: Add
tr_TR: Ekle

note: translators: %1$s: a purchaseable product name, %2$d the number of other products to purchase
en: Add %1$s and %2$d more product to my store | Add %1$s and %2$d more products to my store
tr_TR[0]: Mağazama %1$s ürününü ve %2$d tane daha ürünü ekle
tr_TR[1]: Mağazama %1$s ürününü ve %2$d tane daha ürünü ekle

note: translators: %s: Address title
en: Add %s
tr_TR: %s ekle

note: translators: %1$s: a purchaseable product name
en: Add %s to my store
tr_TR: Mağazama %s ekle

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
tr_TR: Başka bir yerde satılan ürüne bağlı düğme için bir bağlantı ekleyin ve bir etiket seçin.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
tr_TR: Anahtarı paylaştığınız kişinin, şirketin veya uygulamanın notu dahil olacak şekilde anlamlı bir açıklama ekleyin.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
tr_TR: Örnek olarak bir not ekleyin veya bir müşteri notu ekleyin (kullanıcı bilgilendirilecektir).

en: Add a product
tr_TR: Ürün ekleyin

note: translators: %s is product title
en: Add a review
tr_TR: Değerlendirme yap

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
tr_TR: Minimalist vazolardan tasarım mobilyalara kadar elle seçilmiş çok sayıdaki dekorasyon seçeneğiyle bu tatil mevsimine bir miktar çekicilik ve sıcaklık katın.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
tr_TR: Rapora her kategori hakkında biraz fazladan bilgi ekleyin.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
tr_TR: Rapora her kupon hakkında biraz fazladan bilgi ekleyin.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
tr_TR: Rapora her ürün hakkında biraz fazladan bilgi ekleyin.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
tr_TR: Rapora her varyasyon hakkında ek bilgi ekleyin.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
tr_TR: Boyut ve renk gibi ürün seçenekleri için kullanılan nitelikler ekleyin ve bunları yönetin.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
tr_TR: Satın almadan sonra talimatlar veya garanti bilgisi gibi müşterinin kullanımına sunmak istediğiniz tüm dosyaları ekleyin.

note: translators: %1$s: Downloads settings link opening tag. %2$s: Downloads settings link closing tag.
en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
tr_TR: Satın almadan sonra talimatlar veya garanti bilgisi gibi müşterinin kullanımına sunmak istediğiniz tüm dosyaları ekleyin. Mağaza genelindeki güncellemeler %1$sürün ayarlarından%2$s yönetilebilir.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
tr_TR: İstediğiniz kadar bölge ekleyin &ndash; müşteriler sadece kendi adresleri için uygun olan yöntemleri görüntüleyebilecek.

en: Add attribute
tr_TR: Nitelik ekle

en: Add coupon
tr_TR: Kupon ekle

en: Add Custom Field
tr_TR: Özel Alan Ekle

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Brand”.
tr_TR: Müşterilerin bu ürünü aramak için kullanabilecekleri "Materyal" veya "Marka" gibi açıklayıcı bilgi parçaları ekleyin.

en: Add existing
tr_TR: Var olanı ekle

en: Add fee
tr_TR: Ücret ekle

en: Add File
tr_TR: Dosya ekle

en: Add file
tr_TR: Dosya ekle

en: Add images to product gallery
tr_TR: Ürün galerisine görsel ekle

en: Add item(s)
tr_TR: Öğe ekle

en: Add key
tr_TR: Anahtar ekle

en: Add manually
tr_TR: El ile ekle

en: Add New
tr_TR: Yeni ekle

en: Add new
tr_TR: Yeni ekle

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
tr_TR: Yeni %s ekle

en: Add New Approved Directory
tr_TR: Yeni Onaylı Dizin Ekle

en: Add new attribute
tr_TR: Yeni nitelik ekle

en: Add new category
tr_TR: Yeni kategori ekle

en: Add new coupon
tr_TR: Yeni kupon ekle

en: Add New Custom Field:
tr_TR: Yeni özel alan ekle

en: Add new order
tr_TR: Yeni sipariş ekle

en: Add new product
tr_TR: Yeni ürün ekle

en: Add new product form
tr_TR: Yeni ürün formu ekle

en: Add New Scheduled Action
tr_TR: Yeni zamanlanmış eylem ekle

en: Add new shipping class
tr_TR: Yeni gönderim sınıfı ekle

en: Add new tag
tr_TR: Yeni etiket ekle

en: Add note
tr_TR: Not ekle

en: Add or remove tags
tr_TR: Etiket ekle veya kaldır

en: Add order
tr_TR: Sipariş ekle

en: Add payment method
tr_TR: Ödeme yöntemi ekle

en: Add price
tr_TR: Fiyat ekle

en: Add price to all variations that don't have a price
tr_TR: Fiyatı olmayan tüm varyasyonlara fiyat ekle

en: Add prices
tr_TR: Fiyat ekle

en: Add product gallery images
tr_TR: Ürün galerisine görsel ekle

en: Add product(s)
tr_TR: Ürün(ler) Ekle

en: Add products
tr_TR: Ürünleri ekle

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
tr_TR: Yeni müşterilere ulaşmak ve işinizi büyütmek için önerilen pazarlama araçlarını ekleyin

en: Add shipping
tr_TR: Gönderim ekle

en: Add shipping class
tr_TR: Gönderim sınıfı ekle

en: Add shipping class costs
tr_TR: Gönderim sınıfı ücretlerini ekle

en: Add shipping method
tr_TR: Gönderim yöntemi ekle

en: Add shipping methods &amp; zones
tr_TR: Gönderim yöntemleri ve bölgeleri ekle

en: Add shipping zone
tr_TR: Gönderim bölgesi ekle

note: translators: %1$s: url for attributes tab, %2$s: url for variable product documentation
en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
tr_TR: Varyasyon oluşturmak için <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Nitelikler</a> sekmesinde bazı nitelikler ekleyin. <b>Varyasyonlar için kullanıldı</b> kutusunu işaretlediğinizden emin olun. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Daha fazla bilgi edinin</a>

en: Add store details
tr_TR: Mağaza ayrıntıları ekleyin

en: Add tax
tr_TR: Vergi ekle

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
tr_TR: Bu bölgedeki müşterilere sunmak istediğiniz gönderim yöntemlerini ekleyin.

en: Add to cart
tr_TR: Sepete Ekle

en: Add to cart behaviour
tr_TR: Sepete ekle davranışı

en: Add to cart button parameters.
tr_TR: Sepete ekle düğmesi parametreleri.

en: Add to cart URL.
tr_TR: Sepete ekle bağlantısı.

note: translators: %s: Product title
en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
tr_TR: Sepete ekle: “%s”

en: Add to gallery
tr_TR: Galeriye ekle

en: Add to menu
tr_TR: Menüye ekle

en: Add webhook
tr_TR: Web kancası ekle

en: Add your first product
tr_TR: İlk ürününüzü ekleyin

en: Add your products
tr_TR: Ürünlerinizi ekleyin

en: Add zone
tr_TR: Bölge ekle

en: Add&nbsp;meta
tr_TR: Meta&nbsp;ekle

note: translators: %s item name.
en: Added line items: %s
tr_TR: Eklenen ilgili kalemler: %s

note: translators: $1: Date created, $2 Time created
en: added on %1$s at %2$s
tr_TR: %1$s - %2$s tarihinde eklendi

en: Adding new attribute failed.
tr_TR: Yeni nitelik ekleme başarısız.

en: Additional content
tr_TR: Ek içerik

en: Additional context
tr_TR: Ek bağlam

en: Additional data to pass to the extension
tr_TR: Uzantıya aktarılacak ek veriler

en: Additional fields to be persisted on the order.
tr_TR: Siparişte tutarlı olacak ek alanlar.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
tr_TR: Ayar hakkında kullanıcıya gösterilen ek yardım metni.

en: Additional information
tr_TR: Ek bilgi

en: Additional rates
tr_TR: Ek oranlar

note: translators: 1: tax class name 2: error message
en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
tr_TR: Ek vergi sınıfı "%1$s" kaydedilemedi. %2$s.

en: Additional tax classes
tr_TR: Ek vergi sınıfları

en: Address (optional)
tr_TR: Adres (isteğe bağlı)

en: Address changed successfully.
tr_TR: Adresiniz başarıyla değiştirildi.

en: Address line 1
tr_TR: Adres satırı 1

en: Address line 1.
tr_TR: Adres satırı 1.

en: Address line 2
tr_TR: Adres satırı 2

en: Address line 2.
tr_TR: Adres satırı 2.

en: Address override
tr_TR: Adres geçersiz kılma

en: Address:
tr_TR: Adres:

en: Addresses
tr_TR: Adres

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
tr_TR: Kişisel verileri toplu olarak kaldırmak için sipariş ekranına bir seçenek ekler. Dikkat! Kişisel verilerin kaldırılması geri alınamaz.

en: Adds the new WooCommerce settings UI.
tr_TR: Yeni WooCommerce ayarları kullanıcı arayüzünü ekler.

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s
tr_TR: Ayarlanmış stok: %s

en: Admin
tr_TR: Yönetici

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
tr_TR: Kategoriler

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
tr_TR: Kuponlar

[ctx: Admin menu name]
en: Home
tr_TR: Ana Sayfa

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
tr_TR: Siparişler

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
tr_TR: Ürün Formları

[ctx: Admin menu name]
en: Products
tr_TR: Ürünler

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
tr_TR: Zamanlanmış eylemler

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
tr_TR: Gönderim sınıfları

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
tr_TR: Etiketler

en: Advanced
tr_TR: Gelişmiş

en: Advanced automated workflows and customs
tr_TR: Gelişmiş otomatik iş akışları ve gümrük

en: advanced costs
tr_TR: gelişmiş maliyetler

en: Advanced options
tr_TR: Gelişmiş seçenekler

en: Affiliate product
tr_TR: Satış ortağı ürünü

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
tr_TR: Affirm'in uyarlanmış Şimdi Satın Al, Sonra Öde programları fiyatı bir engel olmaktan çıkarır, ziyaretçileri müşteriye dönüştürür, ortalama sipariş değerini artırır ve müşteri kitlesini büyütür.

en: Afghan afghani
tr_TR: Afgan afganisi

en: Afghanistan
tr_TR: Afganistan

en: Africa
tr_TR: Afrika

en: After pre-tax discounts.
tr_TR: Vergi öncesi indirimden sonra.

note: translators: %s: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
tr_TR: Değişikliklerinizi yayımladıktan sonra, <a href="%s" target="_blank">Küçük Resimleri Yeniden Oluştur</a> diyene kadar yeni görsel boyutları gösterilmeyebilir.

note: translators: 1: tools URL 2: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
tr_TR: Değişikliklerinizi yayımladıktan sonra, küçük resimleri yeniden oluşturana kadar yeni görsel boyutları gösterilmeyebilir. Bunu WooCommerce'deki <a href="%1$s" target="_blank">araçlar</a> bölümünden veya <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a> gibi bir eklenti kullanarak yapabilirsiniz.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
tr_TR: Değişikliklerinizi yayımladıktan sonra, yeni görsel boyutları otomatik olarak oluşturulacaktır.

note: translators: 1 = url of the WooCommerce webhooks settings page
en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
tr_TR: Bundan sonra <a href="%1$s">WooCommerce web kancaları ayarları sayfasına</a> gidip bunları tekrar kaydederek, giriş yapmış kullanıcıya yeniden atanabilirler.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
tr_TR: Afterpay, müşterilerin ürünleri hemen teslim alıp dört taksit halinde faizsiz ödeme yapmalarına olanak tanır.

en: AI content generation is not allowed on this store. Update your store settings if you wish to enable this feature.
tr_TR: Bu mağazada Yapay Zeka ile içerik oluşturmaya izin verilmiyor. Bu özelliği etkinleştirmek istiyorsanız mağaza ayarlarınızı güncelleyin.

en: AI Service is unavailable, try again later.
tr_TR: Yapay Zeka Hizmeti kullanılamıyor, daha sonra yeniden deneyin.

en: AID
tr_TR: YARDIM

en: Airwallex Payments
tr_TR: Airwallex Ödemeler

en: Albania
tr_TR: Arnavutluk

en: Albanian lek
tr_TR: Arnavut leki

en: Alborz (البرز)
tr_TR: Elburz (البرز)

en: Alert
tr_TR: Alarm

en: Algeria
tr_TR: Cezayir

en: Algerian dinar
tr_TR: Cezayir dinarı

en: Alias for customer_type (deprecated).
tr_TR: customer_type için takma ad (kullanım dışı).

en: All
tr_TR: Tümü

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
tr_TR: Tüm %s

en: All allowed countries
tr_TR: İzin verilen tüm ülkeler

en: All categories
tr_TR: Tüm kategoriler

en: All coupons
tr_TR: Tüm kuponlar

en: All dates
tr_TR: Tüm tarihler

en: All done!
tr_TR: Hepsi bitti!

en: All levels
tr_TR: Tüm seviyeler

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
tr_TR: Tüm eksik WooCommerce sayfaları başarıyla yüklendi

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
tr_TR: Tüm bekleyen ve devam eden içe aktarma eylemleri iptal edildi.

en: All Product Form
tr_TR: Tüm Ürün Formu

en: All Products
tr_TR: Tüm ürünler

en: All products
tr_TR: Tüm ürünler

en: All ratings
tr_TR: Tüm derecelendirmeler

en: All shipping classes
tr_TR: Tüm gönderim sınıfları

en: All sources
tr_TR: Tüm kaynaklar

en: All tags
tr_TR: Tüm etiketler

en: All types
tr_TR: Tüm tipler

en: All-in-one shipping tool:
tr_TR: Hepsi bir arada gönderim aracı:

en: Allow
tr_TR: İzin ver

en: Allow backorders?
tr_TR: Yok satmaya izin ver?

en: Allow customer reviews?
tr_TR: Müşteri değerlendirmelerine izin verilsin mi?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
tr_TR: Müşterilerin ödeme sırasında bir mağazadan teslim alma konumu seçmesine izin verin.

en: Allow customers to create an account:
tr_TR: Müşterilerin bir hesap oluşturmasına izin verin:

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
tr_TR: Müşterilerin siparişleri bizzat kendilerinin gelip almasına izin verilsin. Mağazadan teslimat kullanılırken varsayılan olarak müşterinin adresine bağlı olmaksızın, mağaza tabanlı vergiler uygulanabilir.

en: Allow free shipping
tr_TR: Ücretsiz gönderime izin ver

en: Allow one item to be bought in a single order.
tr_TR: Tek bir siparişte tek bir ürünün satın alınmasına izin verir.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
tr_TR: Siparişlerdeki kişisel verilerin toplu olarak kaldırılmasına izin ver

en: Allow purchases
tr_TR: Satın alma işlemlerine izin ver

en: Allow purchases, but notify customers
tr_TR: Satın alma işlemlerine izin ver fakat müşterileri bilgilendir

en: Allow reviews.
tr_TR: Değerlendirmelere izin ver.

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
tr_TR: WooCommerce kullanımının izlenmesine izin ver

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
tr_TR: Son çare olarak yeniden yönlendirme modunun (güvensiz) kullanılmasına izin ver

en: Allow, but notify customer
tr_TR: İzin ver fakat müşteriyi bilgilendir

en: Allowed emails
tr_TR: İzin verilen e-postalar

en: Allowed ZIP/post codes
tr_TR: İzin verilen posta kodları

en: Allows customers to checkout without an account.
tr_TR: Müşterilerin bir hesap olmadan ödeme yapmasına izin verin.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
tr_TR: Alternatif olarak aşağıdaki siparişle bağlantılı e-posta adresini onaylayın.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
tr_TR: Alternatif olarak, sunucunuzdaki bir CSV dosyasının yolunu belirtin:

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
tr_TR: Stokta kalan miktarı her zaman göster (ör. "Stokta 12 adet var")

en: Amazon Pay
tr_TR: Amazon Ödemesi

en: American Samoa
tr_TR: Amerikan Samoası

en: Amount already refunded
tr_TR: Daha önce iade edilen tutar

en: Amount discounted
tr_TR: İndirim tutarı

en: Amount discounted by coupons.
tr_TR: Kuponlarla elde edilen indirim tutarı.

en: Amount of coupons.
tr_TR: Kupon sayısı.

en: Amount of customers.
tr_TR: Müşteri sayısı.

en: Amount of items sold.
tr_TR: Satılan ürün miktarı.

en: Amount of orders.
tr_TR: Sipariş sayısı.

en: Amount of products.
tr_TR: Ürün sayısı.

en: Amount of reviews that the product has.
tr_TR: Ürünün sahip olduğu değerlendirme miktarı.

en: Amount of reviews that the product have.
tr_TR: Ürünün sahip olduğu yorum sayısı.

en: Amount of reviews.
tr_TR: Değerlendirme sayısı.

en: Amount of sales.
tr_TR: Satış miktarı.

en: Amount of tax codes.
tr_TR: Vergi kodları miktarı.

en: Amount Paid
tr_TR: Ödenen Miktar

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
tr_TR: Bu satır öğesi için geri ödenecek tutar (vergiler hariç).

en: Amount that will be refunded for this tax.
tr_TR: Bu vergi için iade edilecek tutar.

note: Translators: %s Email address.
en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
tr_TR: %s e-posta adresiyle daha önce zaten bir hesap oluşturulmuş. Lütfen oturum açın veya farklı bir e-posta adresi kullanın.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
tr_TR: Girdiğiniz kullanıcı adı ile daha önce hesap oluşturulmuş. Lütfen başka bir kullanıcı adı seçiniz.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
tr_TR: E-posta adresinize zaten bir hesap kayıtlı. <a href="#" class="showlogin">Lütfen oturum açın.</a>

en: An additional, optional address line for your business location.
tr_TR: Ek olarak, işletmenizin konumu için isteğe bağlı adres satırı.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
tr_TR: Kaynak türü için benzersiz olan bir alfanumerik tanımlayıcı.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
tr_TR: Kaynak için alfanumerik tanımlayıcı.

en: An array of actions, if any, for the note.
tr_TR: Varsa not için bir eylem dizilimi.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
tr_TR: Ödeme ağ geçidinden döndürülen bir veri dizisi.

note: Description of the plugin
en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
tr_TR: Bir şeyler satmak için size yardımcı olan e-ticaret aracı. Güzel bir şekilde.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
tr_TR: Belirli bir IP adresi için indirme günlüklerini aramak üzere kullanılan bir uç nokta.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
tr_TR: %s etkinleştirilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: plugins screen url
en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
tr_TR: %1$s uzantısı devre dışı bırakılırken bir hata oluştu. Manuel olarak devre dışı bırakmak için lütfen <a href="%2$s">Eklentiler ekranına</a> gidiniz.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
tr_TR: %s aboneliğini devre dışı bırakırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
tr_TR: İstekte bir hata meydana geldi, bu nedenle tüketici verisi gönderilemedi

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
tr_TR: Ödeme ağ geçidi API'sı kullanarak para iadesi oluşturmaya çalışırken bir hata meydana geldi.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s and %3$s are datastore names, %4$s is an error message.
en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
tr_TR: %1$d siparişi %2$s kaynağından %3$s hedefine doldurulurken bir hata oluştu: %4$s

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
tr_TR: %1$d siparişi temizlenirken hata oluştu: %2$s

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
tr_TR: %1$d siparişi için bir diff hesaplanırken bir hata oluştu: %2$s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
tr_TR: Bu ayarın ait olduğu grubun tanımlayıcısı.

en: An impact phrase that advertises the brand with at least 50 characters related to the following image description: [image.1]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili en az 50 karakterle markayı tanıtan bir etki ifadesi: [görsel.1]

en: An impact phrase that advertises the displayed product collection with at least 10 characters
tr_TR: Gösterilen ürün koleksiyonunu en az 10 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the displayed product collection with at least 20 characters
tr_TR: Gösterilen ürün koleksiyonunu en az 20 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the displayed product collection with at least 25 characters related to the following image description: [image.0]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili en az 20 karakterle gösterilen ürün koleksiyonunu tanıtan bir etki ifadesi: [görsel.0]

en: An impact phrase that advertises the displayed product collection with at least 30 characters
tr_TR: Gösterilen ürün koleksiyonunu en az 30 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the featured products with at least 10 characters
tr_TR: Öne çıkan ürünleri en az 10 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the first product collection with at least 30 characters
tr_TR: Birinci ürün koleksiyonunu en az 30 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the fourth product collection with at least 20 characters
tr_TR: Dördüncü ürün koleksiyonunu en az 20 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the newest additions to the store with at least 20 characters
tr_TR: Mağazaya en yeni eklenenleri en az 20 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the product collection with at least 15 characters related to the following image descriptions: [image.2], [image.3]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili en az 15 karakterle ürün koleksiyonunu tanıtan bir etki ifadesi: [görsel.2], [görsel.3]

en: An impact phrase that advertises the product collection with at least 20 characters related to the following image descriptions: [image.0], [image.1]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili en az 20 karakterle ürün koleksiyonu tanıtan bir etki ifadesi: [görsel.0], [görsel.1]

en: An impact phrase that advertises the product the store is selling with at least 35 characters
tr_TR: Mağazanın sattığı ürünleri en az 35 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the products with at least 40 characters and related to the following image description: [image.0]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili en az 40 karakterle ürünleri tanıtan bir etki ifadesi: [görsel.0]

en: An impact phrase that advertises the products with at least 55 characters
tr_TR: Ürünleri en az 55 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the second product collection with at least 20 characters
tr_TR: İkinci ürün koleksiyonunu en az 20 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase that advertises the third product collection with at least 20 characters
tr_TR: Üçüncü ürün koleksiyonunu en az 20 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An impact phrase with that advertises the product collection with at least 20 characters
tr_TR: Ürün koleksiyonunu en az 20 karakterle tanıtan bir etki ifadesi

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
tr_TR: Zaten devam eden bir içe aktarım işlemi var. Lütfen yenisine başlamadan önce, önceki içe aktarımın tamamlanmasını bekleyin.

note: translators: 1: provided value 2: provided type.
en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
tr_TR: Bir tam sayı beklenirken "%1$s" (%2$s) alındı.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
tr_TR: Coğrafi konum aramalarında, MaxMind kullanmak için bir entegrasyon. Bu entegrasyonun yalnızca ülke aramaları yapacağını lütfen unutmayın.

en: An invalid setting value was passed.
tr_TR: Geçersiz bir ayar değeri geçti.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
tr_TR: Artık mevcut olmayan bir ürün sepetinizden silindi.

en: An one word title that advertises a product feature
tr_TR: Bir ürün özelliğini tanıtan bir sözcüklü başlık

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
tr_TR: Yukarıda listelenmeyen tüm bölgelerde mevcut yükleme yöntemlerini ayarlamak için kullanabileceğiniz isteğe bağlı bir alan.

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
tr_TR: %1$s sitesinde sizin için bir sipariş oluşturuldu. Hazır olduğunuzda ödeme yapmak için kullanacağınız bağlantıyla birlikte faturanız aşağıdadır: %2$s

note: translators: Actual coupon code.
en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
tr_TR: %s kuponu uygulanırken beklenmeyen bir hata oluştu.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
tr_TR: İade oluşturulurken beklenmedik bir hata oluştu.

en: Analytics
tr_TR: Analiz

en: Analytics cache cleared.
tr_TR: Analiz önbelleği temizlendi.

en: AND
tr_TR: VE

en: and
tr_TR: ve

en: Andaman and Nicobar Islands
tr_TR: Andaman ve Nicobar Adaları

en: Andhra Pradesh
tr_TR: Andra Pradeş

en: Angolan kwanza
tr_TR: Angola kwanzası

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
tr_TR: Başka bir sipariş dönüm noktası daha! Bugüne kadarki siparişlerinizi incelemek için Sipariş Raporunuza göz atın.

en: Antarctica
tr_TR: Antartika

en: Antigua and Barbuda
tr_TR: Antigua ve Barbuda

en: Antique
tr_TR: Antik

note: translators: %s: taxonomy name
en: Any %s
tr_TR: Herhangi %s

note: translators: %s: attribute label
en: Any %s&hellip;
tr_TR: Herhangi %s&hellip;

note: Translators: %1$s shipping method name.
en: Any &quot;%1$s&quot; method
tr_TR: Herhangi bir "%1$s" yöntemi

en: Any category
tr_TR: Herhangi bir kategori

en: Apartment, suite, etc.
tr_TR: Daire, süit vb.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
tr_TR: Apartman, daire vb. (isteğe bağlı)

en: Apartment, suite, unit, etc.
tr_TR: Apartman, daire, oda vb.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
tr_TR: Apartman, daire, oda vb. (isteğe bağlı)

en: API credentials
tr_TR: API kimlik bilgileri

en: API docs
tr_TR: API belgelemesi

en: API key
tr_TR: API anahtarı

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
tr_TR: API anahtarı başarıyla oluşturuldu. Yeni anahtarlarınızı şimdi kopyaladığınızdan emin olunuz çünkü bu sayfayı terk ettiğinizde gizli anahtar gizlenecektir.

en: API Key updated successfully.
tr_TR: API anahtarı başarıyla güncellendi.

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
tr_TR: API anahtarları, olası olarak hassas bilgilere erişimi açar. Bunları yalnızca güvendiğiniz organizasyonlarla paylaşın.

en: API path.
tr_TR: API yolu.

en: API Version
tr_TR: API sürümü

en: Append a unique string to filename for security
tr_TR: Güvenlik için dosya adına benzersiz bir metin ekleyin

en: Application authentication request
tr_TR: Uygulama doğrulama talebi

en: Application Name
tr_TR: Uygulama Adı

note: translators: Submit button text for filters.
en: Apply
tr_TR: Uygula

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
tr_TR: Bu ürün vergi indirimi veya muafiyeti için uygunsa bir vergi oranı uygulayın. %1$sDaha fazla bilgi edinin%2$s

en: Apply coupon
tr_TR: Kupon kullan

en: Apply minimum order rule before coupon discount
tr_TR: Kupon indiriminden önce asgari sipariş kuralını uygula

en: Apply to all qualifying items in cart
tr_TR: Sepetteki tüm ürünlere uygula

en: Approve
tr_TR: Onayla

en: Approve this review
tr_TR: Bu yorumu onayla

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
tr_TR: Ara

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
tr_TR: Onaylı dizin URL'leri 256 karakterden uzun olamaz.

en: Approved Download Directories
tr_TR: Onaylı İndirme Dizinleri

en: Approved download directories
tr_TR: Onaylı indirme dizinleri

note: translators: %1$d is the current batch in the synchronization task, %2$d is the percent complete.
en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
tr_TR: Onaylı İndirme Dizinleri eşitlemesi: Tamamlanmış grup (%1$d (%2$d%% tamamlandı).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
tr_TR: Onaylı İndirme Dizinleri eşitlemesi: Yeni tarama zamanlandı.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
tr_TR: Onaylı İndirme Dizinleri eşitlemesi: Tarama iptal edildi.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
tr_TR: Onaylı İndirme Dizinleri eşitlemesi: Tarama tamamlandı!

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
tr_TR: Dizin URL'si

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
tr_TR: Tümünü devre dışı bırak

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
tr_TR: Tümünü etkinleştir

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
tr_TR: Etkin

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
tr_TR: Kuralları Uygulamaya Başla

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
tr_TR: Kuralları Uygulamayı Durdur

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
tr_TR: Sağlanan kimlik geçersizdi.

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
tr_TR: Adres

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of approved directory list entries.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Tümü <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Tümü <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of disabled directory list entries.
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Devre dışı <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Devre dışı <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of enabled approved directory list entries.
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Etkin <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Etkin <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
tr_TR: geçersiz URL

note: Translators: %s Domain name from the callback URL.
en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
tr_TR: Onaylanırsa kimlik bilgileri %s ile paylaşılır. Size şüpheli görünüyorsa devam etmeyin.

en: Archive template
tr_TR: Arşiv şablonu

en: Ardabil (اردبیل)
tr_TR: Erdebil (اردبیل)

en: Are WordPress cron jobs enabled?
tr_TR: WordPress zamanlanmış görevler (cron jobs) etkin mi?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
tr_TR: Veritabanındaki tüm kayıtları temizlemek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
tr_TR: Tüm varyasyonları silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
tr_TR: Bu niteliği silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this log?
tr_TR: Bu kaydı silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
tr_TR: Bu gönderim yöntemini silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this template file?
tr_TR: Bu şablonu silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
tr_TR: Bu bölgeyi silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
tr_TR: Mağazanızın WooCommerce.com ile olan bağlantısını kesmek istediğinizden emin misiniz?

note: translators: %s: logout url
en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
tr_TR: Çıkış yapmak istediğinizden emin misiniz? <a href="%s">Onaylayın ve çıkış yapın</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
tr_TR: Seçilen ücretleri kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
tr_TR: Seçilen ürünleri kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
tr_TR: Seçili gönderimi kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to remove this variation?
tr_TR: Bu varyasyonu kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
tr_TR: Bu indirme için erişim iznini iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to run this tool?
tr_TR: Bu aracı kullanmak istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you wish to delete this item?
tr_TR: Bu öğeyi silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
tr_TR: Bu notu silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
tr_TR: Bu iadeyi silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
tr_TR: Bu vergi sütununu silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
tr_TR: Bu iade işlemini gerçekleştirmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you're ready?
tr_TR: Hazır olduğuna emin misin?

en: Area to get templates for.
tr_TR: Şablonların alınacağı alan.

en: Argentina
tr_TR: Arjantin

en: Argentine peso
tr_TR: Arjantin pesosu

en: Argeș
tr_TR: Arges

en: Arguments
tr_TR: Bağımsız değişkenler

en: Armed Forces (AA)
tr_TR: Silahlı Kuvvetler (AA)

en: Armed Forces (AE)
tr_TR: Silahlı Kuvvetler (AE)

en: Armed Forces (AP)
tr_TR: Silahlı Kuvvetler (AP)

en: Armenia
tr_TR: Ermenistan

en: Armenian dram
tr_TR: Ermeni dramı

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
tr_TR: Seçim, çoklu seçim ve radyo düğmeleri gibi girişler için seçenekler dizisi (anahtar değer çiftleri).

en: Array of options with associated values.
tr_TR: İlgili değerlerle birlikte seçenek dizilimi.

en: Array of plugin slugs.
tr_TR: Eklenti kısaltması dizisi.

en: Array of the response headers from the receiving server.
tr_TR: Alan sunucudan gelen yanıt üst bilgileri dizisi.

en: Array of transaction processors and their images.
tr_TR: İşlem işlemcileri dizilimi ve görselleri.

en: Arts and crafts
tr_TR: Sanat ve el sanatları

en: Aruban florin
tr_TR: Aruba florini

en: As a reminder, here are your order details:
tr_TR: Sipariş ayrıntılarınızı hatırlatmak isteriz:

en: As a single total
tr_TR: Tek bir toplam olarak

en: ASC
tr_TR: Artan

en: Asia
tr_TR: Asya

en: async
tr_TR: senkronize değil

note: translators: %d order ID.
en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
tr_TR: %d siparişi için düzenleme URL'si belirlenmeye çalışıldı, ancak sipariş mevcut değil.

en: Attempting to reduce used memory...
tr_TR: Bellek kullanımı azaltılmaya çalışılıyor...

en: Attempting to remigrate...
tr_TR: Yeniden taşımaya çalışılıyor...

en: Attribute
tr_TR: Nitelik

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d default
tr_TR: Nitelik %d varsayılan

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d global
tr_TR: Nitelik %d genel

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d name
tr_TR: Nitelik %d ismi

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d value(s)
tr_TR: Nitelik %d değer(ler)i

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d visible
tr_TR: Nitelik %d görünür

en: Attribute does not exist.
tr_TR: Nitelik mevcut değil.

en: Attribute ID.
tr_TR: Nitelik kimliği.

en: Attribute name
tr_TR: Nitelik ismi

en: Attribute name.
tr_TR: Nitelik adı.

en: Attribute position.
tr_TR: Nitelik konumu.

en: Attribute slug.
tr_TR: Nitelik kısa adı.

en: Attribute taxonomy name.
tr_TR: Nitelik sınıflandırma adı.

en: Attribute term.
tr_TR: Nitelik terimi.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
tr_TR: Nitelik terimleri ürünlere ve varyasyonlara atanabilir. <br/><br/><b>Not</b>: Bir terimin silinmesi, atanmış olduğu tüm ürünlerden ve varyasyonlardan onu kaldıracaktır. Bir terimin tekrar oluşturulması, onu otomatik olarak ürünlere geri atamaz.

en: Attribute terms.
tr_TR: Nitelik terimleri.

en: Attribute type.
tr_TR: Nitelik türü.

en: Attribute updated successfully
tr_TR: Nitelik başarıyla güncellendi

en: Attribute value(s)
tr_TR: Nitelik değer(ler)i

en: Attribute visibility
tr_TR: Nitelik görünürlüğü

en: Attributes
tr_TR: Nitelikler

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
tr_TR: Nitelikler, beden veya renk gibi ilave ürün verilerini tanımlamanıza izin verir. Bu nitelikleri, "katmanlı dolaşım" bileşenlerini kullanarak mağaza kenar çubuğunda kullanabilirsiniz.

en: Attributes totals.
tr_TR: Nitelikler toplamı.

en: Attribution
tr_TR: Nitelik

en: Australia
tr_TR: Avustralya

en: Australian Capital Territory
tr_TR: Avustralya Başkent Bölgesi

en: Australian dollar
tr_TR: Avustralya doları

en: Austria
tr_TR: Avusturya

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
tr_TR: Kimlik doğrulama ve abonelik önbellekleri başarıyla yenilendi.

en: Author
tr_TR: Yazar

en: Author URL
tr_TR: Yazar bağlantısı

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
tr_TR: Yazar: %s

en: Authorize
tr_TR: Yetkilendirme

en: Auto renews on:
tr_TR: Otomatik yenileme:

en: Autodetect
tr_TR: Otomatik algılama

en: Automated Taxes
tr_TR: Otomatikleştirilmiş vergiler

en: automated taxes
tr_TR: otomatikleştirilmiş vergiler

en: automated taxes and discounted shipping labels
tr_TR: otomatik vergi ve indirimli gönderim etiketleri

en: automated taxes icon
tr_TR: otomatikleştirilmiş vergiler simgesi

en: Automated, real-time order import
tr_TR: Otomatik, gerçek zamanlı sipariş içe aktarma

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
tr_TR: Şehir, ülke veya eyalete göre ne kadar satış vergisi toplamanız gerektiğini otomatik olarak hesaplayın.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
tr_TR: Etiketlerinizi hızlı bir şekilde yazdırmak için sipariş bilgilerini otomatik olarak içe aktarın.

en: Automations
tr_TR: Otomasyonlar

en: Availability
tr_TR: Uygunluk

en: Available downloads
tr_TR: Mevcut indirmeler

en: Available layouts -- single, dual, or both
tr_TR: Kullanılabilir düzenler -- tek, çift veya her ikisi

en: Available on backorder
tr_TR: Stokta kalmasa da sipariş verilebilir

note: translators: %s: Available placeholders for use translators: %s: list of placeholders
en: Available placeholders: %s
tr_TR: Mevcut yer tutucular: %s

note: translators: %d: avatar image size in pixels
en: Avatar URL with image size of %d pixels.
tr_TR: %d piksel görüntü boyutuna sahip Avatar URL'si.

en: Avatar URL.
tr_TR: Avatar URL'si.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
tr_TR: Nesneyi inceleyenin Avatar URL'si.

en: Average
tr_TR: Ortalama

en: Average AOV per customer.
tr_TR: Müşteri başına ortalama AOV.

en: Average gross sales amount
tr_TR: Ortalama brüt satış tutarı

en: Average items per order
tr_TR: Sipariş başına ortalama ürün

en: Average net daily sales.
tr_TR: Ortalama net günlük satış.

en: Average net sales amount
tr_TR: Ortalama net satış tutarı

en: Average number of orders.
tr_TR: Ortama sipariş sayısı.

en: Average order value
tr_TR: Ortalama sipariş değeri

en: Average order value.
tr_TR: Ortalama sipariş değeri.

en: Average rating
tr_TR: Ortalama oy

en: Average total spend per customer.
tr_TR: Müşteri başına ortalama toplam harcama.

en: Avg order value.
tr_TR: Ortalama sipariş değeri.

en: Awaiting BACS payment
tr_TR: Banka havalesi/EFT ödemesi bekleniyor

en: Awaiting product image
tr_TR: Ürün görseli bekleniyor

en: Azad Kashmir
tr_TR: Azad Keşmir

en: Azerbaijan
tr_TR: Azerbaycan

en: Azerbaijani manat
tr_TR: Azerbaycan manatı

en: Back
tr_TR: Geri

en: Back to Attributes
tr_TR: Niteliklere geri dön

en: Background color
tr_TR: Arka plan rengi

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
tr_TR: Kupon meta dönüştürme için arka plan işlemi çoktan başladı, hiçbir şey tamamlanmadı.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
tr_TR: Kupon meta dönüştürme için arka plan işlemi başlamadı, hiçbir şey tamamlanmadı.

en: Background process for coupon meta conversion started
tr_TR: Kupon meta dönüştürme için arka plan işlemi başladı

en: Background process for coupon meta conversion stopped
tr_TR: Kupon meta dönüştürme için arka plan işlemi durdu

en: Background sync is enabled.
tr_TR: Arka plan senkronizasyonu etkinleştirildi.

en: Backordered
tr_TR: Yok satıldı

en: Backorders allowed?
tr_TR: Yok satmaya izin?

en: Backorders?
tr_TR: Yok satma?

en: Bacău
tr_TR: Bacau

en: Bahamas
tr_TR: Bahamalar

en: Bahamian dollar
tr_TR: Bahama doları

en: Bahrain
tr_TR: Bahreyn

en: Bahraini dinar
tr_TR: Bahreyn dinarı

en: Baker Island
tr_TR: Baker Adası

en: Balochistan
tr_TR: Belucistan

en: Bangladesh
tr_TR: Bangladeş

en: Bangladeshi taka
tr_TR: Bangladeş takası

en: Bank
tr_TR: Banka

en: Bank code
tr_TR: Banka kodu

en: Bank name
tr_TR: Banka adı

en: Bank transfer (BACS) payments
tr_TR: Banka transferi (havale/eft) ödemeleri

en: Bank transit number
tr_TR: Banka geçiş numarası

en: Barbadian dollar
tr_TR: Barbados doları

en: Base color
tr_TR: Temel renk

en: Basic details
tr_TR: Temel detaylar

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the number of processed orders and %3$d is the execution time in seconds.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
tr_TR: Parti %1$d (%2$d sipariş) %3$d saniye içinde tamamlandı

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is time taken to process batch.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
tr_TR: Parti %1$d (%2$d sipariş) %3$d saniye içinde tamamlandı.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
tr_TR: "İstatistikler" uç noktalarından belirli performans göstergeleri almak için toplu uç nokta.

note: translators: %s is product title
en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
tr_TR: &ldquo;%s&rdquo; için yorum yapan ilk kişi siz olun

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
tr_TR: Yardım istemeden önce yapılandırmanızla ilgili herhangi bir sorunu tespit etmek üzere sistem durumu sayfasını kontrol etmenizi öneririz.

en: Before discount
tr_TR: İndirimden önce

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
tr_TR: Dosya yükleyebilmeniz için önce aşağıdaki hataları düzeltmeniz gerekmekte:

note: Translators: %1$d is the batch number and %2$d is the batch size.
en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
tr_TR: Parti %1$d (%2$d sipariş/parti) başlatılıyor.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the batch size.
en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
tr_TR: Parti %1$d (%2$d sipariş/parti) için doğrulama başlatılıyor.

en: Belarus
tr_TR: Beyaz Rusya

en: Belarusian ruble
tr_TR: Beyaz Rusya rublesi

en: Belarusian ruble (old)
tr_TR: Belarus rublesi (eski)

en: Belgium
tr_TR: Belçika

en: Belize dollar
tr_TR: Belize doları

note: translators: Introduction to list of WooCommerce.com extensions the merchant has subscriptions for.
en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
tr_TR: Aşağıda WooCommerce.com hesabınızla kullanabileceğiniz uzantıların listesi verilmiştir. Uzantı güncellemelerini almak için lütfen uzantının yüklü olduğundan, aboneliğinin etkinleştirildiğinden ve WooCommerce.com hesabınıza bağlı olduğundan emin olun. Uzantılar, <a href="%s">Eklentiler</a> ekranı üzerinden etkinleştirilebilir.

en: Bermudian dollar
tr_TR: Bermuda doları

en: Best Sellers
tr_TR: Çok Satanlar

en: Bestsellers
tr_TR: Çok satanlar

en: Better security
tr_TR: Daha iyi güvenlik

note: translators: %1$s and %2$s are the formatted minimum and maximum prices respectively. translators: %1$s min price, %2$s max price
en: Between %1$s and %2$s
tr_TR: %1$s ve %2$s arasında

en: Bhutan
tr_TR: Butan

en: Bhutanese ngultrum
tr_TR: Bhutan ngultrumu

en: Billing
tr_TR: Faturalama

en: Billing &amp; Shipping
tr_TR: Faturalama ve Gönderim

en: Billing Address
tr_TR: Fatura adresi

en: Billing address
tr_TR: Fatura adresi

en: billing address
tr_TR: fatura adresi

en: Billing Address 1
tr_TR: Fatura adresi 1

en: Billing Address 2
tr_TR: Fatura adresi 2

en: Billing address.
tr_TR: Fatura adresi.

en: Billing City
tr_TR: Fatura şehiri

en: Billing Company
tr_TR: Fatura şirketi

en: Billing Country / Region
tr_TR: Fatura ülkesi/bölgesi

en: Billing details
tr_TR: Bilgileriniz

en: Billing email
tr_TR: Fatura e-posta adresi

en: Billing First Name
tr_TR: Fatura kesilecek kişinin adı

en: Billing Last Name
tr_TR: Fatura kesilecek kişinin soyadı

en: Billing Phone Number
tr_TR: Fatura telefon numarası

en: Billing Postal/Zip Code
tr_TR: Fatura posta kodu

en: Billing State
tr_TR: Fatura eyaleti

en: Bistrița-Năsăud
tr_TR: Bistrita-Nasaud

en: Bitcoin
tr_TR: Sanal para

en: Black and white high-quality prints
tr_TR: Siyah beyaz yüksek kaliteli baskılar

[ctx: block description]
en: A block that adds product filters to the product collection.
tr_TR: Ürün koleksiyonuna ürün filtreleri ekleyen bir blok.

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
tr_TR: Müşterilerinizin mağazanızdaki hesaplarına giriş çıkış yapmalarını sağlayan bir blok.

[ctx: block description]
en: A block that shows the reviews for a product.
tr_TR: Bir ürünün incelemelerini gösteren blok.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
tr_TR: Müşterilerin Ödeme sayfasına geçmesine izin verin.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
tr_TR: Müşterilerin siparişlerine not eklemesine izin verin.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
tr_TR: Müşterilerin hızlı ödeme seçenekleriyle işlerini hızlıca yapmasını sağlar.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
tr_TR: Müşterilerin siparişlerini vermelerine izin verin.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to reset this filter.
tr_TR: Müşterilerin bu filtreyi sıfırlamasına izin verin.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
tr_TR: Sepette mevcut satır öğelerini içeren blok.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
tr_TR: Mini Sepet Başlığı blokunun "Sepetiniz" kısmını gösteren blok.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
tr_TR: Mini Sepette ürün varken sepet düğmesini görüntüleyen blok.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
tr_TR: Mini Sepette ürün varken ödeme düğmesini görüntüleyen blok.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
tr_TR: Mini Sepet blokunun alt bilgisini görüntüleyen blok.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
tr_TR: Mini Sepet Başlığı blokunun ürün sayacı kısmını gösteren blok.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
tr_TR: Mini Sepet blokunun ürünler tablosunu görüntüleyen blok.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
tr_TR: Mini Sepet boşaldığında alışveriş düğmesini gösteren blok.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
tr_TR: Mini Sepet blokunun başlığını gösteren blok.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
tr_TR: Mini Sepet boş olduğunda görüntülenen bloklar.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
tr_TR: Müşterinizin fatura adresini alın.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
tr_TR: Müşterinizin iletişim bilgilerini alın.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
tr_TR: Müşterinizin teslimat adresini alın.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
tr_TR: Sepetteki öğeleri içeren sütun.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
tr_TR: Ödeme adresi alanlarını içeren sütun.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
tr_TR: Sepet toplamlarını içeren sütun.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
tr_TR: Ödeme toplamlarını içeren sütun.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
tr_TR: Sepet ürün içerdiğinde görüntülenen blokları içerir.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
tr_TR: Sepet boşken görüntülenen blokları içerir.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
tr_TR: Mini Sepetin içeriğini görüntüleyen bloklar içerir.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
tr_TR: Bir ürünü oluşturmak için kullanılan blok öğelerini içerir.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
tr_TR: Ürün tablosunu ve doldurulmuş mini sepetin diğer özel bloklarını içerir.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
tr_TR: Bir "teşekkürler" mesajı veya mevcut sipariş durumuyla ilgili bir cümle görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
tr_TR: Müşterilerin sepetlerini hızlıca görüntülemesi için bir düğme açar.

[ctx: block description]
en: Display a button so the customer can add a product to their cart. Options will also be displayed depending on product type. e.g. quantity, variation.
tr_TR: Müşterinin sepetine ürün ekleyebilmesi için bir düğme görüntüleyin. Ürün tipine bağlı olarak seçenekler de görüntülenir. Örneğin. miktar, varyasyon.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
tr_TR: Ürünü sepete ekleyen veya ürün sayfasına bağlanan bir eylem çağrısı düğmesi görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
tr_TR: Müşterilerinizin sipariş gönderebilmesi için bir ödeme formu görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
tr_TR: Mağazanızdaki ürünlerden oluşan bir koleksiyon görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
tr_TR: Seçtiğiniz kategorilerden oluşan bir ızgara görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
tr_TR: Seçili özelliklere sahip bir ürün ızgarası görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
tr_TR: Seçili etiketlere sahip ürünlerden oluşan bir ızgara görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
tr_TR: Tüm zamanların en çok satan ürünlerinden oluşan bir ızgara görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
tr_TR: En yeni ürünlerinizden oluşan bir ızgara görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
tr_TR: En çok oylanan ürünlerden oluşan bir ızgara görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews.
tr_TR: Ürünün açıklamasını, niteliklerini ve yorumlarını gösterin.

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
tr_TR: Bir ürünün görsellerini görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
tr_TR: Bir ürünün SKU, kategori ve etiket bilgilerini ve daha fazlasını gösterir.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
tr_TR: Özenle seçilmiş bir dizi ürünü ızgara düzeninde görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a single product.
tr_TR: Tek bir ürün gösterin.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
tr_TR: Kabul edilen ödeme yöntemlerini görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
tr_TR: "İletişim" ve "sipariş" konumlarından ek ödeme alanlarını görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
tr_TR: Satın alınan indirmelerin bağlantılarını görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
tr_TR: Sonraki ve önceki düğmelerini görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display overlay navigation controls.
tr_TR: Kaplama gezinme kontrollerini gösterin.

[ctx: block description]
en: Display product filters in an overlay on top of a page.
tr_TR: Ürün filtrelerini bir katmanda bir sayfanın üstünde görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
tr_TR: Mağazanızdaki ürünleri ızgara düzeninde görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display related products.
tr_TR: Benzer ürünleri görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
tr_TR: Mağazanızın gönderim seçeneklerini ve ücretlerini gösterin.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
tr_TR: WooCommerce veya uzantılar tarafından oluşturulan alışveriş yapanlara yönelik bildirimleri görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
tr_TR: Bir ürünün ortalama puanını gösterir

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
tr_TR: Bir ürünün yıldızlarla ortalama puanını görüntüleyin

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
tr_TR: Bir ürünün ortalama puanını görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
tr_TR: Etkin olan filtreleri görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
tr_TR: İndirilebilir ürünler bölümünü görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the gallery pager.
tr_TR: Galeri çağrı cihazını görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
tr_TR: Satın alınan ürünleri ve sipariş toplamlarını görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the Large Image of a product.
tr_TR: Bir ürünün Büyük Görselini gösterir.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
tr_TR: Mevcut siparişten ek alan değerlerinin listesini görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
tr_TR: Arşiv sayfasında veya arama sonucu sayfasında ürün sayısını görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
tr_TR: Sipariş onayı faturalandırma adresini görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
tr_TR: Sipariş onayı faturalandırma bölümünü görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
tr_TR: Sipariş onayı gönderim adresini görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
tr_TR: Sipariş onayı gönderim bölümünü görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
tr_TR: Sipariş detayları bölümünü görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
tr_TR: Sipariş onayı sayfasında sipariş özetini görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
tr_TR: Bir ürünün kaç kere incelendiğini gösterir

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
tr_TR: Bir ürünün Poster Görselini gösterir.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
tr_TR: Mevcut sipariş için üçüncü taraf uzantıları tarafından sağlanan ek bilgileri görüntüler.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
tr_TR: WooCommerce sayfası içeriğini gösterir.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
tr_TR: Müşterilerin ürünlerin sıralama düzenini değiştirmesini sağlayın.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by choosing a price range.
tr_TR: Müşterilerin bir fiyat aralığı seçerek ürün koleksiyonunu filtrelemesini sağlayın.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
tr_TR: Müşterilerin ürün koleksiyonunu puana göre filtrelemesine olanak sağlayın.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by stock status.
tr_TR: Müşterilerin ürün koleksiyonunu stok durumuna göre filtrelemesini sağlayın.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
tr_TR: Müşterilerin bir fiyat aralığı seçerek ürün ızgarasını filtrelemesini sağlayın.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
tr_TR: Müşterilerin ürün tablosunu puana göre filtrelemesine olanak sağlayın.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
tr_TR: Müşterilerin renk gibi bir veya daha fazla niteliği seçerek ürün ızgarasını filtrelemesini sağlayın.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
tr_TR: Müşterilerin ürün ızgarasını stok durumuna göre filtrelemesini sağlayın.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
tr_TR: Müşterilerin mağaza içindeki konumlarını takip etmelerini ve ana sayfalara geri dönmelerini sağlayın.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
tr_TR: Müşterilerin Hizmet Koşullarınızı ve Gizlilik Politikanızı kabul ettiğinden emin olun.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
tr_TR: Bir ürünü veya varyasyonu vurgulayın.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
tr_TR: Müşterilerin sayfada görüntülenen ürünleri filtrelemesini sağlayın.

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
tr_TR: Mağazanız için ödeme seçenekleri.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
tr_TR: "Ek bilgi" konumunda ek alanlar oluşturun.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
tr_TR: Klasik WooCommerce kısa kodlarını işler.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
tr_TR: Kargo veya mağazadan teslim arasından seçim yapın.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
tr_TR: Tüm ürün kategorilerini bir liste veya açılır menü olarak gösterin.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
tr_TR: Müşterilere siparişlerinin özetini gösterin.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
tr_TR: Ürünlerinizi ilgili görsellerle ve ortamla sergileyin.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
tr_TR: Sepetteki öğeleri gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
tr_TR: Mağazadan teslim konumlarını gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
tr_TR: Kupon uygulama formunu gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
tr_TR: Sepet indirimi satırını gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
tr_TR: Sepet ücreti satırını gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
tr_TR: Sepet gönderim satırını gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
tr_TR: Sepet ara toplam satırını gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
tr_TR: Sepet vergileri satırını gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
tr_TR: Çapraz Satış blokunu gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
tr_TR: Çapraz Satış ürünlerini gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
tr_TR: Başlık satırını gösterir.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
tr_TR: Ara toplamı, ücretleri, indirimleri, gönderimi ve vergileri gösterir.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
tr_TR: Hiçbir ürün bulunamadığında bu blokun içerikleri gösterilir.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
tr_TR: Görsel olarak bir ürün kategorisini vurgulayın ve çabuk harekete geçmeyi teşvik edin.

[ctx: block keyword]
en: filter
tr_TR: filtre

[ctx: block keyword]
en: Filters
tr_TR: Filtreler

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
tr_TR: Seçilmiş ürünler

[ctx: block keyword]
en: My Account
tr_TR: Hesabım

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
tr_TR: Ürün Koleksiyonu

[ctx: block keyword]
en: products
tr_TR: ürünler

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
tr_TR: Ürünler (Beta)

[ctx: block keyword]
en: reset filter
tr_TR: filtreyi sıfırla

[ctx: block keyword]
en: stock
tr_TR: stok

en: Block name is required.
tr_TR: Blok adı gereklidir.

[ctx: block style label]
en: Fill
tr_TR: Doldur

[ctx: block style label]
en: Outline
tr_TR: Çevresi çizgili

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
tr_TR: Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

[ctx: block title]
en: Actions
tr_TR: İşlemler

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
tr_TR: Etkinleştirilmiş Filtre Kontrolleri

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
tr_TR: Sepete Ekle Düğmesi

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
tr_TR: Seçenekler ile Sepete Ekle

[ctx: block title]
en: Additional Field List
tr_TR: Ek Alan Listesi

[ctx: block title]
en: Additional Fields
tr_TR: Ek Alanlar

[ctx: block title]
en: Additional Information
tr_TR: Ek Bilgi

[ctx: block title]
en: Additional information
tr_TR: Ek bilgi

[ctx: block title]
en: All Products
tr_TR: Tüm Ürünler

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
tr_TR: En çok satan ürünler

[ctx: block title]
en: Billing Address
tr_TR: Fatura adresi

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
tr_TR: Fatura Adresi Bölümü

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
tr_TR: Sepet Çapraz Satışları

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
tr_TR: Sepet Çapraz Satış Ürünleri

[ctx: block title]
en: Cart Items
tr_TR: Sepetteki Öğeler

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
tr_TR: Sepet Satır Öğeleri

[ctx: block title]
en: Cart Totals
tr_TR: Sepet Toplam

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
tr_TR: Katalog Sıralama

[ctx: block title]
en: Checkout
tr_TR: Ödeme

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
tr_TR: Ödeme Alanları

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
tr_TR: Ödeme Toplamları

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
tr_TR: Klasik Kısa Kodlar

[ctx: block title]
en: Clear (Experimental)
tr_TR: Temizle (Deneysel)

[ctx: block title]
en: Coming Soon
tr_TR: Yakında

[ctx: block title]
en: Contact Information
tr_TR: İletişim bilgisi

[ctx: block title]
en: Coupon Form
tr_TR: Kupon Formu

[ctx: block title]
en: Customer account
tr_TR: Müşteri hesabı

[ctx: block title]
en: Delivery
tr_TR: Teslimat

[ctx: block title]
en: Discount
tr_TR: İndirim

[ctx: block title]
en: Downloads Section
tr_TR: İndirmeler Bölümü

[ctx: block title]
en: Empty Cart
tr_TR: Boş sepet

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
tr_TR: Boş Mini Sepet görünümü

[ctx: block title]
en: Express Checkout
tr_TR: Hızlı Ödeme

[ctx: block title]
en: Featured Category
tr_TR: Öne çıkan kategori

[ctx: block title]
en: Featured Product
tr_TR: Öne çıkan ürün

[ctx: block title]
en: Fees
tr_TR: Masraflar

[ctx: block title]
en: Filled Cart
tr_TR: Dolu Sepet

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
tr_TR: Dolu Mini Sepet görünümü

[ctx: block title]
en: Filter Block
tr_TR: Filtre Engeli

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
tr_TR: Nitelik Kontrollerine Göre Filtrele

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
tr_TR: Fiyat Kontrollerine Göre Filtrele

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
tr_TR: Puanlama Kontrollerine Göre Filtrele

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
tr_TR: Stok Kontrollerine Göre Filtrele

[ctx: block title]
en: Filter Options
tr_TR: Filtre Seçenekleri

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
tr_TR: Özenle seçilmiş ürünler

[ctx: block title]
en: Heading
tr_TR: Başlık

[ctx: block title]
en: Large Image
tr_TR: Büyük Görsel

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
tr_TR: Mini Sepet

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
tr_TR: Mini Sepet Alt Bilgisi

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
tr_TR: Mini Sepet Öğeleri

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
tr_TR: Mini Sepet Ödemeye Git Düğmesi

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
tr_TR: Mini Sepet Ürünler Tablosu

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
tr_TR: Mini Sepet Alışveriş Düğmesi

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
tr_TR: Mini Sepet Başlığı

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
tr_TR: Mini Sepet Başlığı Ürün Sayacı

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
tr_TR: Mini Sepet Başlığı Etiketi

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
tr_TR: Mini Sepet Sepeti Görüntüle Düğmesi

[ctx: block title]
en: Newest Products
tr_TR: En Yeni Ürünler

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
tr_TR: Sonraki/Önceki Düğmeleri

[ctx: block title]
en: No results
tr_TR: Sonuç yok

[ctx: block title]
en: Order Downloads
tr_TR: Sipariş İndirmeleri

[ctx: block title]
en: Order Note
tr_TR: Sipariş Notu

[ctx: block title]
en: Order Status
tr_TR: Sipariş Durumu

[ctx: block title]
en: Order Summary
tr_TR: Sipariş Özeti

[ctx: block title]
en: Order Totals
tr_TR: Sipariş Toplamları

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
tr_TR: Sipariş Toplamları Bölümü

[ctx: block title]
en: Overlay Navigation (Experimental)
tr_TR: Kaplama Gezinmesi (Deneysel)

[ctx: block title]
en: Pager
tr_TR: Çağrı cihazı

[ctx: block title]
en: Payment Options
tr_TR: Ödeme Seçenekleri

[ctx: block title]
en: Pickup Method
tr_TR: Teslim Alma Yöntemi

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
tr_TR: Ödemeye git

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
tr_TR: Ürün Ortalama Puanı (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
tr_TR: Ürün kategori listesi

[ctx: block title]
en: Product Collection
tr_TR: Ürün Koleksiyonu

[ctx: block title]
en: Product Details
tr_TR: Ürün ayrıntıları

[ctx: block title]
en: Product Filter (Experimental)
tr_TR: Ürün Filtresi (Deneysel)

[ctx: block title]
en: Product Filters (Experimental)
tr_TR: Ürün Filtreleri (Deneysel)

[ctx: block title]
en: Product Filters Overlay (Experimental)
tr_TR: Ürün Filtreleri Katmanı (Deneysel)

[ctx: block title]
en: Product Gallery (Beta)
tr_TR: Ürün Galerisi (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
tr_TR: Ürün Görseli Galerisi

[ctx: block title]
en: Product Meta
tr_TR: Ürün Metası

[ctx: block title]
en: Product Rating
tr_TR: Ürün Puanı

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
tr_TR: Ürün Puanı Sayacı

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
tr_TR: Ürün Puanı Yıldızları

[ctx: block title]
en: Product Results Count
tr_TR: Ürün Sonucu Sayısı

[ctx: block title]
en: Product Reviews
tr_TR: Ürün İncelemeleri

[ctx: block title]
en: Product Template
tr_TR: Ürün Şablonu

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
tr_TR: Niteliğe göre ürünler

[ctx: block title]
en: Products by Category
tr_TR: Kategoriye göre ürünler

[ctx: block title]
en: Products by Tag
tr_TR: Etikete göre ürünler

[ctx: block title]
en: Related Products
tr_TR: İlgili Ürünler

[ctx: block title]
en: Shipping
tr_TR: Gönderim

[ctx: block title]
en: Shipping Address
tr_TR: Gönderim adresi

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
tr_TR: Gönderim Adresi Bölümü

[ctx: block title]
en: Shipping Options
tr_TR: Gönderim Seçenekleri

[ctx: block title]
en: Single Product
tr_TR: Tekil Ürün

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
tr_TR: Mağaza İçerik Haritaları

[ctx: block title]
en: Store Notices
tr_TR: Mağaza Duyuruları

[ctx: block title]
en: Subtotal
tr_TR: Ara Toplam

[ctx: block title]
en: Taxes
tr_TR: Vergiler

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
tr_TR: Şartlar ve koşullar

[ctx: block title]
en: Thumbnails
tr_TR: Poster Görselleri

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
tr_TR: En Çok Oylanan Ürünler

[ctx: block title]
en: Totals
tr_TR: Toplamlar

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
tr_TR: WooCommerce Sayfası

en: Blog id of the record on the multisite.
tr_TR: Çoklu sitede kaydın blog kimliği.

en: Blueprint
tr_TR: Plan

en: Body background color
tr_TR: Gövde arka plan rengi

en: Body text color
tr_TR: Gövde metin rengi

en: Bolivia
tr_TR: Bolivya

en: Bolivian boliviano
tr_TR: Bolivya bolivianosu

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
tr_TR: Jetpack’i sevmeniz için diğer nedenler

en: Bookings
tr_TR: Rezervasyonlar

en: Boost content creation with Jetpack AI Assistant
tr_TR: Jetpack Yapay Zeka Asistanı ile içerik oluşturmayı yükseltin

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
tr_TR: Uluslararası satışları artırın ve FX ücretlerinde tasarruf edin. Apple Pay ve Google Pay dahil 60'dan fazla yerel ödeme yöntemini kabul edin.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
tr_TR: WooCommerce mağazanıza bir müşteri yönlendirme programı ekleyerek satışlarınızı organik olarak artırın.

en: Bosnia and Herzegovina
tr_TR: Bosna Hersek

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
tr_TR: Bosna-Hersek değiştirilebilir markı

en: Both
tr_TR: İkiside

en: Botoșani
tr_TR: Botosani

en: Botswana
tr_TR: Botsvana

en: Botswana pula
tr_TR: Botsvana pulası

en: Bouvet Island
tr_TR: Bouvet Adası

en: Branch code
tr_TR: Şube kodu

en: Branch sort
tr_TR: Şube sıralama

en: Brand New for the Holidays
tr_TR: Tatil İçin Yepyeni

en: Branded tracking experience
tr_TR: Markalı takip deneyimi

en: Brazil
tr_TR: Brezilya

en: Brazilian real
tr_TR: Brezilya reali

en: Brașov
tr_TR: Brasov

[ctx: breadcrumb]
en: Home
tr_TR: Ana Sayfa

en: British Indian Ocean Territory
tr_TR: Hint Okyanusu İngiliz Bölgesi

en: Browse
tr_TR: Göz at

en: Browse categories
tr_TR: Kategorilere gözat

en: Browse Extensions
tr_TR: Eklentilere göz at

en: Browse log files
tr_TR: Günlük dosyalarına göz atın

en: Browse products
tr_TR: Ürünlere göz at

en: Browse store
tr_TR: Mağazaya göz at

en: Browse the Marketplace
tr_TR: Mağazaya gözat

en: Browser User Agent
tr_TR: Tarayıcı kullanıcı aracısı

en: Brunei
tr_TR: Brunei Sultanlığı

en: Brunei dollar
tr_TR: Brunei doları

en: Brăila
tr_TR: Braila

en: București
tr_TR: Bucuresti

en: Budapest
tr_TR: Budapeşte

en: Built by WooCommerce
tr_TR: WooCommerce tarafından oluşturuldu

en: Built-in Tax & Duties paperwork
tr_TR: Dahili Vergi ve Gümrük belgeleri

en: Bulgaria
tr_TR: Bulgaristan

en: Bulgarian lev
tr_TR: Bulgaristan levası

en: Bundles
tr_TR: Paketler

en: Burmese kyat
tr_TR: Myanmar kyatı

en: Burundian franc
tr_TR: Burundi frangı

en: Bushehr (بوشهر)
tr_TR: Buşehr (بوشهر)

en: Button description.
tr_TR: Düğme açıklaması.

[ctx: button label of product search block]
en: Search
tr_TR: Ara

en: Button text
tr_TR: Düğme metni

en: Button text.
tr_TR: Düğme metni.

en: Button-down front for any type of mood or look.
tr_TR: Her türlü ruh hali veya görünüm için düğmeli ön kısım.

note: translators: %s: Product title
en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
tr_TR: &ldquo;%s&rdquo; ürününü satın al

en: Buy button
tr_TR: Satın al düğmesi

en: Buy button text
tr_TR: Satın al düğmesi metni

en: Buy now
tr_TR: Şimdi satın al

en: Buy one of this item
tr_TR: Bu üründen bir tane satın al

en: Buy postage when you need it
tr_TR: İhtiyacınız olduğunda posta ücreti satın alın

en: Buzău
tr_TR: Buzau

note: translators: %s: plugin author translators: %s: note author translators: %s: Comment author.
en: by %s
tr_TR: (%s)

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
tr_TR: "Başlarken"e tıklayarak %1$sHizmet Koşullarımızı%2$s kabul etmiş olursunuz

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
tr_TR: Sitenizi bağlayarak etkileyici <a href="%1$s" target="_blank">hizmet koşullarımızı</a> ve WordPress.com ile <a href="%2$s" target="_blank">bilgi paylaşımını</a> kabul edersiniz

note: translators: %1$s: "Learn more about linked products" link opening tag. %2$s: "Learn more about linked products" link closing tag.
en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
tr_TR: Çapraz satışları kullanarak sepette tamamlayıcı ürünler önererek ortalama sipariş değerini önemli derecede artırabilirsiniz. %1$sBağlı ürünler hakkında daha fazla bilgi edinin%2$s

en: Calculate coupon discounts sequentially
tr_TR: Kupon indirimlerini sırayla hesapla

en: Calculate shipping
tr_TR: Gönderim bedeli hesapla

en: Calculate tax based on
tr_TR: Vergiyi şuna göre hesapla:

en: Calculation type
tr_TR: Hesaplama tipi

en: Calculations
tr_TR: Hesaplamalar

en: Cambodia
tr_TR: Kamboçya

en: Cambodian riel
tr_TR: Kamboçya rieli

en: Cameroon
tr_TR: Kamerun

en: Campaign
tr_TR: Kampanya

note: translators: %s is a table name.
en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
tr_TR: OrdersTableQuery'de tablo diğer adı "%s" yeniden kullanılamaz.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
tr_TR: Kaynak ebeveyni ayarlanamadı; sınıf hiyerarşik değil.

en: Canada
tr_TR: Kanada

en: Canadian dollar
tr_TR: Kanada doları

en: Cancel
tr_TR: Vazgeç

en: Cancel schedule
tr_TR: Zamanlamayı iptal et

en: Cancel synchronization of approved directories
tr_TR: Onaylı dizinleri eşitleme işlemini iptal et

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
tr_TR: İleride çalıştırılmaması için eylemi şimdi iptal et

en: Cancel thumbnail regeneration
tr_TR: Küçük resim yeniden oluşturmayı iptal et

en: Canceled
tr_TR: İptal edildi

note: translators: %s: number of orders
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: İptal edildi <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: İptal edildi <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
tr_TR: İptal edilen sipariş

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
tr_TR: İptal edilen sipariş e-postaları, önceden işleme alınmış ya da bekleme durumunda olup iptal olarak işaretlenen siparişler söz konusu olduğunda seçilen müşteriye/müşterilere gönderilir.

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
tr_TR: İptal edilmiş siparişler ödenmemiştir ve mağaza sahibi veya müşteri tarafından iptal edilmiş olabilir. Belirtilen süre sonunda çöpe atılırlar.

en: Cancelled product image regeneration job.
tr_TR: Ürün görseli yeniden oluşturma görevi iptal edildi.

en: Cannot create an existing cart item.
tr_TR: Mevcut sepetteki ürün oluşturulamıyor.

note: translators: %s: post type
en: Cannot create existing %s.
tr_TR: Mevcut %s oluşturulamadı.

en: Cannot create existing product review.
tr_TR: Mevcut ürün değerlendirmesi oluşturulamadı.

en: Cannot create existing resource.
tr_TR: Mevcut kaynak oluşturulamadı.

en: Cannot create order from empty cart.
tr_TR: Boş alışveriş sepetinden sipariş oluşturulamaz.

en: Cannot create order note, please try again.
tr_TR: Sipariş notu oluşturulamadı, lütfen tekrar deneyin.

en: Cannot create order refund, please try again.
tr_TR: Sipariş para iadesi oluşturulamadı, lütfen tekrar deneyin.

note: Translators: %d parent ID.
en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
tr_TR: Geçersiz ana ürün nedeniyle nitelikler ayarlanamaz.

en: Canton
tr_TR: Kanton

en: Capabilities
tr_TR: Roller

en: Cape Verdean escudo
tr_TR: Yeşil Burun Adaları eskudosu

en: Capital
tr_TR: Başkent

en: Capture
tr_TR: Aktarım

en: Caraș-Severin
tr_TR: Caras-Severin

en: Card code
tr_TR: Kart kodu

en: Card number
tr_TR: Kart numarası

en: Cart
tr_TR: Sepet

en: Cart & Checkout Blocks
tr_TR: Sepet ve Ödeme Blokları

en: Cart item does not exist.
tr_TR: Sepetteki ürün mevcut değil.

en: Cart item is invalid.
tr_TR: Alışveriş sepeti öğesi geçersiz.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
tr_TR: Alışveriş sepeti öğesi artık mevcut değil veya geçersiz.

en: Cart Page
tr_TR: Sepet sayfası

en: Cart page
tr_TR: Sepet sayfası

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
tr_TR: Para biriminin en küçük birimi kullanılarak sağlanan toplam sepet tutarları.

en: Cart totals
tr_TR: Sepet toplam

en: Cart updated.
tr_TR: Sepet güncellendi.

en: Casablanca
tr_TR: Kazablanka

en: Cash on delivery
tr_TR: Kapıda ödeme

en: Catalog
tr_TR: Katalog

en: Catalog &amp; search
tr_TR: Katalog ve arama

en: Catalog visibility.
tr_TR: Katalog görünürlüğü.

en: Catalog visibility:
tr_TR: Katalog görünürlüğü:

en: Categories
tr_TR: Kategoriler

en: Categories deleted.
tr_TR: Kategoriler silindi.

en: Categories totals.
tr_TR: Kategoriler toplamı.

en: Category | Categories
tr_TR[0]: Kategori

en: Category added.
tr_TR: Kategori eklendi.

en: Category archive display type.
tr_TR: Kategori arşivi görüntüleme türü.

en: Category deleted.
tr_TR: Kategori silindi.

en: Category display
tr_TR: Kategori gösterimi

en: Category ID
tr_TR: Kategori kimliği

en: Category ID.
tr_TR: Kategori kimliği.

en: Category image.
tr_TR: Kategori resmi.

en: Category link
tr_TR: Kategori bağlantısı

en: Category name
tr_TR: Kategori adı

en: Category name.
tr_TR: Kategori adı.

en: Category not added.
tr_TR: Kategori eklenmedi.

en: Category not updated.
tr_TR: Kategori güncellenmedi.

en: Category order
tr_TR: Kategori sıralaması

en: Category slug
tr_TR: Kategori kısa adı

en: Category slug.
tr_TR: Kategori başlığı.

en: Category updated.
tr_TR: Kategori güncellendi.

en: Category URL.
tr_TR: Kategori URL'si.

en: Category: | Categories:
tr_TR[0]: Kategoriler:
tr_TR[1]: Kategoriler:

note: translators: %1$s is the name of the hook to be cancelled, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
tr_TR: "%1$s" işlemi iptal edilirken istisna oluştu: %2$s

note: translators: %1$s is the name of the hook to be enqueued, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
tr_TR: %1$s işlemi kuyruğa alınırken istisna oluştu: %2$s

en: Cayman Islands
tr_TR: Cayman Adaları

en: Cayman Islands dollar
tr_TR: Cayman Adaları doları

en: CBD and other hemp-derived products
tr_TR: CBD ve diğer kenevir türevi ürünler

en: Centimeters
tr_TR: Santimetre

en: Central African CFA franc
tr_TR: Orta Afrika CFA frangı

en: Central African Republic
tr_TR: Orta Afrika Cumhuriyeti

en: CFP franc
tr_TR: CFP frangı

en: Chad
tr_TR: Çat

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
tr_TR: Çaharmahal ve Bahtiyari (چهارمحال و بختیاری)

en: Chairs
tr_TR: Sandalyeler

note: Translators: $s shipping destination.
en: Change address
tr_TR: Adresi değiştirin

en: Change order status to completed
tr_TR: Sipariş durumunu tamamlandı olarak değiştir

en: Change order status to on-hold
tr_TR: Sipariş durumunu ödeme bekleniyor olarak değiştir

en: Change order status to processing
tr_TR: Sipariş durumunu hazırlanıyor olarak değiştir

en: Change status to cancelled
tr_TR: Durumu iptal edildi olarak değiştir

en: Change status to completed
tr_TR: Durumu tamamlandı olarak değiştir

en: Change status to on-hold
tr_TR: Durumu ödeme bekleniyor olarak değiştir

en: Change status to processing
tr_TR: Durumu hazırlanıyor olarak değiştir

en: Change status:
tr_TR: Durumu değiştir:

en: Change to:
tr_TR: Aşağıdaki gibi değişir:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
tr_TR: E-Ticaret platformlarını değiştirmek aşılacak büyük bir engel gibi görünebilir, ancak ürünlerinizi, müşterilerinizi ve siparişlerinizi WooCommerce'a taşımak düşündüğünüzden daha kolaydır. Bu makale, bu süreçte size yardımcı olacaktır.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
tr_TR: Platformları değiştirmek üstesinden gelmesi zor iş gibi görünebilir, ancak ürünlerinizi, müşterilerinizi ve siparişlerinizi WooCommerce'e taşımak düşündüğünüzden daha kolaydır. Bu makale, bu süreçte size yardımcı olacaktır.

en: Character encoding of the file
tr_TR: Dosyanın karakter kodlaması

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
tr_TR: Öğe başına sabit fiyat ücretlendirin veya yüzde tabanlı bir ücret ya da minimum ücret ücretlendirmek için bir maliyet formülü girin. Şunlar hakkında daha fazla bilgi alın:

en: Charge sales tax on
tr_TR: Üzerinden satış vergisi al

en: Check out our brand new collection of holiday products and find the right gift for anyone.
tr_TR: Yepyeni tatil ürünleri koleksiyonumuza göz atın ve herkes için doğru hediyeyi bulun.

en: Check out the themes that are compatible with WooCommerce and choose one aligned with your brand and business needs.
tr_TR: WooCommerce ile uyumlu temalara göz atın ve markanız ile iş ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
tr_TR: Çek ödemesi bekleniyor

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
tr_TR: Çek ödemeleri

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
tr_TR: Eğer kupon, diğer kuponlarla birlikte kulanılabilir olmayacaksa bu kutucuğu işaretleyin.

note: translators: %s: URL to free shipping document.
en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
tr_TR: Kupona ücretsiz gönderim dahilse bu kutuyu işaretleyin. Gönderim bölgenizde <a href="%s" target="_blank">ücretsiz bir gönderim yönteminin</a> etkinleştirilmesi ve "geçerli bir ücretsiz gönderim kuponu" gerektirecek şekilde ayarlanması gerekiyor (bkz. "Ücretsiz gönderim gerekliliği" ayarı).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
tr_TR: Eğer kuponun indirimdeki ürünlere uygulanmaması gerekiyorsa bu kutucuğu işaretleyin. Ürün başına kuponlar, yalnızca ürün indirimde değilse çalışacaktır. Sepet başına kuponlar, yalnızca sepette indirimli ürün bulunmuyorsa çalışacaktır.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
tr_TR: Müşterilerin tek bir siparişte yalnızca 1 ürün satın almasına izin vermek için işaretleyin. Bu, özellikle sanat ürünleri veya el yapımı ürünler gibi sınırlı miktarlardaki ürünler için kullanışlıdır.

note: translators: %s: checkbox label.
en: Checkbox: %s
tr_TR: Onay kutusu: %s

en: Checkout
tr_TR: Ödeme

note: translators: %s: Link to the editor page with the Checkout block.
en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
tr_TR: Ödeme deneyimini <a href="%s">Düzenleyiciden</a> etkin temanızla özelleştirebilirsiniz.

en: Checkout endpoints
tr_TR: Ödeme uç noktaları

en: Checkout Page
tr_TR: Ödeme sayfası

en: Checkout page
tr_TR: Ödeme sayfası

en: Checkout privacy policy
tr_TR: Ödeme gizliliği ilkesi

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Billing %s
tr_TR: Fatura %s

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Shipping %s
tr_TR: %s gönderiliyor

en: Child theme
tr_TR: Alt tema

en: Chile
tr_TR: Şili

en: Chilean peso
tr_TR: Şili pesosu

en: China
tr_TR: Çin

en: Chinese yuan
tr_TR: Çin yuanı

en: Choose a category to view stats
tr_TR: İstatistikleri görüntülemek için bir kategori seçin

en: Choose a country / region&hellip;
tr_TR: Bir ülke seçin&hellip;

en: Choose a CSV file from your computer:
tr_TR: Bilgisayarınızdan bir CSV dosyası seçiniz:

en: Choose a currency&hellip;
tr_TR: Bir para birimi seçin&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
tr_TR: Bir kullanıcı ürün sayfasını ziyaret ettiğinde belirli bir varyasyonun önceden seçilmiş olmasını istiyorsanız varsayılan bir form değeri seçin.

en: Choose a file from your computer:
tr_TR: Bilgisayarınızdan bir dosya seçin:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
tr_TR: Öncelik başına sadece 1 eşleştirme oranı kullanılacaktır. Tek bir alan için birden fazla vergi oranı tanımlamak için puan başına farklı öncelik belirtmeniz gerekir.

en: Choose a product to view stats
tr_TR: İstatistikleri görüntülemek için bir ürün seçin

en: Choose a state&hellip;
tr_TR: Bir durum seçin&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
tr_TR: Bu ürün için bir vergi sınıfı seçin. Vergi sınıfları, ürünün belirli türlerine özgü farklı vergi oranları uygulamak için kullanılır.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
tr_TR: Markanızın genel görünümüne en uygun temayı seçip ardından tamamen size özgü hale getirin. Renkleri değiştirin, logonuzu ekleyin ve sayfalar oluşturun.

en: Choose an action...
tr_TR: Bir eylem seçin...

en: Choose an image
tr_TR: Bir görsel seç

en: Choose an option
tr_TR: Bir seçim yapın

en: Choose countries / regions&hellip;
tr_TR: Ülkeleri seçin&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
tr_TR: Bir kupon seç&hellip;

en: Choose file
tr_TR: Dosya seçin

en: Choose from the most used tags
tr_TR: Çok kullanılan etiketlerden seçin

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
tr_TR: Artık işlenmek için ihtiyaç duyulmadığında kişisel verilerin ne kadar süre saklanacağını seçin. Bu verileri süresiz olarak saklamak için aşağıdaki seçenekleri boş bırakın.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
tr_TR: Ödeme sağlayıcılarını seçin ve ödeme sırasında ödeme yöntemlerini etkinleştirin.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
tr_TR: İstediğiniz ödemeyi seçin, şimdi ödeyin, daha sonra ödeyin veya bölün. Endişelenmeyin, kredi kartı numarası veya şifre gerekmez.

note: translators: %s: URL
en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
tr_TR: İstediğiniz ödemeyi seçin, şimdi ödeyin, sonra ödeyin veya bölün. Kredi kartı numarası yok, parola yok, endişelenme yok. <a href="%s" target="_blank">Klarna hakkında daha fazla bilgi edinin</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
tr_TR: Eklemek istediğiniz gönderim yöntemini seçin. Sadece bölgeleri destekleyen gönderim yöntemleri listelenir.

en: Choose theme
tr_TR: Tema seçin

en: Choose what to display on product category pages.
tr_TR: Ürün kategorisi sayfalarında neyin gösterileceğini seçiniz.

en: Choose what to display on the main shop page.
tr_TR: Ana mağaza sayfasında neyin gösterileceğini seçiniz.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
tr_TR: Bu bir bileşik faiz olup olmadığını seçin. Bileşik vergi oranları diğer vergi oranları üzerine uygulanır.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
tr_TR: Bu vergi türünün gönderim için uygulanıp uygulanmayacağını seçin.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
tr_TR: Hemen para aktarımı veya yalnızca ödeme yetkisi isteyip istemediğiniz seçin.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
tr_TR: Hangi ülkelere gönderim yapacağınızı seçin ya da satış yaptığınız tüm ülkelere göndermeyi seçin.

en: Choose which format of email to send.
tr_TR: Göndermek istediğiniz e-posta formatını seçin.

en: Choose your theme
tr_TR: Temanızı seçin

en: Choosing a theme?
tr_TR: Bir tema mı seçiyorsunuz?

en: Chosen attributes (for variations).
tr_TR: Seçilen nitelikler (varyasyonlar için).

en: Christmas Island
tr_TR: Christmas Adaları

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
tr_TR: Bu kural için birden çok şehir belirleyebilirsiniz. Bu değerleri noktalı virgülle (;) ayırabilirsiniz. Tüm şehirleri boş ta bırakabilirsiniz.

en: City
tr_TR: İlçe / Semt

en: City (optional)
tr_TR: Şehir (isteğe bağlı)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
tr_TR: City name, birden çok değer desteklemiyor. WooCommerce 5.3 ile kullanımdan kaldırılmış. Onun yerine 'cities' kullanılabilir.

en: City name.
tr_TR: Şehir adı.

en: City of the address being shipped to.
tr_TR: Gönderim adresinin bulunduğu şehir.

en: City.
tr_TR: Şehir.

en: City:
tr_TR: Şehir:

en: Claim ID
tr_TR: Talep kimliği

en: Classes
tr_TR: Gönderim Sınıfları

en: Classic
tr_TR: Klasik

en: Clean up download permissions
tr_TR: İndirme izinlerini temizle

en: Clean up order data from legacy tables
tr_TR: Sipariş verilerini eski tablolardan temizle

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
tr_TR: Sipariş yalnızca HPOS etkinken ve uyumluluk modu devre dışıyken gerçekleştirilebilir.

note: translators: %d is the number of orders that were cleaned up.
en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
tr_TR[0]: %d sipariş için temizleme işlemi yapıldı.
tr_TR[1]: %d sipariş için temizleme işlemi yapıldı.

note: translators: %d is the number of orders that were cleaned up.
en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
tr_TR[0]: %d sipariş için temizleme işlemi yapıldı. Yukarıda hataları inceleyin.
tr_TR[1]: %d sipariş için temizleme işlemi yapıldı. Yukarıda hataları inceleyin.

note: translators: %d is an order ID.
en: Cleanup completed for order %d.
tr_TR: %d sipariş için temizleme işlemi yapıldı.

en: Clear
tr_TR: Temizle

en: Clear All
tr_TR: Tümünü temizle

en: Clear All Filters
tr_TR: Tüm filtreleri temizle

en: Clear analytics cache
tr_TR: Analiz önbelleğini temizle

en: Clear customer sessions
tr_TR: Müşteri oturumlarını temizle

en: Clear data
tr_TR: Veriler temizle

en: Clear system status theme info cache
tr_TR: Sistem durumu teması bilgileri önbelleğini temizle

en: Clear template cache
tr_TR: Şablon önbelleğini temizle

en: Clear transients
tr_TR: Çerezleri temizle

en: Clearing data...
tr_TR: Veriler temizleniyor...

en: Click here to enter your code
tr_TR: Kupon girin!

en: Click here to login
tr_TR: Giriş yapın!

en: Click here to reset your password
tr_TR: Şifrenizi sıfırlamak için buraya tıklayınız

en: Click here to set your new password.
tr_TR: Yeni parolanızı ayarlamak için buraya tıklayın.

en: Click to toggle
tr_TR: Geçiş yapmak için tıklayın

en: Cloning is forbidden.
tr_TR: Kopyalamaya izin verilmez.

en: Close
tr_TR: Kapat

en: Close (Esc)
tr_TR: Kapat (Esc)

en: Close modal panel
tr_TR: Pencereyi kapat

en: Close Product Gallery dialog
tr_TR: Ürün Galerisi iletişim kutusunu kapat

en: Cocos (Keeling) Islands
tr_TR: Cocos (Keeling) Adaları

en: Code
tr_TR: Kod

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
tr_TR: Tüketicilerin güvendiği doğrulanmış değerlendirmeleri toplayıp sergileyin.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
tr_TR: Ödeme sırasında AB KDV numaralarını topla ve doğrula

en: Collect payments from customers offline.
tr_TR: Ödemeleri müşterilerden çevrimdışı olarak alın.

en: Collect sales tax
tr_TR: Satış vergisi alın

note: Translators: %s location name.
en: Collection from <strong>%s</strong>:
tr_TR: <strong>%s</strong> öğesinden koleksiyon:

en: Colombia
tr_TR: Kolombiya

en: Colombian peso
tr_TR: Kolombiya pesosu

en: Column mapping
tr_TR: Sütun eşleme

en: Column name
tr_TR: Sütun ismi

[ctx: column name]
en: Review
tr_TR: İnceleme

[ctx: column name]
en: Submitted on
tr_TR: Gönderilme tarihi

en: Columns
tr_TR: Sütunlar

en: Coming soon
tr_TR: Çok yakında

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
tr_TR: ve,veya,yada,ya da,ki,ne,www,com,için,bu,şu,kim,ile

en: Committed to a greener lifestyle
tr_TR: Daha yeşil bir yaşam tarzına kendimizi adadık

en: Community forum
tr_TR: Topluluk forumu

en: Community support
tr_TR: Topluluk desteği

en: Comorian franc
tr_TR: Komor frangı

en: Company
tr_TR: Firma

en: Company (optional)
tr_TR: Firma (isteğe bağlı)

en: Company name
tr_TR: Firma adı

en: Company name.
tr_TR: Şirket adı.

en: Compatibility mode disabled.
tr_TR: Uyumluluk modu devre dışı bırakıldı.

en: Compatibility mode enabled.
tr_TR: Uyumluluk modu etkinleştirildi.

note: translators: %s is either 'yes' or 'no'.
en: Compatibility mode enabled?: %s
tr_TR: Uyumluluk modu etkinleştirildi mi?: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
tr_TR: Uyumluluk modu zaten devre dışı bırakıldı.

en: Compatibility mode is already enabled.
tr_TR: Uyumluluk modu zaten etkinleştirildi.

en: Complete
tr_TR: Tamamla

en: Completed
tr_TR: Tamamlandı

note: translators: %s: number of orders
en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Tamamlanan <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Tamamlanan <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
tr_TR: Tamamlanmış sipariş

note: translators: 1: action ID 2: hook name
en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
tr_TR: %1$s eyleminin işlemi kanca ile tamamlandı: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
tr_TR: Ürün görseli yeniden oluşturma görevi tamamlandı.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
tr_TR: Fatura kesmek gibi yasal yükümlülükleri yerine getirmek

en: Compound
tr_TR: Bileşik

en: Configure terms
tr_TR: Terimleri yapılandır

en: Confirm email and view order
tr_TR: E-postayı onaylayın ve siparişi görüntüleyin

en: Confirm navigation
tr_TR: Gezintiyi onayla

en: Confirm new password
tr_TR: Yeni parolayı onayla

en: Congo (Brazzaville)
tr_TR: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
tr_TR: Kongo (Kinshasa)

en: Congolese franc
tr_TR: Kongo frangı

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
tr_TR: Tebrikler, bir müşteriden ilk siparişinizi aldınız! Siparişlerinizi nasıl yöneteceğinizi öğrenin.

note: translators: Number of orders processed.
en: Congratulations on processing %s orders!
tr_TR: Tebrikler, %s sipariş işlediniz!

en: Congratulations on the sale.
tr_TR: Satışınız için tebrik ederiz.

en: Connect
tr_TR: Bağlan

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
tr_TR: WooCommerce Services'ı etkinleştirmek için mağazanızla bağlantı kurun

en: Connect your store to Jetpack
tr_TR: Mağazanızı Jetpack’e bağlayın

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
tr_TR: Ekstra özellikleri etkinleştirmek için mağazanızı Jetpack'e bağlayın

en: Connected to WooCommerce.com
tr_TR: WooCommerce.com'a bağlandı

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: Connection password:
tr_TR: Bağlantı şifresi:

en: Constanța
tr_TR: Constanta

en: Consumer key
tr_TR: Tüketici anahtarı

en: Consumer key ending in
tr_TR: Tüketici anahtarının sonu

en: Consumer key is invalid.
tr_TR: Tüketici anahtarı geçersiz.

en: Consumer secret
tr_TR: Tüketici gizli anahtarı

en: Consumer secret is invalid.
tr_TR: Tüketici gizli anahtarı geçersiz.

note: Translators: %1$s: block slug.
en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
tr_TR: <strong>%1$s</strong> blokunu içerir

note: Translators: %1$s: shortcode text.
en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
tr_TR: <strong>%1$s</strong> kısa kodunu içerir

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
tr_TR: Not için içerik verisi. JSON dizesi. Yeniden yerelleştirme için kullanılabilir.

en: Content of the note.
tr_TR: Notun içeriği.

en: Content type
tr_TR: İçerik tipi

en: Content…
tr_TR: İçerik...

en: Context
tr_TR: Bağlam

en: Continue
tr_TR: Devam et

en: Continue shopping
tr_TR: Alışverişe devam et

en: Continue with Jetpack
tr_TR: Jetpack ile devam et

en: Continue with WooCommerce Services
tr_TR: WooCommerce Services ile devam et

en: Controls the stock status of the product.
tr_TR: Ürünün stok durumunu kontrol eder.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
tr_TR: Ürün listede olsa da olmasa da önsayfadaki "stokta" veya "stokta yok" bildirimlerini kontrol eder.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
tr_TR: Varyasyonun sitenin ön yüzünde "stokta" veya "stokta yok" olarak listelenip listelenmediğini denetler.

en: Conversion
tr_TR: Dönüşüm

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
tr_TR: Müşterilerinizi işin zor kısmını sizler için yapan otomatikleştirilmiş pazarlama ile kendinize bağlayın ve elinizde tutun.

en: Convert order coupon data to the simplified format
tr_TR: Sipariş kupon verisini basitleştirilmiş biçime dönüştürün

en: Cook Islands
tr_TR: Cook Adaları

en: Copied!
tr_TR: Kopyalandı!

en: Copy
tr_TR: Kopyala

en: Copy billing address
tr_TR: Fatura adresini kopyala

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
tr_TR: Fatura bilgileri gönderim bilgilerine kopyalansın mı? Bu işlem mevcut gönderim bilgilerini silecektir.

en: Copy file to theme
tr_TR: Dosyayı temaya kopyala

en: Copy for GitHub
tr_TR: GitHub için kopya

en: Copy for support
tr_TR: Destek için kopyala

en: Copy from billing address
tr_TR: Fatura adresinden kopyala

en: Copy link
tr_TR: Bağlantıyı kopyala

en: Copy to a new draft
tr_TR: Yeni bir taslak kopyalayın

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
tr_TR: Panoya kopyalama başarısız oldu. Kopyalamak için Ctrl/Cmd+C tuşlarına basın.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
tr_TR: Panoya kopyalama başarısız oldu. Tuşa sağ tıklayıp kopyalayabilmelisiniz.

en: Cost
tr_TR: Maliyet

en: Cost of the marketing campaign.
tr_TR: Pazarlama kampanyasının maliyeti.

en: Costa Rica
tr_TR: Kostarika

en: Costa Rican col&oacute;n
tr_TR: Kosta Rika col&oacute;nu

en: Could not access file.
tr_TR: Dosyaya erişilemedi.

en: Could not access the log file directory.
tr_TR: Günlük dosyası dizinine erişilemiyor.

en: Could not access the specified files.
tr_TR: Belirtilen dosyalara erişilemedi.

en: Could not create order in posts table.
tr_TR: Gönderiler tablosunda sipariş oluşturulamadı.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
tr_TR: WooCommerce.com hesabınızda herhangi bir abonelik bulunamadı

note: translators: %d is an order ID.
en: Could not find classname for order ID %d
tr_TR: Sipariş kimliği %d için sınıf adı bulunamadı

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
tr_TR: Erişim izni verilemedi - kullanıcı belki bu dosya için zaten erişim iznine sahip veya fatura e-postası ayarlanmamış. Fatura adresinin ayarlandığından ve siparişin kaydedilmiş olduğundan emin olun.

note: translators: %s is a table name.
en: Could not persist order to database table "%s".
tr_TR: Sipariş için "%s" veritabanı tablosu kullanılamadı.

note: translators: 1: action HTML 2: action ID 3: error message
en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
tr_TR: Eylem değişikliği işlenemedi: "%1$s" (No: %2$d). Hata: %3$s

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
tr_TR: "%1$s" deseni blok desen olarak kaydedilemedi (geçersiz "%2$s" kısaltması)

note: translators: %s: file name.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
tr_TR: "%s" deseni blok desen olarak kaydedilemedi ("Kısaltma" alanı eksik)

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
tr_TR: "%s" deseni blok desen olarak kaydedilemedi ("Başlık" alanı eksik)

en: Could not start the installation process. Reason:
tr_TR: Kurulum işlemi başlatılamadı. Neden:

en: Could not update the attribute.
tr_TR: Nitelik güncellenemedi.

en: Could not write to template file.
tr_TR: Şablon dosyasına yazdırılamıyor.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
tr_TR: Geçici dizine yazılamadı. Dosyaları aynı anda bir tane olacak şekilde indirmeyi deneyin.

en: Count
tr_TR: Adet

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
tr_TR: Yalnızca dosyanın bir parçası bile alındıysa indirmeleri sayın.

en: Count partial downloads
tr_TR: Kısmi indirmeleri sayın

en: Country / Region
tr_TR: Ülke

en: Country / Region.
tr_TR: Ülke / Bölge.

en: Country / region:
tr_TR: Ülke / bölge:

en: Country / State
tr_TR: Ülke / Şehir

en: Country code
tr_TR: Ülke kodu

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
tr_TR: ISO 3166-1 alpha-2 formatında ülke kodu.

en: Country ISO 3166 code.
tr_TR: Ülke ISO 3166 kodu.

en: Country&nbsp;code
tr_TR: Ülke&nbsp;kodu

en: Country/Region
tr_TR: Ülke/Bölge

en: Country/Region (optional)
tr_TR: Ülke/Bölge (isteğe bağlı)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
tr_TR: ISO 3166-1 alfa 2 biçiminde Ülke/Bölge kodu.

en: County
tr_TR: Eyalet

en: Coupon | Coupons
tr_TR[0]: Kupon

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" does not exist!
tr_TR: "%s" kuponu bulunamadı!

note: translators: Actual coupon code.
en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
tr_TR: Bu ödeme sırasında başka bir işlemde %s kuponu kullanıldı ve kupon kullanım sınırına ulaşıldı. Lütfen kuponu çıkarıp tekrar deneyin.

en: Coupon amount
tr_TR: Kupon tutarı

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon applied: "%s".
tr_TR: Kupon uygulandı: "%s".

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
tr_TR: Kupon, alışveriş sepetine uygulanmadığı için kaldırılamaz.

en: Coupon code
tr_TR: Kupon Kodu

note: translators: %s coupon code
en: Coupon code "%s" has already been applied.
tr_TR: Kupon kodu "%s" zaten uygulandı.

en: Coupon code already applied!
tr_TR: Kupon kodu zaten kullanıldı!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
tr_TR: Kupon kodu zaten mevcut - müşteriler bu kodla son kuponu kullanacaktır.

en: Coupon code applied successfully.
tr_TR: Kupon kodu başarıyla uygulandı.

en: Coupon code is required.
tr_TR: Kupon kodu zorunludur.

en: Coupon code removed successfully.
tr_TR: Kupon kodu başarılı bir şekilde silindi.

en: Coupon code.
tr_TR: Kupon kodu.

en: Coupon created
tr_TR: Kupon oluşturuldu

en: Coupon creation date in GMT.
tr_TR: GMT olarak kupon oluşturma tarihi.

en: Coupon creation date.
tr_TR: Kupon oluşturma tarihi.

en: Coupon data
tr_TR: Kupon verisi

en: Coupon deleted
tr_TR: Kupon silindi

en: Coupon description.
tr_TR: Kupon açıklaması.

en: Coupon discount type.
tr_TR: Kupon indirim türü.

en: Coupon does not exist in the cart.
tr_TR: Kupon alışveriş sepetinde mevcut değil.

en: Coupon does not exist!
tr_TR: Kupon bulunamadı!

en: Coupon draft updated.
tr_TR: Kupon taslağı güncellendi.

en: Coupon expiration date in GMT.
tr_TR: GMT olarak kupon son kullanma tarihi.

en: Coupon expiration date.
tr_TR: Kupon son kullanma tarihi.

en: Coupon expiry date
tr_TR: Kupon son kullanım tarihi

en: Coupon has been removed.
tr_TR: Kupon kaldırıldı.

en: Coupon ID.
tr_TR: Kupon kimliği.

en: Coupon is not valid.
tr_TR: Kupon geçerli değil.

en: Coupon item ID is readonly.
tr_TR: Kupon öğesi kimliği salt okunurdur.

en: Coupon management has moved!
tr_TR: Kupon yönetimi taşındı!

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon removed: "%s".
tr_TR: Kupon kaldırıldı: "%s"

en: Coupon restored
tr_TR: Kupon geri yüklendi

en: Coupon saved.
tr_TR: Kupon kaydedildi.

note: translators: %s: date
en: Coupon scheduled for: %s.
tr_TR: Kupon şu tarih için zamanlandı: %s.

en: Coupon submitted.
tr_TR: Kupon oluşturuldu.

en: Coupon type
tr_TR: Kupon türü

en: Coupon type name.
tr_TR: Kupon türü adı.

en: Coupon updated
tr_TR: Kupon güncellendi

en: Coupon updated.
tr_TR: Kupon güncellendi.

en: Coupon usage limit has been reached.
tr_TR: Kupon kullanım sınırına ulaşıldı.

note: translators: %s: myaccount page link.
en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
tr_TR: Kupon kullanım sınırına ulaşıldı. Bu kuponu biraz önce kullandıysanız ancak siparişiniz tamamlanmadıysa, <a href="%s">hesabım sayfasına</a> giderek sipariş vermeyi yeniden deneyebilir veya iptal edebilirsiniz.

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
tr_TR: Kupon kullanım sınırına ulaşıldı. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin veya yardım için bizimle iletişime geçin.

en: Coupon(s)
tr_TR: Kupon(lar)

en: Coupon(s):
tr_TR: Kupon(lar):

en: Coupon:
tr_TR: Kupon:

note: translators: %s: coupon code translators: %s Coupon code.
en: Coupon: %s
tr_TR: Kupon: %s

en: Coupons
tr_TR: Kuponlar

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
tr_TR: Kuponlar, müşterileriniz için indirim ve ödül sunmanın harika bir yoludur. Oluşturulunca burada görüntülenirler.

en: Coupons are disabled.
tr_TR: Kuponlar devre dışı.

en: Coupons by date
tr_TR: Tarihe göre kuponlar

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
tr_TR: Kuponlar sepet ve ödeme sayfalarında uygulanabilir.

en: Coupons can now be managed from Marketing > Coupons. Click the button below to remove the legacy WooCommerce > Coupons menu item.
tr_TR: Kuponlar artık Pazarlama > Kuponlar bölümünden yönetilebilir. Eski WooCommerce> Kuponlar menü öğesini kaldırmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

en: Coupons detailed reports.
tr_TR: Detaylı kupon raporları.

en: Coupons discounts
tr_TR: Kupon indirimleri

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
tr_TR: Gruplar için kuponlar. Grup üyeleriyle veya rollerle kısıtlı kuponlara sahip olma seçeneğini sağlar. Ücretsiz Groups eklentisiyle çalışır.

en: Coupons line data.
tr_TR: Kuponlar satırı verileri.

en: Coupons list
tr_TR: Kupon listesi

en: Coupons navigation
tr_TR: Kupon dolaşımı

en: Coupons totals.
tr_TR: Kuponlar toplamı.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
tr_TR: Dayanıklı kalın camdan üretilen bu sürahi, uzun ömürlü bir kaliteye sahip olduğundan günlük kullanım için eski bir çekicilikle mükemmeldir.

en: Create
tr_TR: Oluştur

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
tr_TR: Müşteriler için ödeme esnasında kullanılabilen "mağaza kredisi" kuponları oluşturun.

en: Create a new webhook
tr_TR: Yeni bir web kancası oluştur

en: Create a product
tr_TR: Ürün oluşturun

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
tr_TR: Bir indirim uygulayan ve isteğe bağlı olarak müşterinin sepetine bir veya daha fazla ürün ekleyen benzersiz bir URL oluşturun.

en: Create account password
tr_TR: Hesap parolası oluştur

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
tr_TR: %1$sWooCommerce için TikTok%2$s ile reklam kampanyaları oluşturun ve dünyadaki bir milyar kullanıcıya ulaşın

en: Create ad campaigns with TikTok
tr_TR: TikTok ile reklam kampanyaları oluşturun

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
tr_TR: WooCommerce için TikTok ile reklam kampanyaları oluşturun ve dünyadaki bir milyar kullanıcıya ulaşın.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
tr_TR: Reklam kampanyaları oluşturun ve dünya çapında bir milyar kullanıcıya ulaşın.

en: Create an account?
tr_TR: Hesap oluştur?

en: Create an API key
tr_TR: Bir API anahtarı oluştur

en: Create and save
tr_TR: Oluştur ve kaydet

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
tr_TR: Doğrudan yönetim panelinizden satın alma takip e-postaları, haber bültenleri ve promosyon kampanyaları oluşturun ve gönderin.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
tr_TR: Siparişler için tam metin arama dizinler oluşturun ve bunları kullanın. Bu özellik yalnızca yüksek performanslı sipariş depolamasıyla çalışır.

en: Create anything
tr_TR: İstediğinizi oluşturun

en: Create coupons
tr_TR: Kuponlar oluştur

en: Create customers
tr_TR: Müşteriler oluştur

en: Create default WooCommerce pages
tr_TR: Varsayılan WooCommerce sayfalarını oluştur

en: Create new category
tr_TR: Yeni kategori oluştur

en: Create orders
tr_TR: Siparişler oluştur

en: Create pages
tr_TR: Sayfaları oluştur

en: Create Product
tr_TR: Ürün oluştur

en: Create products
tr_TR: Ürünler oluştur

en: Create shipping method
tr_TR: Gönderim yöntemi oluştur

en: Create some products
tr_TR: Ürün oluştur

en: Create value
tr_TR: Değer oluştur

en: Create webhooks
tr_TR: Web kancaları oluştur

en: Create your first coupon
tr_TR: İlk kuponunuzu oluşturun

en: Created
tr_TR: Oluşturuldu

en: Created at
tr_TR: Oluşturulma:

en: Creating product review failed.
tr_TR: Ürün değerlendirmesi oluşturulamadı.

en: Creative format
tr_TR: Yaratıcı biçim

en: Credit card
tr_TR: Kredi kartı

en: Crete
tr_TR: Ekle

en: Crimea
tr_TR: Kırım

en: Critical
tr_TR: Kritik

en: Croatia
tr_TR: Hırvatistan

en: Croatian kuna
tr_TR: Hırvat kunası

en: Cross-sells
tr_TR: Çapraz satışlar

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
tr_TR: Çapraz satış ürünleri, mevcut ürüne dayalı olarak sepet içinde sizin teşvik ettiğiniz ürünlerdir.

en: CSV Delimiter
tr_TR: CSV sınırlayıcı

en: Cuba
tr_TR: Küba

en: Cuban convertible peso
tr_TR: Küba dönüştürülebilir pesosu

en: Cuban peso
tr_TR: Küba pesosu

en: cURL installed but unable to retrieve version.
tr_TR: cURL yüklendi ancak sürüm alınamıyor.

en: cURL version
tr_TR: cURL sürümü

en: cURL version.
tr_TR: cURL sürümü.

en: Currency
tr_TR: Para birimi

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
tr_TR: Döndürülen fiyatlar için para birimi kodu (ISO biçiminde).

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
tr_TR: Döndürülen fiyatlar için para birimi ikincil birimi (ondalık ayırıcıdan sonraki basamak sayısı).

en: Currency options
tr_TR: Para birimi seçenekleri

en: Currency position
tr_TR: Para birimi konumu

en: Currency position.
tr_TR: Para birimi simgesi konumu.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
tr_TR: Döndürülen fiyatları biçimlendirmek için kullanılabilecek para biriminin para birimi simgesi.

en: Currency symbol position for this country.
tr_TR: Bu ülkenin para birimi simgesinin yeri.

en: Currency symbol.
tr_TR: Para birimi simgesi.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
tr_TR: ISO formatında, siparişin oluşturulduğu para birimi.

en: Currency.
tr_TR: Para birimi.

en: Current
tr_TR: Mevcut

en: Current annual revenue of the store.
tr_TR: Mağazanın geçerli yıllık kazancı.

en: Current page
tr_TR: Mevcut sayfa

en: Current page of the collection.
tr_TR: Tahsilattaki geçerli sayfa.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
tr_TR: Geçerli sayfa alma işlemi, "current_screen" kancasında veya sonrasında çağrılmalıdır.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
tr_TR: Mevcut parola (değişmeden bırakmak için boş bırakın)

note: translators: %s is a product's current (sale) price.
en: Current price is: %s.
tr_TR: Şu andaki fiyat: %s.

en: Current product price.
tr_TR: Mevcut ürün fiyatı.

en: Current set billing address for the customer.
tr_TR: Müşteri için ayarlanmış geçerli fatura adresi.

en: Current set shipping address for the customer.
tr_TR: Müşteri için ayarlanmış geçerli gönderim adresi.

en: Current variation price.
tr_TR: Mevcut varyasyon fiyatı.

note: translators: %s: number of pending orders.
en: Currently syncing orders... %s pending
tr_TR: Şu anda siparişler senkronize ediliyor... %s beklemede

en: Custom
tr_TR: Özel

en: Custom base
tr_TR: Özel yapı

en: Custom field deleted.
tr_TR: Özel alan silindi.

en: Custom field updated.
tr_TR: Özel alan güncellendi.

en: Custom Fields
tr_TR: Özel Alanlar

en: Custom fields
tr_TR: Özel alanlar

note: translators: %1$s: Custom fields guide link opening tag. %2$s: Custom fields guide link closing tag.
en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
tr_TR: Özel alanlar, daha ayrıntılı ürün bilgileri paylaşma, daha fazla girdi alanı gösterme veya dahili envanter organizasyonu gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir. %1$sÖzel alanlar hakkında daha fazla bilgi edinin%2$s

note: translators: 1: opening documentation tag 2: closing documentation tag.
en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
tr_TR: Özel alanlar, %1$stemanızda kullanabileceğiniz%2$s ekstra meta verilerini yazılarınıza ekleyebilmenize olanak sağlar.

en: Custom Link
tr_TR: Özel bağlantı

note: translators: %s - link to testing instructions webpage.
en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
tr_TR: Özel sipariş tablosu kullanımı etkin değil. Test yapıyorsanız, %s içindeki test talimatlarını izleyerek etkinleştirebilirsiniz.

en: Custom order tables could not be created.
tr_TR: Özel sipariş tabloları oluşturulamadı.

en: Custom order tables does not exist, creating...
tr_TR: Özel sipariş tabloları mevcut değil, oluşturuluyor...

en: Custom order tables were created successfully.
tr_TR: Özel sipariş tabloları başarıyla oluşturuldu.

en: Custom ordering
tr_TR: Özel sıralama

en: Custom ordering position.
tr_TR: Özel sıralama düzeni.

en: Custom orders tables have been deleted.
tr_TR: Özel sipariş tabloları silindi.

en: Custom:
tr_TR: Özel:

en: Customer
tr_TR: Müşteri

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
tr_TR: Müşteriler hesap veya sipariş sayfaları aracılığıyla üye olduklarında "yeni hesap" e-postaları gönderilir.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
tr_TR: Müşteriler, parola sıfırlama talebinde bulunduklarında parola sıfırlama e-postaları gönderilir.

en: Customer billing address
tr_TR: Müşteri fatura adresi

en: Customer created
tr_TR: Müşteri oluşturuldu

en: Customer Data
tr_TR: Müşteri verileri

en: Customer deleted
tr_TR: Müşteri silindi

en: Customer details
tr_TR: Müşteri bilgileri

en: Customer download link
tr_TR: Müşteri indirme bağlantısı

en: Customer download log
tr_TR: Müşteri indirme kaydı

en: Customer download permissions have been retained.
tr_TR: Müşteri indirme izinleri korunmuştur.

en: Customer downloads
tr_TR: Müşteri indirmeleri

en: Customer Email
tr_TR: Müşteri E-postası

en: Customer first name.
tr_TR: Müşterinin adı.

en: Customer history
tr_TR: Müşteri geçmişi

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
tr_TR: Kayıtlıysa müşteri kimliği. Konuk olanlar için 0 döndürülür.

en: Customer ID is invalid.
tr_TR: Müşteri kimliği geçersiz.

en: Customer ID.
tr_TR: Müşteri kimliği.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
tr_TR: Adınız, e-posta adresiniz, fatura ve gönderim bilgileriniz gibi müşteri bilgileri.

note: translators: %s: IP address
en: Customer IP: %s
tr_TR: Müşteri IP: %s

en: Customer last name.
tr_TR: Müşterinin soyadı.

en: Customer list
tr_TR: Müşteri listesi

en: Customer login name.
tr_TR: Müşterinin kullanıcı adı.

note: translators: %s: shipping zone name.
en: Customer matched zone "%s"
tr_TR: "%s" bölgesi ile eşlenmiş müşteri

en: Customer Name
tr_TR: Müşteri adı

en: Customer note
tr_TR: Müşteri notu

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
tr_TR: Siparişe bir not eklendiğiniz zaman müşteri notu e-postaları gönderilir.

en: Customer notes about the order
tr_TR: Siparişle ilgili müşteri notları

en: Customer orders
tr_TR: Müşteri siparişleri

en: customer orders
tr_TR: müşteri siparişleri

en: Customer password for new accounts, if applicable.
tr_TR: Yeni hesapların müşteri şifresi, geçerliyse.

en: Customer password.
tr_TR: Müşterinin parolası.

en: Customer payment page &rarr;
tr_TR: Müşteri ödeme sayfası &rarr;

en: Customer provided note
tr_TR: Müşteri notu

en: Customer provided note:
tr_TR: Müşteri notu:

en: Customer role.
tr_TR: Müşteri rolü.

en: Customer sales
tr_TR: Müşteri satışları

en: Customer shipping address
tr_TR: Müşteri gönderim adresi

en: Customer type
tr_TR: Müşteri türü

en: Customer type name.
tr_TR: Müşteri türü adı.

en: Customer updated
tr_TR: Müşteri güncellendi

en: Customer's IP address.
tr_TR: Müşterinin IP adresi.

en: Customer:
tr_TR: Müşteri:

en: Customers
tr_TR: Müşteriler

en: Customers can create an account before placing their order.
tr_TR: Müşteriler siparişlerini vermeden önce bir hesap oluşturabilir.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
tr_TR: Müşteriler dosyayı yine de cihazlarına kaydedebilir, ancak varsayılan olarak dosya indirilmek yerine açılır (yönlendirmelerle çalışmaz).

en: Customers detailed reports.
tr_TR: Detaylı müşteri raporu.

en: Customers do not support trashing.
tr_TR: Müşteriler, çöp kutusu özelliğini desteklemiyor.

en: Customers totals.
tr_TR: Müşteriler toplamı.

en: Customers vs. guests
tr_TR: Müşteriler ile misafirler

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
tr_TR: Müşterilerin ücretsiz gönderimden faydalanabilmeleri için bu tutarı harcamaları gerekir.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
tr_TR: Müşteriler, bir gönderim yöntemi sunmadığınız sürece mağazanızdan fiziksel olarak ürün satın alamaz.

en: Customizable products
tr_TR: Özelleştirilebilir ürünler

en: Customize checkout options
tr_TR: Ödeme seçeneklerini özelleştirin

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
tr_TR: Çevrimiçi mağazanızı WooCommerce bloklarıyla özelleştirin

en: Customize your store
tr_TR: Mağazanızı özelleştirin

en: Cyprus
tr_TR: Kıbrıs

en: Czech koruna
tr_TR: Çek korunası

en: Czech Republic
tr_TR: Çek Cumhuriyeti

en: Daily Cron
tr_TR: Günlük Cron

en: Daman and Diu
tr_TR: Daman ve Diu

en: Danish krone
tr_TR: Danimarka kronu

en: Dashboard
tr_TR: Pano

en: Data generated by AI for updating dummy products.
tr_TR: Yapay Zeka tarafından üretilen veriler, model ürünleri güncellemek içindir.

note: translators: %1 is an order ID.
en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
tr_TR: Görünüşe göre gönderi tablosundaki veriler HPOS tablosundakilerden daha yeni. Sipariş verilerini `wp wc hpos diff %1$d` ile kıyaslayın ve düzeltmek için `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` kullanın.

en: Data resource description.
tr_TR: Veri kaynağı tanımı.

en: Data resource ID.
tr_TR: Veri kaynağı kimliği.

en: Data store:
tr_TR: Veri deposu:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
tr_TR: Ödeme işleme alınırken ödeme yöntemine aktarılacak veriler.

note: Translators: %1$f: Table size, %2$f: Index size, %3$s Engine.
en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
tr_TR: Veriler: %1$.2f MB + Dizin: %2$.2f MB + Motor %3$s

en: Database
tr_TR: Veritabanı

en: Database (not recommended on live sites)
tr_TR: Veritabanı (Canlı sitelerde önerilmez)

en: Database Data Size
tr_TR: Veritabanı veri boyutu

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
tr_TR: Gelir ve Siparişler raporları için dikkate alınan veritabanı tarih alanı

[ctx: database error]
en: unknown
tr_TR: bilinmiyor

en: Database error.
tr_TR: Veritabanı hatası.

en: Database File Path
tr_TR: Veritabanı dosya yolu

en: Database Index Size
tr_TR: Veritabanı indis boyutu

en: Database information:
tr_TR: Veritabanı bilgileri:

en: Database prefix
tr_TR: Veritabanı öneki

en: Database prefix.
tr_TR: Veritabanı ön eki.

en: Database settings
tr_TR: Veritabanı ayarları

en: Database tables missing
tr_TR: Veritabanı tabloları eksik

en: Database tables.
tr_TR: Veritabanı tabloları.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
tr_TR: Veritabanı yükseltme programı, arka planda çalışacak şekilde zamanlandı.

en: Database verified successfully.
tr_TR: Veritabanı başarıyla doğrulandı.

en: Database.
tr_TR: Veritabanı.

en: Datastore currently in use for orders.
tr_TR: Veri deposu şu anda siparişler için kullanılıyor.

en: Date
tr_TR: Tarih

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
tr_TR: Kullanıcıya varsa notun hatırlatılması gereken tarih (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
tr_TR: Kullanıcıya varsa notun hatırlatılması gereken tarih.

en: Date created
tr_TR: Oluşturulma tarihi

en: Date created:
tr_TR: Oluşturulan tarih:

en: Date last active GMT.
tr_TR: Son etkinlik tarihi (GMT).

en: Date last active.
tr_TR: Son etkinlik tarihi.

en: Date modified
tr_TR: Değiştirilme tarihi

en: Date Paid
tr_TR: Ödeme Tarihi

en: Date registered GMT.
tr_TR: Kayıt tarihi (GMT).

en: Date registered.
tr_TR: Kayıt tarihi.

en: Date sale price ends
tr_TR: İndirimli fiyatın bittiği tarih

en: Date sale price starts
tr_TR: İndirimli fiyatın başladığı tarih

en: Date the note was created (GMT).
tr_TR: Notun oluşturulduğu tarih (GMT).

en: Date the note was created.
tr_TR: Notun oluşturulduğu tarih.

en: Date the order was created, as GMT.
tr_TR: GMT olarak siparişin oluşturulduğu tarih.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre siparişin oluşturulduğu tarih.

en: Date Type
tr_TR: Tarih Aralığı Türü

en: Date:
tr_TR: Tarih:

en: Day(s)
tr_TR: Gün

en: days
tr_TR: gün

en: Debug
tr_TR: Hata ayıklama

en: Debug log
tr_TR: Hata ayıklama kaydı

en: Debug mode
tr_TR: Hata ayıklama modu

en: Decimal precision of the returned prices.
tr_TR: İade edilen fiyatların ondalık hassasiyeti.

en: Decimal separator
tr_TR: Ondalık ayırıcı

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
tr_TR: Bu ülkede gösterilen fiyatlar için ondalık ayracı.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
tr_TR: Döndürülen fiyatları biçimlendirmek için kullanılabilecek para birimi için ondalık ayırıcı.

en: Decimal separator.
tr_TR: Ondalık ayracı.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
tr_TR: Mevcut fiyatı şu şekilde azalt (sabit tutar veya %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
tr_TR: Mevcut indirimli fiyatı şu şekilde azalt (sabit tutar veya %):

en: Decrease existing stock by:
tr_TR: Mevcut stoğu şu şekilde azalt:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
tr_TR: Normal fiyatları düşür (sabit tutar veya yüzde)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
tr_TR: İndirimli satış fiyatlarını düşür (sabit tutar veya yüzde)

en: Default
tr_TR: Varsayılan

en: Default attribute
tr_TR: Varsayılan nitelik

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
tr_TR: Genel

en: Default customer location
tr_TR: Varsayılan müşteri konumu

en: Default Date Range
tr_TR: Varsayılan tarih aralığı

en: Default Form Values
tr_TR: Varsayılan biçim değerleri

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
tr_TR: Ülke için varsayılan ISO4127 alfa-3 para birimi kodu.

en: Default product category cannot be deleted.
tr_TR: Varsayılan ürün kategorisi silinemiyor.

en: Default product sorting
tr_TR: Varsayılan ürün sıralaması

en: Default sort order
tr_TR: Varsayılan sıralama düzeni

en: Default sort order.
tr_TR: Varsayılan sıralama düzeni.

en: Default sorting
tr_TR: Varsayılan Sıralama

en: Default sorting (custom ordering + name)
tr_TR: Varsayılan sıralama (özel sipariş + adı)

note: Translators: %s: default timezone..
en: Default timezone is %s - it should be UTC
tr_TR: Varsayılan zaman dilimi %s - UTC olmalıdır

en: Default timezone is UTC
tr_TR: Varsayılan zaman dilimi UTC

en: Default timezone.
tr_TR: Varsayılan saat dilimi.

en: Default to customer billing address
tr_TR: Müşterinin fatura adresini varsayılan olarak ayarla

en: Default to customer shipping address
tr_TR: Müşterinin gönderim adresini varsayılan olarak ayarla

en: Default value for the setting.
tr_TR: Ayar için varsayılan değer.

en: Default values for generated variations.
tr_TR: Oluşturulan varyasyonlar için varsayılan değerler.

[ctx: default-slug]
en: product
tr_TR: urun

[ctx: default-slug]
en: shop
tr_TR: magaza

en: Defaults variation attributes.
tr_TR: Varyasyon nitelikleri varsayılan olarak ayarlanır.

en: Define if the attribute can be used as variation.
tr_TR: Niteliğin varyasyon olarak kullanılıp kullanılamayacağı belirlenir.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
tr_TR: Niteliğin ürün sayfasındaki "Ek Bilgiler" sekmesinde görünüp görülmeyeceği belirlenir.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
tr_TR: Siparişin ödenip ödenmediğini belirtin. Durumu, hazırlanıyor durumuna ayarlar ve stoktaki ürünleri düşürür.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
tr_TR: Varyasyonun ürünün sayfasında görünüp görünmeyeceğini tanımlayın.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
tr_TR: Ürün fiyatlarınızdan sonra göstermek için bir metin tanımlayın. Örneğin fiyatlandırmanızı açıklamak üzere bu metin "KDV" olabilir. Ayrıca takip eden yöntemlerden birini kullanarak ikameli fiyatlara sahip olabilirsiniz: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
tr_TR: Yalnızca gönderim maliyetinin veya ürünün bir bütün olarak vergiye tabi olup olmadığı belirleyin.

en: Delete
tr_TR: Sil

note: translators: %s: webhook name
en: Delete "%s" permanently
tr_TR: "%s" ögesini kalıcı olarak sil

en: Delete all variations
tr_TR: Tüm varyasyonları sil

en: Delete an Inbox Notification
tr_TR: Gelen Kutusu Bildirimini Sil

en: Delete fee
tr_TR: Ücreti sil

en: Delete image
tr_TR: Görseli sil

en: Delete item
tr_TR: Öğeyi sil

en: Delete log
tr_TR: Günlüğü sil

en: Delete note
tr_TR: Notu sil

en: Delete orphaned variations
tr_TR: Sahipsiz varyasyonları sil

en: Delete payment method
tr_TR: Ödeme yöntemini sil

en: Delete Permanently
tr_TR: Kalıcı Olarak Sil

en: Delete permanently
tr_TR: Kalıcı olarak sil

en: Delete shipping
tr_TR: Gönderimi sil

en: Delete tax rates
tr_TR: Vergi oranlarını sil

en: Delete template file
tr_TR: Şablonu sil

en: Delete the custom orders tables
tr_TR: Özel sipariş tablolarını silin

en: Delete this log file permanently?
tr_TR: Bu günlük dosyası kalıcı olarak silinsin mi?

en: Delete this review permanently
tr_TR: Bu yorumu kalıcı olarak sil

en: Delete WooCommerce tax rates
tr_TR: WooCommerce vergi oranlarını sil

en: Deleted
tr_TR: Silindi

note: translators: %1$s: item name %2$s: stock change
en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
tr_TR: %1$s silindi ve stok ayarlandı (%2$s)

note: translators: %s item name.
en: Deleted %s
tr_TR: %s silindi

note: translators: %d: amount of sessions
en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
tr_TR: Tüm etkin oturumlar ve kaydedilen %d sepet silindi.

en: Deletes unused variations.
tr_TR: Kullanılmayan varyasyonları silin.

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
tr_TR: Bir kategoriyi silmek, o kategorideki ürünleri silmez. Bunun yerine, yalnızca silinen kategoriye atanan ürünler %s kategorisine ayarlanır.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
tr_TR: Müşterilerin özel gününde özel bir WooCommerce doğum günü e-postasıyla (ve kuponuyla!) müşterileri memnun edin ve satışları organik olarak artırın.

en: Delimiter
tr_TR: Sınırlayıcı

en: Delivery fee
tr_TR: Teslimat ücreti

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
tr_TR: Teslim süresi tahminiyle ilgili metin (örneğin, 3-5 iş günü).

en: Delivery URL
tr_TR: Teslimat URL'si

en: Denmark
tr_TR: Danimarka

en: Deny
tr_TR: Reddet

en: Department
tr_TR: Bölüm

en: DESC
tr_TR: Azalan

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
tr_TR: Bu ürünü açıklayın. Onu benzersiz yapan nedir? En önemli özellikleri nelerdir?

en: Description
tr_TR: Açıklama

en: Description (optional)
tr_TR: Açıklama (isteğe bağlı)

en: Description is missing.
tr_TR: Açıklama eksik.

en: Description of the marketing campaign type.
tr_TR: Pazarlama kampanyası türünün açıklaması.

en: Description of the marketing channel.
tr_TR: Pazarlama kanalının açıklaması.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
tr_TR: Gönderim ücretinin açıklaması (örneğin, USPS ile gönderilir).

note: translators: %s: theme name.
en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
tr_TR: Mağazanızı kapsamlı WooCommerce tümleştirmesiyle tasarlayın. Bu seçenek etkinleştirilirse <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>'u yükleriz ve geçerli temanız olan <em>%s</em> devre dışı bırakılır.

en: Desktop
tr_TR: Masaüstü

en: Destination logger must be configured before running a migration
tr_TR: Bir taşıma yürütülmeden önce hedef kaydedicinin yapılandırılması gerekir

en: Destination store must be configured before running a migration
tr_TR: Bir taşıma yürütülmeden önce hedef mağazanın yapılandırılması gerekir

en: Details for order #{order_number}
tr_TR: {order_number} numaralı siparişin ayrıntıları

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
tr_TR: {site_title} tarihinde verilen {order_number} numaralı siparişin ayrıntıları

en: Determines how this attribute's values are displayed.
tr_TR: Bu niteliğin değerlerinin nasıl görüntüleneceğini belirler.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
tr_TR: Gizli ya da görünür katalog ürünlerinin gösterilip gösterilmeyeceğini belirler.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
tr_TR: Mağaza ürün sayfalarında terimlerin sıralama düzenini belirler. Eğer özel sıralama düzeni kullanılacaksa bu niteliğin içine terimleri sürükleyip bırakabilirsiniz.

en: Determines the type of discount that will be applied.
tr_TR: Uygulanacak olan indirim türünü belirler.

en: Device type
tr_TR: Cihaz türü

en: Did the tool run successfully?
tr_TR: Araç başarıyla çalıştı mı?

en: Did you know you can print shipping labels at home?
tr_TR: Gönderi etiketlerinizi evde bastırabileceğinizi biliyor muydunuz?

note: translators: %d is an order ID.
en: Differences found for order %d:
tr_TR: %d siparişinde farklılıklar bulundu:

en: Dimensions
tr_TR: Boyutlar

note: translators: WooCommerce dimension unit
en: Dimensions (%s)
tr_TR: Boyutlar (%s)

note: translators: %s dimension unit
en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
tr_TR: Boyutlar (U&times;G&times;Y) (%s)

en: Dimensions unit
tr_TR: Boyut birimi

en: Dinagat Islands
tr_TR: Dinagat Adaları

en: Direct
tr_TR: Doğrudan

en: Direct access to leading carriers
tr_TR: Önde gelen taşıyıcılara doğrudan erişim

en: Direct bank transfer
tr_TR: Banka havalesi/EFT

en: Direct payments to email address:
tr_TR: E-posta adresine doğrudan ödemeler:

en: Direct updates
tr_TR: Doğrudan güncellemeler

note: translators: %s is an amount of computer disk space, e.g. 5 KB.
en: Directory size: %s
tr_TR: Dizin boyutu: %s

en: Disable
tr_TR: Devre Dışı Bırak

en: Disable rule
tr_TR: Kuralı devre dışı bırak

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
tr_TR: Gönderim ve gönderim hesaplamalarını devre dışı bırak

en: Disabled
tr_TR: Devre dışı

en: Disabled Features
tr_TR: Devre Dışı Özellikler

note: translators: %s: url for store settings
en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
tr_TR: <a href="%s" aria-label="stock management store settings">Mağaza ayarlarında</a> devre dışı bırakıldı.

en: Disconnect
tr_TR: Bağlantıyı kes

note: translators: %s = comma-separated list of coupon codes
en: Discount (%s)
tr_TR: İndirim (%s)

en: Discount amount
tr_TR: İndirim tutarı

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
tr_TR: Kuponda tanımladığı üzere indirim tutarı (indirim türüne göre mutlak değer veya bir yüzde)

en: Discount total tax.
tr_TR: İndirim toplamı vergisi.

en: Discount total.
tr_TR: İndirim toplamı.

en: Discount type
tr_TR: İndirim türü

en: Discount type.
tr_TR: İndirim türü.

en: Discount:
tr_TR: İndirim:

en: Discounted labels from top global carriers
tr_TR: En iyi küresel kargolarından indirimli etiketler

en: Discounted orders
tr_TR: İndirimli siparişler

en: Discounted rates
tr_TR: İndirimli fiyatlar

en: discounted shipping labels
tr_TR: indirimli gönderim etiketleri

en: Discover additional payment providers
tr_TR: Ek ödeme sağlayıcılarını keşfedin

en: Discover other payment providers
tr_TR: Diğer ödeme sağlayıcılarını keşfedin

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
tr_TR: Woo Pazar Yerinin bir turuyla mağazanızı genişletmenin yollarını keşfedin

en: Dismiss
tr_TR: Kapat

en: Dismiss the gateway
tr_TR: Ağ geçidini kapat

en: Dismiss this notice.
tr_TR: Bu uyarıyı gözardı et.

en: Dismiss this suggestion
tr_TR: Bu öneriyi yok say

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
tr_TR: Bir müşterinin yakın zamanda görüntülediği ürünlerinin listesini gösterir.

en: Display a list of active product filters.
tr_TR: Etkin ürün filtrelerinin bir listesini gösterir.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
tr_TR: Mağazanızdaki ürünleri filtrelemek için niteliklerin bir listesini gösterir.

en: Display a list of recent reviews from your store.
tr_TR: Mağazanızdaki son değerlendirmelerin listesini gösterir.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
tr_TR: Mağazanızdaki ürünleri filtrelemek için yıldız puanlarının bir listesini gösterir.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
tr_TR: Mağazanızdaki ürünleri fiyata göre filtrelemek için bir kaydırıcı gösterir.

en: Display name
tr_TR: Görünen ad

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
tr_TR: Gizlilikle ilgili endişelerden dolayı görünen ad, e-posta adresi olarak değiştirilemez.

en: Display prices during cart and checkout
tr_TR: Fiyatları sepette ve ödemede göster

en: Display prices in the shop
tr_TR: Fiyatları mağazada göster

en: Display suggestions within WooCommerce
tr_TR: WooCommerce'de önerileri göster

en: Display tax totals
tr_TR: Vergi toplamlarını göster

en: Display the customer shopping cart.
tr_TR: Müşterinin alışveriş sepetini gösterir.

en: Display type
tr_TR: Görüntüleme türü

en: Displayed title for the leaderboard.
tr_TR: Skor tablosu için gösterilen başlık.

en: Displays a single product.
tr_TR: Tek bir ürün görüntüler

en: Displays products filtered by a category.
tr_TR: Bir kategoriye göre filtrelenmiş ürünleri görüntüler.

en: Displays products filtered by a tag.
tr_TR: Bir etikete göre filtrelenmiş ürünleri görüntüler.

en: Displays products filtered by an attribute.
tr_TR: Bir niteliğe göre filtrelenen ürünleri gösterir.

en: Displays search results for your store.
tr_TR: Mağazanız için arama sonuçlarını görüntüler.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
tr_TR: Mevcut etkin temanın WooCommerce desteği beyan edip etmediğini gösterir.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
tr_TR: Mevcut etkin temanın bir alt teması olup olmadığını gösterir.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
tr_TR: WordPress hata ayıklama modunun etkin olup olmadığını gösterir.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
tr_TR: WordPress'in harici nesne önbelleği kullanıp kullanmadığını görüntüler.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
tr_TR: WP Cron Jobs'ın etkin olup olmadığını gösterir.

en: Displays your products.
tr_TR: Ürünlerinizi görüntüler

en: District
tr_TR: İlçe

[ctx: district]
en: Belgrade
tr_TR: Belgrad

[ctx: district]
en: Braničevo
tr_TR: Braniçevo

[ctx: district]
en: Central Banat
tr_TR: Orta Banat

[ctx: district]
en: Danube
tr_TR: Tuna

[ctx: district]
en: Kosovo
tr_TR: Kosova

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
tr_TR: Kosova-Metohija

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
tr_TR: Kosova-Pomoravlje

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
tr_TR: Kosovska Mitroviça

[ctx: district]
en: North Banat
tr_TR: Kuzey Banat

[ctx: district]
en: North Bačka
tr_TR: Kuzey Bačka

[ctx: district]
en: Peć
tr_TR: İpek

[ctx: district]
en: South Banat
tr_TR: Güney Banat

[ctx: district]
en: South Bačka
tr_TR: Güney Bačka

[ctx: district]
en: Vojvodina
tr_TR: Voyvodina

[ctx: district]
en: West Bačka
tr_TR: Batı Bačka

en: Djibouti
tr_TR: Cibuti

en: Djiboutian franc
tr_TR: Cibuti frangı

en: Do not allow
tr_TR: İzin verme

en: Do not import
tr_TR: İçe aktarma

en: Do the important options return expected values?
tr_TR: Önemli seçenekler beklenen değerleri veriyor mu?

en: Do you need help with adding your first product?
tr_TR: İlk ürününüzü eklemek için yardıma mı ihtiyacınız var?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
tr_TR: WooCommerce Abonelikleri hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

note: translators: %d: Number of variations
en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
tr_TR: Tüm varyasyonları mı oluşturmak istiyorsunuz? Bu, varyasyon özelliklerinin olası her kombinasyonu için yeni bir varyasyon oluşturacaktır (çalıştırma başına azami %d).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
tr_TR: Shopify'dan WooCommerce'e geçmek mi istiyorsunuz?

en: Do you want to sell online courses?
tr_TR: Çevrimiçi kurs satmak mı istiyorsunuz?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
tr_TR: Öncelikle değişikliklerinizi kaydetmek ister misiniz? Değiştirilen verileriniz, iptal etmeyi seçerseniz iptal edilecek.

en: Docs
tr_TR: Dokümanlar

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
tr_TR: Ürünün sepete eklenebilmesi için ek seçenekleri var mı?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
tr_TR: Tema WooCommerce desteğini beyan ediyor mu?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
tr_TR: Tema woocommerce.php dosyasına sahip mi?

en: Does this theme have outdated templates?
tr_TR: Bu tema güncel olmayan şablonlara sahip mi?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
tr_TR: Sitenizde işlemler için bir SSL Sertifika zorlamasının etkin olup olmadığını gösterir.

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
tr_TR: Sitenizde Eski REST API'nin etkin mi?

en: Dominica
tr_TR: Dominika

en: Dominican peso
tr_TR: Dominik pesosu

en: Dominican Republic
tr_TR: Dominik Cumhuriyeti

en: Don't allow purchases
tr_TR: Satın alma işlemlerine izin verme

en: Don't charge for shipping.
tr_TR: Gönderim için ücret almayın.

en: Don't charge tax
tr_TR: Vergi alma

en: Done!
tr_TR: Bitti!

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download | Downloads
tr_TR[0]: İndirme

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download %d
tr_TR: İndir %d

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d ID
tr_TR: %d kimliğini indir

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d name
tr_TR: İndirme %d ismi

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d URL
tr_TR: İndirme %d URL'si

en: Download count
tr_TR: İndirme sayısı

en: Download expiry
tr_TR: İndirme bitişi

en: Download expiry days
tr_TR: İndirme sona erme günü

en: Download file URL.
tr_TR: Dosya URL'sini indir.

en: Download for support
tr_TR: Destek için indir

en: Download ID
tr_TR: İndirme kimliği

en: Download ID (MD5).
tr_TR: İndirme kimliği (MD5).

en: Download ID.
tr_TR: İndirme no.

en: Download limit
tr_TR: İndirme sınırı

en: Download name
tr_TR: İndirme ismi

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
tr_TR: İndirme türü; ön yüzdeki şemayı kontrol eder.

en: Download URL
tr_TR: İndirme URL'si

note: translators: %1$s: report name, %2$s: download URL
en: Download your %1$s Report: %2$s
tr_TR: %1$s raporunuzu indirin: %2$s

note: translators: %s: report name
en: Download your %s Report
tr_TR: %s raporunuzu indirin

en: Downloadable
tr_TR: İndirilebilir

en: Downloadable file name.
tr_TR: İndirilebilen dosya adı.

en: Downloadable files
tr_TR: İndirilebilir dosyalar

en: Downloadable product ID.
tr_TR: İndirilebilen ürün kimliği.

en: Downloadable product permissions
tr_TR: İndirilebilir ürün izinleri

en: Downloadable products
tr_TR: İndirilebilir ürünler

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
tr_TR: İndirilebilir ürünler satış konusu dosyaya erişim sağlarlar.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
tr_TR[0]: %s defa indirildi
tr_TR[1]: %s defa indirildi

en: Downloads
tr_TR: İndirmeler

en: Downloads remaining
tr_TR: Kalan indirmeler

en: Downloads require login
tr_TR: İndirmeler için giriş yapılmalı

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
tr_TR: Ödemenin blok sürümü etkinken müşteriler ödeme işlemini başlattığında taslak siparişler oluşturulur.

note: translators: %s: number of orders
en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Taslak <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Taslak <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
tr_TR: Özelleştirilmiş bölgelerinizi yeniden sıralamak için sürükleyin ve bırakın. Bu, müşterilerin adresleriyle bunların eşleştirileceği sıradır.

en: Drag and drop to set admin attribute order
tr_TR: Yönetici nitelik sırasını ayarlamak için sürükleyin ve bırakın

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
tr_TR: Yönetici çeşit sırasını ayarlamak için tıklayın ya da sürükleyin ve bırakın

note: translators: %1$s: Images guide link opening tag. %2$s: Images guide link closing tag.
en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
tr_TR: Görselleri sürükleyin, yeni görselleri karşıya yükleyin ya da kütüphanenizden dosyaları seçin. En iyi sonuçlar için 1000 x 1000 piksel veya daha büyük JPEG dosyaları kullanın. %1$sGörseller nasıl hazırlanır?%2$s

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
tr_TR: %1$sWooCommerce İçin Google%2$s ile satışları teşvik edin

en: Drive sales with Google for WooCommerce
tr_TR: WooCommerce İçin Google ile satışları teşvik edin

en: Dropdown
tr_TR: Açılır menü

en: Dropin Plugins
tr_TR: Paket eklentileri

en: Dropins & MU plugins.
tr_TR: Dropin ve MU eklentileri.

en: Duplicate
tr_TR: Çoğalt

en: Durable glass
tr_TR: Dayanıklı cam

en: During checkout
tr_TR: Ödeme sırasında

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
tr_TR: ör. Daha yüksek posta ücreti gerektiren daha ağır ürünler için

en: e.g. Free shipping
tr_TR: örn. Ücretsiz kargo

en: e.g. Heavy
tr_TR: ör. Ağır

en: e.g. heavy-packages
tr_TR: ör. ağır-paketler

en: e.g. Local pickup
tr_TR: örn. Mağazadan teslim alma

en: e.g. Standard national
tr_TR: örn. Standard kargo

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
tr_TR: Doğu Azerbaycan (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
tr_TR: Doğu Karayip doları

en: Eastern Samar
tr_TR: Doğu Samar

note: translators: 1: last 4 digits
en: eCheck ending in %1$s
tr_TR: %1$s ile biten eCheck

en: Eclectic finds, ethical delights
tr_TR: Derlenmiş halde bulunan, etik zevkler

en: Ecuador
tr_TR: Ekvator

en: Edit
tr_TR: Düzenle

note: translators: %s: attribute name translators: %s: Address title
en: Edit %s
tr_TR: %s düzenle

note: Translators: %s: page name.
en: Edit %s page
tr_TR: %s sayfasını düzenle

en: Edit account
tr_TR: Hesabı düzenle

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
tr_TR: Woo uygulaması ile mobil cihazlarınızdan yeni ürünleri düzenleyin ve oluşturun

en: Edit Approved Directory
tr_TR: Onaylı Dizini Düzenle

en: Edit attribute
tr_TR: Niteliği düzenle

en: Edit category
tr_TR: Kategori düzenle

en: Edit Coupon
tr_TR: Kuponu Düzenle

en: Edit coupon
tr_TR: Kuponu düzenle

en: Edit failed. Please try again.
tr_TR: Düzenleme başarısız oldu. Lütfen tekrar deneyin.

en: Edit fee
tr_TR: Ücreti düzenle

en: Edit item
tr_TR: Öğeyi düzenle

en: Edit Order
tr_TR: Siparişi Düzenle

en: Edit order
tr_TR: Siparişi düzenle

en: Edit page
tr_TR: Sayfayı düzenle

en: Edit Product
tr_TR: Ürün Düzenle

en: Edit product
tr_TR: Ürünü düzenle

en: Edit product form
tr_TR: Ürün formunu düzenle

en: Edit products on the move
tr_TR: Ürünleri hareket halindeyken düzenleyin

en: Edit Scheduled Action
tr_TR: Zamanlanmış eylemi düzenle

en: Edit shipping
tr_TR: Gönderimi düzenle

en: Edit shipping class
tr_TR: Gönderim sınıfını düzenle

en: Edit tag
tr_TR: Etiketi düzenle

en: Edit this order
tr_TR: Bu siparişi düzenle

en: Edit this review
tr_TR: Bu yorumu düzenle

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
tr_TR: fatura

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
tr_TR: gönderim

en: Education and learning
tr_TR: Eğitim ve öğrenim

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
tr_TR: Mollie ile zahmetsiz ödeme: Küresel ve yerel ödeme yöntemleri sunun, dakikalar içinde kullanmaya başlayın ve kendi dilinizde destek alın.

en: Egypt
tr_TR: Mısır

en: Egyptian pound
tr_TR: Mısır sterlini

en: Electronics and computers
tr_TR: Elektronik ve bilgisayar

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
tr_TR: Klasik tasarımla dayanıklı sertleştirilmiş camı bir araya getiren 330ml Retro Glass Jug ile masanızı ileri seviyeye taşıyın.

en: Email
tr_TR: E-posta

en: Email Address
tr_TR: E-posta adresi

en: Email address
tr_TR: E-posta adresi

en: Email address (optional)
tr_TR: E-posta adresiniz (isteğe bağlı)

en: Email address is invalid.
tr_TR: E-posta adresi geçersiz.

en: Email address to receive payments
tr_TR: Ödemeleri almak için e-posta adresiniz

en: Email address.
tr_TR: E-posta adresi.

en: Email heading
tr_TR: E-posta başlığı

en: Email heading (paid)
tr_TR: E-posta başlığı (ödenmiş)

en: Email notifications
tr_TR: E-posta bildirimleri

note: translators: %s: help description with link to WP Mail logging and support page.
en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
tr_TR: WooCommerce'den gönderilen e-posta bildirimleri aşağıda listelenmiştir. Yapılandırmak için bir e-postaya tıklayın.<br>%s

en: Email of the reviewer.
tr_TR: Değerlendirme yapanın e-posta adresi.

en: Email options
tr_TR: E-posta seçenekleri

en: Email sender options
tr_TR: E-posta gönderici seçenekleri

en: Email template
tr_TR: E-posta teması

en: Email type
tr_TR: E-Posta türü

en: Email you used during checkout.
tr_TR: Ödeme sırasında kullanmış olduğunuz e-posta adresi.

en: Email:
tr_TR: E-posta:

en: Emails
tr_TR: E-postalar

en: Emergency
tr_TR: Acil durum

en: Empty Mini-Cart Message
tr_TR: Mini Sepet Boşken Görüntülenen Mesaj

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
tr_TR: PTK Desen Mağazasından boş desenler alındı

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
tr_TR: Desenler Araç Kiti API'sinden boş yanıt alındı.

en: Empty Spam
tr_TR: İstenmeyenleri boşalt

en: Empty the approved download directories list
tr_TR: Onaylı indirme dizinleri listesini boşalt

en: Empty Trash
tr_TR: Çöpü boşalt

en: Enable
tr_TR: İzin ver

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
tr_TR: Adres bilgisinin değiştirilmesini engellemek için "address_override" etkinleştir.

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
tr_TR: Dünya çapında yüz milyonlarca aktif Amazon müşterisi için tanıdık, hızlı bir ödeme yöntemi sağlayın.

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
tr_TR: Sepete ekleme butonunda AJAX etkin olsun

en: Enable Archives?
tr_TR: Arşivler etkinleştirilsin mi?

en: Enable archives?
tr_TR: Arşivler etkinleştirilsin mi?

en: Enable auto-renew
tr_TR: Otomatik yenilemeyi etkinleştir

en: Enable auto-renewal
tr_TR: Otomatik yenilemeyi etkinleştirin

en: Enable Autorenew
tr_TR: Otomatik yenilemeyi etkinleştir

en: Enable bank transfer
tr_TR: Banka transferini etkinleştir

en: Enable cash on delivery
tr_TR: Kapıda ödemeyi etkinleştir

en: Enable check payments
tr_TR: Çek ödemelerini etkinleştir

en: Enable compatibility mode (synchronizes orders to the posts table).
tr_TR: Uyumluluk modunu etkinleştir (siparişleri gönderiler tablosuna senkronize eder).

en: Enable coupons
tr_TR: Kuponları etkinleştir

en: Enable debug mode
tr_TR: Hata ayıklama modunu etkinleştir

en: Enable email insights
tr_TR: E-posta ile yararlı bilgiler alın

en: Enable for shipping methods
tr_TR: Gönderim yöntemleri için etkinleştir

en: Enable guest checkout (recommended)
tr_TR: Misafir ödemesini etkinleştir (önerilir)

en: Enable guided mode
tr_TR: Kılavuzlu modu etkinleştir

en: Enable IPN email notifications
tr_TR: IPN e-posta bildirimlerini etkinleştir

en: Enable log-in during checkout
tr_TR: Ödeme sırasında oturum açmayı etkinleştir

en: Enable logging
tr_TR: Günlüğü etkinleştir

en: Enable low stock notifications
tr_TR: Düşük stok bildirimlerini etkinleştir

en: Enable out of stock notifications
tr_TR: Stokta yok bildirimlerini etkinleştir

en: Enable PayPal sandbox
tr_TR: PayPal test modunu etkinleştir

en: Enable PayPal Standard
tr_TR: PayPal standartı etkinleştir

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
tr_TR: PayU’nun özel WooCommerce eklentisini etkinleştirerek Hindistan’da kredi kartları, banka kartları, UPI ve daha fazlası dahil olmak üzere 100'den fazla ödeme yöntemiyle ödeme kabul etmeye başlayın.

en: Enable product reviews
tr_TR: Ürün değerlendirmelerini etkinleştir

en: Enable reviews
tr_TR: Değerlendirmeleri etkinleştir

en: Enable rule
tr_TR: Kuralı etkinleştir

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
tr_TR: Eşleşen gönderim bölgelerini göstermek ve gönderim oranı önbelleğini atlamak için gönderim hata ayıklama modunu etkinleştirin.

en: Enable star rating on reviews
tr_TR: Değerlendirmelerde yıldız derecelendirmesini etkinleştir

en: Enable stock management
tr_TR: Stok yönetimini etkinleştir

en: Enable store notice
tr_TR: Mağaza duyurusunu etkinleştir

en: Enable table usage
tr_TR: Tablo kullanımını etkinleştir

en: Enable tax rates and calculations
tr_TR: Vergi oranlarını ve hesaplamalarını etkinleştir

en: Enable taxes
tr_TR: Vergileri etkinleştir

en: Enable the shipping calculator on the cart page
tr_TR: Sepet sayfasında gönderim bedeli hesaplayıcısını etkinleştir

en: Enable the use of coupon codes
tr_TR: Kupon kodlarının kullanımını etkinleştir

en: Enable this email notification
tr_TR: Bu e-posta bilgilendirmesini etkinleştir

en: Enable this feature to log errors and related data to Automattic servers for debugging purposes and to improve WooCommerce
tr_TR: Hata ayıklama amacıyla ve WooCommerce'ü iyileştirmek için hataları ve ilgili verileri Automattic sunucularına kaydetmek üzere bu özelliği etkinleştirin

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
tr_TR: Sitenizdeki ürünlere katkıda bulunan kanalları ve kampanyaları takip etmek ve bunları belirtmek için bu özelliği etkinleştirin.

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
tr_TR: Mağazanızda bu niteliğin ürün arşivlerine sahip olmasını istiyorsanız etkinleştirin.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
tr_TR: Eğer bir ürün gönderimi yapılmayacaksa veya gönderim maliyeti yoksa bu seçeneği etkinleştirin

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
tr_TR: Bir ürünü satın alma üzerine dosyaya erişim izni verilecekse bu seçeneği etkinleştirin

en: Enable this option to enable stock management at variation level
tr_TR: Varyasyon seviyesinde stok yönetimi için bu seçeneği etkinleştirin

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
tr_TR: Siparişler "Tamamlandı" yerine "Hazırlanıyor" olduğunda dahi indirmelere izin vermek için bu seçeneği etkinleştirin.

en: Enable tracking
tr_TR: İzlemeyi etkinleştir

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
tr_TR: Kullanım takibini etkinleştirin ve WooCommerce’in geliştirilmesine yardımcı olun

en: Enable WooCommerce Analytics
tr_TR: WooCommerce Analytics'i etkinleştir

en: Enable/Disable
tr_TR: Etkinleştir/Etkisizleştir

en: Enable/Disable attribute archives.
tr_TR: Nitelik arşivlerini etkinleştir/devre dışı bırak.

en: Enabled
tr_TR: Etkin

en: Enabled Features
tr_TR: Etkinleştirilmiş Özellikler

en: End date of sale price, as GMT.
tr_TR: İndirimli fiyatın bitiş tarihi, GMT olarak.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
tr_TR: Sitenin saat diliminde indirimli fiyatın bitiş tarihi.

en: End date of sale price.
tr_TR: İndirimli fiyatın bitiş tarihi.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
tr_TR: "Ödeme &rarr; Ödeme yöntemi ekle" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
tr_TR: "Ödeme &rarr; Alınan siparişler" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
tr_TR: "Ödeme &rarr; Öde" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
tr_TR: "Hesabım &rarr; Adresler" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
tr_TR: "Hesabım &rarr; İndirmeler" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
tr_TR: "Hesabım &rarr; Hesabı düzenle" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
tr_TR: "Hesabım &rarr; Şifremi unuttum" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
tr_TR: "Hesabım &rarr; Siparişler" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
tr_TR: "Hesabım &rarr; Ödeme yöntemleri" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
tr_TR: "Hesabım &rarr; Sipariş görüntüle" sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the delete payment method page.
tr_TR: Ödeme yöntemi sil sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
tr_TR: Varsayılan bir ödeme yöntemi ayarlama sayfası için uç nokta.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
tr_TR: Uç Noktası çıkışı tetiklemek içindir. Özel bir bağlantı aracılığıyla kendi menünüze ekleyebilirsiniz: siteniz.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
tr_TR: Uç noktalar, ödeme işlemi esnasında belirli eylemleri gerçekleştirmek üzere sayfa bağlantılarınızın sonuna eklenmiştir. Benzersiz olmaları gerekir.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
tr_TR: Hesap sayfalarında belirli eylemleri gerçekleştirmek için sayfa URL'lerinize uç noktalar eklenir. Bunların benzersiz olması gerekir ve uç noktayı devre dışı bırakmak için boş bırakılabilir.

en: Enforce approved download directories?
tr_TR: Onaylı ürün indirme dizinlerini uygulansın mı?

en: Enforce Approved Product Download Directories
tr_TR: Onaylı Ürün İndirme Dizinlerini Uygula

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
tr_TR: %1$sJetpack%2$s ile hızı ve güvenliği artırın

en: Enhance your products
tr_TR: Ürünlerinizi zenginleştirin

en: Enhance your store with extensions
tr_TR: Uzantılarla mağazanızı iyileştirin

en: Enhance your store with these recommended free features.
tr_TR: Bu önerilen ücretsiz özelliklerle mağazanızı geliştirin.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
tr_TR: Yükleme başarısız oldu

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
tr_TR: Daha fazla sonuç yükleniyor&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
tr_TR: Hiçbir sonuç bulunamadı

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
tr_TR: Lütfen %qty% karakter silin

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
tr_TR: Lütfen 1 karakter silin

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
tr_TR: Lütfen %qty% veya daha fazla karakter girin

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
tr_TR: Lütfen 1 veya daha fazla karakter girin

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
tr_TR: Aranıyor&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
tr_TR: Sadece %qty% öge seçebilirsiniz

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
tr_TR: Sadece 1 öge seçebilirsiniz

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
tr_TR: Hepsi tek uzantıda bir araya getirilmiş tüm Facebook ürünlerinden yararlanın: piksel izleme, katalog eşleme, messenger sohbet, alışveriş işlevi ve Instagram alışverişi (yakında)!

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
tr_TR: Meta_data'nın belirli anahtarları hariç tuttuğundan emin olun.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
tr_TR: Sonuçların belirli kullanıcı kimliklerine atanan değerlendirmeleri içermediğinden emin olun.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
tr_TR: Sonuç kümesinin belirli kimlikleri hariç tuttuğundan emin olun.

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
tr_TR: Bu ürüne özel bir barkod veya herhangi başka bir tanımlayıcı girin. Bunu yapmanız bu ürünü diğer kanallarda veya pazarlarda listelemenize yardımcı olabilir.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
tr_TR: (Vergi hariç) bir maliyet veya toplam girin. Ör: <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
tr_TR: Uygulanacak bir kupon kodu girin. İndirimler, vergi hariç olarak kalem toplamlarına uygulanır.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
tr_TR: Kullanmak için özel bir temel giriniz. Bir temel ayarlanmış olmalıdır veya WordPress bunun yerine varsayılanı kullanacaktır.

en: Enter a different address
tr_TR: Farklı bir adres girin

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
tr_TR: Ücret olarak uygulanacak sabit bir miktar veya yüzde girin.

en: Enter a name for the new attribute term:
tr_TR: Yeni nitelik terimi için bir isim girin:

en: Enter a name for this tax rate.
tr_TR: Bu vergi oranı için bir isim verin.

en: Enter a new password below.
tr_TR: Aşağıya yeni bir parola girin.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
tr_TR: Stok miktarını varyasyon düzeyine ayarlamak için bir sayı girin. Varyasyon düzeyinde stok yönetimini varyasyon düzeyinde etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için yukarıdaki "Stoku yönet?" onay kutusunu kullanın.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
tr_TR: Ondalık (örn. 18) bir vergi oranı girin.

en: Enter a username or email address.
tr_TR: Kullanıcı adı veya e-posta adresi girin.

en: Enter a value
tr_TR: Bir değer girin

en: Enter a value (fixed or %)
tr_TR: Bir değer girin (sabit veya %)

en: Enter an optional description for this variation.
tr_TR: Bu varyasyon için isteğe bağlı bir açıklama giriniz.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
tr_TR: Alıcıya gönderilen sipariş onayı mesajına eklenecek isteğe bağlı notu girin.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
tr_TR: Satış sonrasında müşteriye göndermek için isteğe bağlı bir not girin.

en: Enter attachment ID or URL to an image
tr_TR: Bir görüntüye ait ek kimliği veya URL'yi girin

en: Enter new
tr_TR: Yeni girin

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
tr_TR: Müşterilerin seçebileceği seçenekler girin, örneğin. "Mavi" veya "Büyük". Farklı seçenekleri ayırmak için “%s” sembolünü kullanın.

en: Enter price (%s)
tr_TR: Fiyat girin (%s)

note: translators: %s: admin email translators: %s: WP admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
tr_TR: Bu e-posta için alıcıları (virgülle ayrılmış) girin. %s için varsayılanlar.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
tr_TR: Bu bildirimi alacak olan alıcıları virgülle ayırarak girin.

en: Enter sale price (%s)
tr_TR: İndirimli satış fiyatı girin (%s)

note: translators: %s: WC_DELIMITER
en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
tr_TR: Biraz açıklayıcı metin girin. Farklı değerleri ayırmak için “%s” sembolünü kullanın.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
tr_TR: Değerleri (|) işaretiyle ayırarak metin veya nitelik girin.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
tr_TR: Bu web kancasını tetikleyecek bir eylem girin.

en: Enter the external URL to the product
tr_TR: Ürünün harici URL'sini girin

en: Enter the external URL to the product.
tr_TR: Ürün için harici bir bağlantı girin.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
tr_TR: İndirme bağlantısı süresi dolmadan önceki gün sayısını girin veya boş bırakın.

en: Enter your address to view shipping options.
tr_TR: Gönderim seçeneklerinizi görüntülemek için adresinizi girin.

note: translators: %s: URL
en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
tr_TR: Para iadelerini PayPal ile yürütmek için PayPal API kimlik bilgilerinizi giriniz. <a href="%s">Buraya tıklayarak</a> PayPal API kimlik bilgilerinize nasıl erişebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

en: Environment.
tr_TR: Çevre.

en: Equatorial Guinea
tr_TR: Ekvator Ginesi

en: Eritrea
tr_TR: Eritre

en: Eritrean nakfa
tr_TR: Eritre nakfası

en: Error
tr_TR: Hata

en: Error 404
tr_TR: HATA 404

en: Error code
tr_TR: Hata kodu

en: Error decoding JSON.
tr_TR: JSON şifresi çözülürken hata oluştu

en: Error during status transition.
tr_TR: Durum geçişi yapılırken hata oluştu.

note: translators: %s: image URL
en: Error getting remote image %s.
tr_TR: Uzaktan %s görseli alınırken hata.

en: Error message
tr_TR: Hata mesajı

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
tr_TR: Hata mesajları, mağaza ortamınızla ilgili hassas bilgiler içerebilir. Bunlar, güvenilmeyen ziyaretçilerden gizlenmelidir.

en: Error messages should not be shown to visitors.
tr_TR: Hata mesajları ziyaretçilere gösterilmemelidir.

note: translators: 1: action ID 2: exception message
en: Error processing action %1$s: %2$s
tr_TR: %1$s numaralı eylem işlenirken hata oluştu: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
tr_TR: Geri ödeme hatası. Lütfen tekrar deneyiniz.

note: translators: %s: error message translators: %s: action error message translators: %s is an error message.
en: Error saving action: %s
tr_TR: Eylem kaydedilirken hata oluştu: %s

note: translators: 1: Order ID or "(no ID)" if not known.
en: Error saving order ID %1$s.
tr_TR: Sipariş kimliği %1$s kaydedilirken hata oluştu.

note: translators: %1$s = order ID, %2$s = order id, %3$s = error message. translators: %1$d = peoperty name, %2$d = order ID, %3$s = error message.
en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
tr_TR: %2$d siparişi için '%1$s' özelliği ayarlanırken hata oluştu: %3$s

en: Error:
tr_TR: Hata:

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
tr_TR: Hata: %s

note: translators: %s: error message
en: Error: %s.
tr_TR: Hata: %s.

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
tr_TR: Hata: Teslimat URL'sine erişilemiyor: %s

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL returned response code: %s
tr_TR: Hata: Teslimat URL'si, yanıt kodunu geri döndürdü: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
tr_TR: Hata: Var olmayan nitelik kimliği.

en: Error: Please type your reply text.
tr_TR: Hata: Lütfen yanıt metninizi yazın.

en: Error: Please type your review text.
tr_TR: Hata: Lütfen yanıt metninizi yazın.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
tr_TR: Hata: Bir taslak ürünle ilgili yoruma yanıt veremezsiniz.

en: Estonia
tr_TR: Estonya

en: Ethiopia
tr_TR: Etiyopya

en: Ethiopian birr
tr_TR: Etiyopya birri

en: Europe
tr_TR: Avrupa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
tr_TR: Avrupa bölgesi = Avrupa'daki herhangi bir ülke = Sabit fiyatlı gönderim

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: European Article Number
tr_TR: Avrupa Makale Numarası

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
tr_TR: Her %d dakikada bir

note: translators: %s: time interval
en: Every %s
tr_TR: Her %s

en: Every 15 Days
tr_TR: Her 15 günde

en: Every minute
tr_TR: Dakikada bir

en: Everywhere
tr_TR: Her yer

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
tr_TR: Olağanüstü tatlar, sürdürülebilir seçimler. Kahve demliklerinin ve aksesuarların özenle seçilmiş koleksiyonu, mutfağımı stil ve zevk cennetine dönüştürdü.

en: Exclude categories
tr_TR: Kategorileri hariç tut

en: Exclude products
tr_TR: Ürünleri hariç tut

en: Exclude sale items
tr_TR: İndirimdeki ürünler hariç

en: Excluded report order statuses
tr_TR: Hariç tutulan rapor sipariş durumları

en: Excluding selected countries
tr_TR: Seçilen ülkeler hariç

en: Excluding tax
tr_TR: Vergi hariç

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
tr_TR: ID (no) veya SKU (stok kodu) ile eşleşen mevcut ürünler güncellenecektir. Bulunmayan ürünler atlanacaktır.

en: Expand
tr_TR: Genişlet

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
tr_TR: En yeni nesil hi-fi kulaklıklarımızla müziğinizi daha önce hiç deneyimlemediğiniz şekilde deneyimleyin.

en: Experimental features
tr_TR: Deneysel özellikler

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
tr_TR: Son kullanma tarihinin biçimi yyyy-aa-gg.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
tr_TR: Makbuzun yyyy-aa-gg biçiminde son kullanma tarihi.

en: Expired
tr_TR: Süresi doldu

en: Expired :(
tr_TR: Süresi doldu :(

en: Expired transients
tr_TR: Süresi dolan çerezler

en: Expires
tr_TR: Süresi doluyor

en: Expires on:
tr_TR: Sona erme:

en: Expiring Soon
tr_TR: Süresi yakında dolacak

en: Expiring soon!
tr_TR: Yakında süresi doluyor!

en: Expiry (MM/YY)
tr_TR: Son kullanım (AA / YY)

en: Expiry date
tr_TR: Son kullanma tarihi

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
tr_TR: Müşterilerinize <a href="%s">Mağazadan teslim ayarları sayfasından</a> kolaylıkla bir veya daha fazla alım konumu sunmanızı sağlayan yeni ve gelişmiş teslimat yöntemini keşfedin.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
tr_TR: Görünümünüzü ileri seviyeye taşımak ve gözlerinizi korumak için özel güneş gözlüğü koleksiyonumuzu keşfedin. İdeal gözlük çiftinizi bulun ve dünyayı yeni bir lensten görün.

en: Export
tr_TR: Dışa aktar

en: Export all categories
tr_TR: Tüm kategorileri dışarı aktar

en: Export all columns
tr_TR: Tüm sütunları aktar

en: Export all products
tr_TR: Tüm ürünleri aktar

en: Export as a zip file
tr_TR: Zip dosyası olarak dışa aktar

en: Export CSV
tr_TR: CSV olarak dışa aktar

en: Export custom meta?
tr_TR: Özel meta aktarılsın mı?

en: Export download URL.
tr_TR: İndirme URL'sini dışa aktarın.

en: Export ID.
tr_TR: Dışa aktarma kimliği.

en: Export Products
tr_TR: Ürünleri dışarı aktar

en: Export products to a CSV file
tr_TR: Ürünleri bir CSV dosyasına aktarın

en: Export status message.
tr_TR: Dışa aktarma durum mesajı.

en: Export status.
tr_TR: Dışa aktarma durumu.

en: Extended task List
tr_TR: Genişletilmiş görev Listesi

note: translators: %s: extension namespace
en: Extension data registered by %s
tr_TR: Uzantı verileri %s tarafından kaydedildi

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
tr_TR: Uzantının adı - bu, istekteki verilerin uygun şekilde yönlendirilmesini sağlamak için kullanılacaktır.

en: Extensions
tr_TR: Genişleme paketleri

note: translators: %s: extensions count
en: Extensions %s
tr_TR: Uzantılar %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
tr_TR: Uzantılar, ürün sayfalarınıza mağazanızın öne çıkmasını sağlayan yeni işlevler ekleyebilir

en: External object cache
tr_TR: Harici nesne önbelleği

en: External product
tr_TR: Harici ürün

en: External products cannot be backordered.
tr_TR: Harici ürünler yok satılamaz.

en: External products cannot be stock managed.
tr_TR: Harici ürünlerde stok yönetimi yapılamaz.

en: External URL
tr_TR: Harici URL

en: External/Affiliate product
tr_TR: Harici / Bağlantılı ürün

en: Extra business extensions to install.
tr_TR: Yüklenecek ekstra iş uzantıları.

en: f.e. size or color
tr_TR: örneğin. boyut veya renk

en: Facebook for WooCommerce
tr_TR: WooCommerce için Facebook

en: Facebook icon
tr_TR: Facebook simgesi

en: Failed
tr_TR: Başarısız

note: translators: %s: number of orders translators: %s: count
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Başarısız olan <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Başarısız olan <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
tr_TR: Başarısız sipariş

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
tr_TR: Başarısız sipariş e-postaları, (eğer önceden işleme alınmış ya da bekleme durumundaysa) başarısız olarak işaretlenen siparişler söz konusu olduğunda seçilen alıcılara gönderilir.

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
tr_TR: Başarısız siparişler ödenmemiştir ve müşteri tarafından terk edilmiş olabilir. Belirtilen süre sonunda çöpe atılır.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
tr_TR: Tüm siparişler bir dizide temizlenemedi. İptal ediliyor.

en: Failed to connect with the AI endpoint: try again later.
tr_TR: Yapay Zeka uç noktasına bağlanılamadı: Daha sonra tekrar deneyin.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
tr_TR: Desenler Araç Kiti API'sine bağlanılamadı: Daha sonra tekrar deneyin.

en: Failed to create FTS index on address table
tr_TR: Adres tablosunda FTS dizini oluşturulamadı

en: Failed to create FTS index on order item table
tr_TR: Sipariş öğesi tablosunda FTS dizini oluşturulamadı

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
tr_TR: Sipariş tablosunda FTS dizini oluşturulamadı. Bu özellik yalnızca Yüksek performanslı sipariş depolama etkinleştirildiğinde kullanılabilir.

en: Failed to download the MaxMind database.
tr_TR: MaxMind veritabanı indirilemedi.

en: Failed to fetch AI responses for products.
tr_TR: Ürünler için yapay zeka yanıtları alınamadı.

en: Failed to fetch AI responses.
tr_TR: Yapay zeka yanıtları alınamadı.

en: Failed to fetch dummy products.
tr_TR: Model ürünler getirilemedi.

en: Failed to fetch the site ID: The site is not registered.
tr_TR: Site kimliği getirilemedi: Site kayıtlı değil.

en: Failed to fetch the site ID: try again later.
tr_TR: Site kimliği getirilemedi: Daha sonra tekrar deneyin.

en: Failed to generate the JWT token
tr_TR: JWT belirteci oluşturulamadı

note: translators: %s is a generated error message.
en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
tr_TR: PTK'den WooCommerce desenleri alınamadı: "%s"

note: translators: %d: products count
en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
tr_TR[0]: %s ürünün içe aktarımı başarısız
tr_TR[1]: %s ürünün içe aktarımı başarısız

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
tr_TR: MaxMind Geolocation veritabanını güncellemeye çalışırken WC_Filesystem API başlatılamadı.

en: Failed to retrieve the JWT token: Try again later.
tr_TR: JWT belirteci alınamadı: Daha sonra tekrar deneyin.

en: Failed to set the pattern content.
tr_TR: Desen içeriği ayarlanamadı.

en: Failed to set the pattern images.
tr_TR: Desen görselleri ayarlanamadı.

en: Failed to update patterns content.
tr_TR: Desenin içeriği güncellenemedi.

en: Falkland Islands
tr_TR: Falkland Adaları

en: Falkland Islands pound
tr_TR: Falkland Adaları Sterlini

en: Fan Favorites
tr_TR: Hayran beğenileri

en: Fan favorites
tr_TR: Hayran favorileri

en: Faroe Islands
tr_TR: Faroe Adaları

en: Fashion, apparel, and accessories
tr_TR: Moda, giyim ve aksesuar

en: Favorite already exists
tr_TR: Favori zaten var

en: Favorite item not found
tr_TR: Favori öğe bulunamadı

en: Featured
tr_TR: Öne çıkan

en: Featured product.
tr_TR: Öne çıkan ürün.

en: Featured products
tr_TR: Öne çıkan ürünler

en: Featured Selling
tr_TR: Öne Çıkan Satış

en: Features
tr_TR: Özellikler

en: Federal Dependencies
tr_TR: Federal Bağımlılıklar

en: Fee
tr_TR: Ücret

en: Fee has already been added.
tr_TR: Ücret zaten eklendi.

en: Fee lines data.
tr_TR: Ücret satırı verileri.

en: Fee name
tr_TR: Ücret adı

en: Fee name is required.
tr_TR: Ücret adı zorunludur.

en: Fee name.
tr_TR: Ücret adı.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
tr_TR: En küçük para birimi kullanılarak sağlanan toplam ücret tutarları.

en: Fee type
tr_TR: Ücret tipi

en: Feel free to reconnect again using the button below.
tr_TR: Aşağıdaki düğmeyi kullanarak tekrar bağlanabilirsiniz.

en: Fees & dimensions
tr_TR: Ücretler ve ölçüler

en: Fees:
tr_TR: Masraflar:

en: Fijian dollar
tr_TR: Fiji doları

en: File
tr_TR: Dosya

note: translators: file name. translators: %d file count
en: File %d
tr_TR: Dosya %d

en: File details.
tr_TR: Dosya ayrıntıları.

en: File does not exist
tr_TR: Dosya mevcut değil

en: File download method
tr_TR: Dosya indirme yöntemi

en: File ID
tr_TR: Dosya no

en: File ID.
tr_TR: Dosya kimliği.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
tr_TR: Dosya boş. Lütfen hatırı sayılır bir şey yükleyin. Bu hata ayrıca, yüklemelerin php.ini dosyasında devre dışı bırakılması veya php.ini dosyasındaki post_max_size değerinin upload_max_filesize değerinden küçük olması nedeniyle oluşabilir.

en: File name
tr_TR: Dosya adı

en: File name.
tr_TR: Dosya adı.

en: File not found
tr_TR: Dosya bulunamadı

en: File path provided for import is invalid.
tr_TR: İçe aktarma için sağlanan dosya yolu geçersiz.

en: File rotations:
tr_TR: Dosya rotasyonları:

en: File size
tr_TR: Dosya boyutu

en: File system (default)
tr_TR: Dosya sistemi (varsayılan)

en: File system settings
tr_TR: Dosya sistemi ayarları

note: translators: %s: File name
en: File uploaded: %s
tr_TR: Dosya karşıya yüklendi: %s

en: File URL
tr_TR: Dosya URL'si

en: File URL.
tr_TR: Dosya URL'si.

en: File was not found.
tr_TR: Dosya bulunamadı.

en: Filename
tr_TR: Dosya ismi

note: translators: 1: opening analytics docs link tag. 2: closing link tag
en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
tr_TR: Yüklemeler dizininizde %1$smağaza analizi%2$s raporları içerebilecek dosyalar bulundu; bu tür dosyaları değerlendirmenizi ve silmenizi öneririz.

note: translators: %d: How many products have been processed so far.
en: Filling in progress (%d)
tr_TR: Doldurma işlemi devam ediyor (%d)

note: translators: Filter: verb "to filter"
en: Filter
tr_TR: Filtrele

en: Filter by
tr_TR: Filtrele

en: Filter by attribute
tr_TR: Niteliğe göre filtrele

en: Filter by category
tr_TR: Kategoriye göre filtrele

en: Filter by coupon
tr_TR: Kupona göre filtrele

en: Filter by file
tr_TR: Dosyaya göre filtrele

en: Filter by IP address
tr_TR: IP adresine göre filtrele

en: Filter by level
tr_TR: Seviyeye göre filtrele

en: Filter by log source
tr_TR: Günlük kaynağına göre filtrele

en: Filter by order
tr_TR: Siparişe göre filtrele

en: Filter by price
tr_TR: Fiyata göre filtrele

en: Filter by product
tr_TR: Ürüne göre filtrele

en: Filter by product type
tr_TR: Ürün tipine göre filtrele

en: Filter by rating
tr_TR: Puana göre filtrele

en: Filter by registered customer
tr_TR: Kayıtlı kullanıcıya göre filtrele

en: Filter by review rating
tr_TR: Yorum puanına göre filtrele

en: Filter by review type
tr_TR: Yorum türüne göre filtrele

en: Filter by source
tr_TR: Kaynağa göre filtrele

en: Filter by stock status
tr_TR: Stok durumuna göre filtrele

en: Filter by user
tr_TR: Kullanıcıya göre filtrele

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
tr_TR: Sayıları etkileyebilecek filtre koşulu	 gerçekleştiriliyor. Geçerli değerlere "and" ve "or" dahildir.

en: Filter coupons
tr_TR: Kuponları filtrele

en: Filter orders
tr_TR: Siparişleri filtrele

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
tr_TR: Geçilen alanların boş olduğu sonuçları filtrenin dışında bırakın

en: Filter product forms
tr_TR: Ürün formlarını filtrele

en: Filter products
tr_TR: Ürünleri filtrele

en: Filter Products by Attribute
tr_TR: Ürünleri niteliğe göre filtrele

en: Filter Products by Price
tr_TR: Ürünleri fiyata göre filtrele

en: Filter Products by Rating
tr_TR: Ürünleri puana göre filtrele

en: Filters
tr_TR: Filtreler

en: Find your shade
tr_TR: Kendi gölgenizi bulun

en: Finish setting up your store
tr_TR: Mağazanızın kurulumunu tamamlayın

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Finish setup
tr_TR: Kurulumu tamamla

en: Finland
tr_TR: Finlandiya

en: First line of the address being shipped to.
tr_TR: Gönderim adresinin ilk satırı.

en: First name
tr_TR: Ad

en: First name (optional)
tr_TR: İsim (isteğe bağlı)

en: First name.
tr_TR: Adı.

en: First order received
tr_TR: İlk sipariş alındı

en: First page
tr_TR: İlk Sayfa

en: Fits your wardrobe
tr_TR: Gardırobunuza uyar

en: five star
tr_TR: beş yıldız

en: Fixed amount
tr_TR: Sabit tutar

en: Fixed amount per product
tr_TR: Her bir ürün başına sabit tutar

en: Fixed cart discount
tr_TR: Sabit sepet indirimi

en: Fixed product discount
tr_TR: Sabit ürün indirimi

en: Flat Rate
tr_TR: Sabit fiyat

en: Flat rate
tr_TR: Sabit fiyat

en: Flat rate (legacy)
tr_TR: Sabit fiyat (eski)

en: Flush all logs
tr_TR: Tüm günlükleri temizle

note: translators: %s: error message
en: Font Face installation error: %s
tr_TR: Yazı Tipi Yüzü kurulumu hatası: %s

en: Food and drink
tr_TR: Yiyecek ve içecek

en: Footer text
tr_TR: Alt kısım metni

en: Footer text color
tr_TR: Alt bilgi metin rengi

note: translators: 1: Product regular price
en: for %s
tr_TR: %s için

note: translators: %1$s: maximum file size
en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
tr_TR: En iyi sonuçlar için 1000 x 1000 piksel veya daha büyük JPEG veya PNG dosyaları yükleyin. Yüklenebilecek en büyük dosya boyutu: %1$s.

en: For example:
tr_TR: Örnek:

note: translators: %s: Forum URL
en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
tr_TR: WooCommerce temeli ile ilgili daha fazla yardım için <a href="%1$s">topluluk forumu</a>'nu kullanın. WooCommerce.com’da satılan premium uzantılarla ilgili yardım almak için <a href="%2$s">WooCommerce.com’da bir destek talebi oluşturun.</a>

en: For more information:
tr_TR: Daha fazla bilgi için:

en: For the gamers
tr_TR: Oyuncular için

en: Force downloads
tr_TR: İndirmeleri zorla

en: Force HTTP when leaving the checkout
tr_TR: Ödeme işleminden ayrılırken HTTP'ye zorla

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
tr_TR: Önbellek yerine, yeni verilerin alınmasını zorlayın.

en: Force secure checkout
tr_TR: Güvenli ödemeye zorla

en: Force shipping to the customer billing address
tr_TR: Müşterinin fatura adresine gönderime zorla

en: Force SSL
tr_TR: SSL kullanmaya zorla

note: Translators: %s Docs URL.
en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
tr_TR: Ödeme sayfalarında SSL (HTTPS) zorla (<a href="%s" target="_blank">bir SSL sertifikası gerekli</a>).

note: translators: 1: X-Accel-Redirect 2: X-Sendfile 3: mod_xsendfile
en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
tr_TR: İndirmeleri zorlamak URL’leri gizler ancak bazı sunucular büyük dosyaları güvenilir şekilde sunmayabilir. Destekleniyorsa, %1$s / %2$s yüklemeleri sunmak için kullanılabilir (sunucuya %3$s gerekir).

en: Format of the stat.
tr_TR: İstatistiğin biçimi.

note: translators: 1: Number of database updates 2: List of update callbacks
en: Found %1$d updates (%2$s)
tr_TR: %1$d güncelleme bulundu (%2$s)

note: translators: %d refers to how many scheduled tasks were found to run
en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
tr_TR[0]: %d zamanlanmış görev bulundu
tr_TR[1]: %d zamanlanmış görev bulundu

en: Found a bug?
tr_TR: Bir hata mı buldunuz?

en: Found in your order confirmation email.
tr_TR: Sipariş onay e-postasında bulunur.

en: France
tr_TR: Fransa

en: Free
tr_TR: Ücretsiz

en: Free Plan Available
tr_TR: Ücretsiz Paket Kullanılabilir

en: Free Shipping
tr_TR: Ücretsiz gönderim

en: Free shipping
tr_TR: Ücretsiz gönderim

en: Free shipping (legacy)
tr_TR: Ücretsiz gönderim (eski)

en: Free shipping coupon
tr_TR: Ücretsiz gönderim kuponu

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
tr_TR: Ücretsiz gönderim, kuponlar ve minimum harcamalarla tetiklenebilen özel bir yöntemdir.

en: Free shipping platform
tr_TR: Ücretsiz gönderim platformu

en: Free shipping requires
tr_TR: Ücretsiz gönderim koşulu

en: Free shipping requires...
tr_TR: Ücretsiz gönderim koşulu...

en: Free!
tr_TR: Ücretsiz!

en: French Guiana
tr_TR: Fransız Guyanası

en: French Polynesia
tr_TR: Fransız Poliznezyası

en: French Southern Territories
tr_TR: Fransız Güney Bölgeleri

en: Fresh Lettuce (Washed)
tr_TR: Taze Marul (Yıkanmış)

en: Fresh Organic Tomatoes
tr_TR: Taze Organik Domatesler

en: Friendly name for identifying this key.
tr_TR: Bu anahtarı tanımlamak için kullanılan isimdir.

note: translators: %s: date
en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
tr_TR: Bu web kancasını tanımlamak için kullanılan isimdir. %s tarihinde oluşturulan web kancasına varsayılan olarak atanmıştır.

en: From %1$s to %2$s
tr_TR: %1$s - %2$s arası

note: translators: %s is the formatted minimum price. translators: %s min price
en: From %s
tr_TR: %s değerinden itibaren

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
tr_TR: Cesur baskılarla karmaşık ayrıntılara kadar seçenekler sunan ürünlerimiz tarz ve fonksiyonun harika bir birleşimidir.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
tr_TR: Sürdürülebilir olarak sağlanan çaylardan şık vazolara kadar bu mağaza bir hazine sandığıdır. Alışverişimin daha yeşil bir gezegene katkı sağladığını bilmeyi seviyorum.

note: translators: 1: Orders URL 2: Address URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
tr_TR: Hesap kontrol panelinizden <a href="%1$s"><u>son siparişlerinizi</u></a> görebilir,  <a href="%2$s"><u>fatura adresinizi</u></a> yönetebilir ve <a href="%3$s"><u>parolanız ile ve hesap ayrıntılarınızı düzenleyebilirsiniz</u></a>.

note: translators: 1: Orders URL 2: Addresses URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
tr_TR: Hesap panonuzdan <a href="%1$s">son siparişlerinizi</a> görüntüleyebilir, <a href="%2$s">gönderim ve fatura adreslerinizi</a> yönetebilir ve <a href="%3$s">şifreniz ile hesap ayrıntılarınızı</a> düzenleyebilirsiniz.

note: translators: %s: URL
en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
tr_TR: Şimdi öde, daha sonra öde ve böl ile tam bir ödeme deneyimi. Kredi kartı numarası yok, parola yok, endişelenme yok. <a href="%s" target="_blank">Klarna hakkında daha fazla bilgi edinin</a>.

en: Full name of continent.
tr_TR: Kıtanın tam adı.

en: Full name of country.
tr_TR: Ülkenin tam adı.

en: Full name of currency.
tr_TR: Para biriminin tam adı.

en: Full name of state.
tr_TR: Eyaletin tam adı.

en: Full refund email heading
tr_TR: Tam iade e-posta başlığı

en: Full refund subject
tr_TR: Tam iade konusu

en: Full size image URL.
tr_TR: Tam boyutta görüntü URL'si.

note: translators: Review time format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: g:i a
tr_TR: H:i

en: Galați
tr_TR: Galati

en: Gambia
tr_TR: Gambiya

en: Gambian dalasi
tr_TR: Gambiya dalasisi

en: Gateway disabled
tr_TR: Ağ geçidi devre dışı bırakıldı

en: Gateway image.
tr_TR: Ağ geçidi görseli.

en: Gateway title.
tr_TR: Ağ geçidi başlığı.

note: translators: 1: open link to WooCommerce.com settings, 2: open link to WooCommerce.com tracking documentation, 3: close link tag.
en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
tr_TR: Kullanım verilerini toplamak, WooCommerce'i daha iyi hale getirmemizi sağlar. Yeni özellikler değerlendirilirken, bir güncellemenin kalitesine karar verilirken ya da bir geliştirmenin mantıklı olup olmadığı belirlenirken mağazanız dikkate alınır. Her zaman %1$sAyarlar%3$s bölümünü ziyaret ederek verilerin paylaşılmasını durdurabilirsiniz. Hangi verileri topladığımıza dair %2$sdaha fazla bilgi edinin%3$s.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
tr_TR: Kullanım verilerinin toplanması mağaza kurulum deneyiminizi özelleştirmemizi, daha alakalı içerik sunmamızı ve WooCommerce'ü herkes için daha iyi bir yer yapmamızı sağlar.

en: Gaza
tr_TR: Gazze

en: General
tr_TR: Genel

en: General options
tr_TR: Genel seçenekler

en: Generate API key
tr_TR: API anahtarı oluştur

en: Generate coupon code
tr_TR: Kupon kodu oluştur

en: Generate CSV
tr_TR: CSV oluştur

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
tr_TR: Müşterileriniz için satın alma oranlarını artıran dinamik kişiye özel kuponlar oluşturun.

en: Generate variations
tr_TR: Varyasyon oluştur

en: Generated at
tr_TR: Oluşturma tarihi

note: translators: %s: $key Key to check
en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
tr_TR: Genel ekleme/güncelleme/alma meta yöntemleri "%s” dahil iç meta veriler için kullanılmamalıdır. Getters ve setters kullanın.

en: Geolocate
tr_TR: Coğrafi konum

en: Geolocate (with page caching support)
tr_TR: Coğrafi konum (sayfa önbellek desteğiyle birlikte)

en: Geolocation enabled?
tr_TR: Geolocation etkin mi?

en: Geolocation has not been configured.
tr_TR: Coğrafi konum yapılandırılmadı.

en: Georgia
tr_TR: Gürcistan

en: Georgian lari
tr_TR: Gürcistan Iarisi

en: Germany
tr_TR: Almanya

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
tr_TR: Mağazanız birkaç dakika boyunca kullanılamadığında bildirim alın.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
tr_TR: %1$sWooCommerce Tax%2$s ile otomatik satış vergisi alın

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
tr_TR: WooCommerce Tax ile otomatik vergi oranlarını alın

en: Get backups
tr_TR: Yedeklemeleri Edinin

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
tr_TR: wp_loaded eyleminden önce sepet getirme fonksiyonunun çağrılmaması gerekmektedir.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
tr_TR: Akıllı Alışveriş Kampanyaları ve ücretsiz listelemeler ile işinizi büyütebilmek için alışveriş yapanlara görünün ve trafiği artırın.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
tr_TR: Toplam satış, en iyi ürünler ve daha pek çok şey dahil olmak üzere mağazanızın durumuna ilişkin bilgiler edinin.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
tr_TR: Woo uygulaması ile doğrudan mobil cihazlarınızda mağaza etkinliği (yeni siparişler ve ürün yorumları dahil) hakkında bildirim alın.

en: Get paid
tr_TR: Ödeme alın

en: Get paid with WooPayments
tr_TR: WooPayments ile ödeme alın

en: Get ready to start selling
tr_TR: Satmaya hazırlanın

en: Get ready to start the season right. All the fan favorites in one place at the best price.
tr_TR: Mevsime doğru şekilde başlamaya hazırlanın. Hayran favorilerinin hepsi en iyi fiyatta tek bir yerde.

en: Get real-time order alerts anywhere
tr_TR: Her yerde gerçek zamanlı sipariş uyarıları alın

en: Get Started
tr_TR: Başlangıç

en: Get started
tr_TR: Haydi başlayalım

en: Get system report
tr_TR: Sistem raporu al

en: Get the basics
tr_TR: Temel bilgileri edinin

en: Get the free WooCommerce mobile app
tr_TR: Ücretsiz WooCommerce mobil uygulamasını edinin

en: Get the value of an individual field.
tr_TR: Tek bir alanın değerini elde edin.

en: Get your API credentials from PayPal.
tr_TR: PayPal'dan API kimlik bilgilerinizi alın.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
tr_TR: En sevdiğiniz plağı rekor kıran fiyatlarla elde edin.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
tr_TR: Ürünlerinizi yüksek ilgi gösteren bir hedef kitlesine tanıtın.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
tr_TR: Ürünlerinizi, fikir ve satın alacak bir şeyler arayan Pinterest kullanıcılarına sunun.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
tr_TR: Ürünlerinizi, fikir ve satın alacak bir şeyler arayan Pinterest kullanıcılarına sunun. Pinterest'i kullanmaya başlayın ve tüm ürün kataloğunuza göz atılabilir hale getirin.

en: Get your products shipped
tr_TR: Ürünlerinizi gönderin

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
tr_TR: Yeni ve geliştirilmiş kurulum deneyimimizle mağazanızın daha hızlı çalışmasını sağlayın

en: Ghana
tr_TR: Gana

en: Ghana cedi
tr_TR: Gana cedisi

en: Ghazvin (قزوین)
tr_TR: Kazvin (قزوین)

en: Gibraltar
tr_TR: Cebelitarık

en: Gibraltar pound
tr_TR: Gibraltar sterlini

en: GitHub project
tr_TR: GitHub projesi

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
tr_TR: Kupon koduyla herhangi bir müşteriye ücretsiz bir öğe verin.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
tr_TR: Müşterilerinize daha sonra faizsiz ödeme desteği verin ve satışlarınızın büyümesini izleyin.

en: Give your shipping class a name for easy identification
tr_TR: Kolay tanımlayabilmek için gönderim sınıfınıza bir ad verin

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
tr_TR: Bölgenize bir ad verin! Ör. Yerel veya Dünya çapında.

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: Global Trade Item Number
tr_TR: Global Ticari Ürün Numarası

en: Go
tr_TR: Git

en: Go back
tr_TR: Geri dön

en: Go shopping
tr_TR: Alışverişe git

en: Go to category
tr_TR: Şu kategoriye git:

en: Go to shop
tr_TR: Mağazaya gidin

en: Go to the first page
tr_TR: İlk sayfaya git

en: Go to the last page
tr_TR: Son sayfaya git

en: Go to the next page
tr_TR: Sonraki sayfaya git

en: Go to the previous page
tr_TR: Önceki sayfaya git

en: Go to Variations
tr_TR: Varyasyonlara Git

en: Golestan (گلستان)
tr_TR: Gülistan (گلستان)

en: Good
tr_TR: İyi

note: translators: %1$s: list of product names comma separated, %2%s the last product name
en: Good choice! You chose to add %1$s and %2$s to your store.
tr_TR: İyi seçim! Mağazanıza %1$s ve %2$s eklemeyi seçtiniz.

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
tr_TR: İyi haber! WooCommerce Tax, satış vergisi hesaplamalarınızı sizin için otomatikleştirebilir.

en: Google for WooCommerce
tr_TR: WooCommerce İçin Google

en: Grams
tr_TR: Gram

en: Grand total.
tr_TR: Genel toplam.

en: Grant access
tr_TR: Erişim ver

en: Grant access to downloadable products after payment
tr_TR: Ödeme yapıldıktan sonra indirilebilir ürünlere erişim izni ver

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
tr_TR: Harika bir haber! Siparişiniz alındı, e-posta adresinize bir onay gönderilecek.

en: Great things are on the horizon
tr_TR: Ufukta harika şeyler var

en: Greece
tr_TR: Yunanistan

en: Greenland
tr_TR: Grönland

en: Gross sales
tr_TR: Brüt satışlar

en: Gross sales amount
tr_TR: Brüt satış miktarı

en: Gross sales in the period.
tr_TR: Dönemdeki brüt satış.

en: Gross sales.
tr_TR: Brüt satışlar.

en: Group
tr_TR: Grup

en: Group type.
tr_TR: Grup türü.

en: Grouped product
tr_TR: Gruplandırılmış ürün

en: Grouped products
tr_TR: Gruplanmış ürünler

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
tr_TR: Akıllı, etkili e-posta ve SMS pazarlama otomasyonu ve müşteri iletişimlerinin birleşik görünümü ile müşterilerinizin sayısını artırın ve onları elde tutun.

en: Grow your business
tr_TR: İşletmenizi büyütün

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
tr_TR: İşletmenizi Pinterest'te büyütün! Müşterilerin mağazanıza göz atarken ürünleri sabitlemesini sağlamak, dönüşümleri izlemek ve Pinterest'te reklam yayınlamak için bu resmi eklentiyi kullanın.

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
tr_TR: Ürünlerinizi TikTok'ta dünya çapında aylık bir milyardan fazla aktif kullanıcıya tanıtarak çevrimiçi satışlarınızı artırın.

en: Grow your store
tr_TR: Mağazanızı büyütün

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
tr_TR: GTIN, UPC, EAN veya ISBN.

en: Guatemalan quetzal
tr_TR: Guatemala quetzalı

en: Guernsey pound
tr_TR: Guernsey sterlini

en: Guest
tr_TR: Misafir

en: Guest orders
tr_TR: Misafir siparişleri

en: guest orders
tr_TR: misafir siparişleri

en: Guest sales
tr_TR: Misafir satışları

en: Guinea
tr_TR: Gine

en: Guinea-Bissau
tr_TR: Gine-Bissau Cumhuriyeti

en: Guinean franc
tr_TR: Gine frangı

en: Guyanese dollar
tr_TR: Guyana doları

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
tr_TR: GZip (gzopen) işlevi, MaxMind'dan gelen GEOIP veritabanını açmak için kullanılır.

en: Haitian gourde
tr_TR: Haiti kreyolu

en: Half tuck into your pants or layer over.
tr_TR: Pantolonunuzun içine sokun veya üzerine örtün.

en: Hamadan (همدان)
tr_TR: Hemedan (همدان)

en: Hand-picked accessories
tr_TR: Elle seçilmiş aksesuarlar

en: Handler
tr_TR: İşleyici

en: Handmade gifts
tr_TR: El yapımı hediyeler

en: Hard crop?
tr_TR: Kırp?

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
tr_TR: İşletmenizi büyütmek için WooCommerce'deki verilerden yararlanın. Otomasyon, alıntılar, faturalandırma, faturalama ve e-posta pazarlaması üzerinden potansiyel müşterilerinizi, asıl müşterilerinizi ve segmentlerinizi yönetin. CRM ile mağazanızı güçlendirin.

en: Have a coupon?
tr_TR: Kuponunuz var mı?

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
tr_TR: Bizde bir hesabınız var mı? %1$sSipariş ayrıntılarınızı görüntülemek için buradan oturum açın%2$s.

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
tr_TR: Bizde bir hesabınız var mı? Siparişinizi görüntülemek için %1$sburadan oturum açın%2$s.

en: Have an existing store?
tr_TR: Zaten bir mağazanız var mı?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
tr_TR: Müşterilerinizin ödemeyi teslimat anında nakit (veya bir diğer yolla) yapması yöntemidir.

en: Header image
tr_TR: Üst kısım görseli

en: Headers already sent when generating download error message.
tr_TR: İndirme hata mesajı oluşturulurken üst bilgiler zaten gönderildi.

en: Health and beauty
tr_TR: Sağlık ve güzellik

en: Heard Island and McDonald Islands
tr_TR: Heard Adası ve McDonald Adaları

en: Height
tr_TR: Yükseklik

note: translators: %s: Height unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: Height
en: Height (%s)
tr_TR: Yükseklik (%s)

[ctx: held stock note]
note: translators: %1$s is a product's formatted name, %2$d: is the quantity of said product to which the stock hold applied.
en: - %1$s &times; %2$d
tr_TR: - %1$s × %2$d

[ctx: held stock note]
note: translators: %d is the remaining order items count.
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
tr_TR[0]: - ...ve %d öğe daha.
tr_TR[1]: - ... ve %d öğe daha.

[ctx: held stock note]
note: translators: %1$s is a time in minutes, %2$s is a list of products and quantities.
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
tr_TR: Şu öğeye %1$s dakika stok bekletme uygulandı: %2$s

note: translators: 1: user display name 2: logout url
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
tr_TR: Merhaba %1$s (%1$s değil misiniz? <a href="%2$s">Çıkış yapın</a>)

note: translators: %s: Customer username
en: Hello %s,
tr_TR: Merhaba %s,

en: Help &amp; Support
tr_TR: Yardım ve Destek

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
tr_TR: Bu ürünü kategorilere atayarak, ekstra ayrıntılar ekleyerek ve mağazanız ile diğer kanallarda görünürlüğünü yöneterek müşterilerin bu ürünü bulmasına yardımcı olun.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
tr_TR: Kullanım takibi ile WooCommerce’İn geliştirilmesine yardımcı olun

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
tr_TR: Kullanım izleme özelliğiyle WooCommerce'in iyileştirilmesine yardımcı olun.

note: translators: %s Order date translators: %s: Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
tr_TR: %s tarihinde gerçekleştirdiğiniz siparişin ayrıntılarını burada bulabilirsiniz:

note: translators: %s = merchant name translators: %s: Customer first name translators: %s: Customer username
en: Hi %s,
tr_TR: Merhaba %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
tr_TR: Merhaba! Dükkanınıza almak için vergi oranları içeren bir CSV dosyası yükleyin. Yüklemek için bir .csv dosyası seçin, "Dosya yükle ve ekle" tıklayın.

en: Hi there,
tr_TR: Merhaba

en: Hidden
tr_TR: Gizli

en: Hide advanced options
tr_TR: Gelişmiş seçenekleri gizle

en: Hide context
tr_TR: Bağlamı gizle

en: Hide details
tr_TR: Ayrıntıları gizle

en: Hide empty categories
tr_TR: Boş kategorileri gizle

en: Hide errors from visitors
tr_TR: Hataları ziyaretçilerden gizle

en: Hide errors from visitors?
tr_TR: Hataları ziyaretçilerden gizle?

en: Hide free products
tr_TR: Ücretsiz ürünleri gizle

en: Hide from search results
tr_TR: Arama sonuçlarından gizle

en: Hide if cart is empty
tr_TR: Sepet boş ise sakla

en: Hide in product catalog
tr_TR: Ürün kataloğunda gizle

en: Hide out of stock items from the catalog
tr_TR: Stokları biten ürünleri gizle

en: Hide shipping costs until an address is entered
tr_TR: Bir adres girilene kadar gönderim ücretini gizle

note: translators: %s: URL to the documentation.
en: Hide shipping costs until an address is entered (Not available when using the <a href="%s">Local pickup options powered by the Checkout block</a>)
tr_TR: Bir adres girilene kadar gönderim ücretlerini gizleyin (<a href="%s">Ödeme bloku tarafından desteklenen mağazadan teslim seçenekleri kullanılırken</a> bu kullanılamaz)

en: Hide template
tr_TR: Şablonu gizle

en: High-Performance order storage
tr_TR: Yüksek Performanslı sipariş depolama

en: High-performance order storage (recommended)
tr_TR: Yüksek performanslı sipariş depolama (önerilir)

en: Highlight required fields with an asterisk
tr_TR: Gerekli alanları yıldız işaretiyle vurgulayın

en: Highly discounted shipping rates
tr_TR: Çok indirimli gönderim ücretleri

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
tr_TR: Ödenmemiş siparişlerin stoklarını x dakika bekletin. Bu sınıra ulaşıldığında, bekleyen sipariş iptal edilecektir. Devre dışı bırakmak için boş bırakın.

en: Hold stock (minutes)
tr_TR: Stoğu tut (dakika)

en: Holiday Sale
tr_TR: Tatil Satışı

en: Home
tr_TR: Başlangıç

en: Home decor
tr_TR: Ev dekoru

en: Home URL.
tr_TR: Ana sayfa URL’si.

en: Home, furniture, and garden
tr_TR: Ev, mobilya ve bahçe

en: Homepage
tr_TR: Anasayfa

en: Homepage created
tr_TR: Ana sayfa oluşturuldu

en: Honduran lempira
tr_TR: Honduras lempirası

en: Hong Kong dollar
tr_TR: Hong Kong doları

en: Hook
tr_TR: Kanca

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
tr_TR: Geri dönmesini umarız. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">Başarısız ödeme sorunlarını giderme</a> ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

en: Hormozgan (هرمزگان)
tr_TR: Hürmüzgan (هرمزگان)

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
tr_TR: Bina numarası ve sokak adı

en: How easy was it to add a product attribute?
tr_TR: Bir ürün özelliği eklemek ne kadar kolaydı?

en: How easy was it to add a product tag?
tr_TR: Ürün etiketi eklemek ne kadar kolaydı?

en: How easy was it to add a product?
tr_TR: Ürün eklemek ne kadar kolaydı?

en: How easy was it to add product category?
tr_TR: Ürün kategorisi eklemek ne kadar kolaydı?

en: How easy was it to edit your product?
tr_TR: Ürününüzü düzenlemek ne kadar kolaydı?

en: How easy was it to import products?
tr_TR: Ürünleri içe aktarmak ne kadar kolaydı?

en: How easy was it to update an order?
tr_TR: Bir siparişi güncellemek ne kadar kolaydı?

en: How easy was it to update your settings?
tr_TR: Ayarlarınızı güncellemek ne kadar kolaydı?

en: How easy was it to use search?
tr_TR: Arama işlevini kullanmak ne kadar kolaydı?

en: How log entries are being stored.
tr_TR: Günlük kayıtlarının nasıl depolandığı.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
tr_TR: Otomatik olarak silinmeden önce günlük kayıtlarının kaç gün boyunca tutulacağı.

en: How many notes in the database?
tr_TR: Veritabanında kaç not var?

en: How many products should be shown per row?
tr_TR: Her satırda kaç tane ürün gösterilmelidir?

en: How many rows of products should be shown per page?
tr_TR: Sayfa başına kaç satır ürün gösterilmelidir?

en: How many times the coupon can be used in total.
tr_TR: Kuponun toplam olarak kaç kez kullanılabileceğidir.

en: How many times the coupon can be used per customer.
tr_TR: Kuponun müşteri başına kaç kez kullanılabileceği.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
tr_TR: Geçersiz hale gelmeden önce bu kupon kaç kez kullanılabilir.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
tr_TR: Bu kupon tek bir kullanıcı tarafından kaç kez kullanılabilir? Misafirler için fatura e-postasını, kullanıcılar için ise kullanıcı nosunu kullanır.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
tr_TR: Ürünler katalogda varsayılan olarak nasıl sıralanmalıdır?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
tr_TR: Bu nitelikteki vadelerin varsayılan sıralanma şekli.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
tr_TR: Bu ürünün miktarının nasıl kontrol edileceği (örneğin, bir limit uygulama).

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
tr_TR: Gönderenin e-postasının giden WooCommerce e-postalarında nasıl görüneceği.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
tr_TR: Gönderici adının giden WooCommerce e-postalarında nasıl görüneceği.

en: How to calculate delivery charges
tr_TR: Teslimat masrafları nasıl hesaplanacak

en: How to customize your product catalog
tr_TR: Ürün kataloğunuzu nasıl özelleştirebilirsiniz?

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
tr_TR: Magento'dan WooCommerce'e Geçiş Yapma

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: How to update your database table prefix
tr_TR: Veritabanı tablosu öneki nasıl güncellenir

note: translators: Payment gateway enabled notification email. 1: Username, 2: Gateway Title, 3: Site URL, 4: Gateway Settings URL, 5: Admin Email, 6: Site Name, 7: Site URL.
en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
tr_TR: Merhaba %1$s,
    
    "%2$s" ödeme geçidi bu site için etkinleştirildi: 
    %3$s
    
    Bunu isteyerek yapmadıysanız bu e-postayı güvenle yok sayabilir ve silebilirsiniz.
    
    Bu ödeme geçidini etkinleştirmediyseniz lütfen sitenizde oturum açın ve buradan devre dışı bırakın: 
    %4$s
    
    %5$s
     adresine bir e-posta gönderildi.
    Saygılarımızla, 
    Hepsi şurada: %6$s
    %7$s

en: Howland Island
tr_TR: Howland Adası

en: HPOS cleanup
tr_TR: HPOS temizleme

en: HPOS could not be disabled.
tr_TR: HPOS devre dışı bırakılamadı.

en: HPOS could not be enabled.
tr_TR: HPOS etkinleştirilemedi.

en: HPOS data sync enabled:
tr_TR: HPOS veri senkronizasyonu etkinleştirildi:

en: HPOS disabled.
tr_TR: HPOS devre dışı bırakıldı.

en: HPOS enabled.
tr_TR: HPOS etkinleştirildi.

en: HPOS enabled:
tr_TR: HPOS etkin:

note: translators: %s is either 'yes' or 'no'.
en: HPOS enabled?: %s
tr_TR: HPOS etkinleştirildi mi?: %s

en: HPOS Full text search indexes
tr_TR: HPOS Tam metin arama dizinleri

en: HPOS is already disabled.
tr_TR: HPOS zaten devre dışı.

en: HPOS is already enabled.
tr_TR: HPOS zaten etkin.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
tr_TR: HPOS ön denetimleri başarısız oldu, lütfen yukarıdaki hatalara göz atın

en: HPOS tables do not exist.
tr_TR: HPOS tabloları mevcut değil.

en: HTML description of the resource.
tr_TR: Kaynağın HTML açıklaması.

en: HTML email template
tr_TR: HTML e-posta şablonu

en: HTML template
tr_TR: HTML şablonu

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
tr_TR: HTML / Çok parçalı e-postalar, şablonların içinde satır içi CSS oluşturmak için DOMDocument kullanırlar.

en: Human readable label for the stat.
tr_TR: İstatistik için insan tarafından okunabilir etiket.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
tr_TR: İnsan tarafından okunabilir segment etiketi, ürün veya varyasyon adı.

en: Hungarian forint
tr_TR: Macar forinti

en: Hungary
tr_TR: Macaristan

en: I don't know how to get a date from a %s
tr_TR: %s randevusunu nasıl alacağımı bilmiyorum

note: translators: %s terms and conditions page name and link
en: I have read and agree to the website %s
tr_TR: Web sitesinin %s sayfasını okudum ve kabul ediyorum

en: I plan to sell both physical and digital products
tr_TR: Hem fiziksel hem de dijital ürünleri satmayı planlıyorum

en: I plan to sell digital products
tr_TR: Dijital ürünler satmayı planlıyorum

en: I plan to sell physical products
tr_TR: Fiziksel ürünler satmayı planlıyorum

en: I will also be selling products or services in person.
tr_TR: Yüz yüze ürün ve hizmet de satacağım.

en: Ialomița
tr_TR: Ialomita

en: Iceland
tr_TR: İzlanda

en: Icelandic kr&oacute;na
tr_TR: İzlanda kronu

en: ID
tr_TR: Kimlik

note: translators: %d: product ID
en: ID %d
tr_TR: Kimlik %d

en: ID is invalid.
tr_TR: Kimlik geçersiz.

en: ID of parent grouping.
tr_TR: Ebeveyn gruplamanın kimliği.

en: ID of the note record.
tr_TR: Not kaydının kimliği.

en: ID of the parent product, if applicable.
tr_TR: Varsa, ana ürünün kimliği.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
tr_TR: Ücreti sağlayan gönderim yönteminin kimliği.

en: ID of the shipping rate.
tr_TR: Gönderim ücretinin kimliği.

en: ID to reassign posts to.
tr_TR: Yazıları yeniden atamak için kimlik.

en: ID.
tr_TR: Kimlik.

note: translators: %s: API key ID. translators: %s: webhook ID. translators: %d: product ID. translators: 1: ID who refunded
en: ID: %d
tr_TR: Kimlik: %d

en: IDs for settings sub groups.
tr_TR: Ayar alt grupları için kimlikler.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
tr_TR: Bir ücret tanımlanırsa bu, bu ücrete vergi uygulanıp uygulanmayacağını kontrol eder.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
tr_TR: İşaretlenirse, indirim öncesi sipariş miktarına göre ücretsiz gönderim yapılabilir.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
tr_TR: Eğer kapıda ödeme sadece bazı yöntemler için geçerli olacaksa, burada belirleyebilirsiniz. Tüm yöntemlerde geçerli olması için boş bırakmanız yeterli.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
tr_TR: Bu yöntem etkinleştirilirse blok tabanlı ödemede görünür.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
tr_TR: Etkinleştirilirse, bu metin site genelinde gösterilir. Ziyaretçilere etkinlik veya promosyonları göstermek için bunu kullanabilirsiniz!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
tr_TR: Stok yönetimi söz konusuysa bu, yok satmaya izin verilip verilmeyeceğini kontrol eder.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
tr_TR: Eğer stok yönetimi söz konusuysa yok satmaya (stokta olmasa da sipariş almaya devam etme) izin verilip verilmediğini denetler. Etkinleştirildiği taktirde stok miktarı sıfırın -0- altına düşebilir.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
tr_TR: Talep edildi ise koleksiyondaki ürünlerin nitelik vade sayısını hesaplar.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
tr_TR: "Tüm içeriği sil" seçeneği belirlenirse, etkilenen WooCommerce web kancaları <b>silinmez</b> ve kullanıcı kimliği 0'a atanır.<br/>

note: translators: %1$s is a link to the WooCommerce documentation.
en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
tr_TR: "İndirmeleri Zorla" veya "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" indirme yöntemi seçiliyse ancak çalışmıyorsa, sistem son çare olarak "Yönlendirme" yöntemini kullanır. Daha fazla ayrıntı için <a href="%1$s">bu kılavuza bakın</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
tr_TR: Ödemenin API aracılığıyla iade edilmesi durumunda.

en: If the product is downloadable.
tr_TR: Ürünün indirilip indirilemediği.

en: If the product is virtual.
tr_TR: Ürünün sanal olup olmadığı.

en: If the quantity is editable or fixed.
tr_TR: Miktar düzenlenebilirse veya sabitse.

en: If the variation is downloadable.
tr_TR: Varyasyonun indirilip indirilemediği.

en: If the variation is virtual.
tr_TR: Varyasyonun sanal olup olmadığı.

en: If the variation is visible.
tr_TR: Varyasyon görünür ise.

en: If this attribute has term archive pages.
tr_TR: Bu nitelikte vade arşiv sayfaları varsa.

en: If this is a default attribute
tr_TR: Bu varsayılan bir öznitelik ise

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
tr_TR: Doğru ise ve ücretsiz gönderim yöntemi için bir kupon gerekiyorsa, bu kupon ücretsiz gönderime olanak sağlar.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
tr_TR: True ise koleksiyondaki ürünlerin puan sayısını hesaplar.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
tr_TR: True ise, koleksiyondaki ürünlerin stok sayısını hesaplar.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
tr_TR: True ise koleksiyona ait minimum ve maksimum ürün fiyatlarını hesaplar.

en: If true, empty terms will not be returned.
tr_TR: Doğru olursa, boş terimler döndürülmez.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
tr_TR: Doğruysa, tek bir siparişte bu üründen yalnızca bir tane satın alınmasına izin verilir.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
tr_TR: Doğru ise kupon sadece tek başına kullanılabilir. Uygulanan diğer kuponlar sepetten çıkarılır.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
tr_TR: Doğru ise not müşterilere gösterilir ve kendileri bilgilendirilir. Yanlış ise not sadece yöneticinin referansı için kullanılır.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
tr_TR: Doğru ise bu kupon indirimli fiyattan satılan ürünlere uygulanmaz.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
tr_TR: Doğruysa bu not güncel kullanıcıya atanır. Hatalıysa not sisteme atanır.

en: If unchecked, customers will need to set a username during account creation.
tr_TR: İşaretlenmezse müşterilerin hesap oluşturma sırasında bir kullanıcı adı ayarlaması gerekir.

note: Translators: %s docs link.
en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
tr_TR: WooCommerce'i kendinizin oluşturmadığı ana bir temada düzenliyorsanız, yardımcı bir tema kullanmanızı öneririz. Bkz.: <a href="%s" target="_blank">Nasıl yardımcı tema oluşturulur?</a>

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
tr_TR: NGINX sunucusuyla birlikte X-Accel-Redirect indirme yöntemini kullanıyorsanız, ayarları <a href='%s'>Dijital/İndirilebilir Ürün İşleme</a> kılavuzunda açıklandığı şekilde uyguladığınızdan emin olunuz.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
tr_TR: Şablon dosyada değişiklik yapmak için kopyalama yaptıysanız şablonun yeni versiyonunu kopyalayarak değişikliklerinizi yeniden uygulamanız gerekir.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
tr_TR: Bir hesap oluşturursanız, adınızı, adresinizi, e-postanızı ve telefon numaranızı saklayacağız. Bu bilgiler, gelecekteki siparişler için ödeme yapmak istediğinizde kullanılacaktır.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
tr_TR: Bir "Şartlar" sayfası tanımladığınızda, ödeme yaparken müşteriye onları kabul edip etmedikleri sorulacaktır.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
tr_TR: Bu talepte bulunmadıysanız bu e-postayı dikkate almayın. Devam etmek istiyorsanız:

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
tr_TR: Bir uygulama şifreniz yoksa (hesap şifreniz değil), şuradan bir şifre oluşturun: %s

note: translators: 1: GitHub issues URL 2: GitHub contribution guide URL 3: System status report URL
en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
tr_TR: WooCommerce çekirdeği ile ilgili bir hata bulursanız <a href="%1$s">Github sorunları</a> bölümünden bir bilet oluşturabilirsiniz. Raporunuzu göndermeden önce <a href="%2$s">katkı kılavuzunu</a> okumayı unutmayın. Sorunu çözmemize yardımcı olmak için mümkün olduğunca açıklama sağlayıp <a href="%3$s">sistem durum raporunuzu</a> göndermeyi unutmayın.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
tr_TR: Kupon kodunuz varsa lütfen aşağı girin.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
tr_TR: Sosyal medya veya üyelik bilgilerinizi girin. Yeni bir müşteriyseniz, lütfen bilgiler bölümüne geçin.

note: translators: 1: WooCommerce 2:: five stars
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
tr_TR: %1$s ürününü beğendiyseniz lütfen bizi %2$s ile puanlayın. Şimdiden çok teşekkür ederiz!

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
tr_TR: İsterseniz, ürün URL'leriniz için özel yapılar girebilirsiniz. Örneğin, <code>mağaza</code>'yı kullanmak, ürün bağlantılarınızı <code>%smagaza/ornek-urun/</code> gibi yapar. Bu ayar, yalnızca ürün URL'lerini etkiler, ürün kategorileri gibi şeyleri etkilemez.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
tr_TR: Kurulum sihirbazına yeniden erişmeniz gerekirse, lütfen aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
tr_TR: Genişletilmiş görev listelerini etkinleştirmeniz veya devre dışı bırakmanız gerekirse lütfen aşağıdaki düğmeye tıklayın.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
tr_TR: Görev listelerini etkinleştirmeniz veya devre dışı bırakmanız gerekirse, lütfen aşağıdaki düğmeye tıklayın.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
tr_TR: Bu niteliği kaldırırsanız müşteriler artık bu ürünün bazı varyasyonlarını satın alamaz.

note: translators: %1$s: live rates tooltip text, %2$s: shipping extensions URL
en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
tr_TR: UPS gibi belirli bir kargo şirketinden <span class="help_tip" data-tip="%1$s">canlı fiyatları</span> sunmak istiyorsanız WooCommerce için çeşitli uzantıları <a href="%2$s" target="_blank">burada</a> bulabilirsiniz.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
tr_TR: Az önce sipariş verdiyseniz onay için e-postanızı kontrol edin.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
tr_TR: Eğer asıl PayPal e-posta adresiniz yukarıda girdiğiniz PayPal e-posta adresinizden farklıysa PayPal hesabınız için ana alıcı e-posta adresinizi buraya girin. Bu, IPN isteklerini doğrulamak için kullanılır.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
tr_TR: Mağazanız AB merkezli ise, otomatik vergilere ek olarak AB KDV Numarası uzantısını kullanmanızı öneririz. Ödeme sisteminize, bir müşterinin varsa AB KDV numarasını toplamak ve doğrulamak için bir alan sağlar.

en: Ilaam (ایلام)
tr_TR: İlam (ایلام)

en: Image
tr_TR: Görsel

en: Image alternative text.
tr_TR: Görsel alternatif metni.

en: Image data.
tr_TR: Görsel verileri.

en: Image ID.
tr_TR: Görsel kimliği.

en: Image name.
tr_TR: Görsel adı.

en: Image of the product that the review belongs to.
tr_TR: Değerlendirmenin ait olduğu ürünün görseli.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
tr_TR: Görsel konumu. 0, görselin öne çıktığı anlamına gelir.

en: Image size used for products in the catalog.
tr_TR: Katalogdaki ürünler için kullanılan görsel boyutu.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
tr_TR: Tek ürün sayfalarında ana görsel için kullanılan görsel boyutu. Bu görseller kırpılmayacaktır.

en: Image url
tr_TR: Görsel adresi

en: Image URL.
tr_TR: Görsel URL'si.

en: Images
tr_TR: Görseller

en: Images will be cropped into a square
tr_TR: Görseller bir kareye kırpılacak

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
tr_TR: Görseller özel bir en-boy oranıyla kırpılacak

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
tr_TR: Görseller, karşıya yüklendiği en-boy oranını kullanarak görüntülenir

en: Import
tr_TR: İçe aktar

en: Import / Export
tr_TR: İçe / dışa aktar

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
tr_TR: <strong>Ürünleri</strong> bir csv dosyasıyla mağazanıza aktarın.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
tr_TR: Mağazanıza csv dosyası ile <strong>vergi oranlarını</strong> içe aktar.

en: Import as meta data
tr_TR: Meta veri olarak içe aktar

note: translators: %s: tax rates count
en: Import complete - imported %s tax rates.
tr_TR: İçe aktarma tamamlandı - %s adet vergi oranı içe aktarıldı.

note: translators: %d: import results
en: Import complete!
tr_TR: İçe aktarım tamamlandı!

en: Import CSV
tr_TR: CSV içe aktar

en: Import Products
tr_TR: Ürünleri içe aktar

en: Import products
tr_TR: Ürünleri içe aktarın

en: Import products from a CSV file
tr_TR: Ürünleri bir CSV dosyasından içe aktarın

en: Import tax rates
tr_TR: Vergi oranlarını içe aktar

en: Import your products
tr_TR: Ürünlerinizi içe aktarın

en: Importing
tr_TR: İçe aktarılıyor

en: Improve our store offerings
tr_TR: Mağaza tekliflerimizi iyileştirmek

note: translators: 1: key 2: URL
en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
tr_TR: <strong>Veritabanı önbelleğe alma</strong> işleminin WooCommerce ile çalışması için <a href="%2$s">W3 Total Cache ayarları</a> içindeki  "Ignored Query Strings" bölümüne %1$s eklemesi yapmalısınız.

note: translators: %s: Parent review link with review author name.
en: In reply to %s.
tr_TR: Şuna cevap olarak: %s

en: In stock
tr_TR: Stokta

en: In stock?
tr_TR: Stokta?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
tr_TR: Bu bölümde, kiminle paylaştığınızı ve hangi amaçla olduğunu listelemelisiniz. Bu, analitik, pazarlama, ödeme ağ geçitleri, gönderim sağlayıcıları ve üçüncü taraf gömülü kodları içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
tr_TR: Bu alt bölümde, müşteri verilerini işleyebildiğinden, mağazanızda ödeme almak için hangi üçüncü taraf ödeme işlemcilerini kullandığınızı listelemelisiniz. PayPal'ı örnek olarak ekledik, ancak PayPal kullanmıyorsanız bunu kaldırmalısınız.

en: In-progress
tr_TR: Devam ediyor

note: translators: %s: count
en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Devam eden <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Devam eden <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive
tr_TR: Pasif

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
tr_TR: Etkin olmayan hesaplar, belirtilen süre için giriş yapmamış veya sipariş vermemiş hesaplardır. Silinecekler. Vermiş oldukları siparişler, misafir siparişlerine dönüştürülecektir.

en: Inactive plugins
tr_TR: Pasif eklentiler

en: Inactive plugins.
tr_TR: Pasif eklentiler.

en: Inbox notification has been deleted
tr_TR: Gelen kutusu bildirimi silindi

en: Inbox notification not found
tr_TR: Gelen kutusu bildirimi bulunamadı

en: Inches
tr_TR: İnç

en: Include downloads
tr_TR: İndirmeleri dahil edin

en: Including tax
tr_TR: Vergi dahil

en: Incompatible webhooks warning
tr_TR: Uyumsuz web kancaları uyarısı

note: translators: %s = name of a WooCommerce feature
en: Incompatible with '%s'
tr_TR: '%s' ile uyumsuz

en: Incompatible with WooCommerce features
tr_TR: WooCommerce özellikleriyle uyumlu değil

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
tr_TR: Mevcut fiyatı şu şekilde arttır (sabit tutar veya %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
tr_TR: Mevcut indirimli fiyatı şu şekilde arttır (sabit tutar veya %):

en: Increase existing stock by:
tr_TR: Mevcut stoğu şu şekilde arttır:

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
tr_TR: Normal fiyatları artır (sabit tutar veya yüzde)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
tr_TR: İndirimli satış fiyatlarını artır (sabit tutar veya yüzde)

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: Increasing memory allocated to PHP
tr_TR: PHP için ayrılan belleğin artırılması

en: India
tr_TR: Hindistan

en: Indian rupee
tr_TR: Hint rupisi

en: Indicates the order that will appear in queries.
tr_TR: Sorgularda görünen siparişi gösterir.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
tr_TR: Tüm koşulların, sonuç kümesiyle tutarlı olup olmadığını veya bunlardan birinin yeterli olup olmadığını göster. Eşleşme aşağıdaki parametreleri içeriyor: products, orders, username, ip_address.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
tr_TR: Tüm koşulların, sonuç kümesiyle tutarlı olup olmadığını veya bunlardan birinin yeterli olup olmadığını göster. Eşleşme aşağıdaki parametreleri içeriyor: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Individual use only
tr_TR: Sadece bireysel kullanım

en: Indonesia
tr_TR: Endonezya

en: Indonesian rupiah
tr_TR: Endonezya rupiahı

en: Indulge in the finest organic coffee beans, teas, and hand-picked accessories, all locally sourced and sustainable for a mindful lifestyle.
tr_TR: Hepsi bilinçli bir yaşam tarzı için yerel olarak tedarik edilmiş ve sürdürülebilir olan en iyi organik kahve çekirdeklerinin, çayların ve elle seçilmiş aksesuarların keyfini çıkarın.

en: Industry.
tr_TR: Sektör.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
tr_TR: Sonsuz döngü algılandı, iptal ediliyor. Hata bulunamadı.

en: Info
tr_TR: Bilgi

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
tr_TR: Şu anda sitenizi barındıran web sunucusu hakkındaki bilgilerdir.

en: Insert file URL
tr_TR: Dosya URL'si ekle

en: Insert into product
tr_TR: Ürüne yerleştir

en: Insert into product form
tr_TR: Ürün formuna yerleştir

en: Insert row
tr_TR: Satır ekle

en: Install plugins
tr_TR: Eklentileri kur

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
tr_TR: Nerede olursanız olun siparişlerinizi yönetmek, satış bildirimleri almak ve temel bilgileri görüntülemek için WooCommerce mobil uygulamasını yükleyin.

en: Install Woo mobile app
tr_TR: Woo mobil uygulamasını yükle

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
tr_TR: WooCommerce mobil uygulamasının kurulma tarihi.

en: Installed
tr_TR: Kurulu

en: Installed Extensions without a Subscription
tr_TR: Abonelik olmadan yüklenmiş eklentiler

note: translators: %s: version
en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
tr_TR: Yüklü versiyon WooCommerce %s aktif versiyonu ile test edilmemiştir

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
tr_TR: Ücreti sağlayan gönderim yönteminin örnek kimliği.

en: Instance ID.
tr_TR: Örnek kimliği.

en: Instantly send tracking to your customers
tr_TR: Müşterilerinize anında takip kodu gönderin

en: Instructions
tr_TR: Talimatlar

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
tr_TR: Teşekkür sayfası ve e-postalara eklenecek talimatlar.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
tr_TR: Teşekkür sayfasına eklenecek talimatlar.

en: Insufficient privileges to export products.
tr_TR: Ürünleri dışa aktarmak için yeterli izniniz yok.

en: Insufficient privileges to import products.
tr_TR: Ürünleri içe aktarmak için yeterli izniniz yok.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
tr_TR: WooCommerce mağazanızı 5000'den fazla bulut uygulaması ve hizmetiyle hemen entegre edin. 11.000'den fazla kullanıcı tarafından güveniliyor.

en: Integration
tr_TR: Entegrasyon

note: translators: %s: Integration name.
en: Integration "%s" is not registered.
tr_TR: "%s" entegrasyonu kayıtlı değil.

en: Integration registry requires an identifier.
tr_TR: Entegrasyon kaydı için bir tanımlayıcı gerekir.

en: Internal server error
tr_TR: Dahili sunucu hatası

en: International
tr_TR: Uluslararası

en: International flat rate (legacy)
tr_TR: Uluslararası sabit fiyat (eski)

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: International Standard Book Number
tr_TR: Uluslararası Standart Kitap Numarası

en: Interval subtotals.
tr_TR: Zaman aralığı alt toplamları.

en: Intro
tr_TR: Giriş

note: translators: %s: field name
en: Invalid %s provided.
tr_TR: Sağlanan %s geçersiz.

en: Invalid action - must be a recurring action.
tr_TR: Geçersiz eylem, tekrarlanan bir eylem olmalı.

en: Invalid action ID. No status found.
tr_TR: Geçersiz eylem kimliği. Durum bulunamadı.

en: Invalid admin note
tr_TR: Geçersiz yönetici notu

en: Invalid attribute ID.
tr_TR: Geçersiz nitelik kimliği.

en: Invalid billing email address
tr_TR: Geçersiz fatura e-posta adresi

en: Invalid billing email provided.
tr_TR: Geçersiz fatura e-posta adresi sağlandı.

en: Invalid business description.
tr_TR: Geçersiz işletme açıklaması.

en: Invalid catalog visibility option.
tr_TR: Geçersiz katalog görünürlük seçeneği.

en: Invalid category ID.
tr_TR: Geçersiz kategori kimliği.

note: translators: %s valid country codes
en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
tr_TR: Geçersiz ülke kodu sağlandı. Şunlardan biri olmalıdır: %s

en: Invalid coupon
tr_TR: Geçersiz kupon

en: Invalid coupon code
tr_TR: Geçersiz kupon kodu

en: Invalid coupon code.
tr_TR: Geçersiz kupon kodu.

en: Invalid coupon.
tr_TR: Geçersiz kupon.

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
tr_TR: Geçersiz kuponlar "%s" alışveriş sepetinden kaldırıldı.

en: Invalid currency code
tr_TR: Geçersiz para birimi kodu

en: Invalid customer query.
tr_TR: Geçersiz müşteri sorgusu.

en: Invalid customer.
tr_TR: Geçersiz müşteri.

en: Invalid data store.
tr_TR: Geçersiz veri mağazası.

en: Invalid discount amount
tr_TR: Geçersiz indirim miktarı

en: Invalid discount type
tr_TR: Geçersiz indirim tipi

en: Invalid download link.
tr_TR: Geçersiz indirme bağlantısı.

en: Invalid download log: no ID.
tr_TR: Geçersiz indirme kaydı: kimlik yok.

en: Invalid download log: not found.
tr_TR: Geçersiz indirme kaydı: bulunamadı.

en: Invalid download.
tr_TR: Geçersiz indirme.

en: Invalid email address
tr_TR: Geçersiz e-posta adresi

en: Invalid email address restriction
tr_TR: Geçersiz e-posta adresi kısıtlaması

en: Invalid field
tr_TR: Geçersiz alan

en: Invalid file type
tr_TR: Geçersiz dosya türü

en: Invalid file type for a CSV import.
tr_TR: CSV içe aktarması için geçersiz dosya türü.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
tr_TR: Geçersiz dosya türü. Aktarıcı, CSV ve TXT dosya biçimlerini desteklemektedir.

en: Invalid ID.
tr_TR: Geçersiz kimlik.

note: translators: %s: error message
en: Invalid image: %s
tr_TR: Geçersiz görsel: %s

en: Invalid items
tr_TR: Geçersiz öğeler

en: Invalid layout template ID.
tr_TR: Geçersiz düzen şablonu kimliği.

note: translators: %s is a meta_query key.
en: Invalid meta_query clause key: %s.
tr_TR: Geçersiz meta_query cümle anahtarı: %s.

en: Invalid nonce
tr_TR: Geçersiz geçici

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
tr_TR: Geçersiz tek kullanımlık anahtar - tek kullanımlık anahtar zaten kullanılmış.

en: Invalid nonce verification
tr_TR: Geçersiz özel doğrulama

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
tr_TR: Geçersiz veya yinelenen GTIN, UPC, EAN ya da ISBN.

en: Invalid or duplicated SKU.
tr_TR: Geçersiz ve mükerrer stok kodu.

en: Invalid or missing payment token fields.
tr_TR: Geçersiz veya eksik ödeme anahtarı (token) alanları.

en: Invalid order
tr_TR: Geçersiz sipariş

en: Invalid order ID or key provided.
tr_TR: Geçersiz sipariş numarası veya anahtarı verildi.

en: Invalid order ID.
tr_TR: Geçersiz sipariş kimliği.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
tr_TR: read_multiple() çağrısında geçersiz sipariş kimlikleri

en: Invalid order item.
tr_TR: Geçersiz sipariş ürünü.

en: Invalid order refund ID.
tr_TR: Geçersiz sipariş iade kimliği.

note: translators: %s is a custom order type.
en: Invalid order type: %s.
tr_TR: Geçersiz sipariş türü: %s.

en: Invalid order.
tr_TR: Geçersiz sipariş.

note: translators: %s: List of invalid parameters.
en: Invalid parameter(s): %s
tr_TR: Geçersiz parametre(ler): %s

en: Invalid parameter.
tr_TR: Geçersiz parametre.

en: Invalid parent ID
tr_TR: Geçersiz ebeveyn kimliği

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: Invalid password. Generate a new one from %s.
tr_TR: Geçersiz şifre. %s adresinden yeni bir tane oluşturun.

en: Invalid path provided.
tr_TR: Sağlanan yol geçersiz.

en: Invalid payment gateway.
tr_TR: Geçersiz ödeme ağ geçidi.

en: Invalid payment method.
tr_TR: Geçersiz ödeme yöntemi.

en: Invalid payment result received from payment method.
tr_TR: Ödeme yönteminden geçersiz ödeme sonucu alındı.

en: Invalid payment token.
tr_TR: Geçersiz ödeme anahtarı (token).

en: Invalid permission ID.
tr_TR: Geçersiz izin no.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
tr_TR: Etkinleştirilen eklentiler kuralında sağlanan eklenti kısaltması geçersiz.

en: Invalid plugin.
tr_TR: Geçersiz eklenti.

en: Invalid post ID.
tr_TR: Geçersiz yazı ID.

en: Invalid product
tr_TR: Geçersiz ürün

en: Invalid product ID
tr_TR: Geçersiz ürün no

note: translators: %d: product ID
en: Invalid product ID %d.
tr_TR: Geçersiz ürün kimliği %d.

en: Invalid product ID.
tr_TR: Geçersiz ürün no.

en: Invalid product review ID.
tr_TR: Geçersiz ürün değerlendirme kimliği.

en: Invalid product slug.
tr_TR: Geçersiz ürün kısaltması.

en: Invalid product tax status.
tr_TR: Geçersiz ürün vergi durumu.

en: Invalid product type.
tr_TR: Geçersiz ürün tipi.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
tr_TR: Geçersiz ürün tipi: verilen kimlik no bir ürün varyasyonuna karşılık gelmiyor.

en: Invalid product.
tr_TR: Geçersiz ürün.

en: Invalid rate
tr_TR: Geçersiz oran

en: Invalid Rate ID.
tr_TR: Geçersiz Oran Kimliği.

en: Invalid refund amount
tr_TR: Geçersiz iade tutarı

en: Invalid refund amount.
tr_TR: Geçersiz iade tutarı.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
tr_TR: Geçersiz istek. Lütfen eşleşme parametresini geçirin.

en: Invalid resource id for reassignment.
tr_TR: Yeniden atama için geçersiz kaynak kimliği.

en: Invalid resource ID.
tr_TR: Geçersiz kaynak kimliği.

en: Invalid resource id.
tr_TR: Geçersiz kaynak kimliği.

en: Invalid response from data store.
tr_TR: Veri mağazasından geçersiz yanıt.

en: Invalid review content.
tr_TR: Geçersiz değerlendirme içeriği.

en: Invalid review ID.
tr_TR: Geçersiz değerlendirme kimliği.

en: Invalid role
tr_TR: Geçersiz rol

en: Invalid schedule. Cannot save action.
tr_TR: Geçersiz zamanlama. Eylem kaydedilemiyor.

note: translators: %s: scope
en: Invalid scope %s
tr_TR: Geçersiz %s kapsamı

en: Invalid setting group.
tr_TR: Geçersiz ayar grubu.

en: Invalid setting.
tr_TR: Geçersiz ayar.

en: Invalid shipping method!
tr_TR: Geçersiz gönderim yöntemi!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
tr_TR: Geçersiz imza - parametreler sıralanamadı.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
tr_TR: Geçersiz imza - verilen imza eşleşmiyor.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
tr_TR: Geçersiz imza - imza yöntemi geçersiz.

en: Invalid slug.
tr_TR: Geçersiz kısaltma.

note: Translators: %s is a table identifier.
en: Invalid table id: %s.
tr_TR: Geçersiz tablo kimliği:%s.

en: Invalid tax class
tr_TR: Geçersiz vergi sınıfı

note: translators: %s: Taxonomy name.
en: Invalid taxonomy: %s.
tr_TR: Geçersiz sınıflandırma:%s

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: Invalid theme %s.
tr_TR: Geçersiz tema %s.

en: Invalid timestamp.
tr_TR: Geçersiz zaman damgası.

en: Invalid tool ID.
tr_TR: Geçersiz araç kimliği.

note: translators: %s: image URL
en: Invalid URL %s.
tr_TR: Geçersiz URL %s.

en: Invalid user_id provided
tr_TR: Sağlanan user_id geçersiz

en: Invalid username or email.
tr_TR: Geçersiz kullanıcı adı veya e-posta adresi.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
tr_TR: Seçme veya sayma parametresi için geçersiz değer. Eylemler sorgulanamıyor.

note: translators: %1$s: Attribute name, %2$s: Allowed values.
en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
tr_TR: %1$s için geçersiz değer gönderildi. İzin verilen değerler: %2$s

note: translators: %s: Attribute name.
en: Invalid value posted for %s
tr_TR: %s için geçersiz değer aktarıldı

en: Invalid variation ID
tr_TR: Geçersiz varyasyon kimliği

en: Invalid webhook ID.
tr_TR: Geçersiz web kancası kimliği.

en: Invalid webhook.
tr_TR: Geçersiz web kancası.

en: Inventory
tr_TR: Stok

en: Invoice prefix
tr_TR: Fatura öneki

en: IP Address
tr_TR: IP adresi

en: IP address
tr_TR: IP adresi

en: IP address for the downloader.
tr_TR: İndirici için IP adresi.

en: IP address.
tr_TR: IP adresi.

en: IPN email notifications
tr_TR: IPN e-posta bildirimleri

en: IPN payment completed
tr_TR: IPN ödeme tamamlandı

en: Iran
tr_TR: İran

en: Iranian rial
tr_TR: İran riyali

en: Iraq
tr_TR: Irak

en: Iraqi dinar
tr_TR: İran dinarı

en: Ireland
tr_TR: İrlanda

en: Is a global attribute?
tr_TR: Genel nitelik mi?

en: Is data sync enabled for HPOS?
tr_TR: HPOS için veri senkronizasyonu etkinleştirildi mi?

en: Is DomDocument class enabled?
tr_TR: DomDocument sınıfı etkinleştirildi mi?

en: Is featured?
tr_TR: Öne çıkan?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
tr_TR: Fsockopen / cURL etkin mi?

en: Is GZip enabled?
tr_TR: GZip etkin mi?

en: Is HPOS enabled?
tr_TR: HPOS etkin mi?

en: Is HPOS sync enabled?
tr_TR: HPOS senkronizasyonu etkin mi?

en: Is log directory writable?
tr_TR: Kayıt dizini yazılabilir mi?

en: Is logging enabled?
tr_TR: Günlüğe ekleme etkinleştirildi mi?

en: Is mbstring enabled?
tr_TR: mbstring etkin mi?

en: Is SoapClient class enabled?
tr_TR: SoapClient sınıfı etkin mi?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
tr_TR: Mağaza WooCommerce.com'a bağlandı mı?

en: Is SUHOSIN installed?
tr_TR: SUHOSIN yüklü mü?

en: Is the connection to your store secure?
tr_TR: Mağazanızla bağlantı güvenli mi?

en: Is the customer a paying customer?
tr_TR: Müşteri ödeme yapan bir müşteri mi?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
tr_TR: Günlük cron işi aktif mi, bir sonraki çalışması ne zaman?

en: Is the product in stock?
tr_TR: Ürün stokta mı?

en: Is the product on sale?
tr_TR: Ürün satışta mı?

en: Is the product purchasable?
tr_TR: Ürün satın alınabilir mi?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
tr_TR: Ürün stoku tekrar sipariş edildi mi? Bu, bekleyen sipariş bildirimleri kapalı olduğunda da yanlış değerini döndürür.

en: Is this theme a child theme?
tr_TR: Bu tema bir alt tema mı?

en: Is WordPress debug mode active?
tr_TR: WordPress hata ayıklama modu etkin mi?

en: Is WordPress multisite?
tr_TR: WordPress çoklu site mi?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
tr_TR: Siteniz WooCommerce.com'a bağlı mı?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
tr_TR: Sitenizde Onaylı Ürün İndirme Dizinlerinin kullanılması zorunlu mu?

en: Isfahan (اصفهان)
tr_TR: İsfahan (اصفهان)

en: Islamabad Capital Territory
tr_TR: İslamabad Başkent Bölgesi

en: Isle of Man
tr_TR: Man Adası

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
tr_TR: Gönderilecek adresin ait olduğu ülkenin ISO kodu.

en: ISO code of the country.
tr_TR: Ülkenin ISO kodu.

en: ISO code or name of the state, province or district.
tr_TR: Eyaletin, ilin ya da ilçenin ISO kodu ya da adı.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
tr_TR: Gönderim adresinin eyalet, il veya ilçesi için ISO kodu veya adı.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
tr_TR: ISO3166 alfa-2 ülke kodu.

en: ISO4217 currency code.
tr_TR: ISO4217 para birimi kodu.

en: Israel
tr_TR: İsrail

en: Israeli new shekel
tr_TR: Yeni İsrail şekeli

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
tr_TR: Bir veya daha fazla veritabanı tablosunun eksik olduğu anlaşılıyor. Eksik tabloları yeniden oluşturmaya çalışılıyor.

note: Translators: %s is the exception message.
en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
tr_TR: Geçerli bir kesim zamanı belirlenemedi: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
tr_TR: En yeni güncellemeden sonra indirme dizinleri eşitlenemedi.

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
tr_TR: Kutlama zamanı, mağazanızı başlatmaya hazırsınız! Woo! Mağazanızı önizlemek ve herkese açık yapmak için düğmeye basın.

en: Italy
tr_TR: İtalya

note: translators: %s: Item name.
en: Item
tr_TR: Ürün

note: translators: 1: product ID 2: old stock level 3: new stock level
en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
tr_TR: #%1$s stok miktarı %2$s adetten %3$s adete artırıldı.

en: Item ID.
tr_TR: Öge kimliği.

en: Item moved down
tr_TR: Ürün aşağı taşındı

en: Item moved up
tr_TR: Ürün yukarı taşındı

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
tr_TR: Para biriminin en küçük birimi kullanılarak sağlanan toplam ürün tutarları.

en: Itemized
tr_TR: Ayrıntılı

en: Items
tr_TR: Ürünler

en: Items Purchased
tr_TR: Satın alınan ürünler

en: Items sold
tr_TR: Satılan ürünler

en: Items sold.
tr_TR: Satılan ürünler.

en: Items Subtotal:
tr_TR: Öğe alt toplamı:

en: Ivory Coast
tr_TR: Fildişi Sahilleri

en: Jamaica
tr_TR: Jamaika

en: Jamaican dollar
tr_TR: Jamaika doları

en: Jammu and Kashmir
tr_TR: Jammu ve Keşmir

en: Japan
tr_TR: Japonya

en: Japanese yen
tr_TR: Japon yeni

en: Jarvis Island
tr_TR: Jarvis Adası

en: Jersey pound
tr_TR: Jersey sterlini

en: Jetpack is not connected.
tr_TR: Jetpack bağlı değil.

en: Jetpack is not installed or active.
tr_TR: Jetpack yüklenmemiş veya etkin değil.

en: Jetpack logo
tr_TR: Jetpack logosu

en: Johnston Atoll
tr_TR: Johnston Atolü

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
tr_TR: Mailchimp kullanan 16 milyon kullanıcıdan biri olun. Otomatikleştirilmiş e-postalar göndermek ve hedefli kampanyaları paylaşmak için listeyi eşitleyin ve verileri depolayın.

en: Join the community
tr_TR: Topluluğa katılın

en: Jordan
tr_TR: Ürdün

en: Jordanian dinar
tr_TR: Ürdün dinarı

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
tr_TR: JSON kısmi eşleme ortamınızda desteklenmiyor. Lütfen MySQL/MariaDB sürümünüzü kontrol edin.

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
tr_TR: Bilginize &mdash; #%s nolu siparişinizi aldık ve şu anda işleniyor:

en: Kazakhstan
tr_TR: Kazakistan

en: Kazakhstani tenge
tr_TR: Kazak tengesi

en: Keep dry with 50% off rain jackets
tr_TR: Yağmurluklarda %50 indirimle kuru kalın

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
tr_TR: Takip bildirimleri ile müşterilerinizi bilgilendirin.

en: Kenyan shilling
tr_TR: Kenya şilini

en: Kermanshah (کرمانشاه)
tr_TR: Kermanşah (کرمانشاه)

en: Key
tr_TR: Anahtar

en: Key details
tr_TR: Anahtar detayları

en: Key for the data being registered must be a string
tr_TR: Kaydedilen verilerin anahtarı bir dize olmalıdır

en: Khuzestan (خوزستان)
tr_TR: Huzistan (خوزستان)

en: Khyber Pakhtunkhwa
tr_TR: Hayber-Pahtunhva

en: Kilograms
tr_TR: Kilogram

en: Kingman Reef
tr_TR: Kingman Resifi

en: Klarna Checkout for WooCommerce
tr_TR: WooCommerce için Klarna ödeme

en: Klarna Payments for WooCommerce
tr_TR: WooCommerce için Klarna ödeme

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
tr_TR: Kohgiluye ve Buyer Ahmed (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kurdistan / کردستان)
tr_TR: Kürdistan / کردستان)

en: Kuwait
tr_TR: Kuveyt

en: Kuwaiti dinar
tr_TR: Kuveyt dinarı

en: Kyiv
tr_TR: Kiev

en: Kyrgyzstan
tr_TR: Kırgızistan

en: Kyrgyzstani som
tr_TR: Kırgızistan somu

en: L/W/H
tr_TR: U/G/Y

en: Language
tr_TR: Dil

en: Lao kip
tr_TR: Laos kipi

en: Last 7 days
tr_TR: Son 7 gün

en: Last access
tr_TR: Son erişim

en: Last Active
tr_TR: Yakın zamanda etkin

en: Last month
tr_TR: Geçen ay

en: Last name
tr_TR: Soyad

en: Last name (optional)
tr_TR: Soyisim (isteğe bağlı)

en: Last name.
tr_TR: Soyadı.

en: Last order
tr_TR: Son sipariş

en: Last order data.
tr_TR: Son sipariş verileri.

en: Last order ID.
tr_TR: Son sipariş kimliği.

en: Last page
tr_TR: Son sayfa

en: Last warning, are you sure?
tr_TR: Son uyarı! Emin misiniz?

en: Latest version of theme.
tr_TR: Temanın son sürümü.

en: Latvia
tr_TR: Letonya

en: Launch your store
tr_TR: Mağazanızı yayınlayın

en: Leaderboard ID.
tr_TR: Skor tablosu kimliği.

en: Learn about new products and discounts
tr_TR: Yeni ürünler ve indirimler hakkında bilgi edinin

en: Learn how to update
tr_TR: Nasıl güncelleştirileceğini öğrenin

en: Learn how to upgrade
tr_TR: Nasıl yükseltileceğini öğrenin

en: Learn More
tr_TR: Daha fazla bilgi

en: Learn more
tr_TR: Daha fazla bilgi edin

en: Learn more about coupons
tr_TR: Kuponlar hakkında ayrıntılı bilgi edinin

note: translators: %1$s: usage tracking help link
en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
tr_TR: Kullanım izleme sisteminin nasıl çalıştığı ve <a href="%1$s" target="_blank">kullanım izleme sistemi belgelerimizde</a> size nasıl yardımcı olacağımız konusunda daha fazla bilgi edinin.

en: Learn more about orders
tr_TR: Siparişler hakkında ayrıntılı bilgi edinin

en: Learn more about shipping zones
tr_TR: Gönderim bölgeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinin

en: Learn more about templates
tr_TR: Şablonlar hakkında daha fazlasını öğren

en: Learn more about updates
tr_TR: Güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinin

en: Learn more here
tr_TR: Daha fazla bilgi

en: Learn more link .
tr_TR: Daha fazla bilgi edinin bağlantısı.

note: translators: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
tr_TR: %s için bir cevap bırakın

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
tr_TR: Sınırsız yeniden indirme için boş bırakın.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com. You will see a static list of extensions instead.
tr_TR: WooCommerce.com'un önerdiği eklentileri görmek istemiyorsanız bu kutuyu işaretlemeden bırakın. Bunun yerine statik uzantı listesi görürsünüz.

en: Lebanese pound
tr_TR: Lübnan sterlini

en: Lebanon
tr_TR: Lübnan

en: Left
tr_TR: Solda

en: Left with space
tr_TR: Solda boşlukla

en: Legacy
tr_TR: Eski

en: Legacy API
tr_TR: Eski API

en: Legacy API enabled
tr_TR: Eski API etkinleştirildi

en: Legacy API v3 (deprecated)
tr_TR: Legacy API v3 (kullanım dışı)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
tr_TR: Eski API v3 (⚠️ KULLANILAMIYOR)

en: Legacy REST API enabled?
tr_TR: Eski REST API'si etkin mi?

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
tr_TR: Eski gönderim yöntemleri (Sabit fiyat, Uluslararası sabit fiyat, Mağazadan teslimat ve Ücretsiz gönderim) kullanım dışıdır ancak şimdilik normal şeklinde çalışmaya devam eder. <b><em>WooCommerce'in ilerideki sürümlerinden kaldırılacaktır</em></b>. Gönderim bölgelerinizde bunları devre dışı bırakmanızı ve en kısa sürede yeni oranlar belirlemenizi öneririz.

en: Length
tr_TR: Uzunluk

note: translators: %s: Length unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: length
en: Length (%s)
tr_TR: Uzunluk (%s)

en: Length x width x height in decimal form
tr_TR: Ondalık formda uzunluk x genişlik x yükseklik

en: Lesotho
tr_TR: Lesoto

en: Lesotho loti
tr_TR: Lesoto lotisi

en: Let's go
tr_TR: Haydi başlayalım

en: Let's go!
tr_TR: Başlayalım!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
tr_TR: Sabit bir fiyatla gönderim yapmanıza izin verir.

en: Level
tr_TR: Seviye

en: Level threshold
tr_TR: Seviye eşiği

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Level up your email marketing with %1$sMailPoet%2$s
tr_TR: %1$sMailPoet%2$s ile, e-posta ile pazarlama yönteminize seviye atlatın

en: Liberia
tr_TR: Liberya

en: Liberian dollar
tr_TR: Liberya doları

en: Libyan dinar
tr_TR: Libya dinarı

en: Liechtenstein
tr_TR: Lihtenştayn

en: Lifetime Subscription
tr_TR: Ömür boyu abonelik

en: Limit meta_data to specific keys.
tr_TR: Meta_data'yı belirli anahtarlarla sınırlayın.

en: Limit purchases to 1 item per order
tr_TR: Satın alma işlemini sipariş başına 1 ürünle sınırlayın

en: Limit response to objects excluding emails.
tr_TR: Yanıtı, e-postaları hariç tutan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
tr_TR: Yanıtı, belirli ülkeleri hariç tutan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects excluding specific names.
tr_TR: Yanıtı, belirli adları hariç tutan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
tr_TR: Yanıtı, belirli kullanıcı adlarını hariç tutan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects including emails.
tr_TR: Yanıtı, e-postaları içeren nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
tr_TR: Yanıtı, belirli bir ISO8601 uyumlu tarih sonrasında (veya bu tarihte) son etkinliği içeren nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
tr_TR: Yanıtı, belirli bir ISO8601 uyumlu tarih öncesinde (veya bu tarihte) son etkinliği içeren nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
tr_TR: Yanıtı, belirli iki ISO8601 uyumlu tarih arasında son etkinliği içeren nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
tr_TR: Yanıtı, belirli bir ISO8601 uyumlu tarih sonrasında (veya bu tarihte) kaydedilen nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
tr_TR: Yanıtı, belirli bir ISO8601 uyumlu tarih öncesinde (veya bu tarihte) kaydedilen nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
tr_TR: Yanıtı, belirtilen IP adresine sahip olmayan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
tr_TR: Yanıtı, belirtilen müşteri kimliğine sahip olmayan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
tr_TR: Yanıtı, belirtilen kullanıcı kimliğine sahip olmayan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
tr_TR: Yanıtı, belirtilen IP adresine sahip olan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
tr_TR: Yanıtı, belirtilen müşteri kimliğine sahip olan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
tr_TR: Yanıtı, belirtilen kullanıcı kimliğine sahip olan nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
tr_TR: Yanıtı, arama terimini içeren bir müşteri alanına sahip nesnelerle sınırla. "searchby" ile sağlanan alanı arar.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
tr_TR: Yanıtı, belirli iki sayı arasında bulunan bir toplam sipariş harcamasına sahip nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
tr_TR: Yanıtı, belirli sayıdan fazla veya bu sayıya eşit bir toplam sipariş harcamasına sahip nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
tr_TR: Yanıtı, belirli sayıdan az veya bu sayıya eşit bir toplam sipariş harcamasına sahip nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
tr_TR: Yanıtı, belirli iki sayı arasında bulunan bir ortalama sipariş harcamasına sahip nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
tr_TR: Yanıtı, belirli sayıdan fazla veya bu sayıya eşit bir ortalama sipariş harcamasına sahip nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
tr_TR: Yanıtı, belirli sayıdan az veya bu sayıya eşit bir ortalama sipariş harcamasına sahip nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
tr_TR: Yanıtı, belirli iki tam sayı arasında bulunan bir sipariş sayısına sahip nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
tr_TR: Yanıtı, belirli sayıdan fazla veya bu sayıya eşit bir sipariş sayısına sahip nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
tr_TR: Yanıtı, belirli sayıdan az veya bu sayıya eşit bir sipariş sayısına sahip nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
tr_TR: Yanıtı, belirli bir ISO8601 uyumlu tarih sonrasında (veya bu tarihte) son siparişleri içeren nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
tr_TR: Yanıtı, belirli bir ISO8601 uyumlu tarih öncesinde (veya bu tarihte) son siparişleri içeren nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with specific countries.
tr_TR: Yanıtı, belirli ülkeleri içeren nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with specific names.
tr_TR: Yanıtı, belirli adları içeren nesnelerle sınırla.

en: Limit response to objects with specific usernames.
tr_TR: Yanıtı, belirli kullanıcı adlarını içeren nesnelerle sınırla.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
tr_TR: Sonuçları belirli bir ISO8601 uyumlu tarihten sonra yayımlanan kaynaklarla sınırla.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
tr_TR: Belirli ISO8601 uyumlu tarihten önce oluşturulan kaynaklara verilen yanıtı sınırlayın.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
tr_TR: ISO8601 uyumlu belirli bir tarihten sonra değiştirilen kaynaklara yanıtı sınırlayın.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
tr_TR: ISO8601 uyumlu belirli bir tarihten önce değiştirilen kaynaklara yanıtı sınırlayın.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
tr_TR: Belirli bir ISO8601 uyumlu tarih sonrasında yayınlanan kaynaklara olan yanıtları sınırla.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
tr_TR: Belirli bir ISO8601 uyumlu tarih öncesinde yayınlanan kaynaklara olan yanıtları sınırla.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
tr_TR: Yanıtları belirli bir ISO8601 uyumlu tarih öncesinde yayımlanan değerlendirmelerle sınırla.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
tr_TR: Cevabı belirli alanlara sınırla. Varsayılan olarak tüm alanlara.

note: translators: Allowed values is a list of stat endpoints.
en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
tr_TR: Yanıtı belirli rapor istatistikleriyle sınırla. İzin verilen değerler: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir ebeveyn numarası dışındaki tüm ögelerle sınırla.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
tr_TR: Sonuç kümesini kategori sınıflandırması içinde belirli terimlere sahip tüm öğelerle sınırla.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
tr_TR: Sonuç kümesini vergi sınıflandırması içinde belirli terimlere sahip tüm öğelerle sınırlandır.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli kupon kimliklerine atanan kuponlarla sınırla.

en: Limit result set to featured products.
tr_TR: Sonuçları, öne çıkan ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
tr_TR: Sonuç kümesini bir stok raporu türüne atanan öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
tr_TR: Sonuç kümesini bir veya daha fazla vergi oranı atanan öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli kuponlar atanmamış öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen sipariş kimliğine sahip olmayan öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen sipariş durumuna sahip olmayan öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen üst ürünlere sahip olmayan öğelerle sınırlayın.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli ürünler atanmamış öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli vergi oranları atanmamış öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
tr_TR: Sonuç kümesini, belirtilen varyasyonlara sahip olmayan öğelerle sınırlayın.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli kuponlar atanmış öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen sipariş kimliğine sahip olan öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen sipariş durumuna sahip olan öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen üst ürünlere sahip öğelerle sınırlayın.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli ürünler atanmış öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli ücret kimliği atanmış öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli vergi oranları atanmış öğelerle sınırla.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen varyasyonlara sahip öğelerle sınırlayın.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir müşteriye atanan siparişlerle sınırla.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir ürüne atanan siparişlerle sınırla.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir duruma atanan siparişlerle sınırla.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
tr_TR: Sonuç kümesini bir sipariş numarasının bir kısmıyla eşleşen siparişlerle sınırla.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
tr_TR: Sonuç kümesini, belirtilen özelliklere sahip ürünleri içermeyen siparişlerle sınırlayın.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen customer_type türüne sahip siparişlerle sınırla

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
tr_TR: Sonuç kümesini, belirtilen özelliklere sahip ürünleri içeren siparişlerle sınırlayın.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
tr_TR: Sonuçları, belirli durumlara sahip siparişlerle sınırla.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir kategoriye atanan ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir gönderim sınıfına atanan ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir duruma atanan ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir etikete atanan ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir türe atanan ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
tr_TR: Sonuç kümesini, para biriminin en küçük birimi kullanılarak sağlanan maksimum fiyata göre ürünlerle sınırlayın.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
tr_TR: Sonuçları, azami ürün fiyatı esas alınarak sınırla.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
tr_TR: Sonuç kümesini, para biriminin en küçük birimi kullanılarak sağlanan minimum fiyata göre ürünlerle sınırlayın.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
tr_TR: Sonuçları, asgari ürün fiyatı esas alınarak sınırla.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
tr_TR: Sonuçları, stokta veya stokta olmayan ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products on sale.
tr_TR: Sonuçları, indirimdeki ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
tr_TR: Sonuç kümesini düşük veya stokta olmayan ürünlerle sınırlayın. (Kullanımdan kaldırıldı)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
tr_TR: Ürünler için ayarlanan sonucu belirli bir ortalama puanla sınırlayın.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
tr_TR: Sonuçları, belirli bir nitelik terimine sahip ürünlerle sınırla (atanmış bir nitelik gerektirir).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir niteliğe sahip ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
tr_TR: Sonuç, belirli bir nitelikteki ürünlerle sınırla. Sınıflandırma ismini / nitelik kısa ismini kullanın.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir SKU'ya sahip ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products with a specific slug.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir kısa isme sahip ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
tr_TR: Sonuçları belirli bir vergi sınıfına tabi ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products with or without price.
tr_TR: Sonuçları, fiyatlı veya fiyatsız ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
tr_TR: Ürünler için ayarlanan sonucu seçilen global niteliklerle sınırlayın.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
tr_TR: Sonuçları, belirli SKU'lara sahip ürünler için sınırlayın. Ayırmak için virgül kullanın.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
tr_TR: Sonuçları belirli kısa isimlere sahip ürünlerle sınırlayın. Ayırmak için virgül kullanın.

en: Limit result set to products with specified attributes.
tr_TR: Sonuçları, belirli niteliklere sahip ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to products with specified stock status.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir stok durumuna sahip ürünlerle sınırla.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir ebeveyne atanan kaynaklarla sınırla. Yalnızca hiyerarşik sınıflandırmalar için geçerlidir.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir ürüne atanan kaynaklarla sınırla.

en: Limit result set to resources with a specific code.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir koda sahip kaynaklarla sınırla.

en: Limit result set to resources with a specific email.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir e-postaya sahip kaynaklarla sınırla.

en: Limit result set to resources with a specific role.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir role sahip kaynaklarla sınırla.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir kısa isme sahip kaynaklarla sınırla.

en: Limit result set to returning or new customers.
tr_TR: Sonuç kümesini geri dönen veya yeni müşterilerle sınırla.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
tr_TR: Sonuçları belirli bir duruma atanan değerlendirmeyle sınırla.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
tr_TR: Sonuçları belirli ürün kimliklerine atanan değerlendirmelerle sınırla.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
tr_TR: Sonuçları belirli kullanıcı kimliklerine atanan değerlendirmelerle sınırla.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli kategori kimliklerinden gelen yorumlarla sınırlayın.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli ürün kimliklerinden gelen yorumlarla sınırlandırın.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
tr_TR: Sonuçları önerilen ürünlerinin belirli miktarıyla sınırlayın.

en: Limit result set to specific IDs.
tr_TR: Sonuçları, belirli numaralarla sınırla.

en: Limit result set to specific ids.
tr_TR: Sonuçları, belirli numaralarla sınırla.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
tr_TR: Sonuçları, belirli ürün kategorisi kimlikleriyle sınırlayın.

en: Limit result set to specific product tag ids.
tr_TR: Sonuçları, belirli ürün etiketi kimlikleriyle sınırlayın.

en: Limit result set to specific types of refunds.
tr_TR: Sonuç kümesini belirli para iadesi türleriyle sınırla.

en: Limit result set to that from a specific author email.
tr_TR: Sonuçları belirli bir yazar e-postasından gelenlerle sınırla.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
tr_TR: Sonuçları, belirli ebeveyn numaralarıyla sınırla.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen kategorilerdeki varyasyonlarla sınırlayın.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen kategorilerde olmayan varyasyonlarla sınırlayın.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen özellikleri içermeyen varyasyonlarla sınırlayın.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
tr_TR: Sonuç kümesini belirtilen özellikleri içeren varyasyonlarla sınırlayın.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir duruma atanan web kancaları ile sınırla.

en: Limit result to customers or internal notes.
tr_TR: Sonucu müşteriler veya dahili notlarla sınırla.

en: Limit result to items from the specified categories.
tr_TR: Sonucu, belirtilen kategorilerdeki öğelerle sınırla.

en: Limit result to items with specified customer ids.
tr_TR: Sonucu, belirtilen müşteri kimliklerini içeren öğelerle sınırla.

en: Limit result to items with specified product ids.
tr_TR: Sonucu belirtilen ürün kimliğini içeren öğelerle sınırla.

en: Limit result to items with specified user ids.
tr_TR: Sonucu, belirtilen müşteri kimliklerini içeren öğelerle sınırla.

en: Limit result to items with specified variation ids.
tr_TR: Sonucu belirtilen varyasyon kimliğini içeren öğelerle sınırla.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
tr_TR: Sonuçları, belirli bir dizeyle eşleşen kodlara sahip kuponlarla sınırla.

en: Limit results to those matching a string.
tr_TR: Sonuçları bir dizeyle eşleşen sonuçlarla sınırla.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string.
tr_TR: Sonuçları, bir dizeyle kısmen eşleşen bir SKU'ya sahip olanlarla sınırlayın.

en: Limit stats fields to the specified items.
tr_TR: İstatistik alanlarını belirtilen öğelerle sınırlayın.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
tr_TR: Belirli posta kodlarıyla sınırla

en: Limit usage to X items
tr_TR: Kullanımı X ögeleriyle sınırla

en: Line #
tr_TR: Hat numarası

note: translators: %s is a line number in a file.
en: Line %s
tr_TR: Hat %s

en: Line item meta data.
tr_TR: Satır ögesi meta verisi.

en: Line items data.
tr_TR: Öge verileri.

en: Line subtotal (before discounts).
tr_TR: Satır alt toplamı (indirimlerden önce).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
tr_TR: Satır ara toplamı (kupon indirimleri uygulanmadan önceki ürün fiyatı).

en: Line subtotal tax (before discounts).
tr_TR: Satır alt toplam vergisi (indirimlerden önce).

en: Line subtotal tax.
tr_TR: Satır ara toplam vergisi.

en: Line taxes.
tr_TR: Satır vergileri.

en: Line total (after discounts).
tr_TR: Satır toplamı (indirimlerden sonra).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
tr_TR: Satır toplamı (kupon indirimleri uygulandıktan sonraki ürün fiyatı).

en: Line total tax (after discounts).
tr_TR: Satır toplamı vergisi (indirimlerden sonra).

en: Line total tax.
tr_TR: Satır toplam vergisi.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
tr_TR: Ürünlere ve gönderime uygulanan vergi satırları.

en: Link previous orders
tr_TR: Önceki siparişleri bağla

en: Link to the external product
tr_TR: Harici ürünün bağlantısı

en: Link to the external product is an invalid URL.
tr_TR: Harici ürünün bağlantısı geçersiz bir URL.

en: Linked Products
tr_TR: Bağlantılı ürünler

en: Linked products
tr_TR: Bağlı ürünler

en: List
tr_TR: Liste

en: List 1 postcode per line
tr_TR: Satır başına 1 posta kodu listele

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
tr_TR: İhtiyacınız olan ek vergi sınıflarını aşağıda listeleyin (satır başına bir adet ör. Azaltılan Oranlar). Bunlar varsayılan olarak ayarlanmış "Standart oran"a ek olarak yer alır.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
tr_TR: Sipariş verildiğinde, izin verilen fatura e-posta adreslerinin karşılaştırma listesi. E-posta adreslerini virgüllerle ayırın. E-posta adresinin parçaları için yıldız işareti (*) de kullanabilirsiniz. Örneğin "*@gmail.com" ifadesi, tüm Gmail adreslerini eşleştirir.

en: List of applied cart coupons.
tr_TR: Uygulanan alışveriş sepeti kuponlarının listesi.

en: List of assigned attribute terms.
tr_TR: Atanan özellik terimlerinin listesi.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
tr_TR: Nitelik kısaltmalarının listesi. Vade kimliği verildiyse bu gözardı edilir.

en: List of attribute term IDs.
tr_TR: Nitelik vade kimlikleri listesi.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
tr_TR: Ürüne atanan niteliklerin (sınıflandırma terimleri) listesi. Değişken ürünler için bun nitelikler varyasyonlarla eşlenir ("varyasyonlar" alanına bakın).

en: List of attributes.
tr_TR: Nitelikler listesi.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
tr_TR: Siparişi işlemek için kullanılabilecek mevcut ödeme yöntemi kimliklerinin listesi.

en: List of available shipping rates for the cart.
tr_TR: Alışveriş sepeti için kullanılabilir gönderim ücretlerinin listesi.

en: List of available term names of the attribute.
tr_TR: Niteliğin mevcut terim adlarının listesi.

en: List of billing address data.
tr_TR: Fatura adresi verilerinin listesi.

en: List of cart fees.
tr_TR: Sepet ücretlerinin listesi.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
tr_TR: Alışveriş sepeti öğesi hatalarını içeren liste; örneğin, alışveriş sepetindeki stokta olmayan ürünler.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
tr_TR: İade edilen gönderim ücretlerinin geçerli olduğu alışveriş sepeti öğelerinin listesi.

en: List of cart items.
tr_TR: Sepetteki ürünlerin listesi.

en: List of categories
tr_TR: Kategori listesi

en: List of categories with their product counts
tr_TR: Ürün sayılı kategori listesi

en: List of categories, if applicable.
tr_TR: Varsa, kategorilerin listesi.

en: List of categories.
tr_TR: Kategori listesi.

en: List of category IDs the coupon applies to.
tr_TR: Kuponun geçerli olduğu kategori kimliklerinin listesi.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
tr_TR: Kuponun geçerli olmadığı kategori kimliklerinin listesi.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
tr_TR: Şehir isimleri listesi. WooCommerce 5.3 ile duyuruldu.

en: List of countries on this continent.
tr_TR: Bu kıtadaki ülkelerin listesi.

en: List of created resources.
tr_TR: Oluşturulan kaynakların listesi.

en: List of cross-sell products IDs.
tr_TR: Çapraz satış ürünlerin kimliklerinin listesi.

en: List of cross-sells items related to cart items.
tr_TR: Sepet öğeleriyle ilgili çapraz satış öğelerinin listesi.

en: List of delete resources.
tr_TR: Silinen kaynakların listesi.

en: List of downloadable files.
tr_TR: İndirilebilir dosyaların listesi.

en: List of email addresses that can use this coupon.
tr_TR: Bu kuponu kullanan e-posta adreslerinin listesi.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
tr_TR: İstemci tarafı filtresinden kullanımdan kaldırılan görevlerin genişletilmiş listesi.

en: List of grouped products ID.
tr_TR: Gruplanan ürün kimliklerinin listesi.

en: List of images.
tr_TR: Görsel listesi.

en: List of order coupons.
tr_TR: Sipariş kuponlarının listesi.

en: List of order product IDs, names, quantities.
tr_TR: Sipariş ürünü kimlikleri, adları, adedi listesi.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
tr_TR: Posta kodu listesi. WooCommerce 5.3 ile duyuruldu.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
tr_TR: Kuponun kullanılabileceği ürün kimliklerinin listesi.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
tr_TR: Kuponun kullanılamayacağı ürünlerin kimliklerinin listesi.

en: List of refunds.
tr_TR: İadelerin listesi.

en: List of related products IDs.
tr_TR: İlgili ürünlerin kimliklerinin listesi.

en: List of required payment gateway features to process the order.
tr_TR: Siparişi işlemek için gerekli ödeme ağ geçidi özelliklerinin listesi.

en: List of sales reports.
tr_TR: Satış raporlarının listesi.

en: List of shipping address data.
tr_TR: Gönderim adresi verilerinin listesi.

en: List of shipping rates.
tr_TR: Gönderim ücretlerinin listesi.

en: List of states in this country.
tr_TR: Bu ülkenin eyaletlerinin listesi.

en: List of supported continents, countries, and states.
tr_TR: Desteklenen kıtaların, ülkelerin ve eyaletlerin listesi.

en: List of supported currencies.
tr_TR: Desteklenen para birimleri listesi.

en: List of supported states in a given country.
tr_TR: Belirli bir ülkedeki desteklenen eyaletlerin listesi.

en: List of tags, if applicable.
tr_TR: Varsa, etiketlerin listesi.

en: List of tags.
tr_TR: Etiket listesi.

en: List of top sellers products.
tr_TR: En çok satan ürünlerin listesi.

en: List of up-sell products IDs.
tr_TR: Yukarı satış ürünlerin kimliklerinin listesi.

en: List of updated resources.
tr_TR: Güncellenen kaynakların listesi.

en: List of upsell products IDs.
tr_TR: Yukarı satış ürün kimlikleri listesi.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
tr_TR: Kuponu kullanmış olan kullanıcı kimliklerinin (veya konuk e-posta adreslerinin) listesi.

en: List of variation attributes.
tr_TR: Varyasyon nitelikleri listesi.

en: List of variation IDs, if applicable.
tr_TR: Varsa, varyasyon kimliklerinin listesi.

en: List of variations IDs.
tr_TR: Varyasyon kimliklerinin listesi.

en: List of variations.
tr_TR: Varyasyon listesi.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
tr_TR: <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">WooCommerce için Facebook</a> ile Facebook ve Instagram'da ürünleri listeleyin ve reklamlar oluşturun

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
tr_TR: Facebook ve Instagram'da ürünleri listeleyin ve reklamlar oluşturun.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
tr_TR: Gönderim bölgenize dahil etmek istediğiniz bölgeleri listeleyin. Müşteriler bu bölgelerle eşleştirilecektir.

en: Lithuania
tr_TR: Litvanya

en: Live
tr_TR: Yayında

en: Live API password
tr_TR: Canlı API parolası

en: Live API signature
tr_TR: Canlı API imzası

en: Live API username
tr_TR: Canlı API kullanıcı adı

en: Load billing address
tr_TR: Fatura adresi yükle

en: Load shipping address
tr_TR: Gönderim adresi yükle

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
tr_TR: Müşterinin fatura bilgilerini yüklemek istiyor musunuz? Bu işlem, mevcut fatura bilgilerini silecektir.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
tr_TR: Müşterinin gönderim bilgilerini yüklemek istiyor musunuz? Bu işlem, mevcut gönderim bilgilerini silecektir.

en: Loading network orders
tr_TR: Ağ siparişleri yükleniyor

en: Loading page, please wait.
tr_TR: Sayfa yükleniyor, lütfen bekleyin.

en: Loading&hellip;
tr_TR: Yükleniyor&hellip;

en: Local delivery
tr_TR: Yerel teslimat

en: Local delivery (legacy)
tr_TR: Yerel teslimat (eski)

en: LOCAL LOVE
tr_TR: YEREL SEVGİ

en: Local pickup
tr_TR: Mağazadan teslim

en: Local pickup (legacy)
tr_TR: Mağazadan teslimat (eski)

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
tr_TR: Mağazadan teslim: Mevcut alım konumlarını <a href="%s">Mağazadan teslim ayarları sayfasından</a> yönetin.

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
tr_TR: Mağazadan teslim: Alım konumlarını <a href="%s">Mağazadan teslim ayarları sayfasından</a> ayarlayın.

en: Locale used for the note title and content.
tr_TR: Not başlığı ve içeriği için kullanılan yerel ayar.

en: Locally sourced ingredients
tr_TR: Yerel olarak tedarik edilen içerikler

en: Location
tr_TR: Konum

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
tr_TR: Yer, IP adresi ve tarayıcı türü: Vergi ve gönderim tahmini gibi amaçlar için bunu kullanırız

en: Locations not covered by your other zones
tr_TR: Diğer bölgeleriniz tarafından kapsanmayan yerler

en: Locations outside all other zones
tr_TR: Diğer tüm bölgelerin dışındaki yerler

en: Log
tr_TR: Günlük

en: Log directory size
tr_TR: Günlük dizini boyutu

en: Log directory writable
tr_TR: Günlük dizini yazılabilir

en: Log directory.
tr_TR: Günlük dizini.

note: translators: %s is the name of a table in the database.
en: Log entries are stored in this database table: %s
tr_TR: Günlük girdileri bu veritabanı tablosunda saklanır: %s

note: translators: %s is a location in the filesystem.
en: Log files are stored in this directory: %s
tr_TR: Günlük dosyaları bu dizinde saklanır: %s

en: Log in
tr_TR: Giriş Yap

en: Log in to Download Files
tr_TR: Dosyaları indirmek için giriş yap

en: Log out
tr_TR: Oturumu kapat

note: translators: %s is a placeholder for a URL.
en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
tr_TR: IPN istekleri gibi PayPal etkinliklerini kaydedin ve bunları <a href="%s">Günlükler ekranında</a> inceleyin. Not: Bu, kişisel bilgileri günlüğe kaydedebilir. Bunu yalnızca hata ayıklama amacıyla kullanmanızı ve bittiğinde günlükleri silmenizi öneririz.

en: Log storage
tr_TR: Günlük depolama

note: Translators: %s display name.
en: Logged in as %s
tr_TR: %s olarak giriş yapıldı

en: Logger
tr_TR: Kaydedici

en: Logging
tr_TR: Günlüğe Ekleme

note: translators: %s is a URL to another admin screen.
en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
tr_TR: Günlük devre dışı bırakıldı. <a href="%s">Günlük Ayarları</a> bölümünde etkinleştirilebilir.

en: Logging.
tr_TR: Günlüğe ekleme.

en: Login
tr_TR: Giriş Yap

en: Logout
tr_TR: Çıkış

en: Logs
tr_TR: Günlükler

en: Logs settings
tr_TR: Günlük ayarları

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
tr_TR: Woo uygulaması sayesinde tek tıklamayla siparişleri, müşteri bilgilerini arayın ve geri ödemeleri işleyin.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
tr_TR: WooCommerce Yardımcısı'nı mı arıyorsunuz?

en: Lookup tables are regenerating
tr_TR: Arama tabloları yeniden oluşturuluyor

en: Lost password
tr_TR: Şifremi unuttum

en: Lost your password?
tr_TR: Parolanızı mı unuttunuz?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
tr_TR: Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. Yeni bir şifre oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

en: Low in stock
tr_TR: Düşük stoklu

en: Low stock amount
tr_TR: Düşük stok miktarı

en: Low Stock amount for the product.
tr_TR: Ürün için düşük Stok miktarı.

en: Low Stock amount for the variation.
tr_TR: Varyasyon için düşük Stok miktarı.

en: Low stock threshold
tr_TR: Düşük stok eşiği

en: Luxembourg
tr_TR: Lüksemburg

en: LxWxH in decimal form
tr_TR: Ondalık düzende UxGxY

en: M j, Y
tr_TR: j F Y

en: M j, Y @ G:i
tr_TR: d F Y @ H:i

en: Macanese pataca
tr_TR: Makao patakası

en: Macedonian denar
tr_TR: Makedonya dinarı

en: Madagascar
tr_TR: Madagaskar

en: Mailchimp for WooCommerce
tr_TR: WooCommerce için Mailchimp

en: Mailchimp icon
tr_TR: Mailchimp simgesi

en: Main image width
tr_TR: Ana görsel genişliği

note: translators: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
tr_TR: &#8220;%s&#8221; kategorisini varsayılan kategori yap

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
tr_TR: İlgili ürünlerin koleksiyonunu oluşturun, müşterilerin birden fazla ürünü birlikte satın almasını sağlayın.

en: Make a duplicate from this product
tr_TR: Bu ürünü çoğalt

en: Make default
tr_TR: Varsayılan yap

en: Make sure cart and checkout flows are configured correctly for your shoppers.
tr_TR: Sepet ve ödeme akışlarının müşterileriniz için doğru yapılandırıldığından emin olun.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
tr_TR: Bu eylemi gerçekleştirmek için izinlere sahip bir hesaba --kullanıcı bayrağını eklediğinizden emin olun.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
tr_TR: Her nitelik için ad ve değer girdiğinizden emin olun.

en: Make your house feel like home
tr_TR: Evinizi yuvanız haline getirin

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
tr_TR: Ödemenizi doğrudan banka hesabımıza yapınız. Lütfen ilgili Sipariş Numarasını ödemenizin açıklama kısmına yazınız. Ödemeniz onaylanmadıkça siparişiniz gönderilmeyecektir.

en: Malacca (Melaka)
tr_TR: Malakka (Melaka)

en: Malagasy ariary
tr_TR: Malgaş ariarysi

en: Malawi
tr_TR: Malavi

en: Malawian kwacha
tr_TR: Malawi kwachası

en: Malaysia
tr_TR: Malezya

en: Malaysian ringgit
tr_TR: Malezya ringgiti

en: Maldives
tr_TR: Maldivler

en: Maldivian rufiyaa
tr_TR: Maldiv rufiyaası

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Manage
tr_TR: Yönet

en: Manage individual product combinations created from options.
tr_TR: Seçeneklerden oluşturulan ayrı ürün kombinasyonlarını yönetin.

en: Manage stock
tr_TR: Stok yönet

en: Manage stock.
tr_TR: Stoğu yönet.

en: Manage stock?
tr_TR: Stok yönetimi?

en: Manage suggestions
tr_TR: Önerileri yönet

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Manage the "%s" payment method
tr_TR: "%s" ödeme yöntemini yönetin

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
tr_TR: WordPress Panonuzdan çıkmadan işlemleri yönetin. Yalnızca WooPayments ile.

en: Manage WooCommerce features
tr_TR: WooCommerce özelliklerini yönetin

en: Manage your orders on the go
tr_TR: Siparişlerinizi hareket halindeyken yönetin

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
tr_TR: Yeni ve geliştirilmiş arayüz ve panoyla mağazanızın raporlarını yönetmenin yanı sıra temel ölçümleri izleyin.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
tr_TR: WooCommerce kontrol paneli rahatlığıyla aboneliklerinizi yönetin, önemli ürün bildirimleri alın ve güncelleyin

en: Manual
tr_TR: El ile

en: Manually sent
tr_TR: Elle gönderildi

en: Manx pound
tr_TR: Man sterlini

en: Map CSV fields to products
tr_TR: CSV alanlarını ürünlere eşleyin

en: Map to field
tr_TR: Alana eşle

en: Maramureș
tr_TR: Maramures

en: Mark this review as spam
tr_TR: Bu yorumu istenmeyen olarak işaretle

en: Markazi (مرکزی)
tr_TR: Merkezi (مرکزی)

en: Marketing
tr_TR: Pazarlama

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
tr_TR: Pazarlama kanalı kaydedilemiyor çünkü aynı kısaltmayla kayıtlı bir kanal zaten mevcut!

en: Marketing tactic
tr_TR: Pazarlama taktiği

en: Marketplace
tr_TR: Pazaryeri

en: Marketplace suggestions
tr_TR: Mağaza önerileri

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
tr_TR: Daha fazla seçenek

en: Marshall Islands
tr_TR: Marshall Adaları

en: Martinique
tr_TR: Martinik

en: Match images
tr_TR: Görselleri eşleyin

en: Matched Line
tr_TR: Eşleşen Hat

en: Mauritania
tr_TR: Moritanya

en: Mauritanian ouguiya
tr_TR: Moritonya ugiyası

en: Mauritian rupee
tr_TR: Mauritius rupisi

en: Mauritius
tr_TR: Morityus

note: translators: %s: maximum price
en: Max %s
tr_TR: Azami %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
tr_TR: Kuponun sepette geçerli olabileceği ürünlerin azami sayısı.

en: Max price
tr_TR: En yüksek fiyat

en: Max price found in collection of products.
tr_TR: Ürün koleksiyonunda bulunan maksimum fiyat.

en: Max upload size
tr_TR: En büyük yükleme boyutu

en: Max upload size.
tr_TR: Azami yükleme boyutu.

en: Maximum depth
tr_TR: Azami derinlik

en: Maximum number of items to be returned in result set.
tr_TR: Sonuç setinde gönderilen öğelerin azami sayısı.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
tr_TR: Sonuç kümesinde döndürülecek maksimum öğe sayısı. Boş bırakılırsa varsayılan olarak sınır yoktur.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
tr_TR: Kupon kullanılırken izin verilen azami sipariş miktarı.

note: translators: %s: amount of claims
en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
tr_TR[0]: Maksimum sayıda eş zamanlı kuyruk devam ediyor (%s kuyruk). Geçerli kuyruklar tamamlanana kadar ek kuyruk işlenmeye başlamayacak.
tr_TR[1]: Maksimum sayıda eş zamanlı kuyruk devam ediyor (%s kuyruk). Geçerli kuyruklar tamamlanana kadar ek kuyruk işlenmeye başlamayacak.

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
tr_TR: Azami boyut: %s

en: Maximum spend
tr_TR: Azami harcama

en: MaxMind GeoIP database.
tr_TR: MaxMind GeoIP veritabanı.

en: MaxMind License Key
tr_TR: MaxMind lisans anahtarı

en: Mazandaran (مازندران)
tr_TR: Mazenderan (مازندران)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
tr_TR: Siparişlerin değiştirilmediğinden emin olmak için sepet ögelerinin MD5 karması.

en: Measurements
tr_TR: Ölçüler

en: Medium
tr_TR: Orta

en: Meet us
tr_TR: Bizimle tanışın

en: Mehedinți
tr_TR: Mehedinti

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
tr_TR: Ekibimizin üyeleri bize sağladığınız bilgilere erişebilir. Örneğin, hem Yöneticiler hem de Mağaza Yöneticileri şunlara erişebilir:

en: Memberships
tr_TR: Üyelikler

en: Menu order
tr_TR: Menü sıralaması

en: Menu order, used to custom sort products.
tr_TR: Ürünleri özel olarak sıralamak için kullanılan menü sıralaması.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
tr_TR: Kaynağı özel olarak sıralamak için kullanılan menü sıralaması.

en: Message
tr_TR: Mesaj

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
tr_TR: Hiçbir sonuç bulunamadı

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
tr_TR: Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

en: Meta data attached to the shipping rate.
tr_TR: Gönderim ücretine eklenmiş meta veriler.

en: Meta data.
tr_TR: Meta veri.

en: Meta ID.
tr_TR: Meta kimliği.

en: Meta key for UI display.
tr_TR: UI ekranı için meta anahtarı.

en: Meta key.
tr_TR: Meta anahtar.

en: Meta label.
tr_TR: Meta etiketi.

en: Meta value for UI display.
tr_TR: UI ekranı için meta değer.

en: Meta value.
tr_TR: Meta değer.

en: Metadata related to the item
tr_TR: Ürünle ilgili meta veriler

en: Meters
tr_TR: Metre

en: Method
tr_TR: Yöntem

note: translators: %s: Class method name. translators: %s: Method name
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
tr_TR: %s metodu uygulanmadı. Alt sınıfta geçersiz kılınmalıdır.

en: Method availability
tr_TR: Yöntem uygunluğu

en: Method ID.
tr_TR: Yöntem kimliği.

en: Method not implemented
tr_TR: Yöntem uygulanmadı

en: Method title
tr_TR: Yöntem başlığı

en: Mexican peso
tr_TR: Meksika pesosu

en: Mexico
tr_TR: Meksika

en: Micronesia
tr_TR: Mikronezya

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
tr_TR: Geçiş komutu kullanımdan kaldırıldı. Lütfen bunun yerine "senkronizasyon" kullanın.

note: translators: 1: source action ID 2: source store class 3: destination action ID 4: destination store class
en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
tr_TR: %2$s içindeki %1$d kimliğine sahip eylem %4$s içindeki %3$d kimliğine taşındı

note: translators: %d: amount of actions
en: Migrating %d action | Migrating %d actions
tr_TR[0]: %d eylem taşınıyor
tr_TR[1]: %d eylem taşınıyor

en: Millimeters
tr_TR: Milimetre

note: translators: %s: minimum price
en: Min %s
tr_TR: Asgari %s

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
tr_TR: Ürün koleksiyonunda bulunan ve para biriminin en küçük birimi kullanılarak sağlanan minimum ve maksimum fiyatlar.

en: Min price
tr_TR: En düşük fiyat

en: Min price found in collection of products.
tr_TR: Ürün koleksiyonunda bulunan minimum fiyat.

[ctx: min_price]
en: From:
tr_TR: En Düşük:

en: Mini-Cart
tr_TR: Mini Sepet

en: Minimum order amount
tr_TR: Asgari sipariş tutarı

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
tr_TR: Kuponun geçerli olması için sepette olması gereken asgari sipariş miktarı.

en: Minimum severity level.
tr_TR: Minimum önem derecesi.

en: Minimum spend
tr_TR: Asgari harcama

note: translators: Comma separated list of missing tables.
en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
tr_TR: Eksik temel tablolar: %s. Bazı WooCommerce işlevleri beklendiği gibi çalışmayabilir.

en: Missing MaxMind Reader library!
tr_TR: MaxMind Reader kütüphanesi kayıp!

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
tr_TR[0]: Eksik OAuth parametresi: %s
tr_TR[1]: Eksik OAuth parametreleri: %s

note: translators: %s: parameter
en: Missing parameter %s
tr_TR: Eksik parametre %s

en: Missing table info for query arg.
tr_TR: Sorgu bağımsız değişkeni için eksik tablo bilgisi.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
tr_TR: Nonce üst bilgisi eksik. Bu son nokta geçerli bir nonce gerektirir.

note: Translators: %s package name.
en: Missing the WooCommerce %s package
tr_TR: WooCommerce %s paketi eksik

note: translators: %s: Attribute name.
en: Missing variation data for variable product.
tr_TR: Değişken ürün için eksik varyasyon verileri.

en: MM / YY
tr_TR: AA / YY

en: Mobile
tr_TR: Mobil

en: Mobile app
tr_TR: Mobil uygulama

en: Moldovan leu
tr_TR: Moldova leyi

en: Monaco
tr_TR: Monako

en: Money spent
tr_TR: Harcanan para

en: Mongolia
tr_TR: Moğolistan

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
tr_TR: Moğolistan tögrögü

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
tr_TR: Woo uygulamasıyla satışlarınızı ve yüksek performanslı ürünlerinizi izleyin.

en: Montenegro
tr_TR: Karadağ

en: Month(s)
tr_TR: Ay

en: Monthly
tr_TR: Aylık

en: Montserrat
tr_TR: Montserat

en: More new products
tr_TR: Daha fazla yeni ürün

en: Moroccan dirham
tr_TR: Fas dirhemi

en: Morocco
tr_TR: Fas

en: Most discount
tr_TR: En çok indirim

en: Most popular
tr_TR: En popüler

en: Most stocked
tr_TR: En çok stoklu

en: Mountain Province
tr_TR: Dağlık Bölge

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
tr_TR: &#8220;%s&#8221; ögesini çöp kutusuna taşı

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move down
tr_TR: Aşağı taşı

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move the "%s" payment method down
tr_TR: "%s" ödeme yöntemini aşağı alın

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move the "%s" payment method up
tr_TR: "%s" ödeme yöntemini yukarı alın

en: Move this review to the Trash
tr_TR: Bu yorumu Çöp Kutusuna taşı

en: Move to Trash
tr_TR: Çöpe taşı

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move up
tr_TR: Yukarı taşı

en: Mozambican metical
tr_TR: Mozambik meticalı

en: Mozambique
tr_TR: Mozambik

en: Multibyte string
tr_TR: Çok baytlı dizge (Multibyte string)

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
tr_TR: Multibyte String (mbstring), e-postalar için ya da karakterlerin küçük harfe dönüştürülmesi gibi karakter kodlama işlemleri için kullanılır.

en: Multipart
tr_TR: Çok parçalı

en: Multiple files match this ID.
tr_TR: Bu kimlikle eşleşen birden fazla kimlik var.

en: Municipality
tr_TR: Belediye

en: Municipality / District
tr_TR: Belediye / Bölge

en: Mureș
tr_TR: Mures

en: Must Use Plugins
tr_TR: Gerekli eklentiler

en: My Account
tr_TR: Hesabım

en: My account
tr_TR: Hesabım

en: My Account Page
tr_TR: Hesabım sayfası

en: My account page
tr_TR: Hesabım sayfası

en: My Subscriptions
tr_TR: Aboneliklerim

note: translators: %s: WooCommerce.com Subscriptions tab count HTML.
en: My Subscriptions %s
tr_TR: Aboneliklerim %s

en: MySQL version
tr_TR: MySQL sürümü

en: MySQL version string.
tr_TR: MySQL sürümü metni.

en: MySQL version.
tr_TR: MySQL sürümü.

en: N. Revenue
tr_TR: N. Gelir

en: N/A
tr_TR: Yok

en: Name
tr_TR: İsim

en: Name (Last, First)
tr_TR: Ad (Soyad, Ad)

en: Name (numeric)
tr_TR: İsim (sayısal)

en: Name (required)
tr_TR: İsim (gerekli)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
tr_TR: Nitelik için isim (ön sayfada gösterilir).

en: Name for the resource.
tr_TR: Kaynağın ismi.

[ctx: Name of credit card]
en: Diners
tr_TR: Küçük Lokantalar

[ctx: Name of credit card]
en: Discover
tr_TR: Keşfedin

en: Name of other platform used to sell (not listed).
tr_TR: Satış yapmak için kullanılan diğer platformun adı (listelenmemiş).

en: Name of other platform used to sell.
tr_TR: Satış yapmak için kullanılan diğer platformun adı.

en: Name of the action hook that will be triggered.
tr_TR: Tetiklenecek eylem kancasının adı.

en: Name of the customer for the order
tr_TR: Sipariş için müşteri adı

en: Name of the item.
tr_TR: Öğenin adı.

en: Name of the marketing campaign type.
tr_TR: Pazarlama kampanyası türünün adı.

en: Name of the marketing channel.
tr_TR: Pazarlama kanalının adı.

en: Name of the metadata.
tr_TR: Meta verinin adı.

en: Name of the note.
tr_TR: Notun adı.

en: Name of the package.
tr_TR: Paketin adı.

en: Name of the product that the review belongs to.
tr_TR: Değerlendirmenin ait olduğu ürünün adı.

en: Name of the reviewer.
tr_TR: Değerlendirme yapanın ismi.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
tr_TR: Gönderim ücretinin adı (örneğin, Hızlı gönderim).

en: Name.
tr_TR: Ad.

en: Namibia
tr_TR: Namibya

en: Namibian dollar
tr_TR: Namibya meticalı

en: Navassa Island
tr_TR: Navassa Adası

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
tr_TR: Hayatın karmaşık dokusunda gezinirken seçimler, sıra dışı olana giden yolları açar, gerçekten tatmin edici bir yolculuk için yaratıcılık, merak ve cesaret gerektirir.

en: Neamț
tr_TR: Neamt

en: Nepalese rupee
tr_TR: Nepal rupisi

en: Net discount amount.
tr_TR: Net indirim tutarı.

en: Net Payment
tr_TR: Net ödeme

en: Net profit
tr_TR: Net kâr

en: Net Revenue
tr_TR: Net gelir

en: Net Sales
tr_TR: Net Satışlar

en: Net sales
tr_TR: Net satışlar

en: Net sales amount
tr_TR: Net satış tutarı

en: Net sales in the period.
tr_TR: Dönemdeki net satış.

en: Net sales.
tr_TR: Net satışlar.

en: Net total revenue (formatted).
tr_TR: Net toplam gelir (biçimlendirilmiş).

en: Net total revenue.
tr_TR: Net toplam gelir.

en: Netherlands
tr_TR: Hollanda

en: Netherlands Antillean guilder
tr_TR: Hollanda Antilleri guldeni

en: Network enabled
tr_TR: Ağ etkinleştirildi

en: Never
tr_TR: Asla

en: Never show quantity remaining in stock
tr_TR: Stokta kalan miktarı asla gösterme

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
tr_TR: Yeni %s

en: New account
tr_TR: Yeni hesap

en: New attribute
tr_TR: Yeni nitelik

en: New Caledonia
tr_TR: Yeni Kaledonya

en: New category name
tr_TR: Yeni kategori adı

en: New coupon
tr_TR: Yeni kupon

en: New custom field name
tr_TR: Yeni özel alan adı

en: New customers receive an email to set up their password.
tr_TR: Yeni müşteriler, şifrelerini ayarlamak için bir e-posta alır.

en: New In
tr_TR: Yenilikler

en: New in store
tr_TR: Mağazada yeni

en: New order
tr_TR: Yeni sipariş

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
tr_TR: Yeni sipariş e-postaları, seçilen müşterilere yeni bir sipariş alındığında gönderilir.

en: New Order: #{order_number}
tr_TR: Yeni sipariş: #{order_number}

en: New password
tr_TR: Yeni parola

en: New password (leave blank to leave unchanged)
tr_TR: Yeni parola (değişmeden bırakmak için boş bırakın)

en: New passwords do not match.
tr_TR: Yeni şifreler uyuşmuyor.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
tr_TR: Yeni ödeme yöntemleri yalnızca ödeme sırasında eklenebilir. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

en: New product
tr_TR: Yeni ürün

en: New product editor
tr_TR: Yeni ürün düzenleyicisi

en: New product form
tr_TR: Yeni ürün formu

en: New Products
tr_TR: Yeni Ürünler

en: New quantity of the item in the cart.
tr_TR: Alışveriş sepetindeki ürünün yeni miktarı.

en: New sales record!
tr_TR: Yeni satış rekoru!

en: New Scheduled Action
tr_TR: Yeni zamanlanmış eylem

en: New shipping class Name
tr_TR: Yeni gönderim sınıfı adı

en: New South Wales
tr_TR: Yeni Güney Galler

en: New tag name
tr_TR: Yeni etiket ismi

en: New Taiwan dollar
tr_TR: Yeni Tayvan doları

en: New Territories
tr_TR: Yeni Bölgeler

en: New user email address.
tr_TR: Yeni kullanıcı e-posta adresi.

en: New user password.
tr_TR: Yeni kullanıcı parolası.

en: New user username.
tr_TR: Yeni kullanıcı adı.

en: new users
tr_TR: yeni kullanıcılar

en: New Zealand
tr_TR: Yeni Zelanda

en: New Zealand dollar
tr_TR: Yeni Zelanda doları

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
tr_TR: WooCommerce mağazanız için eklenti ve temaları bulmanın yeni ve daha hızlı bir yolu

en: New:
tr_TR: Yeni:

en: New: Retro Glass Jug
tr_TR: Yeni: Retro Glass Jug

en: Newest Scheduled Date
tr_TR: En yeni zamanlanmış tarih

en: Newfoundland and Labrador
tr_TR: Newfoundland ve Labrador

en: Next
tr_TR: İleri

en: Next (arrow right)
tr_TR: Sonraki (sağ ok)

en: Next image
tr_TR: Sonraki görsel

en: Next page
tr_TR: Sonraki sayfa

en: Next step
tr_TR: Sonraki adım

en: Nicaragua
tr_TR: Nikaragua

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
tr_TR: Nikaragua kordobası

note: translators: %s: line break
en: Nice one; you've created a WooCommerce store! Now it's time to add your first product and get ready to start selling.%s
tr_TR: Nice one; bir WooCommerce mağazası oluşturdunuz. Şimdi ilk ürününüzü eklemenin ve satmaya başlamanın zamanı geldi.%s

en: Niger
tr_TR: Nijer

en: Nigeria
tr_TR: Nijerya

en: Nigerian naira
tr_TR: Nijerya nairasi

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: No
tr_TR: Hayır

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
tr_TR: &quot;%s&quot; bulunamadı

en: No actions found
tr_TR: Eylem bulunamadı

en: No actions found in trash
tr_TR: Çöp kutusunda eylem bulunamadı

en: No approved directory URLs found.
tr_TR: Onaylı dizin URL'si bulunamadı.

en: No approved reviews
tr_TR: Onaylanmış yorum yok

en: No attributes currently exist.
tr_TR: Hiçbir nitelik mevcut değil.

en: No billing address set.
tr_TR: Fatura adresi ayarlanmadı.

en: No business description provided for generating AI content.
tr_TR: Yapay Zeka içeriği oluşturmak için hiçbir işletme açıklaması sağlanmadı.

en: No categories
tr_TR: Kategori yok

en: No categories found
tr_TR: Hiçbir kategori bulunamadı

en: No coupons found
tr_TR: Kupon bulunamadı

en: No coupons found in range
tr_TR: Bu aralıklar içerisinde kupon bulunamadı

en: No coupons found in trash
tr_TR: Çöpte kupon bulunamadı

en: No customer downloads found.
tr_TR: Müşteri indirmesi bulunamadı.

en: No customer selected
tr_TR: Hiçbir müşteri seçilmedi

en: No customers found.
tr_TR: Müşteri bulunamadı.

note: translators: WooCommerce attribute label
en: No default %s&hellip;
tr_TR: Varsayılan %s yok&hellip;

en: No differences found.
tr_TR: Farklılık bulunamadı.

en: No downloads available yet.
tr_TR: Henüz indirilecek bir ürün yok.

en: No file defined
tr_TR: Tanımlı dosya yok

en: No file uploaded
tr_TR: Hiç dosya yüklenmedi

en: No images found.
tr_TR: Hiçbir görsel bulunamadı.

en: No images provided for generating AI content.
tr_TR: Yapay Zeka içeriği oluşturmak için hiçbir görsel sağlanmadı.

en: No inbox notification selected
tr_TR: Gelen kutusu bildirimi seçilmedi

en: No keys found.
tr_TR: Anahtar bulunmadı.

en: No location by default
tr_TR: Varsayılan konum yok

en: No log files found.
tr_TR: Günlük dosyası bulunamadı.

en: No low in stock products found.
tr_TR: Düşük stoklu ürün bulunamadı.

en: No matching product exists to update.
tr_TR: Güncellenmesi için eşleşen ürün yok.

en: No matching tax rates found.
tr_TR: Eşleşen vergi oranı bulunamadı.

en: No matching variation found.
tr_TR: Eşleşmeyen varyasyon bulundu.

en: No maximum
tr_TR: Azami harcama yok

en: No minimum
tr_TR: Asgari tutar yok

en: No need to wonder where that stampbook went.
tr_TR: O pul defterinin nereye gittiğini merak etmeye gerek yok.

en: No order has been made yet.
tr_TR: Henüz bir sipariş verilmedi.

en: No orders found
tr_TR: Sipariş bulunamadı

en: No orders found in trash
tr_TR: Çöpte sipariş bulunamadı

en: No orders in need of cleanup
tr_TR: Temizlenmesi gereken sipariş yok

en: No orders to cleanup.
tr_TR: Temizlenecek sipariş yok.

en: No orders were synced.
tr_TR: Hiçbir sipariş senkronize edilmedi.

en: No out of stock products found.
tr_TR: Stokta olmayan ürün bulunamadı.

en: No page set
tr_TR: Ayarlanan sayfa yok

en: No payment method provided.
tr_TR: Hiçbir ödeme yöntemi sağlanmadı.

en: No pending reviews
tr_TR: Bekleyen yorum yok

en: No product attribute with that slug was found.
tr_TR: Bu kısaltmada hiçbir ürün özelliği bulunamadı.

en: No product categories exist.
tr_TR: Ürün kategorisi yok.

en: No product forms found
tr_TR: Hiçbir ürün formu bulunamadı

en: No product forms found in trash
tr_TR: Çöpte ürün formları bulunamadı

en: No product to duplicate has been supplied!
tr_TR: Çoğaltılacak ürün yok!

en: No products found
tr_TR: Ürün bulunamadı

en: No products found in range
tr_TR: Bu aralık içinde ürün bulunamadı

en: No products found in trash
tr_TR: Çöpte ürün bulunamadı

en: No products found.
tr_TR: Ürün bulunamadı.

en: No products in the cart.
tr_TR: Sepetinizde ürün bulunmuyor.

en: No products were found matching your selection.
tr_TR: Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

en: No requirement
tr_TR: Koşul yok

en: No restrictions
tr_TR: Kısıtlama yok

en: No reviews
tr_TR: Yorum yok

en: No reviews awaiting moderation.
tr_TR: Denetlenmeyi bekleyen yorum yok.

en: No reviews found.
tr_TR: Yorum bulunamadı.

en: No row(s) selected
tr_TR: Hiç bir satır seçilmedi

en: No saved methods found.
tr_TR: Kayıtlı bir yöntem bulunamadı.

note: translators: %s: Route to a given WC-API endpoint
en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
tr_TR: %s için şema başlığı bulunamadı, REST komutunun kaydı atlanıyor.

en: No search results.
tr_TR: Arama sonucu yok.

en: No setting groups have been registered.
tr_TR: Hiçbir ayar grubu kayıtlı değil.

en: No shipping address set.
tr_TR: Gönderim adresi ayarlanmadı.

en: No shipping class
tr_TR: Gönderim sınıfı yok

en: No shipping class cost
tr_TR: Gönderim sınıfı maliyeti yok

en: No shipping classes have been created.
tr_TR: Gönderim sınıfı oluşturulmadı.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
tr_TR: Herhangi bir gönderim yöntemi seçilmedi. Lütfen adresinizi tekrar kontrol edin ya da yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

en: No shipping methods offered to this zone.
tr_TR: Bu bölge için hiçbir gönderim yöntemi önerilmedi.

note: Translators: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
tr_TR: %s için gönderim seçeneği bulunamadı.

en: No tags found
tr_TR: Etiket bulunamadı

en: No taxes found in this period
tr_TR: Bu aralık içinde vergi bulunamadı

en: No theme is defined for this template.
tr_TR: Bu şablon için herhangi bir tema tanımlanmadı.

note: translators: %s Database version number
en: No updates required. Database version is %s
tr_TR: Güncellemeye gerek yok. Veritabanı sürümü %s

en: No used coupons found
tr_TR: Kullanılan kupon bulunamadı

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
tr_TR: Henüz varyasyon yok. Varyasyonları eklenen tüm niteliklerden oluşturun veya manuel olarak yeni bir varyasyon ekleyin.

en: No webhooks found.
tr_TR: Web kancası bulunamadı.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
tr_TR: Hayır, vergi hariç fiyat gireceğim

en: Non-paying customer
tr_TR: Ödeme yapmayan müşteri

en: Non-repeating
tr_TR: Tekrarlamayan

en: Nonce is invalid.
tr_TR: Nonce geçersiz.

en: None
tr_TR: Hiçbiri

en: Norfolk Island
tr_TR: Norfolk Adası

en: Normal Fit
tr_TR: Normal Kesim

en: North America
tr_TR: Kuzey Amerika

en: North Carolina
tr_TR: Kuzey Carolina

en: North Dakota
tr_TR: Kuzey Dakota

en: North Korea
tr_TR: Kuzey Kore

en: North Korean won
tr_TR: Kuzey Kore wonu

en: North Macedonia
tr_TR: Kuzey Makedonya

en: Northern Mariana Islands
tr_TR: Kuzey Mariana Adaları

en: Northern Samar
tr_TR: Kuzey Samar

en: Northern Territory
tr_TR: Kuzey Bölgesi

en: Norway
tr_TR: Norveç

en: Norwegian krone
tr_TR: Norveç kronu

note: translators: %s: image URL
en: Not able to attach "%s".
tr_TR: "%s" eklenemiyor.

en: Not all expected
tr_TR: Hepsi beklenmiyor

en: Not declared
tr_TR: Tanımlanmadı

note: translators: %s: product name
en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
tr_TR: Bu siparişi karşılamak için stoklarda yeterli %s birimi mevcut değil.

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
tr_TR: İndirme dizininiz korumalı ise gerekli değildir. Daha fazla ayrıntı için <a href='%s'>bu kılavuza bakın</a>. Önceden yüklenmiş dosyalar etkilenmeyecektir.

en: Not right now
tr_TR: Şimdi olmaz

en: Not scheduled
tr_TR: Zamanlanmadı

en: Not that bad
tr_TR: Kötü değil

en: Note
tr_TR: Not

en: Note added to the order by the customer during checkout.
tr_TR: Ödeme sırasında müşteri tarafından siparişe eklenen not.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
tr_TR: {order_date} tarihli {site_title} siparişinize bir not eklendi

en: Note left by customer during checkout.
tr_TR: Müşterinin ödeme sırasında bıraktığı not.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
tr_TR: Bu ayar değiştirilirse çoktan kaydedilen tüm günlük kayıtlarının mevcut konumlarında saklanmaya devam edeceğini ancak taşınmayacağını unutmayın.

en: Note to customer
tr_TR: Müşteriye not

en: Note type
tr_TR: Not tipi

en: Note:
tr_TR: Not:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
tr_TR: Not: Sipariş durumu hazırlanıyor/tamamlandı olarak değiştiğinde sipariş ürünleri için izinler otomatik olarak verilecektir.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
tr_TR: Not: para iadesi nedeni, müşteri tarafından görüntülenebilecek.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
tr_TR: Not: WP CRON kurulumunuzda devre dışı bırakıldı ki bu, güncellemenin tamamlanmasını engelleyebilir.

note: translators: %1$s: helper url, %2$d: number of extensions
en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
tr_TR[0]: Not: WooCommerce güncellenmeden önce güncellenmesi gereken <a href="%1$s">%2$d ücretli uzantınız</a> bulunmaktadır.
tr_TR[1]: Not: WooCommerce güncellenmeden önce güncellenmesi gereken <a href="%1$s">%2$d ücretli uzantınız</a> bulunmaktadır.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
tr_TR: Not: Çerez politikanızı daha ayrıntılı bir şekilde detaylandırmak ve buradan o bölüme bağlantı vermek isteyebilirsiniz.

en: Notes
tr_TR: Notlar

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
tr_TR: Siparişiniz ile ilgili notlar. örn. teslimat için özel notlar.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
tr_TR: "Yönetici notu" veri deposu yüklenemediğinden notlar kullanılamaz.

en: Notice
tr_TR: Not

en: Notification recipient(s)
tr_TR: Bildirim alıcıları

note: translators: %1$s: Order number, %2$s: Customer full name. translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
tr_TR: %2$s adlı müşterinin #%1$s numaralı siparişi iptal edildi:

en: Notifications
tr_TR: Bildirimler

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
tr_TR: Bizi iş ortağı olarak seçtiğiniz ve bizim de amacımız ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru araçları sağladığımızdan emin olmak. İleride geliştirebilmemiz için mağaza kurulum deneyimiyle ilgili görüşlerinizi merakla bekliyoruz.

en: Now!
tr_TR: Şimdi!

note: translators: Stock status. Example: "Number of low stock products
en: Number of %s products.
tr_TR: %s ürün sayısı.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
tr_TR: Kanal sorunlarının/hatalarının sayısı (ör. hesapla ilgili hatalar, ürün senkronizasyonu sorunları vb.).

en: Number of coupons used
tr_TR: Kullanılan kupon sayısı

en: Number of coupons.
tr_TR: Kupon sayısı.

en: Number of customers.
tr_TR: Müşteri sayısı.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
tr_TR: Son kullanma tarihini elde etmek için mevcut tarihe eklenecek gün sayısı.

en: Number of days to import.
tr_TR: İçe aktarılacak gün sayısı.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
tr_TR: İndirilebilir dosyalara erişim süresinin dolmasına kalan gün sayısı.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
tr_TR: Bu ülke için gösterilen fiyatlardaki ondalık ayracı sayısı.

en: Number of decimal points to use in each resource.
tr_TR: Her bir kaynakta kullanılacak ondalık işaretlerinin sayısı.

en: Number of decimals
tr_TR: Ondalık sayısı

en: Number of decimals.
tr_TR: Ondalık basamak sayısı.

en: Number of discounted orders.
tr_TR: İndirimli sipariş sayısı.

en: Number of distinct products sold.
tr_TR: Satılan farklı ürün sayısı.

en: Number of downloads remaining.
tr_TR: Kalan indirme miktarı.

en: Number of downloads.
tr_TR: İndirme sayısı.

en: Number of employees of the store.
tr_TR: Mağazadaki çalışan sayısı.

en: Number of items in the cart.
tr_TR: Sepetteki ürünlerin sayısı.

en: Number of items sold
tr_TR: Satılan ürün sayısı

en: Number of items sold.
tr_TR: Satılan ürün sayısı.

en: Number of low stock products.
tr_TR: Düşük stoklu ürün sayısı.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
tr_TR: Vadeye atanan nesne sayısı (her türlü gönderi).

en: Number of orders
tr_TR: Sipariş sayısı

en: Number of orders product appeared in.
tr_TR: Görünen sipariş ürünü sayısı.

en: Number of orders.
tr_TR: Sipariş sayısı.

[ctx: number of pages]
en: of
tr_TR: /

en: Number of product items sold.
tr_TR: Satılan ürünlerin sayısı.

en: Number of products to be added.
tr_TR: Eklenecek ürün sayısı.

en: Number of products to show
tr_TR: Gösterilecek ürün sayısı

en: Number of products.
tr_TR: Ürün sayısı.

en: Number of published products for the resource.
tr_TR: Kaynak için yayınlanan ürünlerin sayısı.

en: Number of reviews for products in this category.
tr_TR: Bu kategorideki ürünler için yorum sayısı.

en: Number of reviews to show
tr_TR: Gösterilecek değerlendirme sayısı

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
tr_TR: Nitelik sınıflandırmasındaki terim sayısı.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
tr_TR: İndirilebilir dosyaların, satın almanın ardından indirilebilme sayısı.

en: Number of times the coupon has been used already.
tr_TR: Kuponun önceden kaç kez kullanıldığını gösterir.

en: Number of variation items sold.
tr_TR: Satılan varyasyon ürünlerin sayısı.

en: Oceania
tr_TR: Okyanusya

en: of
tr_TR: ,

en: Official extensions
tr_TR: Resmi uzantılar

en: Official themes
tr_TR: Resmi temalar

en: Offline Payments
tr_TR: Çevrimdışı ödemeler

en: Offset the result set by a specific number of items.
tr_TR: Sonuç setini belirli bir öge sayısına göre kaydır.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
tr_TR: Sonuç setini belirli bir öge sayısına göre kaydır. Yalnızca hiyerarşik sınıflandırmalar için geçerlidir.

en: OK
tr_TR: Tamam

en: Oldest Scheduled Date
tr_TR: En eski zamanlanmış tarih

en: Oman
tr_TR: Umman

en: Omani rial
tr_TR: Umman riyali

en: On "My account" page
tr_TR: "Hesabım" sayfasında

en: On backorder
tr_TR: Yok satıldı

note: translators: %s: number of orders
en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Ödeme bekleniyor <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Ödeme bekleniyor <span class="count">(%s)</span>

en: On Sale
tr_TR: İndirimde

en: On-hold
tr_TR: Ödeme bekleniyor

en: On-sale products
tr_TR: İndirimdeki ürünler

en: Onboarding
tr_TR: İlk Katılım

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
tr_TR: İlk katılım, WooCommerce Yöneticisi'nde saklanır.

en: Onboarding profile data has been updated.
tr_TR: Profil verileri ekleme güncellendi.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
tr_TR: Bağlandıktan sonra, WooCommerce.com alımlarınız burada listelenir.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
tr_TR: Bu eski yöntem devre dışı bırakıldığında bir daha kullanılamaz.

note: translators: 1) product name 2) expiry date 3) URL to My Subscriptions page
en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
tr_TR: <strong>%1$s</strong> aboneliklerinizden birinin süresi %2$s tarihinde doluyor. <a href="%3$s">Güncellemeleri ve kolaylaştırılmış desteği almaya devam etmek için otomatik yenilemeyi etkinleştirin</a>.

note: translators: 1) product name 3) URL to My Subscriptions page 4) Renew product price string
en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
tr_TR: <strong>%1$s</strong> aboneliklerinizden birinin süresi doldu. Güncellemeleri almaya ve kolaylaştırılmış destekten yararlanmaya devam etmek için <a href="%3$s">%4$s</a>.

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",")
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
tr_TR: WooCommerce'ın çalışması için gereken bir veya daha fazla tablo eksik, bazı özellikler beklendiği gibi çalışmayabilir. Eksik tablolar: %1$s.

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",") %2$s: Link to check again
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
tr_TR: WooCommerce'ın çalışması için gereken bir veya daha fazla tablo eksik, bazı özellikler beklendiği gibi çalışmayabilir. Eksik tablolar: %1$s. <a href="%2$s">Tekrar kontrol edin.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
tr_TR: Satır başına bir tane: Seçenek adı | Ek Maliyet [+- yüzdeler] | Maliyet türü başına (sipariş, sınıf, veya ürün) Örneğin: <code>Öncelikli posta | 6.95 [+ 0.2%] | sipariş</code>.

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
tr_TR: Çevrimiçi kurslar, yeni bir beceri öğretebilecek her işletme için harika bir çözümdür. Kurslar fiziksel ürün geliştirmesi veya gönderimi gerektirmediğinden, uygun maliyetlidir, hızlı bir şekilde oluşturulur ve yıllarca pasif gelir sağlayabilir. Bu yazıda, WooCommerce kullanarak kurs satma hakkında size daha fazla bilgi veriyoruz.

note: translators: %s: stock amount
en: Only %s left in stock
tr_TR: Sadece %s adet kaldı

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
tr_TR: Yalnızca HPOS yetkili olduğunda ve uyumluluk modu devre dışı olduğunda kullanılabilir.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
tr_TR: Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

en: Only shipping
tr_TR: Sadece gönderim

en: Only show children of the current category
tr_TR: Mevcut kategorinin yalnızca alt-kategorilerini göster

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
tr_TR: Yalnızca bir sipariş için görüntülenmesi amaçlanan metaları göster.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
tr_TR: Stokta kalan miktarı sadece düşük olduğunda göster (ör. "Stokta sadece 2 adet kaldı")

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
tr_TR: İndirilebilir dosyaları cihaza kaydetmek yerine tarayıcıda açın.

en: Open in browser
tr_TR: Tarayıcıda aç

en: Operator to compare product attribute terms.
tr_TR: Ürün nitelik terimlerini karşılaştırma işleci.

en: Operator to compare product category terms.
tr_TR: Ürün kategori terimlerini karşılaştırma işleci.

en: Operator to compare product tags.
tr_TR: Ürün etiketlerini karşılaştırma operatörü.

en: Optimize for faster checkout
tr_TR: Daha hızlı ödeme için optimize edin

en: Optimize your full shipping process:
tr_TR: Tüm gönderim sürecinizi optimize edin:

en: Optimized updates
tr_TR: Optimize edilmiş güncellemeler

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
tr_TR: Seçenek adı | Ek maliyet [+- yüzdeler%] | Maliyet türü başına (sipariş, sınıf veya ürün)

en: Optional
tr_TR: İsteğe bağlı

en: optional
tr_TR: isteğe bağlı

en: Optional action group.
tr_TR: İsteğe bağlı eylem grubu.

en: Optional cost for local pickup.
tr_TR: Mağazadan teslimat için isteğe bağlı maliyet.

en: Optional cost to charge for local pickup.
tr_TR: Mağazadan teslimat için isteğe bağlı ücret maliyeti.

en: Optional data array passed to the action hook.
tr_TR: İsteğe bağlı veri dizilimi eylem kancasına aktarıldı.

en: Optional note to send the customer after purchase.
tr_TR: Müşteriye satı sonrasında isteğe bağlı olarak gönderilen not.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
tr_TR: Kimliğe göre yalnızca belirli görev listelerini almak için isteğe bağlı parametre.

en: Optional parameter to query specific task list.
tr_TR: Belirli görev listesini sorgulamak için isteğe bağlı parametre.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
tr_TR: İsteğe bağlı olarak, ödeme sırasında gösterilmek üzere mağazanızın gizlilik ilkesi hakkında bir metin ekleyebilirsiniz.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
tr_TR: İsteğe bağlı olarak, hesap kayıt formlarında gösterilmek üzere mağazanızın gizlilik ilkesi hakkında metin ekleyebilirsiniz.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
tr_TR: İsteğe bağlı olarak onay kutusuna müşterilerin kabul etmesi gereken koşulları içeren bir metin ekleyebilirsiniz.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
tr_TR: İsteğe bağlı olarak hangi vergi sınıfının gönderim vergisi olduğunu kontrol edin veya boş bırakın, böylece gönderim vergisi sepetteki ürünlere dayanacaktır.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
tr_TR: İsteğe bağlı olarak "Ödeme Veri Transferini" (Profil > Profil ve Ayarlar > Satış Araçlarım > Web Sitesi Tercihleri) yolundan etkinleştirip kimlik anahtarınızı (token) buradan kopyalayabilirsiniz. Bu işlem, PayPal IPN hizmetine gerek kalmadan ödemelerin doğrulanmış olmasını sağlayacaktır.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
tr_TR: İsteğe bağlı olarak, PayPal ödeme sayfalarının sol üst köşesinde logonuz olarak görüntülenecek 150x50px boyutlarında bir görsel URL'si giriniz.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
tr_TR: İsteğe bağlı olarak, meta veri değerinin kullanıcıya nasıl gösterilmesi gerektiği.

en: Options
tr_TR: Seçenekler

en: OR
tr_TR: VEYA

en: OR enter path to file:
tr_TR: Veya dosya konumunu girin:

note: translators: 1: URL of WordPress.org Repository 2: URL of the GitHub Repository release page
en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
tr_TR: Alternatif olarak, <a href="%1$s">WordPress.org havuzundan</a> ya da <a href="%2$s">GitHub havuzundaki sürümler sayfasını</a> ziyaret ederek eklentinin önceden oluşturulmuş sürümünü indirebilirsiniz.

en: Or, enter tax rate ID:
tr_TR: veya vergi oran kimliği gir:

en: Order | Orders
tr_TR[0]: Sipariş

en: Order #
tr_TR: Sipariş no.

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
tr_TR: #%1$s siparişi iade edildi olarak işaretlendi. PayPal gerekçe kodu: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
tr_TR: #%1$s siparişi ters kayda bağlı olarak ödeme bekleniyor olarak işaretlendi. PayPal gerekçe kodu: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: order link.
en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
tr_TR: #%1$s siparişi için ters kayıt iptali söz konusu. Lütfen ödeme durumunu kontrol edip sipariş durumunu buna göre güncelleyin: %2$s

note: translators: 1: order number 2: order date 3: order status
en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
tr_TR: %1$s numaralı sipariş, %2$s tarihinde verildi ve şu anda %3$s durumundadır.

note: translators: %s: order number translators: %s: order ID
en: Order #%s
tr_TR: Sipariş #%s

note: translators: %s: order ID.
en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
tr_TR: Sipariş #%s, PayPal IPN tarafından ödenmiş olarak işaretlendi, ancak daha önce iptal edildi. Yönetici işlemi gerekli.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s and %3$s are datastore names ("hpos" or "posts" for example).
en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
tr_TR: %1$d siparişi %2$s kaynağından %3$s hedefine dolduruldu.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
tr_TR: %1$d siparişi çöp kutusundan geri yüklenemiyor: Zaten "%2$s" durumuna geri yüklendi.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
tr_TR: Toplu işlem esnasında %1$d siparişi eski verileri temizlenemedi. Hata: %2$s

note: translators: %s is an order ID.
en: Order %s is locked.
tr_TR: Sipariş %s kilitlendi.

note: translators: %s: Order date
en: Order &ndash; %s
tr_TR: Sipariş &ndash; %s

en: Order again
tr_TR: Tekrar sipariş ver

en: Order Attribution
tr_TR: Sipariş Niteliği

note: translators: %s is the field name
en: Order attribution field: %s
tr_TR: Sipariş nitelik alanı: %s

en: Order attribution information.
tr_TR: Sipariş niteliği bilgileri.

en: Order by
tr_TR: Sıralama

en: Order cancelled by customer.
tr_TR: Sipariş müşteri tarafından iptal edildi.

en: Order Cancelled: #{order_number}
tr_TR: Sipariş iptal edildi: #{order_number}

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
tr_TR: Siparişler "tamamlandı" olarak işaretlendiğinde müşterilere tamamlanmış sipariş e-postaları gönderilir ve genellikle siparişin sevk edildiği belirtir.

en: Order confirmation
tr_TR: Sipariş onayı

en: Order count.
tr_TR: Sipariş sayısı.

en: Order created
tr_TR: Sipariş oluşturuldu

en: Order customer information.
tr_TR: Sipariş müşteri bilgileri.

en: Order data storage
tr_TR: Sipariş verisi depolama

en: Order datastore.
tr_TR: Sipariş veri deposu.

en: Order datastore:
tr_TR: Sipariş veri deposu:

en: Order Date
tr_TR: Sipariş tarihi

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: Order date
en: M d, Y @ h:i A
tr_TR: j M Y @ H:i

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
tr_TR: Sipariş tarihi, saati, dakikası ve/veya saniyesi eksik.

en: Order deleted
tr_TR: Sipariş silindi

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
tr_TR: Müşterilere, sipariş bilgilerini ve ödeme bağlantılarını içeren sipariş ayrıntıları e-postaları gönderilir.

en: Order details
tr_TR: Sipariş detayları

en: Order details manually sent to customer.
tr_TR: Sipariş ayrıntıları müşteriye manuel olarak gönderildi.

en: Order draft updated.
tr_TR: Sipariş taslağı güncellendi.

en: Order Failed: #{order_number}
tr_TR: Sipariş başarısız: #{order_number}

en: Order fulfilled and complete.
tr_TR: Sipariş gönderildi ve tamamlandı.

en: Order fully refunded
tr_TR: Sipariş tamamen iade edildi

en: Order fully refunded.
tr_TR: Sipariş tamamen iade edildi.

en: Order ID
tr_TR: Sipariş numarası

en: Order ID.
tr_TR: Sipariş kimliği.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
tr_TR: Neyin, ne zaman satın alındığı ve nereye gönderilmesi gerektiği gibi sipariş bilgileri ve

en: Order is invalid
tr_TR: Sipariş geçersiz

en: Order is not an HPOS order.
tr_TR: Sipariş bir HPOS siparişi değil.

en: Order item ID provided is not associated with order.
tr_TR: Verilen sipariş ürün kimliği, sipariş ile ilişkili değil.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
tr_TR: Geçerlilik kontrolü veya belirli sipariş verilerine erişimi korumak için kullanılan sipariş anahtarı.

en: Order key.
tr_TR: Sipariş anahtarı.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
tr_TR: Bir toplu siparişin tamamında eski sipariş temizleme başarısız oldu. Temizleme iptal ediliyor.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
tr_TR: Sipariş eksi verileri temizleme iptal edildi

en: Order legacy data cleanup process has been started.
tr_TR: Sipariş eski verileri temizleme işlemi başlatıldı.

en: Order not editable
tr_TR: Sipariş düzenlenemez

en: Order not found
tr_TR: Sipariş bulunamadı

en: Order not found.
tr_TR: Sipariş bulunamadı.

en: Order note author.
tr_TR: Sipariş notu yazarı.

en: Order note content.
tr_TR: Sipariş notu içeriği.

en: Order note.
tr_TR: Sipariş notu.

en: Order notes
tr_TR: Siparişinizle ilgili notlar

en: Order Number
tr_TR: Sipariş numarası

en: Order number used for display.
tr_TR: Görüntüleme için kullanılan sipariş numarası.

en: Order Number.
tr_TR: Sipariş numarası.

en: Order number.
tr_TR: Sipariş numarası.

en: Order number:
tr_TR: Sipariş numarası:

en: Order on-hold
tr_TR: Sipariş ödemesi bekleniyor

en: Order payment URL.
tr_TR: Sipariş ödeme URL'si.

note: translators: %s is a comma separated list of query arguments.
en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
tr_TR[0]: Sipariş sorgu bağımsız değişkeni (%s) mevcut sipariş veri mağazasında desteklenmiyor.
tr_TR[1]: Sipariş sorgu bağımsız değişkenleri (%s) mevcut sipariş veri mağazasında desteklenmiyor.

en: Order received
tr_TR: Sipariş alındı

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
tr_TR: İade yapılan sipariş e-postaları para iadesi yapıldığı zaman müşterilere gönderilir.

en: Order Refunded: {order_number}
tr_TR: Sipariş iade edildi: {order_number}

en: Order restored
tr_TR: Sipariş geri yüklendi

en: Order saved.
tr_TR: Sipariş kaydedildi.

note: translators: %s: date
en: Order scheduled for: %s.
tr_TR: Sipariş şu tarih için zamanlandı: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
tr_TR: Nitelikleri yükselen ya da azalan sıraya göre ayarla.

en: Order sort items ascending or descending.
tr_TR: Öğeleri artan veya azalan düzende sıralayın.

en: Order Status
tr_TR: Sipariş durumu

[ctx: Order status]
en: Cancelled
tr_TR: İptal edildi

[ctx: Order status]
en: Completed
tr_TR: Tamamlandı

[ctx: Order status]
en: Draft
tr_TR: Taslak

[ctx: Order status]
en: Failed
tr_TR: Başarısız

[ctx: Order status]
en: On hold
tr_TR: Beklemede

[ctx: Order status]
en: Pending payment
tr_TR: Ödeme bekliyor

[ctx: Order status]
en: Processing
tr_TR: Hazırlanıyor

[ctx: Order status]
en: Refunded
tr_TR: İade edildi

en: Order status changed by bulk edit.
tr_TR: Toplu düzenleme işlemi sipariş durumunu değiştirdi:

en: Order status changed by bulk edit:
tr_TR: Sipariş durumu toplu düzenlemeye göre değiştirildi:

note: translators: 1: old order status 2: new order status
en: Order status changed from %1$s to %2$s.
tr_TR: Sipariş %1$s durumundan %2$s durumunda geçirildi.

en: Order status is missing.
tr_TR: Sipariş durumu eksik.

en: Order status name.
tr_TR: Sipariş durumu adı.

note: translators: %s: new order status
en: Order status set to %s.
tr_TR: Sipariş durumu %s olarak ayarlandı.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
tr_TR: Sipariş durumu iade edildi olarak belirlendi. Müşteriye para iade etmek için ödeme ağ geçidiniz üzerinden geri ödeme yapmanız gerekecektir.

en: Order status.
tr_TR: Sipariş durumu.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
tr_TR: Sipariş durumu. Ödeme sağlayıcıları ödeme sonrasında bu değeri güncelleyecektir.

en: Order submitted.
tr_TR: Sipariş oluşturuldu.

en: Order tax
tr_TR: Sipariş vergisi

en: Order tax.
tr_TR: Sipariş vergisi.

en: Order Total
tr_TR: Sipariş toplamı

en: Order total formatted for locale
tr_TR: Yerel ayar için biçimlendirilen sipariş toplamı

en: Order totals.
tr_TR: Sipariş toplamı.

en: Order type mismatch.
tr_TR: Sipariş türü eşleşmiyor.

en: Order updated
tr_TR: Sipariş güncellendi

en: Order updated and sent.
tr_TR: Sipariş güncellendi ve gönderildi.

en: Order updated.
tr_TR: Sipariş güncellendi.

en: Order updates
tr_TR: Sipariş güncellemeleri

en: Orders
tr_TR: Siparişler

en: orders | orders
tr_TR[0]: siparişler
tr_TR[1]: siparişler

note: translators: %s: page
en: Orders (page %d)
tr_TR: Siparişler (sayfa %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
tr_TR: Bir yönetici veya mağaza yöneticisi ödemeden sonra siparişin değerinin tamamını iade ettiğinde siparişler otomatik olarak İade Edildi durumuna alınır.

en: Orders list
tr_TR: Sipariş listesi

en: Orders navigation
tr_TR: Sipariş gezintisi

note: translators: %d is an order count.
en: Orders subject to cleanup: %d
tr_TR: Temizlenecek siparişler: %d

en: Orders table created.
tr_TR: Siparişler tablosu oluşturuldu.

en: Orders table does not exist.
tr_TR: Siparişler tablosu mevcut değil.

en: Orders table does not exist. Creating...
tr_TR: Siparişler tablosu mevcut değil. Oluşturuluyor...

en: Orders totals.
tr_TR: Siparişler toplamı.

note: translators: %s is the source value
en: Organic: %s
tr_TR: Organik: %s

en: Organization
tr_TR: Kuruluş

en: Origin
tr_TR: Menşe

note: translators: %s is a product's regular price.
en: Original price was: %s.
tr_TR: Orijinal fiyat: %s.

en: Orphaned variations
tr_TR: Sahipsiz varyasyonlar

en: Other
tr_TR: Diğer

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
tr_TR: Diğer konumlar

en: Other places the store is selling products.
tr_TR: Mağazanın ürünlerini sattığı diğer yerler.

en: Ounces
tr_TR: Ons

en: Our bank details
tr_TR: Banka bilgilerimiz

en: Our latest and greatest
tr_TR: En yenilerimiz ve en iyilerimiz

en: Our newest arrivals
tr_TR: En yeni gelen ürünlerimiz

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
tr_TR: Tutkumuz; yerel olarak tedarik edilmiş, organik ve sürdürülebilir ürünlerle farkındalık dolu anlar yaratmaktır. Biz bir mağazadan daha fazlasıyız; biz sizin toplum odaklı, çevre dostu, birinci sınıf kaliteyi benimseyen bir yaşam tarzına giden yolculuğunuzuz.

en: Our products
tr_TR: Ürünlerimiz

en: Our request to the featured API got a malformed response.
tr_TR: Öne çıkan API'ye yönelik isteğimiz hatalı biçimlendirilmiş bir yanıt aldı.

note: translators: Error code
en: Our request to the featured API got error code %d.
tr_TR: Öne çıkan API'ye yönelik talebimiz %d hata kodunu aldı.

en: Our services
tr_TR: Hizmetlerimiz

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
tr_TR: Ekip üyelerimiz, siparişleri gerçekleştirmek, geri ödeme işlemlerini yürütmek ve size yardımcı olmak için bu bilgilere erişebilir.

en: Out of stock
tr_TR: Stokta yok

en: Out of stock threshold
tr_TR: Stok tükenme eşiği

en: Out of stock visibility
tr_TR: Stok tükenme görünürlüğü

en: Outdated templates
tr_TR: Güncel olmayan şablonlar

en: Outdoor Furniture & Accessories
tr_TR: Açık Hava Mobilyaları ve Aksesuarları

en: Output just the id when the operation is successful.
tr_TR: İşlem başarıyla tamamlandığında sadece kimliğini ver.

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
tr_TR: Gelir raporları için dikkate alınan veritabanı verileri alanı için kullanılan "woocommerce_date_type" seçeneğini geçersiz kılın.

en: Overrides
tr_TR: Geçersiz kılmalar

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
tr_TR: Mevcut verilerin zaten kaydedilmiş olan bir anahtarla üzerine yazılmasına izin verilmez

en: Overview
tr_TR: Genel görünüm

en: Owner of these keys.
tr_TR: Bu anahtarların sahibidir.

note: translators: %d: page number translators: %d: Page number. translators: %d is the page number (1, 2, 3...).
en: Page %d
tr_TR: Sayfa %d

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
tr_TR: Sayfa hem %1$s kısa kodunu hem de %2$s blokunu içeriyor.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page contents: [%s]
tr_TR: Sayfa içeriği: [%s]

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
tr_TR: Sayfa %1$s kısa kodunu veya %2$s bloğunu içermiyor.

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %s shortcode.
tr_TR: Sayfa %s kısa kodunu içermiyor.

en: Page ID is set, but the page does not exist
tr_TR: Sayfa kimliği ayarlandı ancak sayfa mevcut değil

en: Page Loaded.
tr_TR: Sayfa Yüklendi.

en: Page not set
tr_TR: Sayfa ayarlanmamış

[ctx: Page setting]
en: Cart
tr_TR: Sepet sayfası

[ctx: Page setting]
en: Checkout
tr_TR: Ödeme sayfası

[ctx: Page setting]
en: My account
tr_TR: Hesabım sayfası

[ctx: Page setting]
en: Shop base
tr_TR: Mağaza giriş sayfası

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
tr_TR: Şartlar ve koşullar

en: Page setup
tr_TR: Sayfa kurulumu

[ctx: Page slug]
en: cart
tr_TR: sepet

[ctx: Page slug]
en: checkout
tr_TR: odeme

[ctx: Page slug]
en: my-account
tr_TR: hesabim

[ctx: Page slug]
en: shop
tr_TR: magaza

en: Page template for Coming soon page.
tr_TR: Yakında sayfası için sayfa şablonu.

[ctx: Page title]
en: Cart
tr_TR: Sepet

[ctx: Page title]
en: Checkout
tr_TR: Ödeme

[ctx: Page title]
en: My account
tr_TR: Hesabım

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
tr_TR: Geri Ödeme ve İade Politikası

[ctx: Page title]
en: Shop
tr_TR: Mağaza

note: Translators: %s: docs link.
en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
tr_TR: Sayfa görünürlüğü <a href="%s" target="_blank">herkese açık</a> olmalıdır

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers go to finalize their purchase
tr_TR: Müşterilerin satın alma işlemini tamamlamak için gittiği sayfa

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers review their shopping cart
tr_TR: Müşterilerin alışveriş sepetini incelediği sayfa

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
tr_TR: %1$s / %2$s

en: Paid
tr_TR: Ödendi

note: translators: 1: date 2: time
en: Paid on %1$s @ %2$s
tr_TR: Ödeme zamanı: %1$s, %2$s

en: Pakistani rupee
tr_TR: Pakistan rupisi

en: Palestinian Territory
tr_TR: Filistin

en: Palmyra Atoll
tr_TR: Palmyra Atolü

en: Panamanian balboa
tr_TR: Panama balboası

en: Papua New Guinea
tr_TR: Papua Yeni Gine

en: Papua New Guinean kina
tr_TR: Papua Yeni Gine kinası

en: Parameters to pass on to the exported report.
tr_TR: Dışa aktarılan rapora geçirilecek parametreler.

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
tr_TR: Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz! Harika bir şeyin üzerinde çalışıyoruz, kısa süre içinde yeniden kontrol edin!

en: Parent
tr_TR: Ebeveyn

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s
tr_TR: Ebeveyn %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s:
tr_TR: Ebeveyn %s:

en: Parent category
tr_TR: Ebeveyn kategori

en: Parent category:
tr_TR: Ebeveyn kategori:

en: Parent coupon
tr_TR: Ebeveyn kupon

en: Parent order ID.
tr_TR: Ana sipariş kimliği.

en: Parent orders
tr_TR: Ebeveyn siparişler

en: Parent product
tr_TR: Ebeveyn ürünler

en: Parent product form
tr_TR: Ana ürün formu

en: Parent product name if the product is a variation.
tr_TR: Ürün bir varyasyon ise ana ürün adı.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Parent product's threshold (%d)
tr_TR: Ana ürünün eşiği (%d)

en: Parent shipping class
tr_TR: Ebeveyn gönderim sınıfı

en: Parent shipping class:
tr_TR: Ebeveyn gönderim sınıfı:

en: Parent SKU
tr_TR: Ebeveyn SKU

en: Parent term ID, if applicable.
tr_TR: Varsa, ana terim kimliği.

en: Parent theme author URL
tr_TR: Ana tema geliştiricisi internet adresi

en: Parent theme author URL.
tr_TR: Ana tema geliştiricisi internet adresi.

en: Parent theme name
tr_TR: Ana tema adı

en: Parent theme name.
tr_TR: Ana tema adı.

en: Parent theme version
tr_TR: Ana tema sürümü

en: Parent theme version.
tr_TR: Ana tema sürümü.

en: Parish
tr_TR:  Mahalle

en: Partial refund email heading
tr_TR: Kısmi iade e-posta başlığı

en: Partial refund subject
tr_TR: Kısmi iade konusu

en: Partial Refund: Order {order_number}
tr_TR: Kısmi iade: {order_number} numaralı sipariş

note: Translators: %s is the comma seperated list of order types.
en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
tr_TR: Başarılı sipariş türü, herhangi bir kayıtlı sipariş türüyle eşleşmiyor. Aşağıdaki sipariş türleri kayıtlıdır: %s

en: Password
tr_TR: Parola

en: Password change
tr_TR: Parola değiştirme

en: Password reset email has been sent.
tr_TR: Parola sıfırlama e-postası gönderildi.

en: Password reset is not allowed for this user
tr_TR: Bu kullanıcı için şifre sıfırlamaya izin verilmiyor

en: Password Reset Request
tr_TR: Parola sıfırlama talebi

en: Password Reset Request for {site_title}
tr_TR: {site_title} için parola sıfırlama talebi

en: Passwords do not match.
tr_TR: Şifreler uyuşmuyor.

en: Paste the URL of an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Media > Add New).
tr_TR: E-posta başlığında göstermek istediğiniz bir görselin URL'sini yapıştırın. Ortam yükleyicisini (Ortam > Yeni Ekle) kullanarak görsel yükleyin.

en: Path to the channel icon.
tr_TR: Kanal simgesi yolu.

en: Patterns AI Data
tr_TR: Yapay Zeka Verisi Desenleri

en: Paused
tr_TR: Duraklatıldı

en: Pay
tr_TR: Ödeme

en: Pay for order
tr_TR: Sipariş ödemesi

en: Pay for this order
tr_TR: Bu sipariş için ödeme yapın

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
tr_TR: PayPal aracılığıyla ödemede PayPal hesabınız yoksa bile kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

en: Pay with cash upon delivery.
tr_TR: Teslimat anında kapıda ödeme.

en: Payer first name
tr_TR: Ödeyen adı

en: Payer last name
tr_TR: Ödeyen soyadı

en: Payer PayPal address
tr_TR: Ödeyen PayPal adresi

en: Paying customer
tr_TR: Ödeme yapan müşteri

en: Payment
tr_TR: Ödeme

note: translators: %s: payment status.
en: Payment %s via IPN.
tr_TR: IPN aracılığıyla %s ödemesi yapıldı.

en: Payment action
tr_TR: Ödeme eylemi

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
tr_TR: Ödeme onaylandı. Parayı almak için ödeme durumunu hazırlanıyor veya tamamlandı olarak değiştirin.

en: Payment complete event failed.
tr_TR: Siparişi tamamlama etkinliği başarısız oldu.

note: translators: 1: Authorization ID, 2: Payment status
en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
tr_TR: Ödeme alınamadı - Yetki no: %1$s, Durum: %2$s

note: translators: %s: Paypal gateway error message
en: Payment could not be captured: %s
tr_TR: Ödeme alınamadı: %s

note: translators: %s: order link.
en: Payment for cancelled order %s received
tr_TR: İptal edilen %s siparişi için ödeme alındı

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
tr_TR: %2$s tarafından verilen #%1$s numaralı siparişin ödemesi başarısız oldu. Sipariş detayları şöyleydi:

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s refunded
tr_TR: %s siparişi için ödemelerin iadesi yapıldı

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s reversed
tr_TR: %s siparişi için ödemeler geri çevrildi

en: Payment gateway
tr_TR: Ödeme ağ geçidi

en: Payment gateway description on checkout.
tr_TR: Ödeme ekranındaki ödeme ağ geçidi açıklaması.

en: Payment gateway enabled status.
tr_TR: Ödeme ağ geçidi etkinlik durumu.

en: Payment gateway ID.
tr_TR: Ödeme ağ geçidi kimliği.

en: Payment gateway method description.
tr_TR: Ödeme ağ geçidi yöntemi açıklaması.

en: Payment gateway method title.
tr_TR: Ödeme ağ geçidi yöntemi başlığı.

en: Payment gateway settings.
tr_TR: Ödeme ağ geçidi ayarları.

en: Payment gateway sort order.
tr_TR: Ödeme ağ geçidi sıralama düzeni.

en: Payment gateway title on checkout.
tr_TR: Ödeme ekranındaki ödeme ağ geçidi başlığı.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
tr_TR: Ödeme ağ geçitleri, ödemeleri onaylamak üzere uzak sunucularla iletişim kurmak için cURL kullanabilirler. Ayrıca diğer eklentiler de uzak sunucularla iletişim kurmak için cURL kullanabilirler.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
tr_TR: Ödeme alındı (ödendi) ve stok azaltıldı. Sipariş gönderilmeyi bekliyor.

en: Payment method
tr_TR: Ödeme yöntemi

en: Payment method deleted.
tr_TR: Ödeme yöntemi silindi.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
tr_TR: Ödeme sayfasında müşterinin göreceği ödeme yöntemi açıklaması.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
tr_TR: Sitenizde müşterilerinizin göreceği ödeme yöntemi açıklaması.

en: Payment method ID.
tr_TR: Ödeme yöntemi kimliği.

en: Payment method is missing.
tr_TR: Ödeme yöntemi eksik.

en: Payment method successfully added.
tr_TR: Ödeme yöntemi başarıyla eklendi.

en: Payment method title.
tr_TR: Ödeme yöntemi adı.

en: Payment method:
tr_TR: Ödeme yöntemi:

en: Payment methods
tr_TR: Ödeme yöntemleri

note: translators: 1: Amount, 2: Authorization ID, 3: Transaction ID
en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
tr_TR: %1$s ödemesi alındı - Yetki no: %2$s, İşlem no: %3$s

note: translators: %s: pending reason. translators: 1: Pending reason
en: Payment pending (%s).
tr_TR: Ödeme beklemede (%s).

en: payment setup
tr_TR: ödeme ayarları

en: payment setup and automated taxes
tr_TR: ödeme ayarları ve otomatik vergiler

en: payment setup and discounted shipping labels
tr_TR: ödeme kurulumu ve indirimli gönderim etiketleri

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
tr_TR: ödeme ayarları, otomatikleştirilmiş vergiler ve indirimli gönderim etiketleri

en: Payment to be made upon delivery.
tr_TR: Ödeme teslimat anında gerçekleştirilecektir.

en: Payment Tokens
tr_TR: Ödeme anahtarları

en: Payment via
tr_TR: Ödeme yöntemi:

note: translators: %s: payment method
en: Payment via %s
tr_TR: %s ile ödeme

en: Payments
tr_TR: Ödemeler

en: Payments made simple with WooPayments
tr_TR: WooPayments ile ödemeler kolaylaştırıldı

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
tr_TR: Yeni bir hızlı ödeme özelliği WooPay dahil olacak şekilde ödemeler basitleştirildi.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
tr_TR: Artık aylık ücret olmadan ödemeler basitleştirildi, yalnızca WooCommerce mağazaları için tasarlandı. Kredi kartlarını, banka kartlarını ve diğer yaygın ödeme yöntemlerini kabul edin.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
tr_TR: Payoneer Checkout, dünyanın dört bir yanındaki satıcıları günümüzün aşırı rekabetçi küresel pazarında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları çözümleri ve yönlendirmeyi sağlayan yeni nesil ödeme işleme platformlarıdır.

en: PayPal acceptance mark
tr_TR: PayPal kabul işareti

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
tr_TR: PayPal bir adres göndermemize izin verir. Gönderim etiketleri için PayPal kullanıyorsanız fatura adresi yerine gönderim adresini belirtebilirsiniz. Bu seçeneğin devre dışı bırakılması, PayPal Seller korumasıyla başvuru yapılmasını engelleyebilir.

en: PayPal email
tr_TR: PayPal e-posta adresi

en: PayPal email address
tr_TR: PayPal e-posta adresi

en: PayPal email address:
tr_TR: PayPal e-posta adresi:

en: PayPal identity token
tr_TR: PayPal kimlik anahtarı (token)

en: PayPal Payments
tr_TR: PayPal Ödemeleri

en: PayPal sandbox
tr_TR: PayPal test modu

note: translators: %s: URL
en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
tr_TR: Ödemeleri denemek için PayPal test modu (sandbox) kullanılabilir. <a href="%s">Buraya tıklayarak</a> bir geliştirici hesabı oluşturabilirsiniz.

en: PayPal Standard
tr_TR: PayPal Standart

en: PayPal Standard does not support your store currency.
tr_TR: PayPal Standart, mağaza para biriminizi desteklemez.

note: translators: %s: Link to WC system status page
en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
tr_TR: PayPal Standard, müşterileri ödeme bilgilerini girmeye yönlendirir.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
tr_TR: PayPal işlem bilgilerini geri gönderirken bu iletişim yöntemini kullanmaktadır.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
tr_TR: PayPal adresleri karşılaştırarak onaylamak isteyecektir, bu nedenle bu ayar hatalara neden olabilir (etkinleştirilmemesi tavsiye edilir).

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
tr_TR: Paystack, Afrikalı tüccarların modern, güvenli ve güvenilir bir ödeme ağ geçidi ile çevrimiçi olarak tek seferlik ve yinelenen ödemeleri kabul etmesine yardımcı olur.

en: PayU for WooCommerce
tr_TR: WooCommerce için PayU

en: PDT payment completed
tr_TR: PDT ödeme tamamlandı

en: Pending
tr_TR: Bekleyen

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
tr_TR: Bekleyen siparişler ödenmemiş ve müşteri tarafından terk edilmiş olabilir. Belirtilen süre sonunda çöpe atılacaktır.

note: translators: %s: number of orders
en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Ödeme bekliyor <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Ödeme bekliyor <span class="count">(%s)</span>

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
tr_TR: Sınıf başına: Her bir gönderim sınıfı için ayrı ücret tahsil et

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
tr_TR: Sipariş başına: En pahalı gönderim sınıfı için ücret tahsil et

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
tr_TR: %1$sMağaza ayarlarınıza%2$s göre envanter yönetimi <strong>devre dışı bırakıldı</strong>.

note: translators: %1$s: store settings link opening tag. %2$s: store settings link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
tr_TR: %1$sMağaza ayarlarınız%2$s uyarınca vergiler etkinleştirilmedi.

en: Percentage complete.
tr_TR: Tamamlanan yüzde.

en: Percentage discount
tr_TR: İndirim yüzdesi

en: Percentage of cart total
tr_TR: Sepet toplamının yüzdesi

en: Perfect
tr_TR: Mükemmel

en: Perfect for any look featuring a mid-rise, relax fitting silhouette.
tr_TR: Orta yükseklikte, rahat kesimli bir görünüm için mükemmel.

en: Period
tr_TR: Dönem

en: Permalink of the product that the review belongs to.
tr_TR: Değerlendirmenin ait olduğu ürünün kalıcı bağlantısı.

en: Permalink template for the product.
tr_TR: Ürün için kalıcı bağlantı şablonu.

en: Permission #%d not found.
tr_TR: İzin #%d bulunamadı.

en: Permission ID
tr_TR: İzin no

en: Permissions
tr_TR: İzinler

en: Permissions is missing.
tr_TR: İzin eksik.

en: Personal data removal
tr_TR: Kişisel veri kaldırma

en: Personal data removed.
tr_TR: Kişisel veriler kaldırıldı.

en: Personal data retention
tr_TR: Kişisel veri saklama

note: Translators: %s Order number.
en: Personal data within order %s has been retained.
tr_TR: %s numaralı siparişteki kişisel veriler korunmuştur.

en: Personalize homepage
tr_TR: Anasayfanızı kişiselleştirin

en: Personalize your store's homepage
tr_TR: Mağazanızın anasayfasını kişiselleştirin

en: Philippine peso
tr_TR: Filipin pesosu

en: Philippines
tr_TR: Filipinler

en: Phone
tr_TR: Telefon

en: Phone (optional)
tr_TR: Telefon (isteğe bağlı)

en: Phone Number
tr_TR: Telefon numarası

en: Phone number.
tr_TR: Telefon numarası.

en: PHP max input vars
tr_TR: PHP en fazla giriş değeri

en: PHP post max size
tr_TR: PHP azami POST boyutu

en: PHP time limit
tr_TR: PHP zaman sınırı

en: PHP version
tr_TR: PHP sürümü

en: PHP version.
tr_TR: PHP sürümü.

en: Physical products
tr_TR: Fiziksel ürünler

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
tr_TR: Bir sipariş alın, ardından ödeme yapın, yazdırın, paketleyin ve gönderin.

en: Pickup
tr_TR: Teslim alma

en: Pickup address
tr_TR: Teslim alma adresi

en: Pickup location
tr_TR: Teslim alma konumu

en: PIN Code
tr_TR: PIN Kodu

en: Pinterest for WooCommerce
tr_TR: WooCommerce için Pinterest

en: Pitcairn
tr_TR: Pitcairn Adası

en: Place order
tr_TR: Siparişi onayla

en: Placeholder
tr_TR: Yer tutucu

[ctx: placeholder]
en: Buy product
tr_TR: Ürün satın al

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
tr_TR: Başlangıç&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
tr_TR: Bitiş&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
tr_TR: Ürün ara...

en: Placeholder image
tr_TR: Yer tutucu görüntü

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
tr_TR: Bir manşet bölümünde sergilenen bir ürünü temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
tr_TR: Bir manşet bölümünde sergilenen bir ürünü temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel. 1/2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
tr_TR: Bir manşet bölümünde sergilenen bir ürünü temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel. 2/2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
tr_TR: Sergilenen bir ürünü temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
tr_TR: Bir bantta sergilenen ürünleri temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
tr_TR: Öne çıkan kategoriler bandında sergilenen ürünleri temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel. 1/3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
tr_TR: Öne çıkan kategoriler bandında sergilenen ürünleri temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel. 2/3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
tr_TR: Öne çıkan kategoriler bandında sergilenen ürünleri temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel. 3/3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
tr_TR: Sosyal medya simgeleri altında sergilenen ürünleri temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel. 1/4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
tr_TR: Sosyal medya simgeleri altında sergilenen ürünleri temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel. 2/4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
tr_TR: Sosyal medya simgeleri altında sergilenen ürünleri temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel. 3/4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
tr_TR: Sosyal medya simgeleri altında sergilenen ürünleri temsil etmek üzere kullanılan yer tutucu görsel. 4/4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
tr_TR: Görüşü yazan kullanıcının avatarını içeren yer tutucu görsel

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
tr_TR: Metin girişlerinde görüntülenecek yer tutucu metin.

en: Plain text
tr_TR: Düz metin

en: Plain text template
tr_TR: Düz metin şablonu

en: Platform to track.
tr_TR: İzlenecek platform.

en: Platform version to track.
tr_TR: İzlenecek platform sürümü.

note: translators: 1: WP plugin management URL
en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
tr_TR: Güncelleme ve WooCommerce.com aboneliklerinize dahil kolaylaştırılmış destek hizmeti almaya devam etmek için lütfen <a href="%1$s">WooCommerce.com Güncelleme Yöneticisi'ni etkinleştirin</a>.

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL 2: Woo Update Manager plugin download URL
en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
tr_TR: Güncelleme ve WooCommerce.com aboneliklerinize dahil kolaylaştırılmış destek hizmeti almaya devam etmek için lütfen <a href="%1$s">WooCommerce.com Güncelleme Yöneticisi'ni yükleyin</a>. Alternatif olarak bunu manuel şekilde <a href="%2$s">indirip</a> yükleyebilirsiniz.

en: Please check your email for the order confirmation.
tr_TR: Lütfen sipariş onayı için e-postanızı kontrol edin.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
tr_TR: Lütfen sepetinize eklemek için bir ürün seçiniz &hellip;

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
tr_TR: Lütfen  <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a> adresini ziyaret ederek ürün seçeneklerini belirtin.

en: Please choose product options&hellip;
tr_TR: Lütfen ürün seçeneklerini belirleyin&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
tr_TR: Lütfen sepetinize eklemek istediğiniz ürünlerin miktarlarını belirleyiniz &hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
tr_TR: Destek talebinde bulunduğunuzda lütfen bu bilgileri kopyalayıp biletinize yapıştırın:

en: Please create a password for your account.
tr_TR: Lütfen hesabınız için bir şifre oluşturun.

en: Please enter a coupon code.
tr_TR: Lütfen bir kupon kodu girin.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
tr_TR: Fatura numaraları için bir önek girin. Eğer PayPal hesabınızı birden çok mağaza için kullanıyorsanız, -PayPal aynı fatura numarasına sahip siparişlere izin vermeyeceği için- girdiğiniz önekin benzersiz olduğundan emin olun.

en: Please enter a stronger password.
tr_TR: Lütfen daha güçlü bir şifre giriniz.

en: Please enter a valid account username.
tr_TR: Lütfen geçerli bir kullanıcı adı girin.

en: Please enter a valid Eircode.
tr_TR: Lütfen geçerli bir Eircode girin.

en: Please enter a valid email address
tr_TR: Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz

note: translators: %s: coupon code
en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
tr_TR: "%s" kupon kodunu kullanmak için lütfen ödeme adımında geçerli bir e-posta adresi girin.

note: translators: %s: coupon code
en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
tr_TR: "%s" kupon kodunu kullanmak için lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

en: Please enter a valid number
tr_TR: Lütfen geçerli bir sayı giriniz

en: Please enter a valid order ID
tr_TR: Lütfen geçerli bir sipariş kimliği girin

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
tr_TR: Lütfen geçerli bir posta kodu girin.

note: translators: %s: decimal
en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
tr_TR: Lütfen bindelik basamak ayırıcı olmadan bir adet ondalık basamakla (%s) bir değer girin.

note: translators: %s: price decimal separator
en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
tr_TR: Fiyatı lütfen binlik ayırıcı ve para birimi sembolleri olmadan parasal ondalık nokta (%s) ile bir değer girin.

en: Please enter an account password.
tr_TR: Lütfen hesap parolanızı girin.

en: Please enter an address to continue.
tr_TR: Devam etmek için lütfen bir adres girin.

en: Please enter in a value less than the regular price.
tr_TR: Lütfen normal fiyatından daha düşük bir değer girin.

en: Please enter in country code with two capital letters.
tr_TR: Lütfen iki büyük harfle ülke kodunu girin.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
tr_TR: Lütfen yalnızca sayı ve boşluklar (-) girin.

en: Please enter your current password.
tr_TR: Lütfen mevcut şifrenizi giriniz.

en: Please enter your password.
tr_TR: Lütfen şifrenizi giriniz.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
tr_TR: Lütfen PayPal'a kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin. Ödemeyi alabilmeniz için gerekli bir alandır.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
tr_TR: Mevcut ödeme yöntemlerini görmek için yukarıdaki bilgilerinizi doldurunuz.

en: Please fill out all password fields.
tr_TR: Lütfen tüm şifre alanlarını doldurunuz.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
tr_TR: Ödeme formuna devam etmek için lütfen hesabınıza giriş yapınız.

en: Please log in to your account to view this order.
tr_TR: Bu siparişi görüntülemek için lütfen oturum açın.

en: Please provide a valid email address.
tr_TR: Lütfen geçerli bir e-posta adresi verin.

en: Please provide a valid order ID.
tr_TR: Lütfen geçerli bir sipariş kimliği sağlayın.

en: Please provide a valid promo note name.
tr_TR: Lütfen geçerli bir promosyon notu adı girin.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
tr_TR:  Lütfen noteIds parametresi aracılığıyla bir kimlik dizisi sağlayın.

en: Please rate the product.
tr_TR: Lütfen ürün için oy verin.

en: Please re-enter your password.
tr_TR: Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
tr_TR: Siparişinizi işleme almak için lütfen şartlar ve koşulları okuyun ve kabul edin.

en: Please review the errors above.
tr_TR: Lütfen yukarıdaki hataları inceleyin.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
tr_TR: Daha fazla ayrıntı için lütfen <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Gizlilik Politikası</a>'na bakın.

en: Please select a rating
tr_TR: Lütfen bir oy belirleyin

en: Please select some items.
tr_TR: Lütfen birkaç öğe seçin.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
tr_TR: Lütfen sepetinize bu ürünü eklemeden önce bazı ürün seçeneklerini belirleyin.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
tr_TR: Lütfen şuraya bir çek gönderin: Mağaza Adı, Mağazanın Adresi, Mağazanın Posta Kodu.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
tr_TR: Lütfen farklı kaynak (--şuradan) ve hedef (--şuraya) veri depoları kullanın.

note: translators: %s: URL of WooCommerce.com subscriptions tab.
en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
tr_TR: Lütfen <a href="%s" target="_blank">aboneliklerim sayfasını</a> ziyaret edin ve güncellemeleri almaya devam etmek için yenileyin.

en: Please, provide an attribute name.
tr_TR: Lütfen bir nitelik adı girin.

en: Plugin
tr_TR: Eklenti

en: Plugin activation has been scheduled.
tr_TR: Eklenti etkinleştirmesi planlandı.

en: Plugin installation has been scheduled.
tr_TR: Eklenti kurulumu planlandı.

note: translators: 1 = who installed the plugin, 2 = ISO-formatted date and time
en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
tr_TR: Eklenti %1$s tarafından şu tarih ve saatte yüklendi: %2$s.

note: translators: 1 = who installed the plugin, 2 = ISO-formatted date and time, 3 = URL
en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
tr_TR: Eklenti %1$s tarafından şu tarih ve saatte yüklendi: %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Daha fazla bilgi</a>

en: Plugin name.
tr_TR: Eklenti adı.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
tr_TR: https://wordpress.org/plugins/{slug} adresinde kullanılan eklenti kısaltması.

en: Plugin slug.
tr_TR: Eklenti kısaltması.

en: Plugin status.
tr_TR: Eklenti durumu.

en: Plugins must be a non-empty array.
tr_TR: Eklentiler boş olmayan bir dizi olmalıdır.

en: Plugins were successfully activated.
tr_TR: Eklentiler başarıyla etkinleştirildi.

en: Plugins were successfully installed.
tr_TR: Eklentiler başarıyla yüklendi.

en: Poland
tr_TR: Polonya

en: Polish z&#x142;oty
tr_TR: Polonya zilotisi

en: Popular tags
tr_TR: Popüler etiketler

en: Popularity (sales)
tr_TR: Popülerlik (satış)

en: Portugal
tr_TR: Portekiz

en: Position
tr_TR: Konum

[ctx: post]
en: Failed
tr_TR: Başarısız

[ctx: post]
en: In-Progress
tr_TR: Devam ediyor

en: Post password.
tr_TR: Şifreyi paylaşın.

en: Post Type Counts
tr_TR: Yazı tipi toplamları

en: Post-purchase note
tr_TR: Satın alma sonrası not

en: Postal Code
tr_TR: Posta kodu

en: Postal code
tr_TR: Posta kodu

en: Postal code (optional)
tr_TR: Posta kodu (isteğe bağlı)

en: Postal code.
tr_TR: Posta kodu.

en: Postcode
tr_TR: Posta Kodu

en: Postcode / ZIP
tr_TR: Posta kodu

en: Postcode / ZIP.
tr_TR: Posta kodu.

en: Postcode / ZIP:
tr_TR: Posta kodu / ZIP:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
tr_TR: Bu kural için posta kodu. Noktalı virgül (;) birden çok değeri ayırır. Tüm alanlara uygulamak için boş bırakın. Wildcard'lar (*) ve sayısal posta kodu dizileri (örn: 12345...12350) de kullanılabilir.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
tr_TR: Postcode/ZIP, birden çok değer desteklemiyor. WooCommerce 5.3 ile kullanımdan kaldırılmış. Onun yerine 'postcodes' kullanılabilir.

note: translators: WooCommerce link to setting up shipping zones
en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
tr_TR: Joker karakterler (örneğin, CB23*) veya tam sayısal aralıklar (örneğin, <code>90210...99000</code>) içeren posta kodları da desteklenir. Daha fazla bilgi için lütfen gönderim bölgeleri <a href="%s" target="_blank">belgelerine</a> bakın.

[ctx: posts]
note: translators: %s: count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Tümü <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Tümü <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: tag name
en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
tr_TR: Ürün &ldquo;%s&rdquo; olarak etiketlendi

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
tr_TR: Yüklemeler dizininizde güvenli olmayan dosyalar bulundu

en: Pound sterling
tr_TR: İngiliz sterlini

en: Pounds
tr_TR: Pound

note: translators: Footer powered by text. %1$s being WordPress, %2$s being WooCommerce translators: 1: WordPress link, 2: WooCommerce link
en: Powered by %1$s with %2$s
tr_TR: %1$s tarafından %2$s ile desteklenir

en: Powerful yet easy-to-use solution:
tr_TR: Güçlü ve kullanımı kolay çözüm:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
tr_TR: Hediye çekleri, mağaza kredileri, indirim kuponları ve çekleri için güçlü, "hepsi bir arada" çözüm.

en: Prefecture
tr_TR: Bölge

en: Premium organic blends
tr_TR: Premium organik karışımlar

en: Premium support
tr_TR: Ayrıcalıklı destek

en: Preview
tr_TR: Önizleme

en: Previous
tr_TR: Önceki

en: Previous (arrow left)
tr_TR: Önceki (sol ok)

en: Previous image
tr_TR: Önceki görsel

en: Previous page
tr_TR: Önceki sayfa

en: Price
tr_TR: Fiyat

en: Price amount.
tr_TR: Fiyat miktarı.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
tr_TR: "Alışveriş sepeti ve ödeme sırasında fiyatları görüntüle" ayarına göre vergiler dahil veya hariç olarak mevcut satır öğesindeki ürün için fiyat verileri. Para biriminin en küçük birimi kullanılarak sağlanır.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
tr_TR: Fiyat verileri, para biriminin en küçük birimi kullanılarak sağlanır.

en: Price display suffix
tr_TR: Fiyat görüntüleme ön eki

en: Price formatted in HTML.
tr_TR: Fiyat, HTML'de formatlandırılmıştır.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
tr_TR: Para biriminin en küçük biriminin kullanıldığı, bu gönderim bedelinin fiyatı.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
tr_TR: Döndürülen fiyatları biçimlendirmek için kullanılabilecek para birimi fiyat öneki.

en: Price range, if applicable.
tr_TR: Varsa fiyat aralığı.

en: Price string formatted as HTML.
tr_TR: HTML olarak biçimlendirilmiş fiyat dizesi.

en: Price:
tr_TR: Fiyat:

en: Prices entered with tax
tr_TR: Vergiyle girilmiş fiyatlar

en: Pricing
tr_TR: Fiyatlandırma

en: Print at home
tr_TR: Evden yazdırın

en: Print labels from 80+ carriers
tr_TR: 80'den fazla taşıyıcıdan etiket yazdırın

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
tr_TR: %1$sWooCommerce Shipping%2$s ile nakliye etiketlerini yazdırın

en: Print shipping labels with WooCommerce Shipping
tr_TR: WooCommerce Shipping ile nakliye etiketlerini yazdırın

en: Print USPS and DHL labels directly from your dashboard and save on shipping.
tr_TR: USPS ve DHL etiketlerini doğrudan panonuzdan yazdırın ve gönderimden tasarruf edin.

en: Priority
tr_TR: Öncelik

en: Priority of recommendation.
tr_TR: Tavsiye önceliği.

en: Priority.
tr_TR: Öncelik.

en: privacy page
tr_TR: gizlilik sayfası

en: Privacy policy
tr_TR: Gizlilik ilkesi

en: privacy policy
tr_TR: gizlilik ilkesi

en: Private note
tr_TR: Özel not

en: Proceed to checkout
tr_TR: Ödeme sayfasına git

en: Proceed to PayPal
tr_TR: Paypal ile öde

en: Process orders in just a few clicks
tr_TR: Siparişleri sadece birkaç tıklamayla işleyin

en: Process payments and prevent fraud
tr_TR: Ödemeleri işlemek ve sahteciliği önlemek

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
tr_TR: Beklemedeki eylemmiş gibi eylemi şimdi işleme al

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
tr_TR: Hareket halindeyken siparişlerinizi işleyin. %1$sUygulamayı edinin%2$s.

en: Processing
tr_TR: Hazırlanıyor

note: translators: %s: number of orders
en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Hazırlanıyor <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Hazırlanıyor <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
tr_TR: Hazırlanan sipariş

en: Product | Products
tr_TR[0]: Ürün

en: Product / Variation
tr_TR: Ürün/Varyasyon

en: Product / Variation title
tr_TR: Ürün/Varyasyon başlığı

en: Product and shipping
tr_TR: Ürün ve gönderim

[ctx: Product Attribute]
note: translators: %s: attribute name
en: Product %s
tr_TR: %s ürün

en: Product attribute base
tr_TR: Ürün nitelik temeli

en: Product attributes are easy to use.
tr_TR: Ürün özelliklerinin kullanımı kolay.

en: Product attributes lookup table
tr_TR: Ürün özellikleri arama tablosu

en: Product attributes lookup table data is regenerating
tr_TR: Ürün özellikleri arama tablosu verileri yeniden oluşturuluyor

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
tr_TR: Ürün özellikleri arama tablosu yenileme işlemi iptal edildi.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
tr_TR: Ürün özellikleri arama tablosu yenileme işlemi devam ettirildi.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
tr_TR: Ürün niteliklerinin işlevselliği ihtiyaçlarımı karşılıyor.

en: Product attributes.
tr_TR: Ürün nitelikleri.

en: Product backorder
tr_TR: Ürün yok satıldı

en: Product Catalog
tr_TR: Ürün kataloğu

en: Product catalog
tr_TR: Ürün kataloğu

en: Product Categories
tr_TR: Ürün kategorileri

en: Product categories
tr_TR: Ürün kategorileri

en: Product categories detailed reports.
tr_TR: Detaylı ürün kategorisi raporları.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
tr_TR: Mağazanız için ürün kategorileri burada yönetilebilir. Ön sayfada ve yönetici sayfasında kategorilerin sıralamasını değiştirmek için sürükleyip bırakabilirsiniz. Listelenmiş daha fazla kategori görmek için sayfasının üst kısmındaki  "Ekran Tercihleri" bağlantısına tıklayın.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
tr_TR: Kuponun uygulanacağı veya "sabit sepet indiriminin" uygulanabilmesi için sepette olması gereken ürün kategorileri.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
tr_TR: Kuponun uygulanmayacağı veya "sabit sepet indiriminin" uygulanabilmesi için sepette olmaması gereken ürün kategorileri.

en: Product category base
tr_TR: Ürün kategori temeli

en: Product category IDs.
tr_TR: Ürün kategorisi kimlikleri.

en: Product Category Link
tr_TR: Ürün Kategori Bağlantısı

en: Product content not found.
tr_TR: Ürün içeriği bulunamadı.

en: Product count
tr_TR: Ürün sayısı

en: Product created
tr_TR: Ürün oluşturuldu

note: translators: %s: product id
en: Product creation failed, could not find original product: %s
tr_TR: Ürün oluşturma başarısız oldu, orijinal ürün bulunamadı: %s

en: Product data
tr_TR: Ürün verisi

en: Product deleted
tr_TR: Ürün silindi

en: Product description
tr_TR: Ürün açıklaması

en: Product description.
tr_TR: Ürün açıklaması.

en: Product Details
tr_TR: Ürün Ayrıntıları

en: Product dimensions.
tr_TR: Ürün boyutları.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
tr_TR: Ürün görüntüleme, sıralama ve raporlar bu tamamlanıncaya kadar doğru olmayabilir. Bu birkaç dakika sürecek ve tamamlandığında bu bildirim kaybolacaktır.

en: Product download files detailed reports.
tr_TR: Detaylı ürün indirme dosyası raporları.

note: translators: %s is a URL, %d is a product ID.
en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
tr_TR: Ürün indirme geçişi: %1$s (%1$d ürünü için) onaylı indirme dizinleri listesine eklenemedi.

en: Product downloads detailed reports.
tr_TR: Detaylı ürün indirme raporları.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
tr_TR: Kalıcı olarak sil

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
tr_TR: Düzenle

note: translators: %s: product url
en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
tr_TR: Ürün taslağı güncellendi. <a target="_blank" href="%s">Ürünü ön izle</a>

en: Product Export
tr_TR: Ürünleri dışa aktarma

en: Product external button text. Only for external products.
tr_TR: Ürün harici düğme metni. Sadece harici ürünler içindir.

en: Product external URL. Only for external products.
tr_TR: Ürünün harici URL'si. Sadece harici ürünler içindir.

en: Product Form
tr_TR: Ürün Formu

en: Product form image
tr_TR: Ürün formu görseli

en: Product form Link
tr_TR: Ürün formu Bağlantısı

en: Product Forms
tr_TR: Ürün Formları

en: Product forms list
tr_TR: Ürün formları listesi

en: Product forms navigation
tr_TR: Ürün formları gezintisi

en: Product full description in HTML format.
tr_TR: HTML biçiminde tam ürün açıklaması.

en: Product gallery
tr_TR: Ürün galerisi

note: translators: %s: dimension unit
en: Product height (%s).
tr_TR: Ürün yüksekliği (%s).

en: Product ID or SKU is required.
tr_TR: Ürün Kimliği ya da SKU'su gereklidir.

en: Product ID.
tr_TR: Ürün kimliği.

en: Product IDs
tr_TR: Ürün kimlikleri

en: Product image
tr_TR: Ürün görseli

en: Product image matching by SKU
tr_TR: SKU ile eşleşen ürün görseli

en: Product image.
tr_TR: Ürün görseli.

en: Product Images
tr_TR: Ürün görselleri

en: Product Import
tr_TR: Ürünleri içe aktar

en: Product inventory quantity.
tr_TR: Ürün envanteri adedi.

en: Product inventory status.
tr_TR: Ürün envanteri durumu.

en: Product inventory threshold for low stock.
tr_TR: Düşük stok için ürün envanteri eşiği.

note: translators: %s: dimension unit
en: Product length (%s).
tr_TR: Ürün uzunluğu (%s).

en: Product Link
tr_TR: Ürün Bağlantısı

en: Product link.
tr_TR: Ürün bağlantısı.

en: Product lookup tables
tr_TR: Ürün arama tabloları

en: Product low in stock
tr_TR: Düşük stoklu ürün

en: Product name
tr_TR: Ürün adı

en: Product name.
tr_TR: Ürün adı.

en: Product on sale
tr_TR: İndirimdeki ürün

en: Product out of stock
tr_TR: Ürün stokta yok

en: Product Pagination
tr_TR: Ürün Sayfalandırma

en: Product parent ID.
tr_TR: Ürün ebeveyn kimliği.

en: Product parent name.
tr_TR: Ürün üst adı.

en: Product permalinks
tr_TR: Ürün kalıcı bağlantıları

en: Product price.
tr_TR: Ürün fiyatı.

en: Product promotion
tr_TR: Ürün tanıtımı

en: Product properties should not be accessed directly.
tr_TR: Ürün özelliklerine doğrudan erişilmemelidir.

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product published. %1$sView Product%2$s
tr_TR: Ürün yayınlandı. %1$sÜrünü görüntüle%2$s

en: Product quantity
tr_TR: Ürün miktarı

en: Product ratings
tr_TR: Ürün puanları

en: Product regular price.
tr_TR: Normal ürün fiyatı.

en: Product restored
tr_TR: Ürün geri yüklendi

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
tr_TR: Ürün değerlendirme alanı izin verilen en fazla uzunluğu aşıyor.

en: Product Reviews
tr_TR: Ürün değerlendirmeleri

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Tümü <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Tümü <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Onaylandı: <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Onaylandı: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Bekliyor: <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Bekliyor: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: İstenmeyen: <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: İstenmeyen: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: Sil: <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: Sil: <span class="count">(%s)</span>

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
tr_TR: Ürün yorumları artık Ürünler > Yorumlar bölümünden yönetilebilir.

en: Product reviews have moved!
tr_TR: Ürün yorumları taşındı!

en: Product sale price.
tr_TR: Ürünün indirimli satış fiyatı.

en: Product saved.
tr_TR: Ürün kaydedildi.

note: translators: 1: date 2: product url
en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
tr_TR: Ürün şu tarih için zamanlandı: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Ürünü önizle</a>

en: Product Search
tr_TR: Ürün arama

en: Product search
tr_TR: Ürün arama

en: Product shipping classes
tr_TR: Ürün gönderim sınıfları

en: Product short description
tr_TR: Ürün kısa açıklaması

en: Product short description in HTML format.
tr_TR: HTML biçiminde kısa ürün açıklaması.

en: Product short description.
tr_TR: Kısa ürün açıklaması.

en: Product SKU.
tr_TR: Ürün kodu.

en: Product slug.
tr_TR: Ürün başlığı.

en: Product status (post status).
tr_TR: Ürün durumu (yazı durumu).

note: translators: %s: product url
en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
tr_TR: Ürün oluşturuldu. <a target="_blank" href="%s">Ürünü ön izle</a>

en: Product tag base
tr_TR: Ürün etiket temeli

en: Product Tag Cloud
tr_TR: Ürün etiketi bulutu

en: Product Tag Link
tr_TR: Ürün Etiketi Bağlantısı

en: Product tags
tr_TR: Ürün etiketleri

en: Product template name.
tr_TR: Ürün şablonu adı.

en: Product Title
tr_TR: Ürün başlığı

en: Product title
tr_TR: Ürün başlığı

en: Product transients cleared
tr_TR: Ürün çerezleri temizlendi

en: Product Type
tr_TR: Ürün tipi

en: Product type name.
tr_TR: Ürün türü adı.

en: Product type.
tr_TR: Ürün tipi.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
tr_TR: Ürün türleri, indirilebilir dosyalar ve varyasyonlar gibi mevcut ürün ayrıntılarını ve özelliklerini tanımlar. Ayrıca analiz ve stok yönetimi için de kullanılırlar.

en: Product updated
tr_TR: Ürün güncellendi

en: Product updated.
tr_TR: Ürün güncellendi.

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product updated. %1$sView Product%2$s
tr_TR: Ürün güncellendi. %1$sÜrünü görüntüle%2$s

en: Product URL
tr_TR: Ürün bağlantısı

en: Product URL.
tr_TR: Ürün URL'si.

en: Product variation attributes, if applicable.
tr_TR: Ürün varyasyon nitelikleri (uygunsa).

en: Product Variation Template
tr_TR: Ürün Varyasyonları Şablonu

en: Product variations
tr_TR: Ürün varyasyonları

en: Product variations IDs.
tr_TR: Ürün varyasyonları kimlikleri.

note: translators: %s: weight unit
en: Product weight (%s).
tr_TR: Ürün ağırlığı (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product width (%s).
tr_TR: Ürün genişliği (%s).

en: Product(s)
tr_TR: Ürünler

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
tr_TR: Varyasyona göre segmentlere ayırırken product_includes parametresinin en az bir ürünü belirtmesi gerekir.

en: Products
tr_TR: Ürünler

en: Products by Rating list
tr_TR: Puan listesine göre ürünler

en: Products detailed reports.
tr_TR: Detaylı ürün raporları.

en: Products in this group
tr_TR: Bu gruptaki ürünler

en: Products list
tr_TR: Ürün listesi

en: Products navigation
tr_TR: Ürün gezintisi

en: Products per row
tr_TR: Satır başına ürün sayısı

en: Products sold
tr_TR: Satılan ürünler

en: Products sold.
tr_TR: Satılan ürünler.

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
tr_TR: Ürünler &ldquo;%s&rdquo; olarak etiketlendi

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
tr_TR: Kuponun uygulanacağı veya "sabit sepet indiriminin" uygulanabilmesi için sepette olması gereken ürünler.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
tr_TR: Kuponun uygulanmayacağı veya "sabit sepet indiriminin" uygulanabilmesi için sepette olmaması gereken ürünler.

en: Products totals.
tr_TR: Ürünler toplamı.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
tr_TR: Görüntülediğiniz ürünler: Örneğin, en son görüntülediğiniz ürünleri göstermek için bunu kullanırız

en: Profile &rarr;
tr_TR: Profil &rarr;

en: Profile Setup Wizard
tr_TR: Profil kurulum sihirbazı

en: Properties of the main product image.
tr_TR: Ana ürünün özellikleriyle ilgili görsel.

en: Protect your store from unauthorized access.
tr_TR: Mağazanızı yetkisiz erişime karşı koruyun.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
tr_TR: WooCommerce mağazanızı Jetpack Yedekleme'yle koruyun.

en: Province
tr_TR: Şehir

en: Prykarpattia
tr_TR: Prikarpatya

en: Public url of the receipt.
tr_TR: Makbuzun genel URL'si.

en: Published
tr_TR: Yayımlanmış

en: Puerto Rico
tr_TR: Porto Riko

en: Punjab
tr_TR: Pencap

en: Purchase
tr_TR: Satın al

en: Purchase & install now
tr_TR: Şimdi satın alıp yükleyin

en: Purchase note
tr_TR: Satın alma notu

note: translators: This is the headline for a list of downloads purchased from the store for a given user.
en: Purchased Downloads
tr_TR: Satın alınan indirmeler

en: Qatar
tr_TR: Katar

en: Qatari riyal
tr_TR: Katar riyali

en: Qom (قم)
tr_TR: Kum (قم)

en: QRCode
tr_TR: QR Kodu

en: Qty
tr_TR: Miktar

en: Quality Materials
tr_TR: Kaliteli Materyaller

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
tr_TR: Miktar

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
tr_TR: Stok

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
tr_TR: Stok azsa stokta kalan miktar veya uygulanamazsa boş (null).

en: Quantity of orders made by the customer.
tr_TR: Müşterinin verdiği siparişlerin miktarı.

en: Quantity of the item in the current package.
tr_TR: Geçerli paketteki öğe miktarı.

en: Quantity of this item to add to the cart.
tr_TR: Sepete eklenecek bu ürünün miktarı.

en: Quantity of this item.
tr_TR: Bu ürünün miktarı.

en: Quantity ordered.
tr_TR: Sipariş verilen miktar.

en: Query type
tr_TR: Sorgu türü

en: Quick Edit
tr_TR: Hızlı Düzenle

en: Quick edit this review inline
tr_TR: Bu yorumu satır içi olarak hızlıca düzenle

en: Quickly bulk print labels
tr_TR: Etiketleri toplu olarak hızlı bir şekilde yazdırın

en: Random
tr_TR: Rasgele

en: Rate
tr_TR: Oran

en: Rate %
tr_TR: Oran %

en: Rate code
tr_TR: Oran kodu

en: Rate name
tr_TR: Oran adı

en: Rate&hellip;
tr_TR: Oran&hellip;

en: Rate&nbsp;%
tr_TR: Oran&nbsp;%

note: translators: %1$d is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rated %1$d out of 5
tr_TR: 5 üzerinden %1$d puan aldı

note: translators: 1: rating 2: rating count translators: %1$s is referring to the average rating value, %2$s is referring to the number of ratings
en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
tr_TR[0]: %2$s müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden %1$s puan aldı
tr_TR[1]: %2$s müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden %1$s puan aldı

note: translators: %d is the rating value. translators: %d is referring to the average rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rated %d out of 5
tr_TR: 5 üzerinden %d puan aldı

note: translators: %s: average rating translators: %s: rating translators: %1$d is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5. translators: %s is referring to the average rating value translators: %s is the rating value wrapped in HTML strong tags.
en: Rated %s out of 5
tr_TR: 5 üzerinden %s oy aldı

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
tr_TR: Ödeme işlemleri sırasında ücretler yapılandırılabilir ve vergiler hesaplanır.

en: Rating
tr_TR: Değerlendirme

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
tr_TR: Hesaplamalarda yuvarlanmamış ham ürün fiyatları kullanılır. Para biriminden daha yüksek bir hassasiyet birimi kullanılarak sağlanır.

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
tr_TR: Razavi Horasan (خراسان رضوی)

en: Re-enter new password
tr_TR: Yeni parolanızı tekrar girin

en: Re-schedule
tr_TR: Yeniden zamanlama

en: Re-schedule expired transient files cleanup
tr_TR: Süresi dolan geçici dosyaları temizlemeni yeniden zamanlama

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
tr_TR: Ücretsiz ürün listeleri ve reklamlarıyla Google'da milyonlarca aktif müşteriye ulaşın.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
tr_TR: Daha fazla müşteriye ulaşın ve mağazanızın satışlarını artırın. Ürünlerinizi ücretsiz olarak listelemek ve ücretli reklam kampanyaları başlatmak için Google ile entegre edin.

en: Reach out to customers
tr_TR: Müşterilere ulaşın

en: Reach your customers with MailPoet
tr_TR: MailPoet ile müşterilerinize ulaşın

en: Read
tr_TR: Oku

en: Read more
tr_TR: Devamını oku

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
tr_TR: &ldquo;%s&rdquo; hakkında daha fazla bilgi edinin

en: Read/Write
tr_TR: Oku/Yaz

en: Ready to launch your store?
tr_TR: Mağazanızı yayınlamaya hazır mısınız?

en: Ready to start selling something awesome?
tr_TR: Harika bir şeyler satmaya hazır mısınız?

en: Ready!
tr_TR: Hazır!

en: Reason for failure
tr_TR: Hatanın nedeni

en: Reason for refund (optional):
tr_TR: İade gerekçesi (isteğe bağlı)

en: Reason for refund.
tr_TR: İade nedeni.

en: Reasons you'll love Jetpack
tr_TR: Jetpack'i seveceğiniz nedenler

en: Recalculate
tr_TR: Tekrar hesapla

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
tr_TR: Toplamlar tekrar hesaplansın mı? Bu, müşterinizin ülkesini (veya mağazanızın yer aldığı ülkeyi) baz alarak vergileri hesaplayacak ve toplamları güncelleyecektir.

en: Receipt
tr_TR: Makbuz

note: translators: %s = store name
en: Receipt from %s
tr_TR: %s mağazasından makbuz

en: Receipt not found
tr_TR: Makbuz bulunamadı

en: Receive email notifications with additional guidance to complete the basic store setup and helpful insights
tr_TR: Temel mağaza kurulumunu tamamlamak ve yardımcı bilgileri edinmek için yol gösterici bilgiler içeren e-posta bildirimleri alın

note: translators: 1: email address, 2: order ID .
en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
tr_TR: Başka bir hesap için PDT bildirimi alındı: %1$s. Sipariş no: %2$d.

note: translators: 1: order ID, 2: order ID.
en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
tr_TR: %2$d siparişi için uç noktada %1$d siparişi için PDT bildirimi alındı.

en: Receiver email
tr_TR: Alıcı e-postası

en: Recent orders
tr_TR: Güncel siparişler

en: Recent Product Reviews
tr_TR: Son ürün değerlendirmeleri

en: Recent reviews
tr_TR: Güncel değerlendirmeler

en: Recently Viewed Products
tr_TR: Son görüntülenen ürünler

en: Recently Viewed Products list
tr_TR: Son Görüntülenen Ürünler listesi

en: Recipient(s)
tr_TR: Alıcı(lar)

en: Recommended
tr_TR: Önerilen

en: Recommended for All WooCommerce Stores
tr_TR: Tüm WooCommerce mağazaları için önerilir

en: Recount terms
tr_TR: Terimleri yeniden say

en: Recurrence
tr_TR: Tekrarlama

en: Redirect only
tr_TR: Sadece yönlendirme

en: Redirect only (Insecure)
tr_TR: Sadece yönlendirme (güvensiz)

en: Redirect to the cart page after successful addition
tr_TR: Sepete ekledikten sonra yönlendir

en: Reduced rate
tr_TR: Azaltılan oran

note: translators: %s is the source value
en: Referral: %s
tr_TR: Yönlendirme: %s

en: Reflect your fashionable style.
tr_TR: Moda tarzınızı yansıtın.

en: Refresh
tr_TR: Yenile

en: Refresh Remote Inbox Notifications
tr_TR: Uzaktan Gelen Kutusu Bildirimlerini Yenile

en: Refresh stats
tr_TR: İstatistikleri yenile

note: translators: User display name
en: Refreshed stats for %s
tr_TR: %s için yenilenmiş istatistikler

en: Refund
tr_TR: Para iadesi

note: translators: 1: refund id 2: refund date
en: Refund #%1$s - %2$s
tr_TR: İade #%1$s - %2$s

note: translators: 1: refund id 2: refund date 3: username
en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
tr_TR: İade #%1$s - %2$s - %3$s

note: translators: refund amount, gateway name
en: Refund %1$s via %2$s
tr_TR: %2$s ile %1$s iade et

note: translators: refund amount
en: Refund %s manually
tr_TR: El ile %s iade et

note: translators: %s: Order date
en: Refund &ndash; %s
tr_TR: Para iadesi &ndash; %s

en: Refund amount
tr_TR: İade tutarı

en: Refund amount must be greater than zero.
tr_TR: Para iadesi tutarı, sıfırdan büyük olmalıdır.

en: Refund amount.
tr_TR: İade tutarı.

en: Refund failed.
tr_TR: Geri ödeme başarısız oldu.

en: Refund ID.
tr_TR: İade kimliği.

en: Refund reason.
tr_TR: İadenin nedeni.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
tr_TR: Yukarıdaki ilgili kalemler için iade yapın. Bu, iade yapılacak toplam tutarı gösterir

en: Refund total.
tr_TR: İade toplamı.

en: Refunded
tr_TR: İade edildi

note: translators: 1: Refund amount, 2: Refund ID
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
tr_TR: %1$s iade edildi - İade no: %2$s

note: translators: %s: number of orders
en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[0]: İade edilen <span class="count">(%s)</span>
tr_TR[1]: İade edilen <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
tr_TR: İade yapılan sipariş

en: Refunds
tr_TR: İadeler

en: Regenerate
tr_TR: Yeniden oluştur

en: Regenerate data message.
tr_TR: Veri mesajını yeniden oluşturun.

en: Regenerate download permissions
tr_TR: İndirme izinlerini yeniden oluştur

en: Regenerate shop thumbnails
tr_TR: Mağaza küçük resimlerini yeniden oluşturun

en: Regenerate the product attributes lookup table
tr_TR: Ürün özellikleri arama tablosunu yeniden oluştur

note: translators: %s: ID of the attachment.
en: Regenerating images for attachment ID: %s
tr_TR: Şu kimlikli ekler için görseller yeniden oluşturuluyor: %s

en: Regeneration status.
tr_TR: Yeniden oluşturma durumu.

en: Region
tr_TR: Bölge

en: Region(s)
tr_TR: Bölge(ler)

en: Region.
tr_TR: Bölge.

en: Register
tr_TR: Üye Ol

note: translators: %s refers to the schema name
en: Registered schema for %s
tr_TR: %s için kayıtlı şema

en: Registers whether the note is deleted or not
tr_TR: Notun silinip silinmediğini kaydeder

en: Registers whether the note is read or not
tr_TR: Notun okunup okunmadığını kaydeder

en: Registration privacy policy
tr_TR: Kayıt gizliliği ilkesi

en: Regular price
tr_TR: Normal fiyat

note: translators: %s: currency symbol
en: Regular price (%s)
tr_TR: Normal fiyat (%s)

en: Regular product price.
tr_TR: Normal ürün fiyatı.

en: Related products
tr_TR: İlgili ürünler

en: Relevance
tr_TR: Uygunluk

en: Remember me
tr_TR: Beni hatırla

en: Remote get
tr_TR: Karşıdan alma

en: Remote GET response.
tr_TR: Uzak GET yanıtı.

en: Remote GET successful?
tr_TR: Uzaktan GET başarılı mı?

en: Remote inbox notifications have been refreshed
tr_TR: Uzaktan gelen kutusu bildirimleri yenilendi

en: Remote Logging
tr_TR: Uzaktan Kaydetme

en: Remote post
tr_TR: Karşıya gönderme

en: Remote POST response.
tr_TR: Uzak POST yanıtı.

en: Remote POST successful?
tr_TR: Uzaktan POST başarılı mı?

note: translators: Remove chip.
en: Remove
tr_TR: Kaldır

note: translators: %s is the product name translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Remove %s from cart
tr_TR: %s ürününü sepetten çıkar

en: Remove access to downloads on request
tr_TR: Talep üzerine indirilenlere erişimi kaldır

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
tr_TR: Filtreyi kaldır

en: Remove image
tr_TR: Görseli kaldır

en: Remove item
tr_TR: Ürünü çıkar

en: Remove legacy coupon menu
tr_TR: Eski kupon menüsünü kaldırın

en: Remove personal data
tr_TR: Kişisel verileri kaldır

en: Remove personal data from orders on request
tr_TR: Talep üzerine kişisel verileri siparişlerden kaldır

en: Remove product form image
tr_TR: Ürün formu görselini kaldır

en: Remove product image
tr_TR: Ürün resmini kaldır

en: Remove selected account(s)
tr_TR: Seçili hesabı (hesapları) sil

en: Remove selected row(s)
tr_TR: Seçili satırları sil

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
tr_TR: Süresi dolan geçici dosyaları silmek için şu ana zamanlanan işlemi kaldırın, ardından hemen çalışması için yeniden zamanlayın. Sonraki işlemler her 24 saatte bir çalışır.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
tr_TR: Süresi dolan geçici dosyaları silmek için şu ana zamanlanan işlemi kaldırın. "Süresi dolan geçici dosyaları temizlemeyi zamanlama" aracı yeniden çalıştırılana kadar süresi dolan dosyalar otomatik olarak silinmez.

en: Remove this image
tr_TR: Bu görseli kaldır

en: Remove this item meta?
tr_TR: Bu öğe metasını kaldırmak istiyor musunuz?

en: Removed access to downloadable files.
tr_TR: İndirilebilir dosyalara erişim kaldırıldı.

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed customer "%s"
tr_TR: "%s" isimli müşteri kaldırıldı

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed payment token "%d"
tr_TR: "%d" isimli ödeme belirteci kaldırıldı.

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
tr_TR[0]: %s numaralı siparişle ilgili kişisel veriler kaldırıldı.
tr_TR[1]: %s numaralı siparişle ilgili kişisel veriler kaldırıldı.

note: Translators: %s Order number.
en: Removed personal data from order %s.
tr_TR: %s numaralı siparişten kişisel veriler kaldırıldı.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
tr_TR: Onaylı Ürün İndirme Dizinleri listesindeki mevcut tüm girdileri kaldırır.

en: Render response in a particular format.
tr_TR: Yanıtları belirli bir biçimde oluştur.

en: Renew
tr_TR: Yenile

note: translators: 1: Product price
en: Renew for %1$s
tr_TR: %1$s için yenileyin

en: Renew Subscription
tr_TR: Aboneliği yenile

note: Translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
tr_TR: Makul bir zaman aralığında (varsayılan olarak 30 dakika) gerçekleştirilen tekrar eden alınmalar, iki kez sayılmayacaktır. Bu, aralıklı isteklerle ilgili indirme sınırlarını uygulamanın genellikle makul bir yoludur. %1$sDaha fazla bilgi edinin.%2$s

en: Replies
tr_TR: Yanıtlar

en: Reply
tr_TR: Yanıtla

en: Reply to this review
tr_TR: Bu yorumu yanıtla

en: Report a bug
tr_TR: Hata bildir

en: Report period.
tr_TR: Raporlama dönemi.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
tr_TR: Rapor eşitleme zamanlayıcıları, Automattic\WooCommerce\Admin\Schedulers\ImportScheduler sınıfından türetilmelidir.

en: Report table data is being deleted.
tr_TR: Rapor tablosu verileri siliniyor.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
tr_TR: Rapor tablosu verileri yeniden oluşturuluyor. Lütfen verilerin tamamen doldurulması için biraz bekleyin.

en: Reports
tr_TR: Raporlar

en: Reports data grouped by intervals.
tr_TR: Zaman aralıklarına göre gruplanmış rapor verileri.

en: Reports data grouped by segment condition.
tr_TR: Segment durumuna göre gruplanmış rapor verileri.

en: Request body.
tr_TR: Talep gövdesi.

en: Request headers.
tr_TR: Talep üst metinleri.

en: Request to the Pexels API failed.
tr_TR: Pexels API için istek başarısız oldu.

en: Require a password
tr_TR: Şifre gerektir

en: Required
tr_TR: Gerekli

en: required
tr_TR: gerekli

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
tr_TR: Kaynak, çöp kutusu özelliğini desteklemediğinden, doğru olmak zorundadır.

en: Resend new order notification
tr_TR: Yeni sipariş bildirimini tekrar gönder

note: translators: Reset button text for filters.
en: Reset
tr_TR: Sıfırla

en: Reset capabilities
tr_TR: Rolleri sıfırla

en: Reset password
tr_TR: Şifre sıfırlama

en: Resource cannot be created.
tr_TR: Kaynak oluşturulamadı.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
tr_TR: Kaynak oluşturulamadı. 'Sipariş' ve 'isim' mevcut mu, kontrol ediniz.

en: Resource does not exist.
tr_TR: Kaynak mevcut değil.

en: Resource does not support trashing.
tr_TR: Kaynak, çöp kutusu özelliğini desteklemiyor.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
tr_TR: Geri ödemeler ve şikayetler dahil olmak üzere isteklerinizi yanıtlamak

en: REST API version used in the webhook deliveries.
tr_TR: Web kancası teslimatlarında kullanılan REST API sürümü.

en: Rest of the world
tr_TR: Dünyanın geri kalanı

en: Restock refunded items
tr_TR: İade edilmiş ürünleri yeniden stokla

en: Restore
tr_TR: Geri yükle

en: Restore this review from the spam
tr_TR: Bu yorumu istenmeyen klasöründen geri yükle

en: Restore this review from the Trash
tr_TR: Bu yorumu Çöp Kutusu'ndan geri yükle

en: Restrictions
tr_TR: Kısıtlamalar

en: Result of payment processing, or false if not yet processed.
tr_TR: Ödeme işleme sonucu veya henüz işlenmediyse yanlış.

en: Resume
tr_TR: Devam et

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
tr_TR: Ürün özellikleri arama tablosunun yenilenmesine devam et

en: Retain cancelled orders
tr_TR: İptal edilen siparişleri sakla

en: Retain completed orders
tr_TR: Tamamlanan siparişleri sakla

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
tr_TR: İçindeki kişisel verileri anonim hale getirmeden önce tamamlanmış siparişleri belirli bir süre için saklayın.

en: Retain failed orders
tr_TR: Başarısız siparişleri sakla

en: Retain inactive accounts
tr_TR: Etkin olmayan hesapları sakla

en: Retain pending orders
tr_TR: Bekleyen siparişleri sakla

en: Retention period
tr_TR: Saklama süresi

en: Retro photography
tr_TR: Retro fotoğrafçılık

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
tr_TR: Belirli bir bitiş tarihindeki geri dönen satışlarda yer alan tarihler %s formatında olmalıdır.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
tr_TR: Belirli bir başlangıç tarihindeki geri dönen satışlarda yer alan tarihler %s formatında olmalıdır.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
tr_TR: woocommerce_show_marketplace_suggestions ve woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden seçenekleri hayır olarak ayarlandığında varsayılan ödeme önerilerini döndürün

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
tr_TR: woocommerce_show_marketplace_suggestions seçeneği hayır olarak ayarlandığında varsayılan gönderim ortağı önerilerine geri dönün

en: Return to cart
tr_TR: Sepete geri dön

en: Return to emails
tr_TR: E-postalara geri dön

en: Return to payments
tr_TR: Ödeme ekranına dön

en: Return to shop
tr_TR: Mağazaya geri dön

en: Return to the file list.
tr_TR: Dosya listesine dönün.

en: Returning customer?
tr_TR: Zaten üye misiniz?

en: Returning or new customer.
tr_TR: Geri dönen veya yeni müşteri.

en: Returns
tr_TR: İadeler

en: Returns number of products with each average rating.
tr_TR: Her bir ortalama puana sahip ürün sayısını geri döndürür.

en: Returns number of products with each stock status.
tr_TR: Her stok durumundaki ürün sayısını döndürür.

en: Returns number of products within attribute terms.
tr_TR: Özellik terimleri dahilindeki ürün sayısını döndürür.

en: Reunion
tr_TR: Reunion Adası

en: Revenue
tr_TR: Kazanç

note: translators: %s: order link.
en: Reversal cancelled for order #%s
tr_TR: #%s numaralı sipariş için ters kayıt iptal edildi

en: Review
tr_TR: İnceleme

[ctx: review]
en: Mark as spam
tr_TR: İstenmeyen olarak işaretle

[ctx: review]
en: Not Spam
tr_TR: İstenmeyen değil

[ctx: review]
en: Not spam
tr_TR: İstenmeyen değil

en: Review content.
tr_TR: Değerlendirme içeriği.

en: Review rating (0 to 5).
tr_TR: Değerlendirme derecelendirmesi (0 ile 5 arasında).

en: Review Settings
tr_TR: Ayarları gözden geçir

en: Review shipping options
tr_TR: Gönderim seçeneklerini inceleyin

[ctx: review type]
en: Type
tr_TR: Tür

en: Review type name.
tr_TR: Değerlendirme türü adı.

en: Review your checkout experience
tr_TR: Ödeme deneyiminizi inceleyin

en: Review your orders
tr_TR: Siparişlerinizi inceleyin

note: translators: %s: review author
en: reviewed by %s
tr_TR: %s tarafından incelendi

en: Reviewer email.
tr_TR: Değerlendirme yazanın e-postası.

en: Reviewer name.
tr_TR: Değerlendirme yazanın adı.

en: Reviews
tr_TR: Değerlendirmeler

note: translators: %s: reviews count
en: Reviews (%d)
tr_TR: Değerlendirmeler (%d)

en: Reviews average rating.
tr_TR: Ortalama derecelendirmeyi inceler.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
tr_TR: Değerlendirmeler yalnızca "doğrulanmış kullanıcılar" tarafından bırakılabilir

en: Reviews totals.
tr_TR: Değerlendirme toplamı.

en: Revision restored.
tr_TR: Sürüm geri yüklendi.

en: Revoke
tr_TR: İptal et

en: Revoke access
tr_TR: Erişimi iptal et

en: Revoke API key
tr_TR: API anahtarını iptal et

en: Revoke key
tr_TR: Anahtarı iptal et

en: Right
tr_TR: Sağda

en: Right with space
tr_TR: Sağda boşlukla

en: Roles successfully reset
tr_TR: Roller başarıyla sıfırlandı

en: Romania
tr_TR: Romanya

en: Romanian leu
tr_TR: Rumen leyi

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
tr_TR: Her satırda yuvarlama yerine ara toplam düzeyinde vergiyi yuvarla

en: Rounding
tr_TR: Yuvarlama

en: Routing number
tr_TR: Yönlendirme numarası

en: Rows per page
tr_TR: Sayfa başına satır sayısı

en: Run
tr_TR: Çalıştır

en: Run the importer
tr_TR: Aktarıcıyı çalıştır

en: Run the Setup Wizard
tr_TR: Kurulum sihirbazını başlat

note: translators: %d: amount of actions
en: Running %d action | Running %d actions
tr_TR[0]: %d eylem sürdürülüyor
tr_TR[1]: %d eylem sürdürülüyor

en: Running pre-disable checks...
tr_TR: Ön devre dışı bırakma denetimleri çalıştırılıyor...

en: Running pre-enable checks...
tr_TR: Ön etkinleştirme denetimleri çalıştırılıyor...

en: Russet Organic Potatoes
tr_TR: Organik Russet Patatesler

en: Russia
tr_TR: Rusya Federasyonu

en: Russian ruble
tr_TR: Rus rublesi

en: Rwanda
tr_TR: Ruanda

en: Rwandan franc
tr_TR: Ruanda frangı

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
tr_TR: Sao Tome and Principe

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
tr_TR: Sao Tome ve Principe dobra

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
tr_TR: Kredi kartı veya müşterinizin PayPal hesabını kullanarak güvenli ve korumalı ödeme.

note: translators: %s: URL
en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
tr_TR: Müşterinizin kredi kartlarını veya PayPal hesabını kullanarak emniyetli ve güvenli ödemeler. <a href="%s" target="_blank">Daha fazla bilgi edinin</a>.

en: Saint Barth&eacute;lemy
tr_TR: Saint Barthelemy

en: Saint Helena
tr_TR: Santa Helena

en: Saint Helena pound
tr_TR: Saint Helena sterlini

en: Saint Kitts and Nevis
tr_TR: Santa Kitts ve Nevis

en: Saint Lucia
tr_TR: Santa Luçia

en: Saint Martin (Dutch part)
tr_TR: Santa Martin (Hollanda bölümü)

en: Saint Martin (French part)
tr_TR: Santa Martin (Fransız Kesimi)

en: Saint Pierre and Miquelon
tr_TR: Saint Pierre ve Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
tr_TR: Saint Vincent ve Grenadinler

en: Sale
tr_TR: İndirim

en: Sale end date
tr_TR: İndirim bitiş tarihi

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
tr_TR: İndirim bitiş tarihi (YYYY-AA-GG biçiminde veya boş bırakın)

en: Sale price
tr_TR: İndirimli satış fiyatı

note: translators: %s: currency symbol
en: Sale price (%s)
tr_TR: İndirimli satış fiyatı (%s)

en: Sale price dates
tr_TR: İndirimli satış fiyatı tarihleri

en: Sale product price, if applicable.
tr_TR: Varsa ürün satış fiyatı.

en: Sale start date
tr_TR: İndirim başlangıç tarihi

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
tr_TR: İndirim başlangıç tarihi  (YYYY-AA-GG biçiminde veya boş bırakın)

en: Sale!
tr_TR: İndirim!

en: Sales
tr_TR: Satışlar

en: Sales amount
tr_TR: Satış tutarı

en: Sales by category
tr_TR: Kategoriye göre satışlar

en: Sales by date
tr_TR: Tarihe göre satışlar

en: Sales by product
tr_TR: Ürüne göre satışlar

en: Sales channels
tr_TR: Satış kanalları

en: Sales of the marketing campaign.
tr_TR: Pazarlama kampanyasının satışı.

en: Sales reports
tr_TR: Satış raporları

en: Same as main product
tr_TR: Ana ürünle aynı

en: Same as parent
tr_TR: Ana ürün ile aynı

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
tr_TR: Samoa t&#x101;l&#x101;

en: Sample
tr_TR: Örnek

en: Sample:
tr_TR: Örnek:

en: Sandbox API password
tr_TR: Test modu API parolası

en: Sandbox API signature
tr_TR: Test modu API imzası

en: Sandbox API username
tr_TR: Test modu API kullanıcı adı

note: translators: %s: Link to PayPal sandbox testing guide page
en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
tr_TR: TEST MODU ETKİN. Yalnızca test modu hesaplarını kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için <a href="%s">PayPal test modu rehberi</a>'ne bakınız.

en: Saudi Arabia
tr_TR: Suudi Arabistan

en: Saudi riyal
tr_TR: Suudi riyali

en: Save
tr_TR: Kaydet

en: Save address
tr_TR: Adresi kaydet

en: Save attributes
tr_TR: Nitelikleri kaydet

en: Save big with WooPayments
tr_TR: WooPayments ile büyük tasarruf edin

en: Save changes
tr_TR: Değişiklikleri kaydet

en: Save changes before changing page?
tr_TR: Sayfa değiştirmeden önce değişiklikler kaydedilsin mi?

en: Save money
tr_TR: Paradan tasarruf edin

en: Save time
tr_TR: Zaman kazanın

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
tr_TR: Otomatikleştirilmiş vergi hesaplama ve ödeme sırasında kesim yapma özellikleriyle zamandan tasarruf edin ve hata sayısını azaltın. WooCommerce Services ve Jetpack tarafından desteklenir.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
tr_TR: WooCommerce Shipping ile gönderim etiketlerinizi doğrudan bilgisayarınızdan yazdırarak zamandan ve paradan tasarruf edin. WooCommerce Shipping'i ücretsiz deneyin.

en: Save time on content creation — unlock high-quality blog posts and pages using AI.
tr_TR: İçerik oluşturma zamanından tasarruf edin, yapay zeka kullanarak yüksek kaliteli blog gönderileri ve sayfalar ortaya çıkarın.

en: Save to account
tr_TR: Hesaba kaydet

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
tr_TR: WooPayments ile işlemleri yöneterek ücretlerde 800 dolara kadar tasarruf edin. WooPayments ile dünyaca kabul edilmiş kartları, Apple Pay'i ve 100'den fazla para biriminde ödemeleri güvenli bir şekilde kabul edebilirsiniz.

en: Save webhook
tr_TR: Web kancasını kaydet

en: Schedule
tr_TR: Zamanla

en: Schedule expired transient files cleanup
tr_TR: Süresi dolan geçici dosyaları temizlemeyi zamanlama

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
tr_TR: İşlemi, süresi dolan geçici dosyaları silmesi için hemen çalışacak şekilde zamanlayın. Sonraki işlemler her 24 saatte bir çalışır.

en: Scheduled
tr_TR: Zamanlandı

en: Scheduled Action
tr_TR: Zamanlanmış eylem

en: Scheduled Action Columns
tr_TR: Zamanlanmış eylem sütunları

note: translators: 1: action hook.
en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
tr_TR: Hiçbir geri çağırma kaydedilmediğinden %1$s için planlanan eylem gerçekleştirilmeyecek.

en: Scheduled Actions
tr_TR: Zamanlanmış eylemler

en: Scheduled Date
tr_TR: Zamanlama tarihi

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
tr_TR: Sonucun oluşturulduğu kapsam - yanıtta verilen alanları belirler.

note: translators: %s file handle name.
en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
tr_TR: %s işleyicili komut dosyasının kendine bağımlılığa kaldırılmış. Bu, JS kodunuzun hatalara neden olabilecek döngüsel bir bağımlılığa sahip olduğunu belirtir.

en: Seamless order sync and label printing
tr_TR: Sorunsuz sipariş senkronizasyonu ve etiket yazdırma

en: Search
tr_TR: Ara

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
tr_TR: %s ara

en: Search by similar attribute name.
tr_TR: Benzer özellik adına göre arayın.

en: Search by similar product name or sku.
tr_TR: Benzer ürün adına veya SKU'ya göre ara.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
tr_TR: Benzer ürün adı, sku veya özellik değerine göre arama yapın.

en: Search by similar tax code.
tr_TR: Benzer vergi koduna göre arayın.

en: Search categories
tr_TR: Kategorileri ara

en: Search coupons
tr_TR: Kuponları ara

en: Search customers
tr_TR: Müşterileri ara

en: Search for a downloadable product&hellip;
tr_TR: İndirilebilir bir ürün ara&hellip;

en: Search for a page&hellip;
tr_TR: Bir sayfa ara…

en: Search for a product&hellip;
tr_TR: Bir ürün ara&hellip;

en: Search for a user&hellip;
tr_TR: Bir kullanıcı ara&hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
tr_TR: Gelen kutusu bildirimi arayın…

en: Search for:
tr_TR: Ara:

en: Search hook, args and claim ID
tr_TR: Kanca, bağımsız değişken ve talep kimliği arama

en: Search key
tr_TR: Anahtar ara

en: Search logs
tr_TR: Arama kayıtları

en: Search or create categories…
tr_TR: Kategoriler ara veya oluştur…

en: Search orders
tr_TR: Siparişleri ara

en: Search product forms
tr_TR: Ürün formları ara

en: Search products
tr_TR: Ürünleri ara

en: Search products&hellip;
tr_TR: Ürünlerde ara&hellip;

en: Search products…
tr_TR: Ürün ara...

en: Search results
tr_TR: Arama sonuçları

note: translators: %s: search query
en: Search results for "%s"
tr_TR: "%s" için arama sonuçları

note: translators: %s: search term
en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
tr_TR: &ldquo;%s&rdquo; için arama sonuçları

note: translators: %s: Search query.
en: Search results for: %s
tr_TR: Şunun için arama sonuçları: %s

en: Search results only
tr_TR: Sadece arama sonuçları

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
tr_TR: Arama sonuçları: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Reviews
tr_TR: Yorumlarda Ara

en: Search Scheduled Actions
tr_TR: Zamanlanmış eylemleri ara

en: Search shipping classes
tr_TR: Gönderim sınıflarını ara

en: Search tags
tr_TR: Etiketleri ara

en: Search webhooks
tr_TR: Web kancalarını ara

en: Search within these files
tr_TR: Bu dosyalarda arayın

en: Search&hellip;
tr_TR: Arama&hellip;

en: Second line of the address being shipped to.
tr_TR: Gönderim adresinin ikinci satırı.

en: Secret
tr_TR: Gizli anahtar

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
tr_TR: Teslim edilen web kancasının bir karmasını oluşturmak için oluşturulan ve talep üst bilgilerinde verilen gizli anahtar. Mevcut kullanıcının Kimliği|kullanıcı adı belirtilmemişse varsayılan olan MD5 karması şeklinde ayarlanır.

en: Secure checkout
tr_TR: Güvenli ödeme

en: Secure connection (HTTPS)
tr_TR: Güvenli bağlantı (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
tr_TR: Sitenizde kredi ve banka kartlarını güvenli bir şekilde kabul edin. WordPress panonuzdan çıkmadan işlemleri yönetin. Yalnızca <strong>WooPayments</strong> ile.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
tr_TR: Ekstra ücretler olmadan düşük bir oranla (özel ücretler kullanılabilir) kredi ve banka kartıyla güvenli ödemeleri kabul edin. Çevrimiçi ve mağazada satış yapın, satışlar ile envanteri tek bir yerden takip edin.

note: translators: %s: URL
en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
tr_TR: Kredi kartlarını ve bankamatik kartlarını düşük bir oranda, sürpriz ücret ödemeden (özel fiyatlara göre) güvenli bir şekilde kabul edin. Online ve mağazada satış yapın ve satışları ve envanteri tek bir yerde takip edin. <a href="%s" target="_blank"> Square hakkında daha fazla bilgi edinin</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
tr_TR: Doğrudan mağazanızın panosundan ödemeleri güvenli bir şekilde kabul edin ve ödeme işlemlerini yönetin

en: Security
tr_TR: Güvenlik

en: Security.
tr_TR: Güvenlik.

en: Segment identificator.
tr_TR: Segment tanımlayıcısı.

en: Segment the response by additional constraint.
tr_TR: Yanıtı ek kısıtlamaya göre segmentlere ayır.

en: Select
tr_TR: Seç

note: translators: %s is a product attribute name. translators: %s attribute name.
en: Select %s
tr_TR: %s seç

en: Select a category
tr_TR: Kategori seçin

en: Select a country / region&hellip;
tr_TR: Bir ülke/bölge seçin&hellip;

en: Select a page&hellip;
tr_TR: Bir sayfa seçin&hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
tr_TR: Verileri yeniden oluşturmak için bir ürün seçin veya tam tablo yenileme için boş bırakın:

en: Select a rating
tr_TR: Derecelendirme seçin

en: Select all
tr_TR: Tümünü seç

en: Select an inbox notification to delete:
tr_TR: Silinecek bir gelen kutusu bildirimi seçin:

en: Select an option
tr_TR: Bir seçenek seçin

en: Select an option&hellip;
tr_TR: Bir seçenek belirleyin&hellip;

en: Select categories&hellip;
tr_TR: Kategorileri seçin&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
tr_TR: Ürün alanlarını eşlemek veya içe aktarılırken göz ardı etmek için CSV dosyanızdan alanlar seçin.

en: Select none
tr_TR: Hiçbirini seçme

en: Select options
tr_TR: Seçenekler

note: translators: %s: Product title
en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
tr_TR: &ldquo;%s&rdquo; için seçenekleri seçin

en: Select Page
tr_TR: Sayfa seç

en: Select products
tr_TR: Ürün seç

en: Select ratings
tr_TR: Derecelendirmeleri seçin

en: Select review
tr_TR: Yorum seç

en: Select shipping methods
tr_TR: Gönderim yöntemlerini seç

en: Select some countries
tr_TR: Birkaç ülke seçin

en: Select stock status
tr_TR: Stok durumunu seçin

en: Select stock statuses
tr_TR: Stok durumlarını seçin

note: translators: 1. a date, 2. a slug-style name for a file.
en: Select the %1$s log file for %2$s
tr_TR: %2$s için %1$s günlük dosyasını seçin

en: Select the access type of these keys.
tr_TR: Bu anahtarların erişim türünü seçin.

en: Select values
tr_TR: Değerleri seçin

en: Select when the webhook will fire.
tr_TR: Web Kancası çalışmaya başlayacağı zaman seçin.

en: Select your shipping options
tr_TR: Gönderim seçeneklerinizi seçin

en: Selected attribute term name.
tr_TR: Seçili nitelik terimi adı.

en: Selected countries
tr_TR: Seçilen ülkeler

en: Selected store theme.
tr_TR: Seçilen mağaza teması.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
tr_TR: Satış yapılacak ülke / bölge seçilmemesi, satış işleminin tamamlanmasını engeller. Yine de devam edilsin mi?

en: Self-service tracking & returns
tr_TR: Self servis takip ve iadeler

en: Sell to all countries
tr_TR: Tüm ülkelere sat

en: Sell to all countries, except for&hellip;
tr_TR: Şunlar dışında tüm ülkelere sat&hellip;:

en: Sell to specific countries
tr_TR: Belirli ülkelere sat

en: Selling location(s)
tr_TR: Satış konumu(ları)

en: Semnan (سمنان)
tr_TR: Simnan (سمنان)

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
tr_TR: PayPal'dan geri ödeme, kredi kartı iadesi ve iptaller belirtilerek bir IPN alındığında bildirim gönderin.

en: Send order details to customer
tr_TR: Sipariş ayrıntılarını müşteriye gönder

en: Send password setup link (recommended)
tr_TR: Şifre ayarlama bağlantısı gönder (önerilir)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
tr_TR: Satın alma takip e-postaları, haber bültenleri ve promosyon kampanyaları gönderin.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
tr_TR: Paypal'a fatura adresi yerine gönderim adresini gönder.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
tr_TR: Mailchimp ile, hedeflenmiş kampanyalar gönderin, terk edilmiş sepetleri kurtarın ve daha fazlasını yapın.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
tr_TR: Mailchimp ile, hedeflenmiş kampanyalar gönderin, terk edilmiş sepetleri kurtarın ve daha fazlasını yapın.

en: Send you information about your account and order
tr_TR: Hesabınız ve siparişiniz hakkında size bilgi göndermek

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
tr_TR: Almayı seçerseniz size reklam ve promosyon mesajları göndermek

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
tr_TR: Kodları virgülle ayırın. Joker karakterler kabul edilir.. Örneğin: <code>P*</code> ifadesi PE30 şeklindeki posta koduyla eşleşir. Bunun yanında <code>NG1___</code> ifadesi de NG1 1AA şeklindeki kodla eşleşir fakat NG10 1AA şeklindeki kodla eşleşmez.

en: Separate tags with commas
tr_TR: Etiketleri virgülle ayırın

en: Serbia
tr_TR: Sırbistan

en: Serbian dinar
tr_TR: Sırbistan dinarı

en: Server environment
tr_TR: Sunucu ortamı

en: Server info
tr_TR: Sunucu bilgisi

en: Server info.
tr_TR: Sunucu bilgileri.

en: Services
tr_TR: Hizmetler

en: Session page views
tr_TR: Oturum sayfa görüntülemeleri

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
tr_TR: Gönderim ücretlerini karşılamak için sabit bir fiyat belirleyin.

en: Set default payment method
tr_TR: Varsayılan ödeme yöntemini belirle

en: Set password
tr_TR: Şifre belirleyin

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
tr_TR: Yüklenen görsel dosyası SKU ile eşleştiğinde öne çıkan görsel.

en: Set product form image
tr_TR: Ürün formu görselini ayarla

en: Set product image
tr_TR: Ürün resmini ayarla

en: Set regular prices
tr_TR: Normal fiyatları ayarla

en: Set sale prices
tr_TR: İndirimli satış fiyatlarını ayarla

en: Set scheduled sale dates
tr_TR: Zamanlanmış indirim tarihlerini ayarla

en: Set Status - In stock
tr_TR: Durumu ayarla - Stokta

en: Set Status - On backorder
tr_TR: Durumu ayarla - Yok satıldı

en: Set Status - Out of stock
tr_TR: Durumu ayarla - Stokta yok

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
tr_TR: Sipariş notunun "kullanıcı tarafından eklendi" olarak kaydedilmesi için işlemi manuel olarak ayarlayın.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
tr_TR: Normal fiyatı düşürerek ayarla (sabit tutar veya %)

note: translators: %s: shipping method title
en: Set up %s
tr_TR: Ayarla %s

en: Set up additional payment options
tr_TR: Ek ödeme seçenekleri ayarlayın

note: translators: %1$s: Inventory settings link opening tag. %2$s: Inventory settings link closing tag.
en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
tr_TR: Durum ve kullanılabilir miktar dahil olmak üzere bu ürün için stok oluşturun ve yönetin. %1$sMağaza stok ayarlarını yönetin%2$s

en: Set up PayPal for me using this email:
tr_TR: Bu e-posta adresini kullanarak benim için PayPal'i kur:

note: translators: %1$s: How to get started? link opening tag. %2$s: How to get started? link closing tag.
en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
tr_TR: Gönderim maliyetlerini ayarlayın ve ücretlerin doğru hesaplanması için kullanılan boyutları girin. %1$sNasıl başlanır?%2$s

en: Set up Stripe for me using this email:
tr_TR: Bu e-posta adresini kullanarak benim için Stripe'ı kur:

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Set up the "%s" payment method
tr_TR: "%s" ödeme yöntemini ayarlayın

en: Set up your account for our store
tr_TR: Mağazamız için hesabınızı oluşturmak

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
tr_TR: Ödeme yöntemlerinizi kurun ve kredi karı ile banka kartlarını, nakiti, banka para tarnsferlerini ve Mercado Pago hesabınızdan parayı kabul edin. Latin Amerika'nın önde gelen ödeme işlemcisiyle güvenli ve güvenilir ödeme deneyimi sunun.

en: Set variation image
tr_TR: Varyasyon görseli ayarla

en: Set your store location and configure tax rate settings.
tr_TR: Mağaza konumunuzu belirleyin ve vergi oranı ayarlarını yapılandırın.

en: Set your store location and where you'll ship to.
tr_TR: Mağazanızın konumunu ve kargoyu nereye göndereceğinizi belirleyin.

en: Setting value.
tr_TR: Ayar değeri.

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
tr_TR: Aşağıdaki ayarlar, manuel stok yönetimi etkinleştirilmeyen tüm varyasyonlar için geçerlidir.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
tr_TR: WooCommerce yönetici raporlaması ayarları.

en: Settings group ID.
tr_TR: Ayar grubu kimliği.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
tr_TR: Ödemeler

en: Settings.
tr_TR: Ayarlar.

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
tr_TR: Mağazanızın güvenilirliğini artırmak için bir geri ödeme ve iade politikası sayfası oluşturun.

en: Setup shipping zones
tr_TR: Gönderim bölgelerinin ayarlanması

en: Setup Wizard
tr_TR: Kurulum sihirbazı

en: Setup wizard
tr_TR: Kurulum sihirbazı

en: Sevastopol
tr_TR: Sivastopol

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
tr_TR: Çeşitli WooCommerce uzantıları hata ayıklama sorunlarının çözümünü daha kolay hale getiren günlüklere yazım yapabilirler. Bu nedenle bu dizinin yazılabilir olması gerekmektedir.

en: Seychelles
tr_TR: Seyşeller

en: Seychellois rupee
tr_TR: Seyşeller rupisi

en: Share
tr_TR: Paylaş

en: Share feedback
tr_TR: Görüşlerinizi paylaşın

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
tr_TR: Yeni ürünleri, mağazanıza eklendikleri anda sosyal medyada paylaşın.

note: translators: Email address of person who shared the subscription.
en: Shared by %s
tr_TR: %s tarafından paylaşılıyor

en: Ship to
tr_TR: Alıcı

en: Ship to a different address?
tr_TR: Farklı bir adrese gönderilsin mi?

en: Ship to all countries
tr_TR: Tüm ülkelere gönder

en: Ship to all countries you sell to
tr_TR: Satış yaptığınız tüm ülkelere gönder

en: Ship to specific countries
tr_TR: Belirli ülkelere gönder

en: Ship to specific countries only
tr_TR: Sadece belirli ülkelere gönder

en: Shipping
tr_TR: Gönderim

en: Shipping Address
tr_TR: Gönderim adresi

en: Shipping address
tr_TR: Gönderim adresi

en: shipping address
tr_TR: gönderi adresi

en: Shipping Address 1
tr_TR: Gönderim adresi 1

en: Shipping Address 2
tr_TR: Gönderim adresi 2

en: Shipping address.
tr_TR: Gönderim adresi.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
tr_TR: Gönderim adresi: Bunu girmenizi talep ederiz, böylece sipariş vermeden önce gönderim işlemini tahmin edebilir ve siparişinizi gönderebiliriz!

en: Shipping amount
tr_TR: Gönderim tutarı

en: Shipping City
tr_TR: Gönderim şehri

en: Shipping class
tr_TR: Gönderim sınıfı

en: Shipping class costs
tr_TR: Gönderim sınıfı maliyetleri

en: Shipping class ID.
tr_TR: Gönderim sınıfı kimliği.

en: Shipping class name.
tr_TR: Gönderim sınıfı adı.

en: Shipping class slug.
tr_TR: Gönderim sınıfı kısa ismi.

en: Shipping classes
tr_TR: Gönderim sınıfları

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
tr_TR: Gönderim sınıfları, benzer ürün grupları için belirli gönderim yöntemleri tarafından kullanılmaktadır.

en: Shipping Company
tr_TR: Gönderim yapılacak şirket

en: Shipping costs are calculated during checkout.
tr_TR: Gönderim maliyetleri hesap ödeme sırasında hesaplanır.

en: Shipping costs updated.
tr_TR: Gönderim ücretleri güncellendi.

en: Shipping Country / Region
tr_TR: Gönderim ülkesi

[ctx: shipping country prefix]
en: to
tr_TR: hedef

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
tr_TR: hedef:

en: Shipping destination
tr_TR: Gönderim noktası

en: Shipping destination address.
tr_TR: Gönderim varış adresi.

en: Shipping details
tr_TR: Gönderim bilgileri

en: Shipping First Name
tr_TR: Gönderim yapılacak kişinin adı

en: Shipping instance ID.
tr_TR: Gönderim durum kimliği.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
tr_TR: Gönderim şu anda etkin ancak gönderim bölgelerinize herhangi bir gönderim yöntemi eklemediniz.

en: Shipping is disabled.
tr_TR: Gönderim devre dışı.

en: Shipping Label
tr_TR: Gönderim etiketi

en: Shipping Last Name
tr_TR: Gönderim yapılacak kişinin soyadı

en: Shipping lines data.
tr_TR: Gönderim satırı verileri.

en: Shipping location(s)
tr_TR: Gönderim konumu(ları)

en: Shipping Method
tr_TR: Gönderim yöntemi

en: Shipping method
tr_TR: Gönderim yöntemi

en: Shipping method could not be added. Please retry.
tr_TR: Gönderim yöntemi eklenemedi. Lütfen tekrar deneyin.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
tr_TR: Gönderim yöntemi kaldırılamadı. Lütfen yeniden deneyin.

en: Shipping method customer facing title.
tr_TR: Gönderim yöntemi müşteri karşılama başlığı.

en: Shipping method description.
tr_TR: Gönderim yöntemi açıklaması.

en: Shipping method enabled status.
tr_TR: Gönderim yöntemi etkinlik durumu.

en: Shipping method ID is required.
tr_TR: Gönderim yöntemi kimliği zorunludur.

en: Shipping method ID.
tr_TR: Gönderim yöntemi kimliği.

en: Shipping method instance ID.
tr_TR: Gönderim yöntemi durum kimliği.

en: Shipping method name.
tr_TR: Gönderim yöntemi adı.

en: Shipping method settings.
tr_TR: Gönderim yöntemi ayarları.

en: Shipping method sort order.
tr_TR: Gönderim yöntemi sıralama düzeni.

en: Shipping method title.
tr_TR: Gönderim yöntemi başlığı.

en: Shipping method(s)
tr_TR: Gönderim yöntem(ler)i

en: Shipping methods
tr_TR: Gönderim yöntemleri

en: Shipping methods do not support trashing.
tr_TR: Gönderim yöntemleri çöp kutusu özelliğini desteklemiyor.

en: Shipping name
tr_TR: Gönderim adı

en: Shipping only
tr_TR: Sadece gönderim

en: Shipping options will be updated during checkout.
tr_TR: Gönderim seçenekleri ödeme sırasında güncellenecek.

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipment %d
tr_TR: Sevkiyat %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
tr_TR: Sevkiyat 1

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping
tr_TR: Gönderim

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping %d
tr_TR: Gönderim %d

en: Shipping Phone Number
tr_TR: Gönderim telefon numarası

en: Shipping Postal/Zip Code
tr_TR: Gönderim posta kodu

en: Shipping settings
tr_TR: Gönderim ayarları

en: Shipping State
tr_TR: Gönderim eyaleti

en: Shipping tax
tr_TR: Gönderim vergisi

en: Shipping tax amount
tr_TR: Gönderim vergisi tutarı

en: Shipping tax class
tr_TR: Gönderim vergisi sınıfı

en: Shipping tax class based on cart items
tr_TR: Sepet ürünlerine dayalı gönderim vergi sınıfı

en: Shipping tax total.
tr_TR: Gönderim vergisi toplamı.

en: Shipping tax.
tr_TR: Gönderim vergisi.

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
tr_TR: Gönderim hedefi: %s.

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
tr_TR: %s ile gönderim

en: Shipping Zone
tr_TR: Gönderim bölgesi

en: Shipping zone location code.
tr_TR: Gönderim bölgesi konum kodu.

en: Shipping zone location type.
tr_TR: Gönderim bölgesi konum türü.

en: Shipping zone name.
tr_TR: Gönderim bölgesi adı.

en: Shipping zone order.
tr_TR: Gönderim bölgesi sırası.

en: Shipping zones
tr_TR: Gönderim bölgeleri

en: Shipping zones do not support trashing.
tr_TR: Gönderim bölgeleri çöp kutusu özelliğini desteklemiyor.

en: Shipping:
tr_TR: Gönderim:

en: ShipStation icon
tr_TR: ShipStation simgesi

en: Shop
tr_TR: Mağaza

en: Shop All
tr_TR: Tüm Ürünleri Göster

en: Shop and search results
tr_TR: Mağaza ve arama sonuçları

en: Shop base
tr_TR: Mağaza temeli

en: Shop base address
tr_TR: Mağaza adresi

en: Shop base with category
tr_TR: Kategorili mağaza temeli

en: Shop by Category
tr_TR: Kategoriye göre alışveriş

en: Shop chairs
tr_TR: Sandalye satın al

en: Shop country/region
tr_TR: Mağaza ülkesi/bölgesi

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
tr_TR: En iyi gönderim ücretleri için alışveriş yapın ve önceden anlaşılmış indirimli fiyatlara erişin.

en: Shop games
tr_TR: Oyun satın al

en: Shop home decor
tr_TR: Ev dekoru satın al

en: Shop new arrivals
tr_TR: Yeni gelenleri göster

en: Shop Now
tr_TR: Hemen Satın Al

en: Shop now
tr_TR: Şimdi satın al

en: Shop only
tr_TR: Sadece mağaza

en: Shop order
tr_TR: Sipariş

en: Shop Page
tr_TR: Mağaza sayfası

en: Shop page
tr_TR: Mağaza sayfası

en: Shop page display
tr_TR: Mağaza sayfası görünümü

en: Shop pages
tr_TR: Mağaza sayfaları

en: Shop prints
tr_TR: Baskılar satın al

en: Shop tech
tr_TR: Teknoloji ürünleri satın al

en: Shop the sale
tr_TR: İndirimli alışveriş yapın

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
tr_TR: Sipariş

en: Short description
tr_TR: Kısa açıklama

note: translators: %s: Documentation URL
en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
tr_TR: WooCommerce'i anlamak, kullanmak ya da genişletmekle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, <a href="%s">lütfen yardım belgelerimizi okuyun</a>. Kod parçacıkları, eğitim videoları ve daha fazlası dahil olmak üzere, her türlü kaynağı bulabilirsiniz.

en: Show
tr_TR: Göster

en: Show "verified owner" label on customer reviews
tr_TR: Müşteri değerlendirmelerinde "doğrulanmış kullanıcı" etiketini göster

en: Show advanced options
tr_TR: Gelişmiş seçenekleri göster

en: Show all types
tr_TR: Tüm türleri göster

en: Show as dropdown
tr_TR: Açılır menü olarak göster

en: Show categories
tr_TR: Kategorileri göster

en: Show categories &amp; products
tr_TR: Kategorileri ve ürünleri göster

en: Show context
tr_TR: Bağlamı göster

en: Show custom fields
tr_TR: Özel alanları göster

en: Show details
tr_TR: Ayrıntıları göster

en: Show hidden products
tr_TR: Gizli ürünleri göster

en: Show hierarchy
tr_TR: Hiyerarşiyi göster

en: Show if is a compound tax rate.
tr_TR: Bileşik vergi oranı olup olmadığını gösterir.

en: Show more details
tr_TR: Daha fazla detay göster

en: Show more...
tr_TR: Daha fazla göster...

en: Show product counts
tr_TR: Ürün adetlerini göster

en: Show products
tr_TR: Ürünleri göster

en: Show subcategories
tr_TR: Alt kategorileri göster

en: Show subcategories &amp; products
tr_TR: Alt kategorileri ve ürünleri göster

en: Show Suggestions
tr_TR: Önerileri göster

en: Showcase your products with Pinterest
tr_TR: Ürünlerinizi Pinterest ile sergileyin

note: translators: %d: total results
en: Showing all %d result | Showing all %d results
tr_TR[0]: Gösterilen sonuç sayısı: %d
tr_TR[1]: Gösterilen sonuç sayısı: %d

en: Showing reports for:
tr_TR: Raporları göster:

en: Showing the single result
tr_TR: Tek bir sonuç gösteriliyor

en: Shown to customers on the product page.
tr_TR: Ürün sayfasında müşterilere gösteriliyor.

en: Shows if backorders are allowed.
tr_TR: Yok satmaya izin verilip verilmediğini gösterir.

en: Shows if the product can be bought.
tr_TR: Ürünün satın alınıp alınamayacağını gösterir.

en: Shows if the product is on backordered.
tr_TR: Ürünün yol satılıp satılmadığını gösterir.

en: Shows if the product is on sale.
tr_TR: Ürünün satışta olup olmadığını gösterir.

en: Shows if the product need to be shipped.
tr_TR: Ürünün gönderilip gönderilmemesi gerektiğini gösterir.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
tr_TR: Ürünün satın alınabilmesi için yapılandırılması gerekip gerekmediğini belirtir.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
tr_TR: Değerlendirmeyi yazan kişinin ürünü alıp almadığını gösterir.

en: Shows if the variation can be bought.
tr_TR: Varyasyonun satın alınıp alınamayacağını gösterir.

en: Shows if the variation is on backordered.
tr_TR: Varyasyonun yok satılıp satılmadığını gösterir.

en: Shows if the variation is on sale.
tr_TR: Varyasyonun indirimde olup olmadığını gösterir.

en: Shows where the order was created.
tr_TR: Siparişin oluşturulduğu yeri gösterir.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
tr_TR: Ürün gönderiminin vergiye tabi olup olmadığını gösterir.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
tr_TR: Notun sadece bilgi amaçlı mı olduğunu, yoksa müşteri için mi olduğunu gösterir/tanımlar (kullanıcı bilgilendirilir).

en: Sierra Leonean leone
tr_TR: Sierra Leone leonesi

en: Sign Up
tr_TR: Kayıt Ol

en: Signups
tr_TR: Üyelikler

en: Silistra
tr_TR: Silistre

en: Simple product
tr_TR: Basit ürün

en: Simple Product Template
tr_TR: Basit Ürün Şablonu

en: Simplified shipping with:
tr_TR: Şununla basitleştirilmiş gönderim:

note: translators: $1 and $2 opening and closing emphasis tags respectively
en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
tr_TR: Web tarayıcınız JavaScripti desteklemiyor yada tarayıcınızın bu özelliği kapalı. Lütfen, sipariş vermeden önce %1$sToplamları Güncelle%2$s düğmesine tıklayın. Bunu yapmazsanız yukarıda görülen sipariş toplamından farklı bir ücret ödemeniz söz konusu olabilir.

en: Sindh
tr_TR: Sind

en: Singapore
tr_TR: Singapur

en: Singapore dollar
tr_TR: Singapur doları

en: Sip, Shop, Savor
tr_TR: Yudumla, Satın Al, Tadını Çıkar

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
tr_TR: Sistan ve Belucistan (سیستان و بلوچستان)

en: Sit back and relax
tr_TR: Arkanıza yaslanın ve keyfinize bakın

en: Site address (URL)
tr_TR: Site adresi (URL)

en: Site URL.
tr_TR: Site URL’si.

en: Site visibility
tr_TR: Site görünürlüğü

en: Skip importing existing order data.
tr_TR: Mevcut sipariş verilerini içe aktarmayı atlayın.

en: Skip setup
tr_TR: Kurulumu atla

en: Skip this step
tr_TR: Bu adımı atla

en: SKU
tr_TR: Stok kodu (SKU)

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
tr_TR: Stok tutma birimi ya da stok kodu olarak adlandırılan SKU, satın alınabilen her bir farklı ürün ve hizmet için benzersiz bir tanımlayıcıdır.

en: SKU:
tr_TR: Stok kodu:

en: Slovakia
tr_TR: Slovakya

en: Slovenia
tr_TR: Slovenya

en: Slug
tr_TR: Kısa isim

[ctx: slug]
en: product
tr_TR: urun

[ctx: slug]
en: product-category
tr_TR: urun-kategori

[ctx: slug]
en: product-tag
tr_TR: urun-etiketi

[ctx: slug]
en: uncategorized
tr_TR: kategorilenmemis

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
tr_TR: "%s" kısa ismi zaten kullanılıyor. Lütfen değiştirin.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
tr_TR: Rezerve edilmiş bir terim olduğu için "%s" kısa ismine izin verilmiyor. Lütfen  değiştirin.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
tr_TR: "%s" kısa ismi çok uzun (azami 28 karakter). Lütfen kısaltın.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
tr_TR: Kısaltma (benzeriz tanımlayıcı) boş bırakılabilir ve otomatik doldurulabilir veya siz girebilirsiniz.

en: Slug automatically generated from the product name.
tr_TR: Kısaltma ürün adından otomatik olarak oluşturuldu.

en: Slug identifier for the resource.
tr_TR: Kaynak için kısaltma tanımlayıcısı.

en: Slug of the resource.
tr_TR: Kaynağın kısa ismi.

en: Social Media
tr_TR: Sosyal Medya

en: Sofia
tr_TR: Sofya

en: Sofia District
tr_TR: Sofya Bölgesi

note: translators: 1: total items sold 2: days
en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
tr_TR[0]: Son %2$d günde %1$d ürün satıldı
tr_TR[1]: Son %2$d günde %1$d ürün satıldı

note: translators: 1: total income 2: days
en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
tr_TR: Son %2$d gün içinde %1$s değerinde satış yapıldı

en: Sold individually
tr_TR: Tek tek satış

en: Sold individually?
tr_TR: Ayrı ayrı mı satılıyor?

en: Solomon Islands
tr_TR: Solomon Adaları

en: Solomon Islands dollar
tr_TR: Soloman Adaları doları

en: Somali shilling
tr_TR: Somali şilini

en: Somalia
tr_TR: Somali

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
tr_TR: Gönderim gibi bazı web servisler, uzak sunuculardan bilgi almak için SOAP kullanır; örneğin, FedEx'ten canlı gönderim ücretlerini alabilmek için sunucuya SOAP yüklenmiş olmalıdır.

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
tr_TR: %s mağazasındaki şu hesap için yeni bir parola talebinde bulunuldu:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
tr_TR: Büyük bir şey hazırlanıyor! Mağazamız üzerinde çalışılıyor ve yakında yayınlanacak!

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
tr_TR: %d siparişi çöp kutusundan geri yüklenirken bir sorun oluştu. Geri yüklenemedi.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
tr_TR: Üzgünüz, bu kupon kaldırılırken bir sorun oluştu.

en: Sorry to see you go.
tr_TR: Gittiğinizi görmek üzücü.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
tr_TR: Afedersiniz! Jetpack'le hemen bağlantı kuramadık 😭. Lütfen sitenizin internet üzerinden görülebildiğinden ve gelen ve giden istekleri curl ile kabul ettiğinden emin olun. Ayrıca Jetpack'e tekrar bağlanmayı deneyebilirsiniz ve eğer başka sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen desteğe başvurunuz.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
tr_TR: Afedersiniz! Denedik, ancak Jetpack'ü şimdi bağlayamadık 😭. Jetpack'i bağlamak için lütfen Eklentiler sekmesine gidiniz, böylece mağazanızı kurmayı bitirebilirsiniz.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
tr_TR: Afedersiniz! Denedik, ancak sizin için Jetpack yükleyemedik 😭. Lütfen yüklemek için Eklentiler sekmesine gidiniz ve mağazanızı kurmayı tamamlayınız..

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
tr_TR: Üzgünüz, "%s" artık stokta olmadığından siparişin ödemesi alınamıyor. Bu sorunun yol açtığı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
tr_TR: Maalesef stoklarımızda "%s" bulunmamaktadır. Lütfen sepetinizi düzenleyip tekrar deneyiniz. Oluşan bu aksaklık nedeniyle özür dileriz.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
tr_TR: Maalesef, "%s" olarak girdiğiniz kupon kodu daha önce zaten uygulanmış veya diğer kupon kodlarıyla birlikte kullanılamaz.

note: translators: %s is template name
en: Sorry, creating the product with template failed.
tr_TR: Maalesef şablonla ürün oluşturma işlemi başarısız oldu.

en: Sorry, experiment_name is required.
tr_TR: Maalesef deneme_adı gereklidir.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
tr_TR: Üzgünüz, indirme verileri alınamadı.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
tr_TR: Maalesef performans göstergeleri alınamadı.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
tr_TR: Üzgünüz, gelir verileri alınamadı.

en: Sorry, fetching tax data failed.
tr_TR: Maalesef vergi verileri alınamadı.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr_TR: Maalesef, bulunduğunuz konum için herhangi bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif anlaşmalar yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr_TR: Üzgünüz, görünüşe göre kullanılabilir ödeme yöntemi yok. Yardıma ihtiyacınız varsa veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
tr_TR: Maalesef,  "%s" olarak girdiğiniz kupon kodu geçersiz. Bu nedenle kupon kodu siparişinizden kaldırılmıştır.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
tr_TR: Maalesef bu kimliğe sahip kapatılabilir görev bulunamadı.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
tr_TR: Maalesef, seçiminizle eşleşen ürün bulunmuyor. Lütfen farklı bir kombinasyon seçin.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
tr_TR: Maalesef bu kimliğe sahip ertelenebilir görev bulunamadı.

en: Sorry, no task with that ID was found.
tr_TR: Maalesef bu kimliğe sahip bir görev bulunamadı.

en: Sorry, that task list was not found
tr_TR: Maalesef görev listesi bulunamadı

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
tr_TR: Üzgünüz, sipariş bulunamadı. Sipariş detaylarınızı bulma konusunda zorluk çekiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
tr_TR: Maalesef örnek ürünler veri dosyası bulunamadı.

en: Sorry, there has been an error.
tr_TR: Üzgünüz, bir hata oluştu.

en: Sorry, there is no export with that ID.
tr_TR: Maalesef bu kimliğe sahip dışa aktarım yok.

en: Sorry, there is no note with that ID.
tr_TR: Maalesef bu kimliğe sahip not yok.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
tr_TR: Üzgünüz, bu kimliğe sahip kaynak yok.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
tr_TR: Üzgünüz, bu kupon seçilen ürünler için geçerli değildir.

note: translators: %s: categories list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
tr_TR: Maalesef, bu kupon kodu şu kategoriler için uygulanabilir değil: %s.

note: translators: %s: products list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
tr_TR: Maalesef, bu kupon kodu şu ürünler için uygulanabilir değil: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
tr_TR: Maalesef, bu kupon kodu sepet içeriğiniz için uygulanabilir değil.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
tr_TR: Maalesef, bu kupon kodu indirimdeki ürünler için geçerli değildir.

en: Sorry, this download has expired
tr_TR: Üzgünüz, bu indirmenin süresi dolmuş

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
tr_TR: Maalesef, bu sipariş geçersiz bu nedenle ödemesi yapılamaz.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
tr_TR: Maalesef bu sipariş bir gönderim seçeneği gerektiriyor.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
tr_TR: Maalesef, bu ürün satın alınamaz.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
tr_TR: Maalesef, bu ürün mevcut değil. Lütfen farklı bir kombinasyon seçin.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
tr_TR: Maalesef, mağazanızı Jetpack'e bağlayamadık

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
tr_TR: Maalesef belirtilen ülkeden (%s) sipariş verilemez

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock translators: %s: product name
en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
tr_TR: Üzgünüz, stoklarımızda siparişinizi yerine getirecek yeterli "%1$s" bulunmuyor (mevcut miktar %2$s). Bu sorunun yol açtığı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
tr_TR: Maalesef belirtilen ülkeye (%s) sipariş gönderilemez

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
tr_TR: Üzgünüz, bu kaynağı değiştirme izniniz yok.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
tr_TR: Üzgünüz, yorum türünü değiştiremezsiniz.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
tr_TR: Maalesef yeni sayfa oluşturmanıza izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
tr_TR: Üzgünüz, kaynakları oluşturma izniniz yok.

note: translators: %s: post type
en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
tr_TR: Üzgünüz, %s için silme izniniz yok.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
tr_TR: Üzgünüz, bu kaynağı silme izniniz yok.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
tr_TR: Üzgünüz, bu kaynağı düzenleme izniniz yok.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
tr_TR: Maalesef görev listelerini gizleme izniniz yok.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
tr_TR: Üzgünüm, bu siteye tema yüklemenize izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
tr_TR: Maalesef hazırlama görevlerini almanıza izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
tr_TR: Üzgünüz, ürün formu verilerini alma izniniz yok.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
tr_TR: Maalesef hazırlama görevlerini ertelemenize izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
tr_TR: Üzgünüz, bu dosya türünü yüklemenize izin verilmiyor.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
tr_TR: Üzgünüz, model ürünler oluşturamazsınız.

en: Sorry, you cannot create new resource.
tr_TR: Üzgünüz, yeni bir kaynak oluşturamazsınız.

en: Sorry, you cannot create resources.
tr_TR: Üzgünüz, kaynak oluşturamazsınız.

en: Sorry, you cannot delete resources.
tr_TR: Üzgünüz, kaynakları silemezsiniz.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
tr_TR: Üzgünüm, bu kaynağı silemezsiniz.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
tr_TR: Maalesef bu kaynağı düzenleyemezsiniz.

en: Sorry, you cannot list resources.
tr_TR: Üzgünüz, kaynakları listeleyemezsiniz.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
tr_TR: Üzgünüz, eklentileri yönetemezsiniz.

en: Sorry, you cannot manage themes.
tr_TR: Maalesef temaları yönetemezsiniz.

en: Sorry, you cannot manage these options.
tr_TR: Maalesef bu seçenekleri yönetemezsiniz.

en: Sorry, you cannot update resource.
tr_TR: Üzgünüz, kaynağı güncelleyemezsiniz.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
tr_TR: Üzgünüm, pazarlama kanallarını görüntüleyemezsiniz.

en: Sorry, you cannot view resources.
tr_TR: Üzgünüz, kaynakları görüntüleyemezsiniz.

en: Sorry, you cannot view these options, please remember to update the option permissions in Options API to allow viewing these options in non-production environments.
tr_TR: Maalesef bu seçenekleri görüntüleyemezsiniz. Bu seçenekleri üretim dışı ortamlarda görüntülemeye izin vermek için Seçenekler API'sinde seçenek izinlerini güncellemeyi lütfen unutmayın.

en: Sorry, you cannot view these options.
tr_TR: Maalesef bu seçenekleri göremezsiniz.

en: Sorry, you cannot view this resource.
tr_TR: Üzgünüz, bu kaynağı görüntüleyemezsiniz.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
tr_TR: Maalesef, bu dosya için indirme sınırına ulaştınız

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
tr_TR: Maalesef bir yorumu yanıtlamak için giriş yapmalısınız.

en: Sorry, you post telemetry data.
tr_TR: Maalesef telemetri verilerini yayınlıyorsunuz.

en: Sorry, your session has expired.
tr_TR: Maalesef, oturum süresi doldu.

note: translators: %s: shop cart url
en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
tr_TR: Üzgünüz, oturumunuzun süresi doldu. <a href="%s" class="wc-backward">Mağazaya geri dön</a>

en: Sort ascending or descending.
tr_TR: Artan veya azalan düzende sıralayın.

en: Sort by average rating
tr_TR: Ortalama puana göre sırala

en: Sort by latest
tr_TR: En yeniye göre sırala

en: Sort by most recent
tr_TR: En güncele göre sırala

en: Sort by popularity
tr_TR: En çok satılana göre sırala

en: Sort by price (asc)
tr_TR: Fiyata göre sırala (artan)

en: Sort by price (desc)
tr_TR: Fiyata göre sırala (azalan)

en: Sort by price: high to low
tr_TR: Fiyata göre sırala: Yüksekten düşüğe

en: Sort by price: low to high
tr_TR: Fiyata göre sırala: Düşükten yükseğe

en: Sort by tax class.
tr_TR: Vergi sınıfına göre sıralama.

en: Sort by term property.
tr_TR: Terim özelliğine göre sıralayın.

en: Sort by:
tr_TR: Sırala:

en: Sort code
tr_TR: Sıralama kodu

en: Sort collection by object attribute.
tr_TR: Koleksiyonu nesne niteliğine göre sırala.

en: Sort collection by resource attribute.
tr_TR: Koleksiyonu kaynak niteliğine göre sırala.

en: Sorting
tr_TR: Sıralama

[ctx: Sorting order]
en: Order
tr_TR: Düzen

en: Sound like no other
tr_TR: Başka hiçbir şeye benzemeyen bir ses

en: Source
tr_TR: Kaynak

en: Source logger must be configured before running a migration
tr_TR: Bir taşıma yürütülmeden önce kaynak kaydedicinin yapılandırılması gerekir

en: Source of note.
tr_TR: Not kaynağı.

en: Source of the note.
tr_TR: Notun kaynağı.

en: Source platform
tr_TR: Kaynak platformu

en: Source store must be configured before running a migration
tr_TR: Bir taşıma yürütülmeden önce kaynak mağazanın yapılandırılması gerekir

en: Source type
tr_TR: Kaynak türü

note: translators: %s is the source value
en: Source: %s
tr_TR: Kaynak: %s

en: South Africa
tr_TR: Güney Afrika

en: South African rand
tr_TR: Güney Afrika Randı

en: South America
tr_TR: Güney Amerika

en: South Australia
tr_TR: Güney Avustralya

en: South Carolina
tr_TR: Güney Carolina

en: South Cotabato
tr_TR: Güney Cotabato

en: South Dakota
tr_TR: Güney Dakota

en: South Georgia/Sandwich Islands
tr_TR: Güney Georgia / Sandwich Adaları

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
tr_TR: Güney Horasan (خراسان جنوبی)

en: South Korea
tr_TR: Güney Kore

en: South Korean won
tr_TR: Güney Kore wonu

en: South Sudan
tr_TR: Güney Sudan

en: South Sudanese pound
tr_TR: Güney Sudan sterlini

en: Southern Leyte
tr_TR: Güney Leyte

en: Spain
tr_TR: İspanya

en: Specific Countries
tr_TR: Belirli ülkeler

en: Specific countries
tr_TR: Belirli ülkeler

en: Specified file failed upload test.
tr_TR: Belirlenen dosya, yükleme testinde başarısız oldu.

en: Sports and recreation
tr_TR: Spor ve dinlenme

en: Sri Lankan rupee
tr_TR: Sri Lanka rupisi

en: SSL forced?
tr_TR: SSL zorlaması?

en: Staff picks
tr_TR: Personelin seçtikleri

en: Standard
tr_TR: Standart

en: Standard product
tr_TR: Standart ürün

en: Standard rate
tr_TR: Standart oran

en: Standard rates
tr_TR: Standart oranlar

en: Star ratings should be required, not optional
tr_TR: Yıldız derecelendirmeleri gerekli olmalıdır, isteğe bağlı değil

en: Start accepting payments on your store!
tr_TR: Mağazanızda ödemeleri kabul etmeye başlayın!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
tr_TR: İlk ürünü mağazanıza ekleyerek başlayın. Ürünlerinizi manuel olarak, CSV aracılığıyla ekleyebilir veya başka bir hizmetten içe aktarabilirsiniz.

en: Start converting
tr_TR: Dönüştürmeyi başlat

en: Start converting order coupon data to the simplified format
tr_TR: Sipariş kupon verisini basitleştirilmiş biçime dönüştürmeyi başlat

en: Start date of sale price, as GMT.
tr_TR: GMT olarak indirimli fiyatın başlangıç tarihi.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
tr_TR: Sitenin saat diliminde indirimli fiyatın başlangıç tarihi.

en: Start date of sale price.
tr_TR: İndirimli fiyatın başlangıç tarihi.

en: Start Import
tr_TR: İçe aktarımı başlat

en: Start selling
tr_TR: Satmaya başlayın

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
tr_TR: Mağaza yönetimi deneyimini geliştirmek için aşamalı olarak sunulan yeni özellikleri kullanmaya başlayın.

en: Start with a free plan
tr_TR: Ücretsiz bir planla başlayın

en: Start your online clothing store
tr_TR: Çevrimiçi giyim mağazanızı açın

note: translators: %s refers to the action ID
en: Started processing action %s
tr_TR: %s numaralı eylem işlenmeye başladı

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
tr_TR: Bir moda web sitesi açmak heyecan vericidir, ancak bunaltıcı da gelebilir. Bu makalede, size kurulum süreciyle ilgili yol göstereceğiz, başarılı ürün listeleri oluşturmayı öğreteceğiz ve ideal kitlenize nasıl pazarlama yapacağınızı göstereceğiz.

note: translators: %d is the number of orders to clean up.
en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
tr_TR[0]: %d sipariş için temizleme işlemine başlanıyor...
tr_TR[1]: %d sipariş için temizleme işlemine başlanıyor...

en: State
tr_TR: Şehir

en: State / County
tr_TR: Şehir

en: State / County or state code
tr_TR: Şehir plaka kodu

en: State / County:
tr_TR: Şehir/Ülke:

en: State / Zone
tr_TR: Eyalet / Bölge

en: State code
tr_TR: Şehir plaka kodu

en: State code.
tr_TR: Eyalet kodu.

en: State.
tr_TR: Şehir.

en: State/County
tr_TR: Şehir

en: State/County (optional)
tr_TR: İl/İlçe (isteğe bağlı)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
tr_TR: İl/İlçe kodu veya ilin, ilçenin, bölgenin veya mahallenin adı.

en: Stats about coupons.
tr_TR: Kuponlar ile ilgili istatistikler.

en: Stats about orders.
tr_TR: Siparişler ile ilgili istatistikler.

en: Stats about product categories.
tr_TR: Ürün kategorileri ile ilgili istatistikler.

en: Stats about product downloads.
tr_TR: Ürün indirmeleri ile ilgili istatistikler.

en: Stats about products.
tr_TR: Ürünler ile ilgili istatistikler.

en: Stats about revenue.
tr_TR: Gelir ile ilgili istatistikler.

en: Stats about taxes.
tr_TR: Vergiler ile ilgili istatistikler.

en: Stats about variations.
tr_TR: Varyasyonlarla ilgili istatistikler.

en: Status
tr_TR: Durum

[ctx: status labels]
en: All
tr_TR: Tümü

[ctx: status labels]
en: Past-due
tr_TR: Süresi geçmiş

en: Status of note.
tr_TR: Notun durumu.

en: Status of the marketing channel's product listings.
tr_TR: Pazarlama kanalının ürün ilanlarının durumu.

en: Status of the order.
tr_TR: Siparişin durumu.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
tr_TR: Ağ geçidi tarafından döndürülen ödeme durumu. Başarılı, beklemede, başarısız veya hata durumundan biri.

en: Status of the review.
tr_TR: Değerlendirmenin durumu.

en: Status report information
tr_TR: Durum raporu bilgileri

en: Status:
tr_TR: Durum:

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
tr_TR: Mağaza yöneticisi adına ekstra eylem gerektiren durumlar.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
tr_TR: Rapor toplamları hesaplanırken dahil edilmemesi gereken durumlar.

en: Stay in the loop
tr_TR: İletişimde kalın

en: Step
tr_TR: Adım

en: STEP 1 OF 2
tr_TR: ADIM 1/2

en: STEP 2 OF 2
tr_TR: ADIM 2/2

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
tr_TR: Müşteri başına bir anahtara bağlı kalın: Bu, ileride başkalarında kesintiye sebep olmadan tek bir müşterinin erişimini iptal etmeyi kolaylaştırır.

en: Stock
tr_TR: Stok

en: Stock display format
tr_TR: Stok görüntüleme biçimi

en: Stock Keeping Unit
tr_TR: Stok tutma birimi

en: Stock keeping unit, if applicable.
tr_TR: Varsa stok tutma birimi.

en: Stock Keeping Unit.
tr_TR: Stok Tutma Birimi

en: Stock levels increased:
tr_TR: Stok düzeyi arttı:

en: Stock levels reduced:
tr_TR: Stok düzeyleri düştü:

en: Stock management
tr_TR: Stok yönetimi

en: Stock management at product level.
tr_TR: Ürün düzeyinde stok yönetimi.

en: Stock management at variation level.
tr_TR: Varyasyon seviyesinde stok yönetimi.

en: Stock management disabled in store settings
tr_TR: Mağaza ayarlarında stok yönetimi devre dışı bırakıldı

en: Stock qty
tr_TR: Stok miktarı

en: Stock quantity
tr_TR: Stok miktarı

en: Stock quantity.
tr_TR: Stok adedi.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
tr_TR: Stok miktarı.. Seçenekli bir ürün söz konusuysa bu değer, varyasyon düzeyinde stok tanımlamadığınız sürece tüm varyasyonların stok kontrolü için kullanılacaktır.

en: Stock Status
tr_TR: Stok durumu

en: Stock status
tr_TR: Stok durumu

en: Stock status.
tr_TR: Stok durumu.

note: Translators: %d stock amount
en: Stock: %d
tr_TR: Stok: %d

en: Stop converting
tr_TR: Dönüştürmeyi durdur

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
tr_TR: Sipariş kupon verisini basitleştirilmiş biçime dönüştürmeyi durdur

en: Stop sync
tr_TR: Senkronizasyonu durdur

note: translators: %d: amount of time
en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
tr_TR[0]: Çılgınlık %d saniyeliğine durduruldu
tr_TR[1]: Çılgınlık %d saniyeliğine durduruldu

en: Store Address
tr_TR: Mağaza adresi

en: Store coming soon
tr_TR: Mağaza yakında geliyor

en: Store connected successfully.
tr_TR: Mağaza başarıyla bağlandı.

en: Store details
tr_TR: Mağaza detayları

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
tr_TR: Mağazanın işlememesi satış kaybı anlamına gelir. Tek tıklamayla geri yükleme, bir şeyler ters gittiğinde hızlı bir şekilde tekrar çevrimiçi olmanızı sağlar.

en: Store email address.
tr_TR: E-posta adresini saklayın.

en: Store management insights
tr_TR: Mağaza yönetimi ile ilgili yararlı bilgiler

en: Store monitoring
tr_TR: Mağaza izleme

en: Store Notice
tr_TR: Mağaza duyurusu

en: Store notice
tr_TR: Mağaza duyurusu

en: Store setup
tr_TR: Mağaza kurulumu

en: Store stats
tr_TR: Mağaza istatistikleri

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Store-wide threshold (%d)
tr_TR: Mağaza genelinde eşik (%d)

en: Storefront icon
tr_TR: Storefront simgesi

en: Storefront Theme
tr_TR: Storefront teması

en: Street address
tr_TR: Sokak adresi

en: String based identifier for the term.
tr_TR: Vade için dize tabanlı tanımlayıcı.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
tr_TR: Dize işlemcileri bir dizi geçerli geri arama olmalıdır.

en: Stripe email address
tr_TR: Stripe e-posta adresi

en: Stripe email address:
tr_TR: Stripe e-posta adresi:

en: Subcategories
tr_TR: Alt kategoriler

en: Subject
tr_TR: Konu

en: Subject (paid)
tr_TR: Konu (ödenmiş)

en: Submit
tr_TR: Gönder

[ctx: submit button]
en: Search
tr_TR: Ara

note: translators: %1$s: product name, %2$s: deactivate url
en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
tr_TR: %1$s aboneliği devre dışı bırakıldı. Bu ürün için artık güncelleme almayacaksınız. Eklentiyi de devre dışı bırakmak isterseniz <a href="%2$s">burayı tıklayınız</a>.

note: translators: %s: product name
en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
tr_TR: %s aboneliği başarılı bir şekilde devre dışı bırakıldı. Bu ürün için artık güncelleme almayacaksınız.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
tr_TR: Abonelik yakında <strong>sona eriyor</strong>.

en: Subscription not found
tr_TR: Abonelik bulunamadı

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
tr_TR: Abonelik: Mümkün değil - %1$d / %2$d zaten kullanılıyor

en: Subscription: Unlimited
tr_TR: Abonelik: Sınırsız

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
tr_TR: Abonelik: Kullanılabilir %2$d sitenin %1$d tanesi kullanılıyor

en: Subscriptions
tr_TR: Abonelikler

en: Subtotal
tr_TR: Ara Toplam

en: Subtotal of the order.
tr_TR: Siparişin ara toplamı.

en: Subtotal:
tr_TR: Ara toplam:

en: Suburb
tr_TR: Banliyö

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully canceled action: %s
tr_TR: Eylem iptali başarılı: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully executed action: %s
tr_TR: Eylem yürütme başarılı: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully processed change for action: %s
tr_TR: Eylem değişikliği işlemi başarılı: %s

en: Sudanese pound
tr_TR: Sudan sterlini

en: Suggest a slug for the term.
tr_TR: Terim için bir kısaltma önerin.

en: Suggestion description.
tr_TR: Öneri açıklaması.

en: Suggestion ID.
tr_TR: Öneri kimliği.

en: Suggestion visibility.
tr_TR: Öneri görünürlüğü.

en: SUHOSIN installed
tr_TR: SUHOSIN kuruldu

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
tr_TR: Suhosin, PHP kurulumları için gelişmiş bir koruma sistemidir. Bir yandan PHP uygulamalarında bilinen bir takım sorunlara karşı diğer yandan da PHP çekirdeği veya bu uygulamaların içinde yer alan potansiyel bilinmeyen güvenlik açıklarına karşı sunucuları korumak için geliştirilmiştir. Eğer sunucunuzda Suhosin etkinleştirilmişse, veri gönderme limitlerini artırmak için yapılandırılması gerekebilir.

en: Sum of all taxes.
tr_TR: Tüm vergilerin toplamı.

en: Sum of line item taxes only.
tr_TR: Sadece satır ögesine ait vergilerin toplamı.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
tr_TR: Bu ürünü 1-2 kısa cümle ile özetleyin. Sayfanın en üstünde gösterilecektir.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
tr_TR: Bu ürünü 1-2 kısa cümle ile özetleyin. Sayfanın en üstünde gösterilecektir.

en: Summary
tr_TR: Özet

note: translators: %d = order id
en: Summary: Order #%d
tr_TR: Özet: %d numaralı sipariş

en: Summer Dinning
tr_TR: Yaz Yemeği

en: Supported features for this payment gateway.
tr_TR: Bu ödeme aracının desteklediği özellikler.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
tr_TR: Aşağıdaki yer tutucuları destekler: <code>[qty]</code> = ögelerin sayısı, <code>[cost]</code> = ürünlerin maliyeti, <code>[fee percent="10" min="20"]</code> = Yüzdeye dayalı ücret.

en: Suriname
tr_TR: Surinam

en: Surinamese dollar
tr_TR: Surinam doları

en: Sustainable blends, stylish accessories
tr_TR: Sürdürülebilir karışımlar, tarz sahibi aksesuarlar

en: Sustainable business practices
tr_TR: Sürdürülebilir işletme uygulamaları

en: Svalbard and Jan Mayen
tr_TR: Svalbard ve Jan Mayen Adaları

en: Swazi lilangeni
tr_TR: Svaziland lilangeni

en: Sweden
tr_TR: İsveç

en: Swedish krona
tr_TR: İsveç kronu

en: Sweet Organic Lemons
tr_TR: Tatlı Organik Limonlar

en: Swiss franc
tr_TR: İsviçre frangı

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
tr_TR: Senkronizasyon tamamlanmamışken veri depolamasını değiştirmek tehlikelidir ve sipariş verilerinin bozulmasına veya kaybolmasına neden olabilir!

en: Switzerland
tr_TR: İsviçre

en: Sync all your selling channels in one place
tr_TR: Tüm satış kanallarınızı tek bir yerde senkronize edin

en: Sync completed.
tr_TR: Senkronizasyon tamamlandı.

en: Sync orders now
tr_TR: Siparişleri hemen senkronize et

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
tr_TR: Salesforce Integration for WooCommerce ile Salesforce CRM'deki bağlantılar, ürünler ve siparişler gibi web sitesi verilerinizi senkronize edin.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
tr_TR: Onaylanmış ürün indirme dizinlerini eşitleme işlemi zaten devam ediyor.

en: Synchronize approved download directories
tr_TR: Onaylı indirme dizinlerini eşitle

en: Syria
tr_TR: Suriye

en: Syrian pound
tr_TR: Suriye lirası

en: System status
tr_TR: Sistem durumu

en: System status theme info cache cleared.
tr_TR: Sistem durumu teması bilgileri önbelleği temizlendi.

en: Sălaj
tr_TR: Salaj

en: Table cell display.
tr_TR: Tablo hücresi gösterimi.

en: Table cell format.
tr_TR: Tablo hücre biçimi.

en: Table cell value.
tr_TR: Tablo hücresi değeri.

en: Table column header.
tr_TR: Tablo sütunu üst bilgisi.

en: Table does not exist
tr_TR: Tablo bulunamadı

en: Table headers.
tr_TR: Tablo üst bilgileri.

en: Table rows.
tr_TR: Tablo satırları.

en: Tag
tr_TR: Etiket

en: Tag added.
tr_TR: Etiket eklendi.

en: Tag deleted.
tr_TR: Etiket silindi.

en: Tag ID
tr_TR: Etiket kimliği

en: Tag ID.
tr_TR: Etiket kimliği.

en: Tag link
tr_TR: Etiket bağlantısı

en: Tag name
tr_TR: Etiket adı

en: Tag name.
tr_TR: Etiket adı.

en: Tag not added.
tr_TR: Etiket eklenmedi.

en: Tag not updated.
tr_TR: Etiket güncellenmedi.

en: Tag slug
tr_TR: Etiket kısa adı

en: Tag slug.
tr_TR: Etiket başlığı.

en: Tag updated.
tr_TR: Etiket güncellendi.

en: Tag: | Tags:
tr_TR[0]: Etiketler:
tr_TR[1]: Etiketler:

en: Tags
tr_TR: Etiketler

en: Tags (comma separated)
tr_TR: Etiketler (virgülle ayrılmış)

en: Tags (space separated)
tr_TR: Etiketler (boşlukla ayrılmış)

en: Tags deleted.
tr_TR: Etiket silindi.

en: Tags totals.
tr_TR: Etiketler toplamı.

en: Taiwan
tr_TR: Tayvan

en: Tajikistan
tr_TR: Tacikistan

en: Tajikistani somoni
tr_TR: Tacikistan somonisi

en: Take over
tr_TR: Üzerine al

en: Take payments in cash upon delivery.
tr_TR: Ödemelerinizi teslimat üzerine nakit olarak alın.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
tr_TR: Ödemeleri BACS aracılığıyla kendiniz alın. Daha yaygın adıyla, doğrudan banka/havalesi olarak bilinir.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
tr_TR: Ödemeleri çek kullanarak kendiniz alın. Bu çevrimdışı ağ geçidi, satın alma işlemlerini test etmek için de kullanılabilir.

en: Take payments via bank transfer.
tr_TR: Ödemelerinizi banka havalesi yoluyla alın.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
tr_TR: Size uygun sağlayıcı ile ödeme yapın - WooCommerce için 100'den fazla ödeme ağ geçidi arasından seçim yapın.

en: Tanzania
tr_TR: Tanzanya

en: Tanzanian shilling
tr_TR: Tanzanya şilini

en: Task is not a subclass of `Task`
tr_TR: Görev, "Görev"in bir alt sınıfı değil

en: Task List
tr_TR: Görev listesi

en: Task list ID already exists
tr_TR: Görev listesi kimliği zaten var

en: Task list ID does not exist
tr_TR: Görev listesi kimliği mevcut değil

en: Tasmania
tr_TR: Tazmanya

en: Tax
tr_TR: Vergi

en: Tax amount
tr_TR: Vergi tutarı

en: Tax class
tr_TR: Vergi sınıfı

en: Tax class already exists
tr_TR: Vergi sınıfı zaten var

en: Tax class name.
tr_TR: Vergi sınıfı adı.

en: Tax class of fee.
tr_TR: Ücretin vergi sınıfı.

en: Tax class of product.
tr_TR: Ürünün vergi sınıfı.

en: Tax class requires a valid name
tr_TR: Vergi sınıfı için geçerli bir isim gereklidir

en: Tax class slug already exists
tr_TR: Vergi sınıfı kısaltması zaten var

en: Tax class slug is invalid
tr_TR: Vergi sınıfı bilgisi geçersiz

en: Tax class.
tr_TR: Vergi sınıfı.

en: Tax code
tr_TR: Vergi kodu

en: Tax lines data.
tr_TR: Vergi satırı verileri.

en: Tax name
tr_TR: Vergi adı

en: Tax options
tr_TR: Vergi seçenekleri

en: Tax priority.
tr_TR: Vergi önceliği.

en: Tax rate code.
tr_TR: Vergi oranı kodu.

en: Tax rate ID.
tr_TR: Vergi oranı kimliği.

en: Tax rate ID: %s
tr_TR: Vergi oranı kimliği: %s

en: Tax rate label.
tr_TR: Vergi oranı etiketi.

en: Tax rate name.
tr_TR: Vergi oranı adı.

en: Tax rate.
tr_TR: Vergi oranı.

en: Tax rates successfully deleted
tr_TR: Vergi oranı başarıyla silindi

en: Tax status
tr_TR: Vergi durumu

[ctx: Tax status]
en: None
tr_TR: Yok

en: Tax status of fee.
tr_TR: Ücretin vergi durumu.

en: Tax status.
tr_TR: Vergi durumu.

en: Tax subtotal.
tr_TR: Vergi alt toplamı.

en: Tax total (not including shipping taxes).
tr_TR: Vergi toplamı (gönderim vergileri dahil değildir).

en: Tax total.
tr_TR: Vergi toplamı.

en: Taxable
tr_TR: Vergilendirilebilir

en: Taxes
tr_TR: Vergiler

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
tr_TR: Para biriminin en küçük birimi kullanılarak bu gönderim bedeline uygulanan vergiler.

en: Taxes by code
tr_TR: Koda göre vergiler

en: Taxes by date
tr_TR: Tarihe göre vergiler

en: Taxes detailed reports.
tr_TR: Detaylı vergi raporları.

en: Taxes do not support trashing.
tr_TR: Vergiler, çöp kutusu özelliğini desteklemiyor.

en: Taxonomies: Product types
tr_TR: Sınıflandırmalar: Ürün tipleri

en: Taxonomies: Product visibility
tr_TR: Sınıflandırmalar: Ürün görünürlüğü

en: Taxonomy does not exist.
tr_TR: Sınıflandırma mevcut değil.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
tr_TR: Ürün türü

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
tr_TR: Ürün görünürlüğü

en: Taxonomy name.
tr_TR: Sınıflandırma adı.

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s added
tr_TR: %s eklendi

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s deleted
tr_TR: %s silindi

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not added
tr_TR: %s eklenmedi

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not updated
tr_TR: %s güncellenmedi

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s updated
tr_TR: %s güncellendi

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
tr_TR: Ürün/sipariş durumları için sınıflandırma terimleri.

en: Tech gifts under $100
tr_TR: 100 ABD Dolarının altındaki teknolojik hediyeler

en: Tehran (تهران)
tr_TR: Tahran (تهران)

en: Template cache cleared.
tr_TR: Şablon önbelleği temizlendi.

en: Template file copied to theme.
tr_TR: Şablon dosyası temaya kopyalandı.

en: Template file deleted from theme.
tr_TR: Şablon dosyası temadan silindi.

en: Template for the product variation form
tr_TR: Ürün varyasyon formu için şablon

en: Template for the simple product form
tr_TR: Basit ürün formu için şablon

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
tr_TR: Ödeme Üst Bilgisi

[ctx: Template name]
en: Filters Overlay
tr_TR: Filtreler Katmanı

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
tr_TR: Mini Sepet

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
tr_TR: Sipariş Onayı

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
tr_TR: Sayfa: Sepet

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
tr_TR: Sayfa: Ödeme

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
tr_TR: Sayfa: Yakında

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
tr_TR: Ürün kataloğu

[ctx: Template name]
en: Product Filters (Experimental)
tr_TR: Ürün Filtreleri (Deneysel)

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
tr_TR: Ürün Arama Sonuçları

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
tr_TR: Niteliğe göre ürünler

[ctx: Template name]
en: Products by Category
tr_TR: Kategoriye göre ürünler

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
tr_TR: Etikete göre ürünler

[ctx: Template name]
en: Single Product
tr_TR: Tek Ürün

en: Template overrides.
tr_TR: Tema geçersiz kılmaları.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
tr_TR: Mini Sepet çekmecesini görüntülemek için kullanılan şablon.

en: Template used to display the Product Filters Overlay.
tr_TR: Ürün Filtreleri Katmanını görüntülemek için kullanılan şablon.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
tr_TR: Basitleştirilmiş Ödeme üst bilgisini görüntülemek için kullanılan şablon.

en: Templates
tr_TR: Temalar

en: Term counts
tr_TR: Terim toplamları

en: Term description.
tr_TR: Vade açıklaması.

en: Term ID
tr_TR: Terim kimliği

en: Term name.
tr_TR: Terim adı.

en: Terms
tr_TR: Terimler

en: Terms and conditions
tr_TR: Şartlar ve koşullar

en: terms and conditions
tr_TR: şartlar ve koşullar

en: Terms and Conditions Page
tr_TR: Şartlar ve koşullar sayfası

en: Terms in the product visibility taxonomy.
tr_TR: Ürün görünürlük sınıflandırmasında kullanılan terimler.

en: Terms successfully recounted
tr_TR: Terimler başarıyla yeniden sayıldı

en: Tested up to WooCommerce version
tr_TR: Test edildiği WooCommerce sürümü

en: Text to appear below the main email content.
tr_TR: Ana e-posta içeriğinin altında görünecek metin.

en: Thai baht
tr_TR: Tayland bahtı

en: Thailand
tr_TR: Tayland

en: Thank you for selling with WooCommerce.
tr_TR: WooCommerce ile satış yaptığınız için teşekkürler.

en: Thank you for your feedback!
tr_TR: Geri bildiriminiz için teşekkürler!

en: Thank you for your order
tr_TR: Siparişiniz için teşekkür ederiz

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
tr_TR: Ödemeniz için teşekkür ederiz. İşleminiz tamamlandı ve satın aldığınız ürünün faturası size e-posta ile gönderildi. İşlem ayrıntılarını görüntülemek için PayPal hesabınızda oturum açın.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
tr_TR: Teşekkür ederiz. Siparişiniz tamamlandı.

en: Thank you. Your order has been received.
tr_TR: Teşekkür ederiz. Siparişiniz alınmıştır.

en: Thanks :)
tr_TR: Teşekkürler :)

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
tr_TR: %1$s sitesinde hesap oluşturduğunuz için teşekkürler. Kullanıcı adınız %2$s. Siparişlerinizi görüntülemek, parolanızı değiştirmek ve daha fazlası için hesap alanınıza buradan erişebilirsiniz: %3$s

en: Thanks for reading.
tr_TR: Okuduğunuz için teşekkürler.

en: Thanks for shopping with us
tr_TR: Bizimle alışveriş yaptığınız için teşekkürler

en: Thanks for shopping with us.
tr_TR: Bizimle alışveriş yaptığınız için teşekkürler.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
tr_TR: Jetpack kullandığınız için teşekkürler! Mağazanız neredeyse hazır: %s gibi hizmetleri etkinleştirmek için mağazanızla bağlantı kurmanız yeterlidir.

en: Thanks for using {site_url}!
tr_TR: {site_url} sitesini kullandığınız için teşekkür ederiz!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
tr_TR: Siparişiniz için teşekkür ederiz. Ödemeniz gerçekleşene kadar siparişiniz beklemede olacak.

en: Thanks!
tr_TR: Teşekkürler!

note: translators: %1$s coupon code, %2$s reason.
en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
tr_TR: "%1$s" kuponu %2$s alışveriş sepetinizden kaldırıldı.

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: The "%s" payment method is currently disabled
tr_TR: "%s" ödeme yöntemi şu anda devre dışı

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: The "%s" payment method is currently enabled
tr_TR: "%s" ödeme yöntemi şu anda etkin

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
tr_TR: "Diğer bölgeleriniz tarafından kapsanmayan yerler" bölgesi güncellenemez.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
tr_TR: "WooCommerce Admin" eklentisi yüklenip etkinleştirilir

note: translators: %s: is referring to the plugin's name.
en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
tr_TR: En son iyileştirmeler %2$s eklentisine dahil edildiğinden %1$s eklentisi devre dışı bırakıldı.

note: translators: %1$s and %3$s are HTML (opening link tags). %2$s is also HTML (closing link tag).
en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
tr_TR: %1$sOnaylı Ürün İndirme Dizinleri listesi%2$s güncellendi. Sitenizi korumak için lütfen listeyi inceleyin ve gerekli olabilecek değişiklikleri yapın. Daha fazla bilgi için lütfen %3$sbu kılavuza%2$s bakın.

note: translators: %s: post type
en: The %s cannot be deleted.
tr_TR: %s silinemiyor.

note: translators: %s php class name
en: The %s class can only be run within WP CLI.
tr_TR: %s sınıfı sadece WP CLI'de yürütülebilir.

note: translators: %s: post type
en: The %s does not support trashing.
tr_TR: %s, çöp kutusu özelliğini desteklemiyor.

note: translators: %s: post type
en: The %s has already been deleted.
tr_TR: %s zaten silindi.

note: translators: %s is the name of a filter hook.
en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
tr_TR: %s kancasının ayarlanmış bir filtresi var, bu nedenle bazı günlük dosyalarının saklama ayarları farklı olabilir.

note: translators: %s: url
en: The %s is not a valid URL
tr_TR: %s geçerli bir bağlantı adresi değil

note: Translators: %s Payment method ID.
en: The %s payment gateway is not available.
tr_TR: %s ödeme ağ geçidi mevcut değil.

en: The action's schedule frequency.
tr_TR: Eylem zamanlamasının sıklığı.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
tr_TR: WooCommerce'ın etkin sürümü şablon önbellek temizliğini desteklemez.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu eylem etiketi bilgisi boş olamaz.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu eylem adı bilgisi boş olamaz.

en: The admin note content prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu içerik bilgisi boş olamaz.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
tr_TR: Yönetici notu content_data bilgisi bir stdClass örneği olmalıdır.

en: The admin note date prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu tarih bilgisi boş olamaz.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
tr_TR: Yönetici notu düzeninde yanlış bir özellik değeri var.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu yerel ayar bilgisi boş olamaz.

en: The admin note name prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu ad bilgisi boş olamaz.

en: The admin note source prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu kaynak bilgisi boş olamaz.

note: translators: %s: admin note status property.
en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
tr_TR: Yönetici notu durum bilgisi (%s), desteklenen durumlardan biri değil.

en: The admin note status prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu durum bilgisi boş olamaz.

en: The admin note title prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu başlık bilgisi boş olamaz.

note: translators: %s: admin note type.
en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
tr_TR: Yönetici notu tür bilgisi (%s), desteklenen türlerden biri değil.

en: The admin note type prop cannot be empty.
tr_TR: Yönetici notu tür bilgisi boş olamaz.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
tr_TR: Etkilenen WooCommerce web kancaları <b>silinmez</b> ve kullanıcı kimliği 0'a atanır.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
tr_TR: İndirim miktarı. Bir yüzde miktarı ayarlarken bile her zaman sayısal olmalıdır.

en: The amount of tax charged.
tr_TR: Alınan vergi tutarı.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
tr_TR: (Sunucu kilitlenmelerini önlemek için) zamanaşımına uğramadan önce sitenizin bir tek işlem için harcayacağı (saniye cinsinden) zaman miktarıdır.

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
tr_TR: Miktarların artış kademesi. Miktar, bu değerin bir katı olmalıdır.

en: The API key provided does not have read permissions.
tr_TR: Sağlanan API anahtarının okuma yapma izni yok.

en: The API key provided does not have write permissions.
tr_TR: Sağlanan API anahtarının yazma izni yok.

note: translators: %d is an integer between 0-100 representing the percentage complete of the current scan.
en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
tr_TR: Onaylı Ürün İndirme Dizinleri listesi şu anda ürün kataloğuyla eşitleniyor (%d%% tamamlandı). Gerekirse iptal edebilirsiniz.

en: The assigned attribute.
tr_TR: Atanan nitelik.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
tr_TR: Öznitelik kimliği veya öznitelik taksonomiye dayalı değilse 0.

en: The attribute name.
tr_TR: Nitelik adı.

en: The attribute taxonomy name.
tr_TR: Nitelik sınıflandırma adı.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
tr_TR: Öznitelik taksonomisi veya öznitelik taksonomiye dayalı değilse null.

note: translators: %s: default color
en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
tr_TR: WooCommerce e-posta şablonları için arka plan rengi. Varsayılan: %s.

en: The backup datastore does not support updating orders.
tr_TR: Yedeklenen veri mağazası siparişleri güncellemeyi desteklemiyor.

note: translators: %s: default color
en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
tr_TR: Woocommerce e-posta şablonları için ana renk. Varsayılan: %s.

note: translators: %s: URL to settings.
en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
tr_TR: Taban sayfası ayrıca <a href="%s">ürün kalıcı bağlantılarında da</a> kullanılabilir.

en: The business description for a given store.
tr_TR: Belirli bir mağazanın işletme açıklaması.

en: The button text to go to the product collection page with at least 15 characters
tr_TR: En az 15 karakterle ürün koleksiyonu sayfasına gitmek için olan düğme metni

en: The callback_url needs to be over SSL
tr_TR: Geri dönüş bağlantı adresi (callback_url) SSL üzerinden olmalıdır

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
tr_TR: Sepetiniz, bir önceki siparişinizdeki ürünlerle doldurulmuştur.

en: The cart item product or variation ID.
tr_TR: Sepetteki ürün veya varyasyon kimliği.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
tr_TR: Sepet şablonu, kullanıcı tarafından satın alınmak üzere seçilen ürünleri miktar, fiyat ve indirim bilgisiyle birlikte görüntüler. Kullanıcıların ödeme işlemine devam etmeden önce seçimlerini gözden geçirmelerine izin verir.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
tr_TR: Bu sayfadan giderseniz yaptığınız değişiklikler kaybolacak.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
tr_TR: Ödeme şablonu, kullanıcıları satın alma işleminin son adımlarına yönlendirir. Kullanıcıların gönderim ve fatura bilgilerini girmelerini, bir ödeme yöntemi seçmelerini ve sipariş ayrıntılarını gözden geçirmelerini sağlar.

en: The chosen rate ID for the package.
tr_TR: Paket için seçilen ücret kimliği.

en: The city in which your business is located.
tr_TR: İşletmenizin bulunduğu şehir.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
tr_TR: Talep kayboldu. Mevcut toplu iş durduruluyor.

note: translators: 1: class name 2: woocommerce_logging_class 3: WC_Logger_Interface
en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
tr_TR: %2$s filtresi tarafından sağlanan %1$s sınıfının %3$s ögesini uygulaması gerekiyor.

note: translators: %s: Default class name
en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
tr_TR: "woocommerce_queue_class"a bağlı olan sınıf, WC_Queue_Interface arayüzünü uygulamıyor. Bunun yerine varsayılan %s sınıfı kullanılacak.

en: The comment has already been trashed.
tr_TR: Yorum zaten çöp kutusuna gönderildi.

en: The content of the review.
tr_TR: Değerlendirmenin içeriği.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
tr_TR: Varsa, işletmenizin bulunduğu ülke ve şehir veya bölge.

en: The coupon code already exists
tr_TR: Kupon kodu zaten var

en: The coupon code cannot be empty.
tr_TR: Kupon kodu boş olamaz.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
tr_TR: Kupon bu tarihte saat 00:00'da geçersiz olacaktır.

en: The coupon's unique code.
tr_TR: Benzersiz kupon kodu.

en: The coupons unique code.
tr_TR: Benzersiz kupon kodu.

en: The CSV is invalid.
tr_TR: CSV geçersiz.

en: The current language used by WordPress. Default = English
tr_TR: WordPress tarafından kullanılan mevcut dil seçeneğini gösterir. Varsayılan = İngilizce

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
tr_TR: Müşterinin ödemesi başarısız oldu veya reddedildi ve hiçbir ödeme başarıyla yapılamadı.

note: translators: %1$s: opening <a> tag %2$s: closing </a> tag translators: 1: Link to docs 2: Close link.
en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
tr_TR: Veritabanı güncelleme işlemi arka planda çalışıyor ve biraz zaman alabilir, lütfen bekleyin. İleri seviye kullanıcılar alternatif olarak %1$sWP CLI%2$s ile güncelleme yapabilir.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
tr_TR: WooCommerce için veritabanı sürümü. Bu, WooCommerce sürümünüzle aynı olmalıdır.

en: The date of the customer last order, as GMT.
tr_TR: GMT olarak müşterinin son sipariş tarihi.

en: The date of the download, as GMT.
tr_TR: GMT olarak indirme tarihi.

en: The date of the download, in the site's timezone.
tr_TR: Sitenin saat diliminde indirme tarihi.

en: The date the coupon expires, as GMT.
tr_TR: GMT olarak kuponun sona ereceği tarih.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
tr_TR: Sitenin saat diliminde kuponun sona ereceği tarih.

en: The date the coupon was created, as GMT.
tr_TR: GMT olarak kuponun oluşturulduğu tarih.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre kuponun oluşturulduğu tarih.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
tr_TR: GMT olarak kuponun son değiştirildiği tarih.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre kuponun en son değiştirildiği tarih.

en: The date the customer was created, as GMT.
tr_TR: GMT olarak müşterinin oluşturulduğu tarih.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre müşterinin oluşturulduğu tarih.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
tr_TR: GMT olarak müşterinin son değiştirildiği tarih.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre müşterinin en son değiştirildiği tarih.

en: The date the image was created, as GMT.
tr_TR: GMT olarak görselin oluşturulduğu tarih.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre görselin oluşturulduğu tarih.

en: The date the image was last modified, as GMT.
tr_TR: GMT olarak görselin son değiştirildiği tarih.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre görselin en son değiştirildiği tarih.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
tr_TR: Sitenin saat diliminde, bu ürün için son siparişin verildiği tarih.

en: The date the order note was created, as GMT.
tr_TR: GMT olarak sipariş notunun oluşturulduğu tarih.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre sipariş notunun oluşturulduğu tarih.

en: The date the order refund was created, as GMT.
tr_TR: GMT olarak sipariş iadesinin oluşturulduğu tarih.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre sipariş geri ödemesinin oluşturulduğu tarih.

en: The date the order was completed, as GMT.
tr_TR: GMT olarak siparişin tamamlandığı tarih.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre siparişin tamamlandığı tarih.

en: The date the order was created, as GMT.
tr_TR: GMT olarak siparişin oluşturulduğu tarih.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre siparişin oluşturulduğu tarih.

en: The date the order was last modified, as GMT.
tr_TR: GMT olarak siparişin son değiştirildiği tarih.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre siparişin en son değiştirildiği tarih.

en: The date the order was paid, as GMT.
tr_TR: GMT olarak siparişin ödendiği tarih.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre siparişe ait ödemenin yapıldığı tarih.

en: The date the product was created, as GMT.
tr_TR: GMT olarak ürünün oluşturulduğu tarih.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre ürünün oluşturulduğu tarih.

en: The date the product was last modified, as GMT.
tr_TR: GMT olarak ürünün son değiştirildiği tarih.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre ürünün en son değiştirildiği tarih.

en: The date the report end, as GMT.
tr_TR: GMT olarak raporun sona erdiği tarih.

en: The date the report end, in the site's timezone.
tr_TR: Sitenin saat diliminde raporun sona erdiği tarih.

en: The date the report start, as GMT.
tr_TR: GMT olarak raporun başladığı tarih.

en: The date the report start, in the site's timezone.
tr_TR: Sitenin saat diliminde raporun başladığı tarih.

en: The date the review was created, as GMT.
tr_TR: GMT olarak değerlendirmenin oluşturulduğu tarih.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
tr_TR: Değerlendirmenin oluşturulduğu tarih, sitenin saat diliminde.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre değerlendirmenin oluşturulduğu tarih.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre varyasyonun oluşturulduğu tarih.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre varyasyonun en son değiştirildiği tarih.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
tr_TR: Web kancası tesliminin kayıt altına alındığı tarih (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre web kancasının teslim edilişinin günlüklere eklendiği tarih.

en: The date the webhook was created, as GMT.
tr_TR: Web kancasının oluşturulduğu tarih (GMT).

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre web kancasının oluşturulduğu tarih.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
tr_TR: Web kancasının son değiştirildiği tarih (GMT).

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre web kancasının en son değiştirildiği tarih.

en: The date when download access expires, as GMT.
tr_TR: GMT olarak indirme erişiminin sona ereceği tarih.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
tr_TR: Sitedeki zaman dilimine göre indirme erişiminin sona erme tarihi.

en: The date you provided is invalid.
tr_TR: Sağladığınız veriler geçersizdir.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
tr_TR: Eylemin çalıştırılması için zamanlanan tarih/saat.

en: The decimal separator of displayed prices.
tr_TR: Görüntülenen fiyatlardaki ondalık ayırıcıdır.

en: The default timezone for your server.
tr_TR: Sunucunuz için varsayılan zaman dilimidir.

en: The delivery duration, in seconds.
tr_TR: Saniye biriminde teslim süresi.

en: The description of a product feature with at least 30 characters
tr_TR: Bir ürün özelliğinin en az 30 karakter içeren bir açıklaması

en: The description of a product with at least 65 characters related to the following image: [image.0]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili en az 65 karakterle bir ürün açıklaması: [görsel.0]

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
tr_TR: Kupon için indirim türü (ör. yüzde veya sabit tutar)

note: translators: 1: Downloadable file, 2: List of allowed filetypes.
en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
tr_TR: %1$s indirilebilir dosyası izin verilmeyen bir dosya türüne sahip olduğu için kullanılamaz. İzin verilen türler şunlardır: %2$s

note: translators: %1$s is the downloadable file path, %2$s is an opening link tag, %3%s is a closing link tag.
en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
tr_TR: %s indirilebilir dosyası sunucuda bulunmadığı veya onaylanan bir dizinde olmadığı için kullanılamaz. Lütfen yardım için bir site yöneticisiyle iletişime geçin. %2$sDaha fazla bilgi edinin.%3$s

note: translators: %s: Downloadable file.
en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
tr_TR: İndirilebilir %s dosyası devre dışı bırakıldığı için kullanılamaz.

en: The Eden Jacket
tr_TR: Cennet Ceketi

en: The email address for the customer.
tr_TR: Müşterinin e-posta adresi.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
tr_TR: WooCommerce için Eway uzantısı, kredi kartı ödemelerini müşterilerinizi üçüncü taraf bir ödeme sitesine yönlendirmeden doğrudan mağazanızda alabilmenizi sağlar.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
tr_TR: WooCommerce için eWAY uzantısı, kredi kartı ödemelerini müşterilerinizi ödeme yapmak üzere üçüncü taraf bir siteye yönlendirmeden doğrudan mağazanızda alabilmenizi sağlar.

note: translators: %s: product name
en: The extension %s has been deactivated successfully.
tr_TR: %s uzantısı başarıyla devre dışı bırakıldı.

note: translators: %1$s is field key, %2$s location.
en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
tr_TR: %1$s alanı %2$s konumu için geçersizdir.

note: translators: % is field key.
en: The field %s is invalid.
tr_TR: %s alanı geçersiz.

note: translators: %s is field key.
en: The field %s is required.
tr_TR: %s alanı zorunludur.

en: The file does not exist, please try again.
tr_TR: Dosya yok, lütfen tekrar deneyin.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
tr_TR: Dosya boş veya UTF-8'den farklı bir kodlama kullanıyor, lütfen yeni bir dosya ile tekrar deneyin.

note: translators: %s: version number
en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
tr_TR: Henüz WooCommerce %s ile uyumlu olup olmadığı bilinmeyen, işleme devam edilmeden önce de güncellenip incelenmesi gereken etkin eklentiler şunlardır:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
tr_TR: Belirttiğiniz adresler ödeme sayfasında varsayılan olarak kullanılacaktır.

en: The following note has been added to your order:
tr_TR: Siparişinize aşağıdaki not eklenmiştir:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
tr_TR: Aşağıdaki seçeneklerden fiyatların nasıl görüntüleneceğini seçin.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
tr_TR: Aşağıdaki eklentiler sizin için kurulacak ve aktif hale getirilecektir:

en: The following problems were found:
tr_TR: Aşağıdaki sorunlar bulundu:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
tr_TR: Aşağıdaki sihirbaz, mağazanızı yapılandırmanıza ve çabucak başlamanıza yardım edecektir.

en: The font face family name is required.
tr_TR: Yazı tipi yüzü ailesi adı gerekli.

en: The font face font style is required.
tr_TR: Yazı tipi yüzü yazı tipi stili gerekli.

en: The font face src is required.
tr_TR: Yazı tipi yüzü src'si gerekli.

en: The font face weight is required.
tr_TR: Yazı tipi yüzü ağırlığı gerekli.

en: The font family name is required.
tr_TR: Yazı tipi ailesi adı gerekli.

en: The font family preview is required.
tr_TR: Yazı tipi ailesi önizlemesi gerekli.

note: translators: %s: footer default color
en: The footer text color. Default %s.
tr_TR: Alt bilgi metin rengi. Varsayılan %s.

en: The four words title of the featured category related to the following image description: [image.0]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili öne çıkarılan kategorinin dört kelimelik açıklaması: [görsel.0]

note: translators: %s: group name(s) translators: %s is the group name
en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
tr_TR[0]: "%s" grubu mevcut değil.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
tr_TR: Anasayfanız, mağazanızın en önemli giriş noktalarından biridir. Doğru bir şekilde oluşturulduğu takdirde yüksek satış oranları ve etkileşim sağlayabilir. Katılım sürecinde mağazanız için oluşturduğumuz ana sayfayı kişiselleştirmeyi unutmayın.

en: The homepage URL of your site.
tr_TR: Sitenizin ana sayfa bağlantısı.

en: The HTTP response code from the receiving server.
tr_TR: Alan sunucudan gelen HTTP yanıt kodu.

en: The HTTP response message from the receiving server.
tr_TR: Alan sunucudan gelen HTTP yanıt mesajı.

en: The ID for the parent of the resource.
tr_TR: Kaynağın ebeveyni için kimlik.

en: The ID for the resource.
tr_TR: Kaynak için kimlik.

en: The id for the resource.
tr_TR: Kaynak kimliği.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
tr_TR: Gönderilen paketin kimliği. Tüm paketlere uygulamak istiyorsanız boş bırakın.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
tr_TR: Gönderim ücretlerinin ait olduğu paketin kimliği.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
tr_TR: Ödemeyi işlemek için kullanılan ödeme yönteminin kimliği.

en: The image of the note, if any.
tr_TR: Varsa notun görüntüsü.

note: translators: %s is a generated error message.
en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
tr_TR: Sayfa yükleme başarısız oldu: "%s", ürün görsel olmadan oluşturuluyor

en: The images for a given store.
tr_TR: Belirli bir mağazanın görselleri.

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing link tag.
en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
tr_TR: Belirtilen indirmeler devre dışı bırakıldı (geçersiz konum veya dosya türü — %1$sdaha fazla bilgi edinin%2$s).

en: The installed version of the current active theme.
tr_TR: Mevcut etkin temanın kurulu olan sürümüdür.

en: The installed version of the parent theme.
tr_TR: Ana temanın kurulu olan sürümüdür.

en: The item product or variation ID.
tr_TR: Ürün veya varyasyon kimliği.

en: The item type.
tr_TR: Ürün türü.

note: translators: %1$s: Documentation URL
en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
tr_TR: MaxMind coğrafi konum servisleri ile uğraşırken kullanılacak anahtar. <a href="%1$s">MaxMind'in entegrasyon belgelerinden</a> nasıl oluşturulacağını okuyabilirsiniz.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
tr_TR: Bir yazının içerebileceği en büyük dosya boyutudur.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
tr_TR: WordPress kurulumunuza yükleyebileceğiniz en büyük dosya boyutudur.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
tr_TR: Notun düzeni (örneğin, banner, küçük resim, düz).

en: The legacy REST API is enabled
tr_TR: Eski REST API'si etkin

en: The legacy REST API is NOT enabled
tr_TR: Eski REST API'si etkin DEĞİL

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
tr_TR: Eski REST API eklentisi bu sitede kurulu değil.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
tr_TR: MaxMind veritabanının depolanması gereken konum. Varsayılan olarak, bütünleştirme veritabanını otomatik olarak buraya kaydeder.

en: The logging handler class.
tr_TR: Günlüğe ekleme işleyicisi sınıfı.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
tr_TR: Aynı anda birden fazla filtre uygularken, özellikler arasındaki mantıksal ilişki.

note: translators: %s: default color
en: The main body background color. Default %s.
tr_TR: Ana gövde arka plan rengi. Varsayılan: %s.

note: translators: %s: default color
en: The main body text color. Default %s.
tr_TR: Ana gövde yazı rengi. Varsayılan: %s.

en: The main description of the sale with at least 65 characters
tr_TR: En az 65 karakter içeren satışın ana açıklaması

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
tr_TR: Bu kampanya türünün ait olduğu pazarlama kanalı.

note: translators: %d: Setting value
en: The maximum allowed setting is %d
tr_TR: İzin verilen azami ayar: %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
tr_TR: Sitenizin bir anda kullanabileceği azami (RAM) bellek miktarıdır.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
tr_TR: Ürün indirimleri kullanıldığı zaman bu kuponun uygulanabileceği azami sayı. Sepetteki tüm ürünlere uygulamak için boş bırakın.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
tr_TR: Aşırı yüklenmeleri önlemek için sunucunuzun bir tek işlem için kullanabileceği azami değişken sayısıdır.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
tr_TR: Bu ilgili kalem için izin verilen maksimum miktar.

note: Translators: %s amount.
en: The maximum quantity that can be added to the cart is %s
tr_TR: Sepete eklenebilecek maksimum miktar: %s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
tr_TR: Sepete eklenebilecek maksimum miktar.

note: translators: %s: coupon maximum amount
en: The maximum spend for this coupon is %s.
tr_TR: Bu kupon için azami harcama miktarı: %s.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
tr_TR: MaxMind lisans anahtarı geçersiz. Bu anahtarı yakın zamanda oluşturduysanız, etkinleşmesi için beklemeniz gerekebilir.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
tr_TR: Kullanıcı metalarından metaboxhidden_product.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
tr_TR: Mini Sepet şablonu müşterilerin sepetteki ürünleri görmelerini sağlar ve Sepet ile Ödeme sayfalarına erişim sağlar.

note: translators: %d: Setting value
en: The minimum allowed setting is %d
tr_TR: İzin verilen asgari ayar: %d

en: The minimum quantity allowed for this line item.
tr_TR: Bu ilgili kalem için izin verilen minimum miktar.

note: Translators: %s amount.
en: The minimum quantity that can be added to the cart is %s
tr_TR: Sepete eklenebilecek minimum miktar: %s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
tr_TR: Sepete eklenebilecek minimum miktar.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
tr_TR: Saklanacak günlüklerin minimum önem derecesi seviyesi.

note: translators: %s: coupon minimum amount
en: The minimum spend for this coupon is %s.
tr_TR: Bu kuponun kullanılabilmesi için harcanması gereken en az tutar: %s.

en: The name of the current active theme.
tr_TR: Mevcut etkin temanın adıdır.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
tr_TR: Bu kampanya türünün ait olduğu pazarlama kanalının adı.

en: The name of the parent theme.
tr_TR: Ana temanın adıdır.

en: The name of the tax.
tr_TR: Verginin adı.

note: translators: %d: seconds
en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
tr_TR: Bir sonraki kuyruk yaklaşık %d saniye sonra işlenmeye başlanacak.

en: The number of days log entries are retained.
tr_TR: Günlük kayıtlarının saklandığı gün sayısı.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
tr_TR: Görüntülenen fiyatlardaki ondalık nokta sayısıdır.

note: translators: %s is a number.
en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
tr_TR: Arama sonucu sayısı %s sınırına ulaştı. Aramanızı daraltmayı deneyin.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
tr_TR: Müşterinin bu siparişten önce görüntülediği benzersiz sayfa sayısı.

en: The object cannot be deleted.
tr_TR: Nesne silinemiyor.

note: translators: %s: force=true
en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
tr_TR: Nesne, çöp kutusu özelliğini desteklemiyor. Silmek için "%s" olarak belirleyin.

en: The object has already been trashed.
tr_TR: Bu nesne zaten çöp kutusunda.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
tr_TR: WooCommerce için resmi Razorpay uzantısı, kredi kartlarını, banka kartlarını, internet bankacılığı işlemlerini, cüzdanları ve UPI ödemelerini kabul etmenizi sağlar.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
tr_TR: Seçenekler: &quot;Etkin&quot; (yükünü teslim eder), &quot;Duraklatıldı&quot; (yükünü teslim etmez), veya &quot;Devre Dışı&quot; (teslim hataları nedeniyle yükünü teslim etmez)

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
tr_TR: Sipariş Onayı şablonu, başarılı bir satın almanın makbuzu ve onayı yerine geçer. Sipariş edilen ürünler, gönderim, faturalandırma ve toplamların bir özetini içerir.

en: The order details screen is easy to use.
tr_TR: Sipariş ayrıntıları ekranının kullanımı kolay.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
tr_TR: Sipariş detayları ekranının işlevselliği ihtiyaçlarımı karşılıyor.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
tr_TR: Sipariş alındı ancak hiçbir ödeme yapılmadı. Beklemedeki ödeme siparişleri genellikle müşteri işlemi bekler.

en: The order ID to process during checkout.
tr_TR: Ödeme sırasında işlenecek sipariş kimliği.

en: The order ID.
tr_TR: Sipariş kimliği.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
tr_TR: Sipariş ödeme onayı bekliyor. Stok azaltıldı ancak ödemeyi doğrulamanız gerekli.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
tr_TR: Sipariş toplamları güncellendi. Lütfen sayfanın altındaki "Sipariş oluştur" butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayın.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
tr_TR: Sipariş bir yönetici veya müşteri tarafından iptal edildi.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
tr_TR: Organik kahve çekirdekleri adeta bir devrim. Her bir yudum ayrı bir yolculuk gibi hissettiriyor. Güzelce seçilmiş aksesuarlar evime sofistike bir dokunuş ekliyor.

en: The parent theme developers URL.
tr_TR: Ana tema geliştiricilerinin bağlantısıdr.

en: The patterns dictionary is missing.
tr_TR: Desenler sözlüğü eksik.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
tr_TR: WooCommerce için PayFast uzantısı, Güney Afrika'nın en popüler ödeme ağ geçitlerinden biri aracılığıyla ödemeleri Kredi Kartı ve EFT ile kabul edebilmenizi sağlar. Ayarlama veya aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekmez.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
tr_TR: WooCommerce için Payfast uzantısı, Güney Afrika'nın en popüler ödeme ağ geçitlerinden biri aracılığıyla ödemeleri Kredi Kartı ve EFT ile kabul edebilmenizi sağlar. Ayarlama veya aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekmez. Bu uzantıyı seçerseniz mağazanızın para birimi olarak Güney Afrika randı seçilecektir.

en: The payment gateway for this order does not exist.
tr_TR: Bu sipariş için ödeme ağ geçidi mevcut değil.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
tr_TR: Bu sipariş için kullanılan ödeme ağ geçidi otomatik para iadelerini desteklememektedir.

en: The plugin could not be activated.
tr_TR: Eklenti etkinleştirilemedi.

en: The position of the currency symbol.
tr_TR: Para birimi simgesinin konumunu gösterir.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
tr_TR: Varsa, işletmenizin bulunduğu yerin posta kodu.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
tr_TR: Önceki %1$d siparişinin durumu ("%2$s") geçersiz. Geri yüklenemedi.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
tr_TR: Önceki %1$d siparişinin durumu ("%2$s") geçersiz. Bunun yerine "beklemede" durumuna geri yüklendi.

en: The product category details screen is easy to use.
tr_TR: Ürün kategorisi ayrıntıları ekranının kullanımı kolaydır.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
tr_TR: Ürün kategorisi ayrıntıları ekranının işlevselliği ihtiyaçlarımı karşılıyor.

en: The product creation screen is easy to use.
tr_TR: Ürün oluşturma ekranının kullanımı kolay.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
tr_TR: Ürün oluşturma ekranının işlevselliği ihtiyaçlarımı karşılıyor.

en: The product import process is easy to complete.
tr_TR: Ürün içe aktarma sürecinin tamamlanması kolay.

en: The product import process meets my needs.
tr_TR: Ürün içe aktarma süreci ihtiyaçlarımı karşılıyor.

en: The product review cannot be deleted.
tr_TR: Ürün değerlendirmesi silinemiyor.

en: The product review does not support trashing.
tr_TR: Ürün değerlendirmesi, çöp kutusu özelliğini desteklemiyor.

en: The product tag details screen is easy to use.
tr_TR: Ürün etiketi ayrıntıları ekranının kullanımı kolay.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
tr_TR: Ürün etiketi ayrıntıları ekranının işlevselliği ihtiyaçlarımı karşılıyor.

en: The product update process is easy to complete.
tr_TR: Ürün güncelleme sürecinin tamamlanması kolay.

en: The product update process meets my needs.
tr_TR: Ürün güncelleme süreci ihtiyaçlarımı karşılıyor.

note: translators: %s provided email.
en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
tr_TR: Sağlanan e-posta adresi (%s) geçerli değil, lütfen geçerli bir e-posta adresi sağlayın

en: The provided email address is not valid
tr_TR: Sağlanan e-posta adresi geçerli değil

note: translators: 1: class name 2: WC_Log_Handler_Interface
en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
tr_TR: Sağlanılan çalıştırıcı olan %1$s, %2$s öğesini uygulamıyor.

en: The provided phone number is not valid
tr_TR: Sağlanan telefon numarası geçerli değil

en: The provided postcode / ZIP is not valid
tr_TR: Sağlanan posta kodu/ZIP geçerli değil

note: translators: %1$s given state, %2$s valid states
en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
tr_TR: Sağlanan durum (%1$s) geçerli değil. Şunlardan biri olmalıdır: %2$s

note: Translators: %s amount.
en: The quantity added to the cart must be a multiple of %s
tr_TR: Sepete eklenen miktar %s değerinin katları olmalıdır.

en: The rate at which tax is applied.
tr_TR: Uygulanacak vergi oranı

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be activated.
tr_TR: İstenen `%s` eklentisi etkinleştirilemedi.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed.
tr_TR: İstenen "%s" eklentisi yüklenemedi.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services). translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
tr_TR: İstenen "%s" eklentisi yüklenemedi. Eklenti API'si çağrısı başarısız oldu.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
tr_TR: İstenen eklenti `%s` yüklenemedi. Yükseltici yüklenemedi.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
tr_TR: İstenen eklenti `%s` henüz yüklenmedi.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed.
tr_TR: İstenen "%s" teması yüklenemedi.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
tr_TR: İstenen "%s" teması yüklenemedi. Tema API'si çağrısı başarısız oldu.

en: The requested theme could not be activated.
tr_TR: İstenen tema etkinleştirilemedi.

en: The resource cannot be deleted.
tr_TR: Kaynak silinemedi.

en: The response body from the receiving server.
tr_TR: Alan sunucudan gelen yanıtın gövdesi.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
tr_TR: Retro Glass Jug'ın klasik silüeti her ortamı zahmetsizce tamamlayarak bunu stil ve zarafet içinde içecek ikram etmek için mükemmel seçim haline getirir.

en: The root URL of your site.
tr_TR: Sitenizin kök bağlantısı.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
tr_TR: Satış, 00:00:00 "Başlangıç" zamanında başlayacak ve 23:59:59 "Bitiş" zamanında sona erecektir.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
tr_TR: WooCommerce'deki arama özelliğinin kullanımı kolay.

en: The search term definition failed.
tr_TR: Arama terimi tanımı başarısız oldu.

en: The search's functionality meets my needs.
tr_TR: Aramanın işlevselliği ihtiyaçlarımı karşılıyor.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
tr_TR: Gizli anahtar, talep üst bilgilerinde iletilen ve sağlanan web kancasının bir karmasını oluşturmak için kullanılır.

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
tr_TR: Seçilen ürün bir %2$s varyasyonu değil, lütfen <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a> bölümünden ürün seçeneklerini belirleyin.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
tr_TR: Bir filtre tarafından boyutlandırma değerlerinin üzerine yazıldığı için görsel boyutlandırma ayarları devre dışı bırakıldı.

en: The settings screen is easy to use.
tr_TR: Ayarlar ekranının kullanımı kolay

en: The settings screen's functionality meets my needs.
tr_TR: Ayarlar ekranının işlevselliği ihtiyaçlarımı karşılıyor

en: The size of the log directory.
tr_TR: Günlük dizininin boyutu.

note: translators: 1: SKU.
en: The SKU (%1$s) you are trying to insert is already under processing
tr_TR: Eklemeye çalıştığınız stok kodu (%1$s) zaten işleniyor

en: The slug for the resource.
tr_TR: Kaynağın kısa ismi.

en: The specific chart this stat referrers to.
tr_TR: Bu istatistiğin başvurduğu belirli tablo.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
tr_TR: Tavsiyeler için belirtilen kategori geçersiz. İzin verilen değerler: "kanallar", "uzantılar".

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
tr_TR: Kuponun durumu. Her zaman "taslak", "yayınlandı" veya "incelenmeyi bekliyor" olmalıdır

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
tr_TR: Notun durumu (ör. eyleme geçilmedi, eyleme geçildi).

note: translators: 1: product ID 2: quantity in stock
en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
tr_TR: Değeri düzenlendikten sonra değiştiğinden bu stok güncellenmedi. Stokta %1$d numaralı üründen %2$d adet var.

en: The street address for your business location.
tr_TR: İşletmenizin bulunduğu sokağın adresi.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
tr_TR: Terim kimliği veya öznitelik genel bir öznitelik değilse 0.

en: The term name.
tr_TR: Terim adı.

en: The term slug.
tr_TR: Terim kısa adı.

note: translators: %s: Available placeholders for use
en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
tr_TR: Metin, tüm Woocommerce e-postalarının altbilgi kısmında görünür.

en: The theme developers URL.
tr_TR: Tema geliştiricilerinin bağlantısıdr.

en: The theme you are currently using is not compatible.
tr_TR: Şu anda kullandığınız tema uyumlu değil.

en: The thousand separator of displayed prices.
tr_TR: Görüntülenen fiyatlardaki binlik ayırıcıdır.

en: The three words description of the featured product related to the following image description: [image.0]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili öne çıkarılan ürünün üç kelimelik açıklaması: [görsel.0]

en: The three words description of the featured product related to the following image description: [image.1]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili öne çıkarılan ürünün üç kelimelik açıklaması: [görsel.1]

en: The three words description of the featured product related to the following image description: [image.2]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili öne çıkarılan ürünün üç kelimelik açıklaması: [görsel.2]

en: The three words description of the featured product related to the following image description: [image.3]
tr_TR: Şu görsel açıklamasıyla ilgili öne çıkarılan ürünün üç kelimelik açıklaması: [görsel.3]

en: The title of the featured products with at least 20 characters
tr_TR: Öne çıkarılan ürünlerin en az 20 karakter içeren bir başlığı

en: The total size of the files in the log directory.
tr_TR: Günlük dizinindeki dosyaların toplam boyutu.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
tr_TR: Notun türü (ör. hata, uyarı vb.).

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
tr_TR: Pazarlama kampanyası türü için benzersiz tanımlayıcı.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
tr_TR: Pazarlama kampanyası için benzersiz tanımlayıcı.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
tr_TR: Bu kampanyanın ait olduğu pazarlama kanalı için benzersiz tanımlayıcı.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
tr_TR: Bu kampanya türünün ait olduğu pazarlama kanalının benzersiz tanımlayıcısı.

en: The unit lengths are defined in for this country.
tr_TR: Bu ülke için birim uzunlukları tanımlı.

en: The unit weights are defined in for this country.
tr_TR: Birim ağırlıkları bu ülke için tanımlı.

note: Translators: %s: page name.
en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
tr_TR: %s sayfanızın URL'si (sayfa kimliği ile birlikte).

en: The URL where the webhook payload is delivered.
tr_TR: Web kancası yükünün teslim edildiği URL.

en: The URL where the webhook was delivered.
tr_TR: Web kancasının teslim edildiği URL.

note: translators: %s: provided value type
en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
tr_TR: JSON kısmi eşleme için değer türü desteklenmiyor. Tamsayı, boolean, çift veya dizi olmalıdır. %s tipi sağlandı.

en: The version of cURL installed on your server.
tr_TR: Sunucunuzda yüklü olan cURL sürümü.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
tr_TR: Sitenizi barındıran web sunucusunda yüklü olan MYSQL sürümüdür.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
tr_TR: Sitenizi barındıran web sunucusunda yüklü olan PHP sürümüdür.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
tr_TR: Sitenizde kurulu olan WooCommerce sürümüdür.

en: The version of WordPress installed on your site.
tr_TR: Sitenizde kurulu olan WordPress sürümüdür.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
tr_TR: WooCommerce Helper eklentisine artık ihtiyaç kalmadı. Bunun yerine uzantılar sekmesinden <a href="%s">abonelikleri yönetin</a>.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
tr_TR: WooCommerce Eski REST API eklentisi bu sitede çalışıyor.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
tr_TR: WooCommerce REST API, harici uygulamaların mağaza verilerini görüntülemesine ve yönetmesine izin verir. Erişim yalnızca geçerli API anahtarları olanlara verilir.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
tr_TR: Dünyadaki en sevilen şimdi al, sonra öde seçenekleri ve çok daha fazlası WooPayments sayesinde parmak uçlarınızda. Birden fazla uzantı ve oturum açmaya gerek kalmadan hepsine bir panodan erişebilirsiniz.

en: Theme
tr_TR: Tema

en: Theme author URL.
tr_TR: Tema yazarı URL'si.

en: Theme installation message.
tr_TR: Tema kurulumu mesajı.

en: Theme installation status.
tr_TR: Tema kurulumu durumu.

en: Theme name.
tr_TR: Tema adı.

en: Theme slug.
tr_TR: Tema kısaltması.

en: Theme status.
tr_TR: Tema durumu.

en: Theme version.
tr_TR: Tema sürümü.

en: Theme.
tr_TR: Tema.

en: There are currently no logs to view.
tr_TR: Görüntülenecek herhangi bir günlük bulunmuyor.

en: There are no currencies matching these parameters.
tr_TR: Bu parametrelerle eşleşen para birimi bulunmuyor.

en: There are no locations matching these parameters.
tr_TR: Bu parametrelerle eşleşen konum bulunmuyor.

en: There are no notes yet.
tr_TR: Henüz herhangi bir not bulunmamaktadır.

en: There are no orders to sync, aborting.
tr_TR: Senkronize edilecek sipariş yok, iptal ediliyor.

en: There are no orders to verify, aborting.
tr_TR: Doğrulanacak bir sipariş yok, iptal ediliyor.

en: There are no product reviews yet.
tr_TR: Herhangi bir ürün yorumu yok.

en: There are no reviews yet.
tr_TR: Henüz değerlendirme yapılmadı.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
tr_TR: Uygun gönderim yöntemi bulunamadı. Lütfen adresinizin doğru girildiğinden emin olun veya herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçin.

note: translators: %s: product names.
en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
tr_TR: Stokta yeteri kadar %s yok. Lütfen sepetinizdeki miktarı azaltın.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
tr_TR: Sepetinizdeki ürünlerle ilgili hatalar var. Lütfen sepet sayfasına geri dönün ve ödeme yapmadan önce bu hataları giderin.

en: There are three ways to add your products: you can <strong>create products manually, import them at once via CSV file</strong>, or <strong>migrate them from another service</strong>.<br/><br/>
tr_TR: Ürünlerinizi eklemenin üç yolu vardır: <strong>Ürünleri manuel olarak oluşturup CSV dosyası ile tek seferde içe aktarabilir</strong> veya <strong>başka bir hizmetten taşıyabilirsiniz.</strong>.<br/><br/>

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
tr_TR: Sepette çok fazla %s var. Sadece 1 tane satın alınabilir. Lütfen sepetinizdeki miktarı azaltın.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
tr_TR: Sepette çok fazla %s var. Her birinden sadece 1 adet satın alınabilir. Lütfen sepetinizdeki miktarı azaltın.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
tr_TR: Eş zamanlı çok fazla toplu iş var fakat çalıştırma devam ediyor.

en: There are too many concurrent batches.
tr_TR: Eş zamanlı çok fazla toplu iş var.

note: Translators: %1$d is the number of orders to be synced.
en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
tr_TR[0]: Senkronize edilecek %1$d sipariş var.
tr_TR[1]: Senkronize edilecek %1$d sipariş var.

note: Translators: %1$d is the number of orders to be verified.
en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
tr_TR[0]: Doğrulanması gereken %1$d sipariş var.
tr_TR[1]: Doğrulanması gereken %1$d sipariş var.

en: There is no data to export for the given request.
tr_TR: Söz konusu istek için dışa aktarılacak veri yok.

note: translators: %s: product names.
en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
tr_TR: Stokta yeteri kadar %s yok. Lütfen sepetinizdeki miktarı azaltın.

en: There was a failure fetching this action
tr_TR: Bu eylem getirilirken bir hata oluştu

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure fetching this action: %s
tr_TR: Bu eylem getirilirken bir hata oluştu: %s

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
tr_TR: Bu eylemin bir sonraki olayını zamanlarken bir hata oluştu: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
tr_TR: İstenen eklentilerin bazıları etkinleştirilirken bir sorun oluştu.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
tr_TR: İstenen eklentilerin bazıları yüklenirken bir sorun oluştu.

note: translators: %s Address type.
en: There was a problem with the provided %s:
tr_TR: Sağlanan %s ile ilgili bir sorun oluştu:

note: translators: %s: is the field label
en: There was a problem with the provided additional fields: %s is required
tr_TR: Sağlanan ek alanlar ile ilgili bir sorun oluştu: %s gerekli

note: translators: %s: is the field label
en: There was a problem with the provided billing address: %s is required
tr_TR: Sağlanan fatura adresi ile ilgili bir sorun oluştu: %s gerekli

note: translators: %s: is the field label
en: There was a problem with the provided shipping address: %s is required
tr_TR: Sağlanan gönderim adresi ile ilgili bir sorun oluştu: %s gerekli

en: There was an error activating this plugin.
tr_TR: Bu uzantı etkinleştirilirken bir hata oluştu.

en: There was an error activating this theme.
tr_TR: Bu tema etkinleştirilirken bir hata oluştu.

note: translators: %1$s: callback string, %2$s: error message
en: There was an error calling %1$s: %2$s
tr_TR: %1$s çağrılırken bir hata oluştu: %2$s

note: translators: %s: callback string
en: There was an error calling %s
tr_TR: Aramada bir hata var: %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
tr_TR: Bu aracı çağırırken bir hata oluştu. Geri arama yok.

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
tr_TR: WooPayments eklentisi ile iletişim kurulurken bir hata oluştu.

en: There was an error connecting to Square.
tr_TR: Square bağlantısı kurulurken bir hata oluştu.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
tr_TR: WooCommerce.com bağlantısı kurulurken bir hata oluştu. Lütfen yeniden deneyin.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
tr_TR: Aboneliğiniz bağlanırken hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error deleting an action: %s
tr_TR: Bir eylem silinirken bir hata oluştu: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
tr_TR: Aboneliğinizin bağlantısı kesilirken hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: There was an error generating your API Key.
tr_TR: API Anahtarınız oluşturulurken bir hata oluştu.

en: There was an error getting the install URL for this product.
tr_TR: Bu ürünün yükleme URL'sini alırken hata oluştu.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
tr_TR: WooCommerce.com Helper API'si yüklenirken bir hata oluştu.

note: translators: %s: Order history URL on My Account section
en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
tr_TR: Siparişiniz işlenirken bir hata oluştu. Lütfen yeniden sipariş vermeden önce ödeme yönteminizde herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığını kontrol edin ve <a href="%s">sipariş geçmişinizi</a> inceleyin.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error running the action scheduler: %s
tr_TR: Eylem zamanlayıcısını çalıştırırken hata oluştu: %s

en: There was an error while processing your schema
tr_TR: Şemanız işlenirken bir hata oluştu

en: There was an error with an item in your cart.
tr_TR: Sepetinizdeki bir öğeyle ilgili bir hata var.

en: There was an issue loading the report endpoints
tr_TR: Rapor uç noktaları yüklenirken bir sorun oluştu

note: translators: %s = webhooks count
en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
tr_TR[0]: WooCommerce'den kaldırılmış ve Eski REST API'sini kullanarak teslim edilmek için yapılandırılmış %d web kancası var. Bu web kancası gönderilemeyecek.
tr_TR[1]: WooCommerce'den kaldırılmış ve Eski REST API'sini kullanarak teslim edilmek için yapılandırılmış %d web kancası var. Bu web kancaları gönderilemeyecek.

note: translators: %s: number of pending orders.
en: There's %s order pending sync. | There are %s orders pending sync.
tr_TR[0]: Senkronize edilmeyi bekleyen %s sipariş var.
tr_TR[1]: Senkronize edilmeyi bekleyen %s sipariş var.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
tr_TR: Bu hesap ayrıntıları, sipariş teşekkür sayfasında ve onay e-postasında gösterilir.

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
tr_TR: Bu maliyetler, isteğe bağlı olarak <a href="%s">ürün gönderim sınıfını</a> temel alarak eklenebilir.

note: translators: %s: URL for link
en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
tr_TR: Bu maliyetler, isteğe bağlı olarak <a target="_blank" href="%s">ürün gönderim sınıfın</a>ı temel alarak eklenebilir. <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">Gönderim sınıfı maliyetlerini ayarlama</a> hakkında daha fazla bilgi edinin.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
tr_TR: Bu özellikler ya deneyseldir ya da eksiktir, bunları etkinleştirdiğiniz takdirde tüm risk size aittir!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
tr_TR: Bu seçenekleri WooCommerce ödemenizin görüntüsünü değiştirmenize olanak tanır.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
tr_TR: Bu sayfaların ayarlanmış olması gerekmektedir. Böylece WooCommerce, ödeme için kullanıcıları nereye göndereceğini bilir.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
tr_TR: Bu oranlar (sabit fiyat esas alınarak) ilave maliyetlerle birlikte ilave gönderim seçenekleridir.

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
tr_TR: Bu ayarlar, arama tablosu yeniden oluşturma işlemi devam ederken kullanılamaz.

en: Things to do next
tr_TR: Bundan sonra yapılacak şeyler

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
tr_TR: Görünüşe göre bu eylem sürekli olarak başarısız oluyor. Yeni bir olay planlanmayacak.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
tr_TR: Bu eylem geri alınamaz. Seçtiğiniz siparişlerden kişisel verileri silmek istediğinizden emin misiniz?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
tr_TR: Stok miktarlarının ön uçta nasıl görüntüleneceğini kontrol eder.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
tr_TR: Bu alanda müşterinin ödeme işlemi sırasında görmesini istediğiniz açıklama bilgisini yazınız.

en: This controls the position of the currency symbol.
tr_TR: Para birimi simgesinin konumunu belirtin.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
tr_TR: Bu alan ödeme işlemi sırasında müşterinizin göreceği başlığı kontrol eder.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
tr_TR: Ödemeleri hangi para birimiyle alacağınızı belirtir.

en: This controls what unit you will define lengths in.
tr_TR: Burada uzunluk birimini seçebilirsiniz.

en: This controls what unit you will define weights in.
tr_TR: Burada ağırlık birimini seçebilirsiniz.

en: This controls which shipping address is used by default.
tr_TR: Varsayılan olarak kullanılan gönderim adresini kontrol eder.

en: This coupon has expired.
tr_TR: Bu kuponun geçerlilik süresi dolmuş.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
tr_TR: Bu kupon şifre korumalıdır. WooCommerce, kuponlar için şifre korumasını desteklemiyor. Bir kuponu gizli yaparak bunu geçici olarak gizleyin. Alternatif olarak kullanım sınırları ve kısıtlamalar aşağıdan yapılandırılabilir.

note: translators: %s: date interval
en: This data will be deleted in %s.
tr_TR: Bu veriler %s sonra silinecek.

en: This determines where log entries are saved.
tr_TR: Bu, günlük kayıtlarının nerede kaydolduğunu belirler.

en: This email address is already registered.
tr_TR: Bu e-posta adresi zaten kayıtlı.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
tr_TR: Bu alan, kuponu kullanırken izin verilen azami harcamanın (alt toplam) ayarlanmasına izin verir.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
tr_TR: Bu alan, kuponun kullanılmasına izin verilen minimum harcamanın (alt toplam) ayarlanmasına izin verir.

en: This file does not exist.
tr_TR: Bu dosya mevcut değil.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
tr_TR: plugins_loaded eyleminden önce bu işlev çağrılmamalıdır.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
tr_TR: woocommerce_init eyleminden önce bu fonksiyonun çağrılmaması gerekmektedir.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
tr_TR: Bu bilgi ürün sayfasında, kategori sayfalarında, sosyal medyada ve arama sonuçlarında gösterilecektir.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
tr_TR: Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. &mdash; Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın.

en: This is a featured product
tr_TR: Bu öne çıkan bir üründür

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
tr_TR: Beklemede, İptal Edildi veya Başarısız sipariş durumundan beklemeye alınan bir siparişin ardından müşterilere sipariş ayrıntılarını içeren bir sipariş bildirimi gönderilir.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
tr_TR: Bu bildirim, ödemeden sonra müşterilere gönderilen ve ürün ayrıntılarını içeren bir sipariş bildirimidir.

en: This is not your download link.
tr_TR: Bu indirme linki değildir.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
tr_TR: Bu, ürün kataloglarındaki yer tutucu görüntüler için kullanılan ek kimlik veya görüntü URL'sidir. Görüntüsü olmayan ürünler bunu kullanacaktır.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
tr_TR: Bu Müşteri Yaşam Boyu Değer veya bu müşterinin siparişlerinden kazandığınız toplam tutardır.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
tr_TR: Bu varsayılan kategoridir ve silinemez. Kategorisi olmayan ürünlere otomatik olarak atanacaktır.

en: This is the name of the download shown to the customer.
tr_TR: Müşteriye gösterilen indirme adıdır.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
tr_TR: Siparişlerinizde yer alan "Vergi satırlarındaki" gönderim vergisi tutarının toplamıdır.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
tr_TR: Siparişlerinizde yer alan "Vergi satırlarındaki" vergi tutarının toplamıdır.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
tr_TR: Siparişlerinizde yer alan 'Sipariş toplamı' alanının toplamıdır.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
tr_TR: Bu, siparişlerinizde yer alan 'Gönderim toplamı' alanının toplamıdır.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
tr_TR: Gönderim ve vergiler dahil olmak üzere iadeler sonrasında oluşan sipariş toplamlarının tutarıdır.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
tr_TR: Gönderim ve vergiler dahil olmak üzere iadeler sonrasında oluşan sipariş toplamlarının tutarıdır.

en: This is the template part for the product filters displayed on different pages across your store.
tr_TR: Bu, mağazanızda farklı sayfalarda gösterilen ürün filtrelerinin şablon parçasıdır.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
tr_TR: Oranlar için toplam vergidir (gönderim vergisi + ürün vergisi).

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
tr_TR: Müşterilerin erişim sağlayacağı dosyanın bağlantı adresi veya tam yoludur. Buraya girilen bağlantı adreslerinin halihazırda şifrelenmiş olması gerekmektedir.

note: translators: %s: URL to read more about the shop page.
en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
tr_TR: Burası WooCommerce mağaza sayfasıdır. Mağaza sayfası, ürünlerinizi listeleyen özel bir arşivdir. <a href="%s">Bu konuda daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz</a>.

en: This is where store orders are stored.
tr_TR: Mağaza siparişlerinin depolandığı yer.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
tr_TR: Müşterilerinizin mağazanızdan yapacakları alışverişlerinde kullanabileceği yeni kuponları buradan ekleyebilirsiniz.

en: This is where you can browse products in this store.
tr_TR: Bu mağazadaki ürünlere buradan göz atabilirsiniz.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
tr_TR: Burası panonuzdaki çeşitli ürün türleri için ürün formları ayarlayabileceğiniz yerdir.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
tr_TR: İşletmenizin bulunduğu yer. Vergi oranları ve gönderim ücretleri için bu adres kullanılacaktır.

en: This item is already in the cart and its quantity cannot be edited
tr_TR: Bu ürün zaten sepette ve miktarı düzenlenemez

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
tr_TR: Bu anahtar geçersiz veya zaten kullanılmış. Lütfen gerekirse şifrenizi tekrar sıfırlayın.

en: This lets you choose which products are part of this group.
tr_TR: Bu, grubun parçası olacak ürünleri seçmenizi sağlar.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
tr_TR: Bu, tablonun muhtemelen tutarsız bir durumda olduğu anlamına gelir. Tablo kullanımını etkinleştirmeden önce yeni bir yenileme işlemi çalıştırmanız veya durdurulan işlemi devam ettirmeniz (Durum - Araçlar - Ürün özellikleri arama tablosunu yenile/Ürün özellikleri arama tablosu yenileme işlemini devam et) önerilir.

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
tr_TR: Bu yöntem kullanılamıyor ve yakında kaldırılacak. Bunun yerine Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed kullanın.

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
tr_TR: Bu yöntemin kullanımı 2.6.0 sürümünde durdurulmuştur ve ilerideki sürümlerde kaldırılacaktır. Yöntemi devre dışı bırakarak bunun yerine <a href="%s">gönderim bölgeleri</a> içerisinden yeni bir oran belirlemenizi öneririz.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
tr_TR: Bu yöntem,  plugins_loaded eyleminden önce çağrılmamalıdır.

en: This month
tr_TR: Bu ay

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
tr_TR: Bu seçenek, bir müşterinin varsayılan konumunu belirler. MaxMind GeoLite Veritabanı, geolocation kullanılıyorsa wp-content dizininize düzenli aralıklara indirilir.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
tr_TR: Bu seçenek, vergi hesaplaması için hangi adresin kullanıldığını belirler.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
tr_TR: Bu seçenek ürün fiyatlarını etkileyecektir. Bunu değiştirdiğinizde mevcut ürünlerinizde güncelleme yapılmayacaktır.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
tr_TR: Bu seçenek, satış yapmak istediğiniz ülkeleri sınırlamanıza olanak verir.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
tr_TR: Bu seçenek tüm vergi oranlarınızı silecektir, dikkatli kullanınız. Bu eylem geri alınamaz.

en: This order belongs to a different customer.
tr_TR: Bu sipariş farklı bir müşteriye ait.

en: This order cannot be paid for.
tr_TR: Bu siparişin ödemesi alınamıyor.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
tr_TR: Bu sipariş ödenemez. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

en: This order is no longer editable.
tr_TR: Bu sipariş artık düzenlenemez.

note: translators: %s: order status
en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
tr_TR: Bu siparişin durumu &ldquo;%s&rdquo; olduğu için ödeme yapılamaz. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

en: This page's content is overridden by custom template content
tr_TR: Bu sayfanın içeriği, özel şablon içeriği tarafından geçersiz kılınıyor

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
tr_TR: Bu şifre sıfırlama anahtarı farklı bir kullanıcı hesabı içindir. Lütfen oturumunuzu kapatıp tekrar deneyin.

en: This payment method was successfully set as your default.
tr_TR: Bu ödeme yöntemi, başarıyla varsayılan olarak ayarlandı.

en: This product cannot be added to the cart.
tr_TR: Bu ürün sepete eklenemiyor.

en: This product has been activated.
tr_TR: Bu ürün etkinleştirildi.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
tr_TR: Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
tr_TR: Bu ürünün boyut veya renk gibi seçenekleri var. Her bir varyasyonun görsellerini, indirmelerini ve diğer ayrıntıları tek tek yönetebilirsiniz.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
tr_TR: Bu ürünün boyut veya renk gibi seçenekleri var. Artık her bir varyasyonun envanterini ve diğer ayrıntıları tek tek yönetebilirsiniz.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
tr_TR: Bu ürünün boyut veya renk gibi seçenekleri var. Artık her bir varyasyonun gönderim ayarlarını ve diğer ayrıntıları tek tek yönetebilirsiniz.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
tr_TR: Bu üründen satış yapılmış ve mevcut siparişlerle bağlantılı olabilir. Silmek istediğinizden emin misiniz?

en: This product is already active.
tr_TR: Bu ürün zaten etkin.

en: This product is already installed.
tr_TR: Bu ürün zaten kurulu.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
tr_TR: Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

en: This product is not installed.
tr_TR: Bu ürün kurulu değil.

en: This product is protected and cannot be purchased.
tr_TR: Bu ürün mahfuzdur, satın alınamaz.

en: This product requires shipping or pickup
tr_TR: Bu ürün, gönderim veya teslim alma gerektirir

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
tr_TR: Bu ürün, müşterinizin sepetinde veya ödeme sırasında gönderim hesaplayıcısını tetiklemeyecektir. Bu ürün ayrıca müşterilerinizin ödeme sırasında gönderim bilgilerini girmesini gerektirmeyecektir. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Sanal ürünler hakkında daha fazla bilgi edinin</a>.

note: translators: %1$s: open link, %2$s: close link
en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
tr_TR: Bu rapor bağlantısı geçerliğini yitirdi. %1$sFiltrelenmiş raporu görüntülemek için buraya tıklayınız.%2$s.

en: This resource cannot be created.
tr_TR: Kaynak oluşturulamadı.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
tr_TR: Bu örnek metin, mağazanızın topladığı, sakladığı ve paylaştığı kişisel verilerin yanı sıra bu verilere kimlerin erişebileceği ile ilgili temel bilgileri içerir. Hangi ayarların etkinleştirildiğine ve hangi ek eklentilerin kullanıldığına bağlı olarak, mağazanız tarafından paylaşılan belirli bilgiler değişecektir. Gizlilik politikanızda hangi bilgilerin ifşa edileceğine karar verirken bir avukatla görüşmenizi öneririz.

note: translators: %s: privacy page link.
en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
tr_TR: Bu bölümde web sitenizin gizlilik ilkesinin görüntülenmesi kontrol edilir. Aşağıdaki gizlilik bildirimleri, daha önce %s ayarlanmadığı sürece gösterilmez.

note: translators: %s: Nonced email preview link
en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
tr_TR: Bu bölüm, WooCommerce e-postalarını özelleştirmenize izin verir. <a href="%s" target="_blank">E-posta şablonunuzu önizlemek için burayı tıklayın</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
tr_TR: Bu bölümde, varsayılan WooCommerce şablon sayfalarını geçersiz kılan tüm dosyaları gösterir.

en: This section shows details of Action Scheduler.
tr_TR: Bu bölümde, Eylem Zamanlayıcı'nın ayrıntılarını gösterilmektedir.

en: This section shows details of WC Admin.
tr_TR: Bu bölümde WC Yöneticisinin ayrıntıları gösterilmektedir.

en: This section shows information about this status report.
tr_TR: Bu bölümde, bu durum raporuyla ilgili bilgiler verilmektedir.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
tr_TR: Bu, otomatik olarak silinmeden önce günlük kayıtlarının kaç gün boyunca tutulacağını ayarlar.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
tr_TR: Mağazanızın varsayılan sayfası - burada ürünleriniz listelenecektir.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
tr_TR: Görüntülenen fiyatlarda ondalık ayırıcıyı ayarlar.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
tr_TR: Bu, saklanacak günlüklerin minimum önem derecesi seviyesini ayarlar. Daha düşük önem derecesi seviyeleri göz ardı edilir. "Hiçbiri" tüm günlüklerin saklanacağı anlamına gelir.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
tr_TR: Görüntülenen fiyatlarda ondalık nokta sayısını belirler.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
tr_TR: Görüntülenen fiyatlarda binlik ayırıcıyı ayarlar.

note: translators: %s is the name of a filter hook.
en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
tr_TR: %s kancasında bir filtre tarafından ayarlandığından bu ayar burada değiştirilemez.

note: translators: %1$s is the name of a code variable. %2$s is the name of a file.
en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
tr_TR: Muhtemelen %2$s dosyanızda %1$s sabitinde tanımlı olduğundan bu ayar burada değiştirilemez.

note: translators: %s is the name of a code variable.
en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
tr_TR: %s sabitinde tanımlı olduğundan bu ayar burada değiştirilemez.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
tr_TR: Bu ayar, ürünlerin hangi alışveriş sayfalarında listeleneceğini belirler.

en: This setting does not apply to guest purchases.
tr_TR: Bu özellik misafir alışverişleri için geçerli değildir.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
tr_TR: Bu ayar yalnızca ürün verisi gönderiler tablosunda depolandığında çalışır.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
tr_TR: Bu gönderim yönteminin yapılandırılacak herhangi bir ayarı yok.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
tr_TR: Bu aboneliğin süresi doldu. Güncellemeler ve destek almak için aboneliği <strong>yenilemek</strong> gerektiğinden sahibiyle iletişime geçin.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
tr_TR: Bu aboneliğin süresi doldu. Güncellemeler ve destek almak için lütfen <strong>yenileyin</strong>.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
tr_TR: Bu abonelik kısa süre içinde sona erecek. Güncellemeleri ve destek almaya devam etmek için lütfen <strong>yenileyin</strong>.

note: translators: %s: Path to template file
en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
tr_TR: Bu şablon kullandığınız tema tarafından geçersiz kılınmış ve şunun içinde bulunabilir: %s.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
tr_TR: Bu metin harici ürün bağlantı butonunda gösterilecektir.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
tr_TR: Bu araç, tüm ürünlerin bir listesini içeren bir CSV dosyası oluşturmanıza ve indirmenize izin verir.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
tr_TR: Bu araç, ürün verilerini bir CSV veya TXT dosyasından mağazanıza içe aktarmanıza (veya birleştirmenize) olanak tanır.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
tr_TR: Bu araç, ürün öznitelikleri arama tablosunun yenilenmesini iptal eder. Bu yapıldıktan sonra süreç ya baştan başlatılabilir ya da devam ettirilerek kaldığı yerden devam ettiilr.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
tr_TR: Süresi dolan TÜM çerezleri Wordpress'ten temizler.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
tr_TR: Bu araç, WooCommerce'de verileri eski sipariş tablolarından temizleyecektir.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
tr_TR: Ürün ve mağaza çerezlerini temizler.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
tr_TR: Bu araç mevcut güncel sepetler ve veritabanında kayıtlı sepetler de dahil olmak üzere tüm müşteri oturum verilerini veritabanından siler.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
tr_TR: Bu araç, ebeveyni olmayan tüm varyasyonları silecektir.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
tr_TR: Bu araç, süresi dolmuş indirme izinlerini ve 0 kalan indirme izinlerini siler.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
tr_TR: Bu araç, sistem durumu teması bilgileri önbelleğini boşaltır.

en: This tool will empty the template cache.
tr_TR: Bu araç şablon önbelleğini boşaltacaktır.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
tr_TR: Bu araç eksik tüm WooCommerce sayfalarını yükler. Yükleme esnasında daha önce tanımlanmış ve ayarlanmış olan sayfalar değiştirilmez.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
tr_TR: Bu araç ürün terimlerini yeniden sayar - ürünleri katalogdan gizleme ayarlarınızı değiştirdiğiniz zaman kullanışlıdır.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
tr_TR: Bu araç, ürün arama tablosu verilerini yeniden oluşturur. Bu işlem biraz zaman alabilir.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
tr_TR: Bu araç, mevcut ürün verilerinden ürün özellikleri arama tablosu verilerini yeniden oluşturur. Bu işlem biraz zaman alabilir.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
tr_TR: Yönetici, müşteri ve mağaza_yöneticisi rollerini varsayılana sıfırlar. Kullanıcılarınız hiçbir WooCommerce yönetici sayfasına erişemiyorlarsa kullanın.

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
tr_TR: Bu araç WooCommerce Analytics'te kullanılan önbelleğe alınmış değerleri sıfırlayacaktır. Rakamlar hala yanlış görünüyorsa, %1$sGeçmiş Verileri Yeniden İçe Aktarmayı%2$s deneyin.

note: translators: %1$s = count of products already processed.
en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
tr_TR: Bu araç, ürün özellikleri arama tablosunun iptal edildiği noktada (%1$s ürün işlenmiş durumda) yenilenmesi işlemini devam ettirir.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
tr_TR: Bu araç, WooCommerce veritabanınızı en son sürüme güncelleyecek. Devam etmeden önce lütfen gerekli yedeklemeleri yaptığınızdan emin olun.

en: This variation requires shipping or pickup
tr_TR: Bu varyasyon, gönderim veya teslim alma gerektirir

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
tr_TR: Bu varyasyon, müşterinizin sepetinde veya ödeme sırasında gönderim hesaplayıcısını tetiklemeyecektir. Bu ürün ayrıca müşterilerinizin ödeme sırasında gönderim bilgilerini girmesini gerektirmeyecektir. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Sanal ürünler hakkında daha fazla bilgi edinin</a>.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
tr_TR: Bu eğitim videosu, WooCommerce'e ilk ürününüzü ekleme sürecinde size yardımcı olacaktır.

note: translators: %s = URL
en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
tr_TR[0]: Aşağıdaki listede bu web kancasının adının önünde ⚠️ simgesi var. Lütfen farklı bir teslimat biçimi kullanmak için web kancasını düzenleyin veya <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Eski REST API uzantısını</a> yükleyip etkinleştirin.
tr_TR[1]: Aşağıdaki listede bu web kancalarının adlarının önünde ⚠️ simgesi var. Lütfen farklı bir teslimat biçimi kullanmak için web kancalarını düzenleyin veya <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Eski REST API uzantısını</a> yükleyip etkinleştirin.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
tr_TR: Bu web kancası Eski REST API'sini kullanarak teslim edilmek için yapılandırılmış ancak Eski REST API eklentisi bu sitede kurulmamış.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
tr_TR: Adınız hesap bölümünde ve değerlendirmelerde bu şekilde görüntülenir

en: This will change the stock status of all variations.
tr_TR: Bu, tüm varyasyonların stok durumunu değiştirecektir.

note: translators: %d=count of entries pending conversion
en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
tr_TR: Bu işlem, <code>coupon_data</code> sipariş öğesi meta kayıtlarını basitleştirilmiş <code>coupon_info</code> kayıtlarına dönüştürecektir. Sohbet, arka planda daha uzun sürede gerçekleşecektir (Eylem Zamanlayıcı aracılığıyla). Şu anda dönüştürülebilecek %d kayıt var.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
tr_TR: Bu işlem, <code>coupon_data</code> sipariş öğesi meta kayıtlarını basitleştirilmiş <code>coupon_info</code> kayıtlarına dönüştürecektir. Sohbet, arka planda daha uzun sürede gerçekleşecektir (Eylem Zamanlayıcı aracılığıyla). Şu anda dönüştürülecek kayıt yok.

en: This will delete an inbox notification by slug
tr_TR: Bu işlem, gelen kutusu bildirimini kısaltmaya göre siler

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
tr_TR: Bu, özel sipariş tablolarını siler. Tablolar yalnızca "Yüksek Performanslı sipariş depolama" özelliği yetkili olmadığında ve senkronizasyon devre dışı bırakıldığında (Ayarlar > Gelişmiş > Özellikler aracılığıyla) silinebilir.

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
tr_TR: Bu, özel sipariş tablolarını siler. Bunları yeniden oluşturmak için "Yüksek Performanslı sipariş depolama" özelliğini etkinleştirin (Ayarlar > Gelişmiş > Özellikler yoluyla).

note: Translators: %1$s App name, %2$s scope.
en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
tr_TR: Bu işlem, \"%1$s\" uygulamasına aşağıdaki işlemleri yapmasına izin veren %2$s erişimi verecektir:

en: This will refresh the remote inbox notifications
tr_TR: Bu işlem, uzaktan gelen kutusu bildirimlerini yeniler

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
tr_TR: Bu, tüm mağaza küçük resimlerini temanıza ve/veya görsel ayarlarınıza uyacak şekilde yeniden oluşturacaktır.

note: translators: %d=count of entries pending conversion
en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
tr_TR: Bu işlem, <code>coupon_data</code> sipariş öğesi meta kayıtlarını basitleştirilmiş <code>coupon_info</code> kayıtlarına dönüştüren arka plan işlemini durduracaktır. Şu anda dönüştürülebilecek %d kayıt var.

en: Thousand separator
tr_TR: Binlik ayırıcı

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
tr_TR: Döndürülen fiyatları biçimlendirmek için kullanılabilecek para birimi binlik ayırıcısı.

en: Thousand separator.
tr_TR: Binlik ayracı.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
tr_TR: Bu ülkede gösterilen fiyatlar için binlik ayracı.

en: Thumbnail
tr_TR: Küçük resim

en: Thumbnail cropping
tr_TR: Küçük resim kırpma

en: Thumbnail image
tr_TR: Küçük resim

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
tr_TR: Küçük resim yeniden oluşturma arka planda yürütülecek şekilde zamanlandı.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
tr_TR: Küçük resim yeniden oluşturma arka planda çalışıyor. Mağazanızdaki görsel miktarına bağlı olarak bu biraz zaman alabilir.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
tr_TR: Duyarlı görseller için küçük resim boyutları.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
tr_TR: Duyarlı görseller için küçük resim srcset'i.

en: Thumbnail URL.
tr_TR: Küçük resim URL'si.

en: Thumbnail width
tr_TR: Küçük resim genişliği

en: TikTok for WooCommerce
tr_TR: WooCommerce için TikTok

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
tr_TR: Döndürülen verilerdeki kutular için kullanım zamanı aralığı.

en: Time period to snooze the task.
tr_TR: Görevi erteleme süresi.

en: Timeless elegance
tr_TR: Zamansız şıklık

en: Timestamp
tr_TR: Zaman bilgisi

en: Timiș
tr_TR: Timis

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
tr_TR: İpucu: Çapraz satışları kullanarak sepette tamamlayıcı ürünler önererek ortalama sipariş değerini önemli derece artırabilirsiniz.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
tr_TR: İpucu: Yukarı satış ürünleri, ekstra karlı veya daha iyi kalitede ya da daha pahalı olan ürünlerdir. Satışları artırmak için kombinasyonlarla denemeler yapın.

en: Title
tr_TR: Başlık

en: Title of the marketing campaign.
tr_TR: Pazarlama kampanyasının başlığı.

en: Title of the note.
tr_TR: Notun başlığı.

note: Translators: %s: Log directory path.
en: To allow logging, make %s writable.
tr_TR: Oturum açmaya izin vermek için %s öğesini yazılabilir yapın.

note: translators: %1$s: app name, %2$s: URL
en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
tr_TR: %1$s adresine bağlanmak için oturum açmış olmanız gerekli. Aşağıdan mağazanıza giriş yapın veya <a href="%2$s">iptal edin ve %1$s sayfasına geri dönün</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
tr_TR: Bu siparişi düzenlemek için sipariş durumunu yeniden "Ödeme bekleniyor" olarak değiştirin

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
tr_TR: Bu güncellemeyi etkinleştirmek için bu aboneliği <strong>etkinleştirmeniz</strong> gereklidir.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
tr_TR: Bu güncelleştirmeyi etkinleştirmek için yeni bir abonelik <strong>satın almanız</strong> gereklidir.

note: translators: %1$s: Link to WP Mail Logging plugin, %2$s: Link to Email FAQ support page.
en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
tr_TR: Mağazanızın bildirimlerinin sizin ve müşterilerinizin gelen kutularına ulaşmasını sağlamak için, e-posta adresinizi alan adınıza bağlamanızı ve özel bir SMTP sunucusu kurmanızı öneririz. Bir şey doğru şekilde gönderilmiyorsa, <a href="%1$s">WP Posta Günlüğü Eklentisini</a> yükleyin veya <a href="%2$s">E-posta SSS sayfasını</a> kontrol edin.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
tr_TR: Moral bozan "acaba neyi unuttum?" hissine kapılmamak için, lansman öncesi temel kontrol listesini oluşturduk.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
tr_TR: Ürün varyasyonlarını değiştirmek için /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; uç noktalarını kullanabilirsiniz.

note: Translators: %s URL to tracking info screen.
en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
tr_TR: Tercih etmemek için, bu kutuyu işaretlemeden bırakın. Mağazanız izlenmez ve veri toplanmaz. Hangi verilerin izlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin: %s.

note: translators: 1: Path to template file 2: Path to theme folder
en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
tr_TR: Bu e-posta şablonunu geçersiz kılmak ve düzenlemek için %1$s dosyasını tema klasörünüze kopyalayın: %2$s.

note: translators: 1: subscriptions docs 2: subscriptions docs
en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
tr_TR: Bu uzantı için güncelleme ve destek almak için, yeni bir abonelik <strong>satın almanız</strong> veya bu uzantıyı bu bağlı hesaba <strong><a href="%1$s" title="Dokümanları Paylaşma">paylaşarak</a> veya <a href="%2$s" title="Dokümanları Aktarma">aktararak</a></strong> bir bağlı hesabınızdaki uzantılarınızı birleştirmeniz gerekir.

note: translators: URL follows
en: To set your password, visit the following address:
tr_TR: Parolanızı ayarlamak için aşağıdaki adresi ziyaret edin:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
tr_TR: Siparişinizi takip etmek için lütfen aşağıdaki kutuya sipariş numaranızı girin ve Takip Et butonuna tıklayın. Size gönderilen sipariş onay e-postasında sipariş numaranızı bulabilirsiniz.

note: translators: 1: opening login link 2: closing login link
en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
tr_TR: Bu sayfayı görüntülemek için %1$soturum açmalı%2$s veya siparişle ilişkili e-posta adresini doğrulamalısınız.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
tr_TR: &quot;İndirilebilir&quot; aç / kapat

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
tr_TR: &quot;Etkin&quot; aç / kapat

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
tr_TR: &quot;Stok yönetimini&quot; aç / kapat

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
tr_TR: &quot;Sanal&quot; aç / kapat

en: Toggle featured
tr_TR: Öne çıkan olarak değiştir

en: Toggle fullscreen
tr_TR: Tam ekrana geç

en: Token
tr_TR: Anahtar

en: Tongan pa&#x2bb;anga
tr_TR: Tonga pa&#x2bb;angası

en: Tool description.
tr_TR: Araç açıklaması.

en: Tool does not exist.
tr_TR: Araç mevcut değil.

en: Tool name.
tr_TR: Araç adı.

en: Tool ran.
tr_TR: Araç çalıştı.

en: Tool return message.
tr_TR: Araç dönüş mesajı.

en: Tools
tr_TR: Araçlar

en: Top categories - Items sold
tr_TR: Çok satan kategoriler - Satılan ürünler

en: Top Coupons - Number of Orders
tr_TR: En iyi kuponlar - Sipariş sayısı

en: Top Customers - Total Spend
tr_TR: En iyi müşteriler - Toplam harcama

en: Top earners
tr_TR: En çok kazananlar

en: Top freebies
tr_TR: Başlıca ücretsiz ürünler

en: Top products - Items sold
tr_TR: Çok satan ürünler - Satılan ürünler

en: Top rated products
tr_TR: En çok oylanan ürünler

en: Top sellers
tr_TR: En çok satanlar

en: Topic
tr_TR: Başlık

en: Total
tr_TR: Toplam

en: Total amount for this fee.
tr_TR: Bu ücretin toplam tutarı.

en: Total amount spent.
tr_TR: Toplam harcama tutarı.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
tr_TR: Para biriminin en küçük birimi kullanılarak sağlanan toplam tutarlar.

en: Total available to refund
tr_TR: İade için kullanılabilir toplam

en: Total charged for shipping.
tr_TR: Gönderim için ödenen toplam.

en: Total charged for taxes.
tr_TR: Vergiler için ödenen toplam.

en: Total Database Size
tr_TR: Toplam veritabanı boyutu

en: Total discount amount for the order.
tr_TR: Sipariş için toplam indirim tutarı.

en: Total discount applied by this coupon.
tr_TR: Bu kuponla uygulanan toplam indirim.

en: Total discount from applied coupons.
tr_TR: Uygulanan kuponlarla yapılan toplam indirim.

en: Total discount tax amount for the order.
tr_TR: Sipariş için toplam indirim vergi tutarı.

en: Total distinct customers.
tr_TR: Toplam farklı müşteri.

en: Total Net sales of all items sold.
tr_TR: Satılan tüm ürünlerde toplam net satışı.

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
tr_TR: Bu müşterinin iptal edilmeyen, başarısız olmayan siparişlerinin toplam sayısı, mevcut sipariş de dahildir.

en: Total number of purchases.
tr_TR: Toplam satın alım sayısı.

en: Total of coupons used.
tr_TR: Kullanılan kuponların toplamı.

en: Total of items purchased.
tr_TR: Satın alınan ürünlerin toplamı.

en: Total of orders placed.
tr_TR: Verilen siparişlerin toplamı.

en: Total of refunded orders.
tr_TR: İade edilen siparişlerin toplamı.

en: Total of returns.
tr_TR: Toplam iadeler.

en: Total of shipping.
tr_TR: Gönderi toplamı.

en: Total of taxes.
tr_TR: Vergilerin toplamı.

en: Total orders
tr_TR: Toplam sipariş

en: Total post count.
tr_TR: Toplam gönderi sayısı.

en: Total price of any applied fees.
tr_TR: Uygulanan ücretleri içeren toplam fiyat.

en: Total price of items in the cart.
tr_TR: Sepetteki ürünlerin toplam fiyatı.

en: Total price of items in the order.
tr_TR: Siparişteki ürünlerin toplam fiyatı.

en: Total price of shipping.
tr_TR: Toplam gönderim bedeli.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
tr_TR: Toplam gönderim bedeli. Gönderim hesaplanmadıysa boş bir yanıt gönderilecektir.

en: Total price the customer will pay.
tr_TR: Müşterinin ödeyeceği toplam fiyat.

en: Total refund applied to the order.
tr_TR: Siparişe uygulanan toplam iade.

en: Total revenue
tr_TR: Net toplam gelir

en: Total sales
tr_TR: Toplam satışlar

en: Total sales minus shipping and tax.
tr_TR: Gönderim ve vergi hariç toplam satışlar.

en: Total sales.
tr_TR: Toplam satışlar.

en: Total shipping
tr_TR: Toplam gönderim

en: Total shipping amount for the order.
tr_TR: Sipariş için toplam gönderim tutarı.

en: Total shipping tax amount for the order.
tr_TR: Sipariş için toplam gönderim vergi tutarı.

en: Total Spend
tr_TR: Toplam harcama

en: Total spend.
tr_TR: Toplam harcama.

en: Total tax
tr_TR: Toplam vergi

en: Total tax amount for this fee.
tr_TR: Bu ücret için toplam vergi tutarı.

en: Total tax applied to items and shipping.
tr_TR: Öğelerden ve gönderim bedelinden alınan toplam vergi.

en: Total tax applied to the order.
tr_TR: Siparişe uygulanan toplam vergi.

en: Total tax on fees.
tr_TR: Ücretlerden alınan toplam vergi.

en: Total tax on items in the cart.
tr_TR: Sepetteki ürünlerle ilgili toplam vergi.

en: Total tax on items in the order.
tr_TR: Siparişteki ürünlerin toplam vergisi.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
tr_TR: Gönderimden alınan toplam vergi. Gönderim hesaplanmadıysa boş bir yanıt gönderilecektir.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
tr_TR: Bu kuponla uygulanan indirim nedeniyle kaldırılan toplam vergi.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
tr_TR: Uygulanan kuponlardan yapılan indirim nedeniyle kaldırılan toplam vergi.

en: Total tax.
tr_TR: Toplam vergi.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
tr_TR: Sepetteki tüm ürünlerin toplam ağırlığı (gram cinsinden).

en: Total:
tr_TR: Toplam:

en: Totals
tr_TR: Toplamlar

en: Totals data.
tr_TR: Toplam veri.

en: Totals.
tr_TR: Toplamlar.

en: Town / City
tr_TR: İlçe / Semt

en: Town / City / Post Office
tr_TR: İlçe / Şehir / Postane

en: Town / District
tr_TR: İlçe / Semt

en: Town / Village
tr_TR: Kasaba/Köy

en: Track
tr_TR: Takip et

en: Track inventory
tr_TR: Envanteri takip edin

en: Track stock quantity for this product
tr_TR: Bu ürün için stok miktarını takip edin

en: Track your store performance on mobile
tr_TR: Mağaza performansınızı mobil cihazlardan takip edin

en: Transaction ID
tr_TR: İşlem kimliği

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
tr_TR: Mevcut ürünleri yeni mağazanıza aktarın — bir CSV dosyası içe aktarmanız yeterlidir.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
tr_TR: Benzersiz, çevre dostu hazinelerle günlük rutinimi değiştirdi. Olağanüstü kalite ve hizmet. Değerlerime uyan bir mağazayı desteklemekten gurur duyuyorum.

en: Translatable Label
tr_TR: Çevrilebilir Etiket

en: Transnistrian ruble
tr_TR: Transdinyester rublesi

en: Trash
tr_TR: Çöp

en: Trashed
tr_TR: Çöpe taşındı

en: Trinidad and Tobago
tr_TR: Trinidad ve Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
tr_TR: Trinidad ve Tobago doları

en: True if backorders are allowed past stock availability.
tr_TR: Stokta bulunmadığından ilk siparişte temin edilmeyen parçanın tekrar siparişine izin veriliyorsa doğrudur.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
tr_TR: Sepet, gönderim maliyetlerini gösterme kriterlerini karşılıyorsa ve ücretler hesaplanmış ve toplamlara dahil edilmişse doğrudur.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
tr_TR: Sepet için ödeme yapmak gerekiyorsa doğrudur. Sadece ücretsiz ürünler içeren ve gönderim ücreti olmayan alışveriş sepetleri için yanlıştır.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
tr_TR: Ürünün gönderilmesi edilmesi gerekiyorsa True. Sadece dijital ürünler içeren sepetler ve gönderim yöntemleri belirlenmemiş mağazalar için False.

en: True if the product is on backorder.
tr_TR: Ürün, bekleyen sipariş ise doğrudur.

en: True if this attribute is used by product variations.
tr_TR: Bu özellik ürün varyasyonları tarafından kullanılıyorsa doğrudur.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
tr_TR: Bu, müşteri tarafından alışveriş sepeti için geçerli olarak seçilen ücret ise doğrudur.

en: True the prices included tax during checkout.
tr_TR: Ödeme boyunca vergi dahil fiyatları geçerli kıl.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
tr_TR: Bir makbuz zaten mevcutsa ve süresi henüz dolmamışsa bile yeni bir makbuz oluşturmaya zorlamak doğrudur.

en: Try again
tr_TR: Tekrar dene

en: Try the new product editor (Beta)
tr_TR: Yeni ürün düzenleyicisini deneyin (Beta)

en: Try the new way to get paid
tr_TR: Yeni ödeme tahsil etme yönetimini deneyin

en: Tunisia
tr_TR: Tunus

en: Tunisian dinar
tr_TR: Tunus dinarı

en: Turkey
tr_TR: Türkiye

en: Turkish lira
tr_TR: Türk lirası

en: Turkmenistan
tr_TR: Türkmenistan

en: Turkmenistan manat
tr_TR: Türkmenistan manatı

en: Turks and Caicos Islands
tr_TR: Turks ve Caicos Adaları

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
tr_TR: Ürün görsellerinizi kitleleri etkileşime geçiren ve kendinize bağlayan göz alıcı videolara dönüştürün, videoya dair deneyime sahip olmanıza gerek yoktur.

en: Type
tr_TR: Tür

en: Type of attribute.
tr_TR: Nitelik türü.

en: Type of interval.
tr_TR: Zaman aralığı türü.

en: Type of note.
tr_TR: Notun türü.

en: Type of setting.
tr_TR: Ayar türü.

en: Types of products sold.
tr_TR: Satılan ürünlerin türleri.

en: Ugandan shilling
tr_TR: Uganda şilini

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
tr_TR: Hata! Jetpack ve WooCommerce Shipping & Tax kurulumu sırasında bir sorun oluştu. Lütfen yeniden deneyin.

en: Ukraine
tr_TR: Ukrayna

en: Ukrainian hryvnia
tr_TR: Ukrayna grivnası

en: Un-schedule
tr_TR: Zamanlamasını kaldırın

en: Un-schedule expired transient files cleanup
tr_TR: Süresi dolan geçici dosyaları temizlemenin zamanlamasını kaldırma

note: translators: %s: items limit
en: Unable to accept more than %s items for this request.
tr_TR: Bu talep için %s üzerinde ürün kabul edilemez.

en: Unable to add payment method to your account.
tr_TR: Hesabınıza ödeme yöntemi eklenemiyor.

en: Unable to claim actions. Database error.
tr_TR: Eylem talebi alınamadı. Veritabanı hatası.

note: translators: %s database error.
en: Unable to claim actions. Database error: %s.
tr_TR: Eylem talebi alınamadı. Veritabanı hatası: %s.

note: translators: %d is an order ID.
en: Unable to create backup post for order %d.
tr_TR: %d siparişi için yedek gönderi oluşturulamıyor.

note: translators: %s is file path.
en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
tr_TR: CSV'nin dışa aktarımı sırasında %s oluşturulamıyor veya üzerine yazılamıyor. Lütfen dosya izinlerini kontrol edin.

en: Unable to create order
tr_TR: Sipariş oluşturulamadı

en: Unable to create order.
tr_TR: Sipariş oluşturulamadı.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
tr_TR: Eylem zamanlayıcı paketi algılanamıyor.

en: Unable to insert download log entry in database.
tr_TR: Veritabanına indirme kaydı girişi yapılamadı.

note: translators: 1: child product ID 2: parent product ID.
en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
tr_TR: %2$d ürünü için indirme izinleri ayarlanırken %1$d alt ürünü yüklenemiyor.

note: translators: %1$d order ID.
en: Unable to load the post record for order %1$d
tr_TR: %1$d siparişi için blog kaydı yüklenemiyor

note: translators: %s: action ID
en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
tr_TR: %s eyleminde hata işaretlenemedi. Veritabanı hatası.

note: translators: %s item name.
en: Unable to reduce stock for item %s.
tr_TR: %s ürününün stoku düşürülemedi.

note: translators: %d is an id.
en: Unable to release actions from claim id %d.
tr_TR: İşlemler, %d talep kimliğinden serbest bırakılamıyor.

note: translators: %s is an action ID.
en: Unable to remove source migrated action %s
tr_TR: %s kaynak taşıma eylemi kaldırılamıyor

note: translators: %s item name.
en: Unable to restore stock for item %s.
tr_TR: %s ürünü için stok yenilenemedi.

en: Unable to retrieve cart.
tr_TR: Sepet alınamıyor.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
tr_TR: Veritabanı bilgisi alınamadı. Genellikle bu bir sorun değildir ve sadece yüklemenizin WordPress veritabanı sınıfının yerine geçen bir sınıf (ör: HyperDB) kullandığı ve WooCommerce'in bu veritabanı bilgilerini alamadığı anlamına gelir.

en: Unable to save action.
tr_TR: Eylem kaydedilemedi.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
tr_TR: Senkronizasyon başlatılamıyor. Takip ettiğiniz bağlantının süresi dolmuş olabilir.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
tr_TR: Senkronizasyon durdurulamıyor. Takip ettiğiniz bağlantının süresi dolmuş olabilir.

note: translators: %s: claim ID
en: Unable to unlock claim %s. Database error.
tr_TR: %s talebi yerine getirilemedi. Veritabanı hatası.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
tr_TR: %s eylemindeki talep yerine getirilemedi. Veritabanı hatası.

note: translators: 1: action ID. 2: status slug.
en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
tr_TR: %1$d eylem durumu %2$s olarak güncellenemiyor.

note: translators: %s: image URL
en: Unable to use image "%s".
tr_TR: "%s" görseli kullanılamıyor.

en: Unapprove
tr_TR: Onaylama

en: Unapprove this review
tr_TR: Bu yorum onaylanmadı

en: Uncropped
tr_TR: Kırpılmamış

en: Understanding the status report
tr_TR: Sistem raporunu anlamak

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: Undo
tr_TR: Geri al

en: Undo?
tr_TR: Geri alınsın mı?

note: translators: 1: error message 2: filename 3: line
en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
tr_TR: beklenmeyen kapanma: %2$s dosyasındaki %3$s numaralı satırda önemli PHP hatası %1$s

note: translators: %s: shipping location (prefix e.g. 'to' + ISO 3166-1 alpha-2 country code)
en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
tr_TR: Ne yazık ki <strong>%s bölgesine gönderim yapamıyoruz</strong>. Lütfen alternatif gönderim adresi giriniz.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
tr_TR: Paranın çıktığı banka/mağaza, işleminizi reddettiği için siparişiniz maalesef işleme alınamadı. Lütfen satışınızı tekrar yapmayı deneyin.

note: translators: %s: action ID translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
tr_TR: Tanımlanamayan %s eylemi: Bu eylemi iptal edemedik. Başka bir işlem tarafından silinmiş olabilir.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
tr_TR: Tanımlanamayan %s eylemi: Bu eylemi silemedik. Başka bir işlem tarafından silinmiş olabilir.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
tr_TR: Tanımlanamayan %s eylemi: Bu eylemin tarihini tespit edemedik. Başka bir işlem tarafından silinmiş olabilir.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
tr_TR: Tanımlanamayan %s eylemi: Bu eylemi tamamlanmış olarak işaretleyemedik. Başka bir işlem tarafından silinmiş olabilir.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
tr_TR: Tanımlanamayan %s eylemi: Bu eylemi başarısız olarak işaretleyemedik. Başka bir işlem tarafından silinmiş olabilir.

en: Unique coupons count.
tr_TR: Benzersiz kupon sayısı.

en: Unique design
tr_TR: Benzersiz tasarım

en: Unique ID for the instance.
tr_TR: Durum için eşsiz kimlik.

en: Unique ID for the Note Action.
tr_TR: Not eylemi için benzersiz kimlik.

en: Unique ID for the Note.
tr_TR: Not için benzersiz kimlik.

en: Unique ID for the resource.
tr_TR: Kaynak için eşsiz kimlik.

en: Unique ID for the zone.
tr_TR: Bölge için eşsiz kimlik.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
tr_TR: Güncellenecek alışveriş sepeti öğesinin benzersiz tanımlayıcısı (anahtarı).

en: Unique identifier (key) for the cart item.
tr_TR: Alışveriş sepeti öğesi için benzersiz tanımlayıcı (anahtar).

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
tr_TR: Terimlerin nitelikleri için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the attribute.
tr_TR: Nitelik için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
tr_TR: Alışveriş sepetindeki kupon için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the fee within the cart
tr_TR: Sepetteki ücretin benzersiz tanımlayıcısı

en: Unique identifier for the fee within the cart.
tr_TR: Sepetteki ücret için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the item within the cart.
tr_TR: Sepetteki ürün için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the item.
tr_TR: Ürünün benzersiz tanımlayıcısı.

en: Unique identifier for the object.
tr_TR: Nesne için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
tr_TR: Değerlendirmenin ait olduğu ürünün özgün tanımlayıcısı.

en: Unique identifier for the product.
tr_TR: Ürün için özgün tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the resource.
tr_TR: Kaynak için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the variable product.
tr_TR: Değişken ürün için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the variation.
tr_TR: Varyasyon için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier for the webhook.
tr_TR: Web kancası için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique identifier of the order.
tr_TR: Siparişin benzersiz tanımlayıcısı.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
tr_TR: Eklenti kısaltması olarak da bilinen pazarlama kanalı uzantısının benzersiz tanımlayıcı dizisi.

en: Unique identifier.
tr_TR: Benzersiz tanımlayıcı.

en: Unique slug for the resource.
tr_TR: Kaynak için benzersiz kısa isim.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
tr_TR: Nitelikler için benzersiz kısa isim 28 karakterden daha kısa olmalıdır.

en: Unique transaction ID.
tr_TR: Benzersiz işlem kimliği.

en: United Arab Emirates
tr_TR: Birleşik Arap Emirlikleri

en: United Arab Emirates dirham
tr_TR: Birleşik Arap Emirlikleri dirhemi

en: United Kingdom (UK)
tr_TR: Birleşik Krallık (UK)

en: United States (US)
tr_TR: Amerika Birleşik Devletleri (ABD)

en: United States (US) dollar
tr_TR: Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları

en: United States (US) Minor Outlying Islands
tr_TR: Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Küçük Dış Adaları

en: Units in stock
tr_TR: Stok miktarı

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: Universal Product Code
tr_TR: Evrensel Ürün Kodu

en: Unknown
tr_TR: Bilinmiyor

en: unknown
tr_TR: bilinmeyen

en: Unknown error
tr_TR: Bilinmeyen hata

en: Unknown partial args matching value.
tr_TR: Bilinmeyen kısmi bağımsız değişkenler değerle eşleşiyor.

en: Unknown request method.
tr_TR: Bilinmeyen istek yöntemi.

en: Unknown status found for action.
tr_TR: Eylem için bilinmeyen durum bulundu.

en: Unlimited
tr_TR: Sınırsız

en: Unlimited usage
tr_TR: Sınırsız kullanım

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
tr_TR: Ödemesi yapılmayan sipariş iptal edildi - bekleme süresi doldu.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
tr_TR: Bu sınıfın örneklerini seri durumdan çıkarmaya izin verilmez.

en: Unsupported argument type provided as value.
tr_TR: Değer olarak sağlanan desteklenmeyen bağımsız değişken türü.

note: translators: %d is an order count.
en: Unsynced orders: %d
tr_TR: Senkronize edilmemiş siparişler: %d

note: translators: %s is the formatted maximum price. translators: %s max price
en: Up to %s
tr_TR: %s değerine kadar

en: Up to 60% off
tr_TR: %60'a varan indirim

en: Update
tr_TR: Güncelle

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
tr_TR: %s güncelle

en: Update Available
tr_TR: Güncelleme var

en: Update cart
tr_TR: Sepeti güncelle

en: Update category
tr_TR: Kategori güncelle

en: Update country / region
tr_TR: Ülke güncelle

en: Update database
tr_TR: Veritabanını güncelle

en: Update existing products
tr_TR: Mevcut ürünleri güncelle

en: Update now
tr_TR: Şimdi güncelle

en: Update shipping class
tr_TR: Gönderim sınıfını güncelle

en: Update status event failed.
tr_TR: Durum etkinliği güncellenemedi.

en: Update tag
tr_TR: Etiketi güncelle

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
tr_TR: Ertelenmiş bir güncelleme planlamak yerine, ürün değişiklikleri üzerine tabloyu doğrudan güncelleyin.

en: Update totals
tr_TR: Toplamları güncelle

en: Update WooCommerce Database
tr_TR: WooCommerce veritabanını güncelle

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
tr_TR: Temanızı en son sürüme yükseltin. Eğer yükseltme mevcut değilse tema yazarınızla iletişime geçin ve güncel WooCommerce sürümü ile tema uyumunu sorun.

en: Updated
tr_TR: Güncellendi

en: Updated at
tr_TR: Güncelleme:

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
tr_TR: Onaylı Ürün İndirme Dizinleri listesini günceller. Unutmayın; bu aracın tetiklemesi, Onaylı İndirme Dizinleri listesinin etkinleştirilip etkinleştirilmeyeceğini etkilemez.

en: Updating database
tr_TR: Veritabanı güncelleniyor

en: Updating product review failed.
tr_TR: Ürün değerlendirmesi güncellenemedi.

en: Updating review failed.
tr_TR: Değerlendirme güncelleme başarısız.

en: Updating review status failed.
tr_TR: Değerlendirme durumu güncelleme başarısız.

en: Upgrade
tr_TR: Yükselt

en: Upload a new file
tr_TR: Yeni bir dosya yükleyin

en: Upload an image
tr_TR: Bir görsel yükle

en: Upload CSV file
tr_TR: CSV dosyası yükle

en: Upload file and import
tr_TR: Dosya yükle ve ekle

en: Upload/Add image
tr_TR: Görsel yükle/ekle

en: Uploaded theme.
tr_TR: Karşıya yüklenen tema.

en: Uploaded to this product
tr_TR: Bu ürüne yüklendi

en: Uploaded to this product form
tr_TR: Bu ürün formuna yüklendi

en: Upsells
tr_TR: Yukarı satışlar

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
tr_TR: Yukarı satış ürünleri, halihazırda görüntülenen ürün yerine sizin önerdiğiniz ürünlerdir. Örneğin; daha karlı, daha kaliteli ve daha pahalı ürünlerdir.

note: translators: %1$s: "Learn more about linked products" link opening tag. %2$s: "Learn more about linked products" link closing tag.
en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
tr_TR: Yukarı satış ürünleri genellikle ekstra karlı veya daha iyi kalitede ya da daha pahalı olan ürünlerdir. Satışları artırmak için kombinasyonlarla denemeler yapın. %1$sBağlı ürünler hakkında daha fazla bilgi edinin%2$s

en: URL could not be added (probable database error).
tr_TR: URL eklenemedi (olası veritabanı hatası).

en: URL could not be updated (probable database error).
tr_TR: URL güncellenemedi (olası veritabanı hatası).

en: URL query to persist across links.
tr_TR: Bağlantılarda kalıcı hale getirmek için URL sorgusu.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
tr_TR: Kampanya türü için bir görselin/simgenin URL'si.

en: URL to edit the order
tr_TR: Siparişi düzenleme URL'si

en: URL to the campaign management page.
tr_TR: Kampanya yönetimi sayfasının URL'si.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
tr_TR: Bu kampanya türü için kampanya oluşturma sayfasının URL'si.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
tr_TR: Ayarlar sayfasının URL'si veya kanal henüz oluşturulmadıysa kurulumu/devreye almayı tamamlama bağlantısı.

en: URL was successfully added.
tr_TR: URL başarıyla eklendi.

en: URL was successfully updated.
tr_TR: URL başarıyla güncellendi.

en: URL where the webhook payload is delivered.
tr_TR: Web kancası yükünün teslim edileceği bağlantıdır.

en: Uruguayan peso
tr_TR: Uruguay pesosu

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
tr_TR: ABD yerel bölgesi = Tüm ABD eyaletleri = Sabit fiyatlı gönderim

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
tr_TR: Gürcistan

en: Usage / Limit
tr_TR: Kullanım / Limit

en: Usage limit per coupon
tr_TR: Kupon başına kullanım sınırı

en: Usage limit per user
tr_TR: Kullanıcı başına kullanım sınırı

en: Usage limits
tr_TR: Kullanım sınırları

en: Usage restriction
tr_TR: Kullanım kısıtlaması

en: Usage Tracking
tr_TR: Kullanım trafiği izleme

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
tr_TR: Ürünlerin sayısı için <code>[qty]</code>, ürünlerin toplam maliyeti için <br/><code>[cost]</code> ve ürünlerin yüzde tabanlı fiyatları için <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> öğelerini kullanın.

en: Use `array_key_exists` to check for meta_data on WC_Shipping_Rate to get the correct result.
tr_TR: Doğru sonucu elde etmek için WC_Shipping_Rate üzerinde meta_data'yı kontrol etmek üzere "array_key_exists"i kullanın.

en: Use a new payment method
tr_TR: Yeni bir ödeme yöntemi kullanın

en: Use as product form image
tr_TR: Ürün formu görseli olarak kullan

en: Use as product image
tr_TR: Ürün resmi olarak kullan

en: Use email address as account login (recommended)
tr_TR: Hesap oturum açması için e-posta adresini kullan (önerilir)

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
tr_TR: Alıcıların bu ürünü filtrelemesine ve aramasına izin vermek için genel nitelikler kullanın. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi vermek için özel nitelikler kullanın.

en: Use image
tr_TR: Görseli kullan

en: Use previous column mapping preferences?
tr_TR: Önceki sütun eşleme tercihleri kullanılsın mı?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
tr_TR: Daha yüksek posta ücreti gerektiren ağır öğeler gibi farklı ürün grupları için gönderim ücretlerini özelleştirmek üzere gönderim sınıflarını kullanın.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
tr_TR: Katalog filtreleme için ürün özellikleri arama tablosunu kullanın.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
tr_TR: Gönderi etiketlerinizi evde bastırarak posta ofisinde harcadığınız süreden tasarruf etmek için, WooCommerce Services ve Jetpack'in sunduğu WooCommerce Shipping'i kullanın.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
tr_TR: Yanıtı değiştirmek için WP Sorgu argümanlarını kullanın; özel sorgu değişkenleri, uygun bir şekilde yetkilendirme gerektirir.

en: Used for variations
tr_TR: Varyasyonlar için kullanılsın

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
tr_TR: herhangi bir filtreyi temizleme

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
tr_TR: veya şuraya gidin:

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
tr_TR: mağazanın ana sayfası

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
tr_TR: Şunu deneyebilirsiniz:

en: Used-up download permissions
tr_TR: İndirme izinlerini bitir

en: User
tr_TR: Kullanıcı

note: translators: %d user ID.
en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
tr_TR: Kullanıcı #%d, WooCommerce tarafından kişisel veri saklama ayarları gereğince silindi. Bu kullanıcıya ait içerikler saklandı ancak atanmadı.

en: User agent of the customer.
tr_TR: Müşterinin kullanıcı temsilcisi.

en: User email
tr_TR: Kullanıcı e-posta adresi

en: User ID for the downloader.
tr_TR: İndiricinin kullanıcı kimliği.

en: User ID of user who created the refund.
tr_TR: İadeyi oluşturan kullanıcının kullanıcı numarası.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
tr_TR: Siparişin sahibi olan kullanıcının kimliği. Ziyaretçiler için 0.

en: User ID.
tr_TR: Kullanıcı kimliği.

en: User is missing.
tr_TR: Kullanıcı eksik.

en: User Name
tr_TR: Kullanıcı adı

en: User name of the downloader.
tr_TR: İndiricinin kullanıcı adı.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Customer
tr_TR: Müşteri

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Shop manager
tr_TR: Mağaza yöneticisi

[ctx: user webhook count]
note: translators: 1 = user id, 2 = user login, 3 = webhooks count
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
tr_TR[0]: %1$s kodlu kullanıcı %2$s, %3$d WooCommerce web kancası oluşturdu.
tr_TR[1]: %1$s kodlu kullanıcı %2$s, %3$d WooCommerce web kancası oluşturdu.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
tr_TR: Kullanıcının satın alınan indirme verilerine WooCommerce erişimi.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
tr_TR: Kullanıcının WooCommerce müşteri verileri.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
tr_TR: Kullanıcının WooCommerce sipariş verileri.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
tr_TR: Kullanıcının WooCommerce ödeme belirteci verileri.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
tr_TR: Kullanıcının WooCommerce ile satın alınan indirme verileri.

en: Username
tr_TR: Kullanıcı adı

en: Username is required.
tr_TR: Kullanıcı adı zorunludur.

en: Username isn't editable.
tr_TR: Kullanıcı adı düzenlenebilir değil.

en: Username or email
tr_TR: Kullanıcı adı veya e-posta adresi

en: Username or email address
tr_TR: Kullanıcı adı veya e-posta adresi

en: Username.
tr_TR: Kullanıcı adı.

note: translators: %s: Customer username
en: Username: %s
tr_TR: Kullanıcı adı: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
tr_TR: Müşterilerin ücretsiz gönderim faydalanabilmeleri için harcamaları gereken asgari tutar (yukarıda yer alan "asgari sipariş tutarı" koşulu etkinleştirildiği takdirde).

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
tr_TR: Arama tablolarını güncellemek için çok daha fazla yüksek performanslı sorgu kullanır ancak bazı uzantılarla uyumlu olmayabilir.

en: UTC DateTime when the coupon expires.
tr_TR: Kupon sona erdiğinde UTC Tarihi ve Saati.

en: Utilities
tr_TR: Araçlar

en: Uzbekistan
tr_TR: Özbekistan

en: Uzbekistani som
tr_TR: Özbekistan somu

note: translators: 1: Payment amount
en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
tr_TR: Doğrulama hatası: PayPal tutarları (%s tutarı) eşleşmiyor.

note: translators: %s: Amount.
en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
tr_TR: Onaylama hatası: PayPal tutarları uyuşmuyor (brüt %s)

note: translators: %s: currency code.
en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
tr_TR: Doğrulama hatası: PayPal para birimleri (%s kodu) eşleşmiyor.

note: translators: %s: email address .
en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
tr_TR: Doğrulama hatası: PayPal IPN farklı bir e-posta adresinden (%s)  yanıt verdi.

en: Value
tr_TR: Değer

en: Value (required)
tr_TR: Değer (gerekli)

en: Value of the coupon.
tr_TR: Kupon değeri.

en: Value of the metadata.
tr_TR: Meta verinin değeri.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
tr_TR: İstatistiğin değeri. İstatistik mevcut değilse veya yüklenemiyorsa null döndürür.

note: translators: %s is the property type
en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
tr_TR: %s türü bu siparişin nitelik geri çağrısında gönderildi

en: Value(s)
tr_TR: Değer(ler)

en: Vanuatu vatu
tr_TR: Vanuatu vatusu

en: Variable product
tr_TR: Varyasyonlu ürün

note: translators: 1: variation id 2: product name
en: Variation #%1$s of %2$s
tr_TR: Varyasyon #%1$s - %2$s

en: Variation attribute name.
tr_TR: Varyasyon niteliği adı.

en: Variation attribute value.
tr_TR: Varyasyon niteliği değeri.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
tr_TR: Varyasyon içe aktarılamıyor: Ebeveyn kimliği eksik veya ebeveyn henüz mevcut değil.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
tr_TR: Varyasyon içe aktarılamıyor: Üst ürün bir ürün varyasyonu olamaz

en: Variation description.
tr_TR: Varyasyon açıklaması.

en: Variation details
tr_TR: Varyasyon ayrıntıları

en: Variation dimensions.
tr_TR: Varyasyon boyutları.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation height (%s).
tr_TR: Varyasyon yüksekliği (%s).

en: Variation ID, if applicable.
tr_TR: Mevcut ise, varyasyon kimliği.

en: Variation ID.
tr_TR: Varyasyon kimliği.

en: Variation ID:
tr_TR: Varyasyon kimliği:

en: Variation image data.
tr_TR: Varyasyon görsel verisi.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation length (%s).
tr_TR: Variation uzunluğu (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
tr_TR: Varyasyon menü sıralaması (varyasyonlar listesindeki konumunu belirler)

en: Variation options
tr_TR: Varyasyon seçenekleri

en: Variation price (required)
tr_TR: Varyasyon fiyatı (gerekli)

en: Variation regular price.
tr_TR: Varyasyonun normal fiyatı.

en: Variation sale price.
tr_TR: Varyasyonun indirimli satış fiyatı.

en: Variation status.
tr_TR: Varyasyon durumu.

en: Variation URL.
tr_TR: Varyasyon URL'si.

note: translators: %s: weight unit
en: Variation weight (%s).
tr_TR: Varyasyon ağırlığı (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation width (%s).
tr_TR: Varyasyon genişliği (%s).

en: Variations
tr_TR: Varyasyonlar

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
tr_TR: Fiyatı olmayan varyasyonlar (ve nitelikleri) mağazanızda gösterilmeyecektir.

en: Variations detailed reports.
tr_TR: Ayrıntılı varyasyon raporları.

en: Variations Sold
tr_TR: Satılan Varyasyonlar

en: VAT
tr_TR: KDV

en: Vatican
tr_TR: Vatikan

en: Venezuelan bol&iacute;var
tr_TR: Venezuela bolivarı

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
tr_TR: Venezuela Bolivarı (2008–2018)

[ctx: verb]
note: translators: "Mark as spam" link.
en: Spam
tr_TR: İstenmeyen

[ctx: verb]
en: Trash
tr_TR: Sil

en: Verification completed.
tr_TR: Doğrulama tamamlandı.

en: verified owner
tr_TR: doğrulanmış kullanıcı

en: Verify
tr_TR: Doğrula

en: Verify base database tables
tr_TR: Temel veritabanı tablolarını doğrula

en: Verify database
tr_TR: Veritabanını doğrula

en: Verify if all base database tables are present.
tr_TR: Tüm temel veritabanı tablolarının mevcut olduğunu doğrulayın.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
tr_TR: Veritabanı doğrulanıyor... Bir veya daha fazla tablo hâlâ eksik:

en: Versatile
tr_TR: Çok yönlü

en: Versatile charm
tr_TR: Çok yönlü çekicilik

en: Version
tr_TR: Sürüm

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>.
tr_TR: %s versiyonu <strong>mevcut</strong>.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
tr_TR: %s versiyonu <strong>kullanılabilir</strong>. Bu güncellemeyi etkinleştirmek için yeni bir abonelik <strong>satın almanız</strong> gereklidir.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
tr_TR: Siparişi son güncelleyen WooCommerce sürümü.

en: Version:
tr_TR: Sürüm:

en: Very poor
tr_TR: İyi değil

note: translators: %s: method translators: %s: payment method translators: %s: shipping method
en: via %s
tr_TR: %s ile

en: Victoria
tr_TR: Viktorya

en: Vientiane Province
tr_TR: Vientiane Eyaleti

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
tr_TR: Vietnam d#x111;&#x1ed3;ngu

en: View
tr_TR: Görüntüle

en: View &amp; Customize
tr_TR: Görüntüle ve özelleştir

en: View Action
tr_TR: Eylemi görüntüle

en: View affected templates
tr_TR: Etkilenen şablonları görüntüle

en: View all
tr_TR: Tümünü görüntüle

en: View and manage coupons
tr_TR: Kuponları görüntüle ve yönet

en: View and manage customers
tr_TR: Müşterileri görüntüle ve yönet

en: View and manage orders and sales reports
tr_TR: Sipariş ve satış raporlarını görüntüle ve yönet

en: View and manage products
tr_TR: Ürünleri görüntüle ve yönet

en: View cart
tr_TR: Sepetim

en: View coupon
tr_TR: Kuponu görüntüle

en: View coupons
tr_TR: Kuponları görüntüle

en: View customers
tr_TR: Müşterileri görüntüle

en: View import log
tr_TR: İçe aktarma kayıtlarını görüntüle

en: View order
tr_TR: Siparişi görüntüle

note: translators: %s: the order number, usually accompanied by a leading translators: %s: order number
en: View order number %s
tr_TR: %s numaralı siparişi görüntüleyin

note: translators: %s: Order link.
en: View order: %s
tr_TR: Görüntüle: %s

en: View orders
tr_TR: Siparişleri görüntüle

en: View orders and sales reports
tr_TR: Sipariş ve satış raporlarını görüntüle

en: View other orders &rarr;
tr_TR: Diğer siparişleri görüntüle &rarr;

en: View product
tr_TR: Ürünü görüntüle

en: View product form
tr_TR: Ürün formlarını görüntüle

en: View product forms
tr_TR: Ürün formlarını görüntüle

en: View products
tr_TR: Ürünleri görüntüle

note: translators: %s: Product title
en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
tr_TR: &ldquo;%s&rdquo; grubundaki ürünleri görüntüle

en: View progress &rarr;
tr_TR: İlerleme durumunu görüntüle &rarr;

en: View progress →
tr_TR: İlerleme durumunu görüntüle →

en: View report
tr_TR: Raporu görüntüle

en: View tax rates
tr_TR: Vergi oranlarını görüntüle

en: View template
tr_TR: Şablona gözat

en: View WooCommerce API docs
tr_TR: WooCommerce API belgelendirmesini görüntüle

en: View WooCommerce documentation
tr_TR: WooCommerce belgelendirmesini görüntüle

en: View WooCommerce settings
tr_TR: WooCommerce ayarlarını görüntüle

en: View/Edit
tr_TR: Görüntüle / Düzenle

note: translators: %s is the name of a log file.
en: Viewing log file %s
tr_TR: %s günlük dosyası görüntüleniyor

en: Views
tr_TR: Gösterimler

en: Virgin Islands (British)
tr_TR: Virjin Adaları (Britanya)

en: Virgin Islands (US)
tr_TR: Virjin Adaları (ABD)

en: Virtual
tr_TR: Sanal

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
tr_TR: Sanal ürünler elle tutulamaz ve sevk edilemezler.

en: Visibility
tr_TR: Görünürlük

en: Visibility in catalog
tr_TR: Katalogda görünürlük

en: Visible on the product page
tr_TR: Ürün sayfasında görünsün

note: translators: %s: Site name
en: Visit %s admin area:
tr_TR: %s yönetici alanını ziyaret et:

en: Visit community forums
tr_TR: Topluluk forumlarını ziyaret edin

en: Visit Dashboard
tr_TR: Panoya git

en: Visit new location
tr_TR: Yeni konumu ziyaret et

en: Visit plugin homepage
tr_TR: Eklenti ana sayfasını ziyaret et

en: Visit premium customer support
tr_TR: Ayrıcalıklı müşteri desteğini ziyaret et

note: translators: %s: Category name
en: Visit product category %1$s
tr_TR: %1$s ürün kategorisini ziyaret et

en: Visit Store
tr_TR: Mağazayı ziyaret et

en: Visit the theme marketplace
tr_TR: Tema pazarını ziyaret edin

note: translators: %1$s: link to docs
en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
tr_TR: Nasıl <a href="%1$s" target="_blank">başlayacağınıza</a> dair daha fazla bilgi edinmek için WooCommerce.com adresini ziyaret edin.

en: Visitors
tr_TR: Ziyaretçiler

en: Vâlcea
tr_TR: Valcea

en: Wake Island
tr_TR: Wake Adası

en: Wallis and Futuna
tr_TR: Wallis ve Futuna

en: Warning
tr_TR: Uyarı

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
tr_TR: UYARI: Ürün öznitelikleri arama tablosu yeniden oluşturma işlemi iptal edildi.

en: Was onboarding completed or skipped?
tr_TR: İlk katılım tamamlandı mı yoksa atlandı mı?

en: Watch tutorial
tr_TR: Eğitimi izleyin

en: WC database version.
tr_TR: WC veritabanı sürümü.

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
tr_TR: PayPal üzerinden ödeme kabul ediyoruz. Ödemeleri işlerken, satın alma toplamı ve fatura bilgileri gibi ödemeleri işleme koymak veya desteklemek için gerekli bilgiler dahil olmak üzere verilerinizden bazıları PayPal'a aktarılacaktır.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
tr_TR: Mağazamızda ödeme işlemi sırasında sizinle ilgili bilgileri topluyoruz.

en: We couldn't find a subscription for this product.
tr_TR: Bu ürün için bir abonelik bulunamadı.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
tr_TR: Bir SSL hatasıyla karşılaştık. Lütfen sitenizin TLS sürüm 1.2 veya üstünü desteklediğinden emin olun.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
tr_TR: Sizinle ilgili bilgileri ihtiyaç duyduğumuz sürece ve yasal süre boyunca saklarız. Örneğin, vergi ve muhasebe amaçları için XXX yıllık sipariş bilgilerini saklayacağız. Bu, adınızı, e-posta adresinizi, fatura ve gönderim adreslerini içerir.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
tr_TR: Sizin için örnek bir geri ödeme ve iade politikası sayfası oluşturduk. Lütfen bir göz atın ve mağazanıza uyacak şekilde güncelleyin.

note: translators: %s: Site title
en: We have finished processing your order.
tr_TR: Siparişinizin işleme alınması tamamlanmıştır.

en: We hope to see you again soon.
tr_TR: Tekrar görüşmek üzere.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
tr_TR: Yakında siparişinizi tamamlamayı umuyoruz.

en: We look forward to seeing you soon.
tr_TR: Yakında görüşmek üzere.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
tr_TR: Jetpack ve WooCommerce Shipping & Tax kurulumu sırasında bir sorun olduğunu fark ettik. Lütfen tekrar deneyin ve mağazanıza bağlanan eklentilerin tüm avantajlarından yararlanın. Bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. "Jetpack" ve "WooCommerce Shipping & Tax" eklentileri ücretsiz olarak kurulacak ve etkinleştirilecektir.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
tr_TR: Yakın zamanda size WooPayments hakkında daha fazla bilgi isteyip istemediğinizi sorduk. WooCommerce tarafından oluşturulan ve desteklenen çözümle işinizi yürütün ve ödemelerinizin tek bir yerden yönetin.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
tr_TR: ShipStation kullanarak gönderim etiketlerinizi evde yazdırmanızı öneririz, bu size zaman kazandıracaktır. ShipStation'ı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyin.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
tr_TR: Siparişleri ve mağaza hizmetlerini size vermemize yardımcı olan üçüncü taraflarla bilgi paylaşıyoruz; örneğin --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
tr_TR: Mağazanıza yardımcı olabilecek resmi eklentiler için bağlamsal öneriler gösteririz.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
tr_TR: Güncellemeden önce sitenizin yedeğini almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
tr_TR: Ürünlerimizde yalnızca en yüksek kaliteli materyalleri kullanarak ürünlerimizin mükemmel gözükmelerini ve yıllarca dayanıklı kalmalarını sağlıyoruz.

en: We were unable to process your order, please try again.
tr_TR: Siparişinizi işleme alamıyoruz, lütfen tekrar deneyin.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
tr_TR: Sağladığınız e-posta doğrulanamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
tr_TR: Eğer eklerseniz, mağaza yorumlarını veya değerlendirmelerini de saklarız.

note: translators: %1$s: weight unit dropdown, %2$s: dimension unit dropdown
en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
tr_TR: Ürün ağırlığı için %1$s, boyutu için ise %2$s kullanıyoruz.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
tr_TR: Sizin için buradayız — ipuçları, ürün güncellemeleri ve fikirleri doğrudan e-posta kutunuza alın.

note: translators: %s: country name including the 'the' prefix if needed
en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
tr_TR: %s ve dünyadaki diğer konumlar olmak üzere iki gönderim bölgesi oluşturduk. Aşağıda bu bölgeler için sabit gönderim ücretlerini belirleyebilir veya ücretsiz gönderim sunabilirsiniz.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
tr_TR: İşlerimizi basitleştirmek ve ilerlemeye devam etmeyi kolaylaştırdık. Artık tüm WooCommerce alımlarınızı doğrudan WooCommerce eklentisindeki Genişleme Paketleri menüsünden yönetebilirsiniz. Genişleme paketlerini şimdi <a href="%s"> görüntüleyin ve yönetin</a>.

en: Web admin
tr_TR: Web yöneticisi

en: Webhook actions
tr_TR: Web kancası eylemleri

note: translators: %s: date
en: Webhook created on %s
tr_TR: Web kancası oluşturuldu: %s

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: date
en: M d, Y @ h:i A
tr_TR: j M Y @ H:i

en: Webhook created successfully.
tr_TR: Web kancası başarıyla oluşturuldu.

en: Webhook data
tr_TR: Web kancası verisi

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
tr_TR: Web kancası teslim URL'si, http:// ile başlayan geçerli bir URL ya da https://. biçiminde olmalıdır.

en: Webhook delivery URL.
tr_TR: Web kancası teslimat URL'si.

en: Webhook event.
tr_TR: Web kancası etkinliği.

en: Webhook resource.
tr_TR: Web kancası kaynağı.

en: Webhook status must be valid.
tr_TR: Web kancası durumu geçerli olmalı.

en: Webhook status.
tr_TR: Web kancası durumu.

en: Webhook topic is required and must be valid.
tr_TR: Web kancası konusu zorunludur ve geçerli olmalıdır.

en: Webhook topic must be valid.
tr_TR: Web kancası konusu geçerli olmalıdır.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
tr_TR: Web kancası konusu bilinmiyor. Lütfen geçerli bir konu seçiniz.

en: Webhook topic.
tr_TR: Web kancası konusu.

en: Webhook updated successfully.
tr_TR: Web kancası başarıyla güncellendi.

en: Webhooks
tr_TR: Web kancaları

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
tr_TR: Web kancaları, seçtiğiniz URL'lere gönderilen etkinlik bildirimleridir. Bunları destekleyen üçüncü taraf hizmetleri ile entegre etmek için kullanılabilirler.

en: Webhooks do not support trashing.
tr_TR: Web kancaları, çöp kutusu özelliğini desteklemiyor.

en: Week(s)
tr_TR: Hafta

en: Weight
tr_TR: Ağırlık

note: translators: %s: Weight unit translators: %s: weight unit translators: %s: weight
en: Weight (%s)
tr_TR: Ağırlık (%s)

en: Weight in decimal form
tr_TR: Ondalık düzende ağırlık

en: Weight unit
tr_TR: Ağırlık birimi

en: Welcome to
tr_TR: üyeliğine hoş geldiniz

en: Welcome to the store
tr_TR: Mağazaya hoş geldiniz

en: Welcome to {site_title}
tr_TR: {site_title} hoşgeldiniz

en: West African CFA franc
tr_TR: Batı Afrika CFA frangı

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
tr_TR: Batı Azerbaycan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
tr_TR: Batı Bengal

en: West Virginia
tr_TR: Batı Virginia

en: Western Australia
tr_TR: Batı Avustralya

en: Western Sahara
tr_TR: Batı Sahra

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
tr_TR: Siz sitemize göz atarken, alışveriş sepeti içeriğini takip etmek için çerezleri (tanımlama bilgilerini) de kullanacağız.

en: What currency do you accept payments in?
tr_TR: Hangi para biriminde ödeme kabul ediyorsunuz?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
tr_TR: Sitenizde fiyatların hangi para birimiyle listelendiğini ve ağ geçitlerinin hangi para birimiyle ödeme alacağını gösterir.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
tr_TR: Yerel teslimat için ne kadar ücret tahsil etmek istiyorsanız buraya girin. Ücretsiz gönderim seçilmişse gözardı edilir. Devre dışı bırakmak için boş bırakın.

en: What is PayPal?
tr_TR: PayPal nedir?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
tr_TR: Bu ürünü benzersiz yapan nedir? En önemli özellikleri nelerdir? Blokları kullanıp zengin içerikler ekleyerek ürün sayfasını zenginleştirin.

en: What our customers say
tr_TR: Müşterilerimiz ne diyor?

en: What running the tool will do.
tr_TR: Aracı çalıştıran ne yapacak.

en: What type of products do you plan to sell?
tr_TR: Ne tür ürünleri satmayı planlıyorsunuz?

en: What we collect and store
tr_TR: Neleri toplar ve saklarız?

en: What we share with others
tr_TR: Başkalarıyla neler paylaşıyoruz?

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
tr_TR: Sabit fiyatlı gönderim için ne ücret almak istersiniz?

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
tr_TR: Yerel teslimat için hangi ZIP/posta kodları kullanılabilir?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
tr_TR: Mağazadan teslimat için hangi ZIP/posta kodları kullanılabilir?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
tr_TR: Birden çok kupon uygulanırken ilk kupon tam fiyat üzerine, ikinci kupon ise indirimli fiyat üzerine uygulanır ve böyle devam eder.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
tr_TR: İşaretlendiğinde müşteriler tek bir siparişte yalnızca 1 ürün satın alabilir. Bu, özellikle sanat ürünleri veya el yapımı ürünler gibi sınırlı miktarlardaki ürünler için kullanışlıdır.

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
tr_TR: %s ile ilgilenirken, indirilebilir dosyalara erişim iptal edilmeli ve indirme kayıtları temizlenmeli mi?

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
tr_TR: %s ile ilgilenirken, siparişlerdeki kişisel bilgiler tutulmalı mı yoksa kaldırılmalı mı?

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
tr_TR: Yanıtı önce/sonra ile sınırlarken karşılaştırılacak tarih sütunu.

en: When out of stock
tr_TR: Stokta olmadığında

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
tr_TR: Ürün stoku bu miktara ulaştığında, stok durumu "stokta yok" olarak değişecek ve e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu ayar "stokta" durumundaki mevcut ürünleri etkilemez.

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
tr_TR: Ürün stoğu bu miktara ulaştığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Ürünler > Stok.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
tr_TR: Ürün stoku bu miktara ulaştığında e-posta yoluyla bilgilendirileceksiniz.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
tr_TR: Doğruysa dışa aktarımı, isteyen kullanıcıya indirmek için bir bağlantıyı e-posta ile gönderin.

en: When true, refunded items are restocked.
tr_TR: Doğru olduğunda, iade edilen ürünler yeniden stoklanır

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
tr_TR: Doğru olduğunda, ödeme aracı API’si kullanılarak geri ödeme oluşturulur.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
tr_TR: Varyasyon stoğu bu miktara ulaştığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Ürünler> Stok.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
tr_TR: Bizden bir şey satın aldığınızda, adınızı, fatura adresinizi, gönderim adresinizi, e-posta adresinizi, telefon numaranızı, kredi kartı / ödeme ayrıntılarınızı ve kullanıcı adı ve şifre gibi isteğe bağlı hesap bilgilerini içeren bilgileri vermenizi talep ederiz. Bu bilgileri şu gibi amaçlarla kullanırız:

en: When you receive a new order, it will appear here.
tr_TR: Yeni bir sipariş aldığınızda, sipariş burada görünür.

en: Where is your store based?
tr_TR: Mağazanız nerede bulunuyor?

en: Whether an order can be edited.
tr_TR: Bir siparişin düzenlenip düzenlenemeyeceği.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
tr_TR: Duruma ve sipariş toplamına göre bir sipariş için ödeme yapılmasının gerekip gerekmediği.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
tr_TR: Bir siparişin tamamlanmadan önce işlenmesinin gerekip gerekmediği.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
tr_TR: Bir kullanıcının notun hatırlatılmasını isteyip isteyememesi.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
tr_TR: Çekirdek profil çıkarıcıdaki eklentiler adımının atlanıp atlanmadığı.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
tr_TR: Pazarlama kanalının oluşturulup oluşturulmadığı.

en: Whether or not the profile was completed.
tr_TR: Profilin tamamlanıp tamamlanmadığı.

en: Whether or not the profile was skipped.
tr_TR: Profilin atlanıp atlanmadığı.

en: Whether or not the store was connected to WooCommerce.com during the extension flow.
tr_TR: Mağazanın uzantı akışı sırasında WooCommerce.com'a bağlı olup olmadığı.

en: Whether or not this is a compound rate.
tr_TR: Bileşik bir oran olup olmadığı.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
tr_TR: Bu mağazanın WooCommerce.com'dan pazarlama içeriği almayı kabul edip etmediği.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
tr_TR: Bu mağaza ülkesinin yerleşik profil oluşturucu aracılığıyla ayarlanıp ayarlanmadığı.

en: Whether or not this store was setup for a client.
tr_TR: Bu mağazanın bir müşteri için kurulup kurulmadığı.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
tr_TR: Bu vergi oranının ayrıca gönderim için de geçerli olup olmadığı.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
tr_TR: WordPress çoklu site özelliğinin etkin olup olmadığını gösterir.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
tr_TR: Kupona ücretsiz gönderimin dahil olup olmadığı.

en: Whether the product being updated is the last one in the loop
tr_TR: Güncellenen ürünün döngüdeki son ürün olup olmadığı

en: Whether the product is visible in the catalog
tr_TR: Ürünün katalogda görünüp görünmediği

en: Whether to bypass trash and force deletion.
tr_TR: Çöp kutusu atlanarak silme işleminin zorlanıp zorlanmayacağı.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
tr_TR: Yanıtı yayınlama veya değiştirme tarihine göre sınırlarken GMT gönderi tarihlerinin dikkate alınıp alınmayacağı.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
tr_TR: Sipariş işleme sürecinin bir parçası olarak yeni bir kullanıcı hesabı oluşturup oluşturmayacağınız.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
tr_TR: Herhangi bir ürüne atanmamış olan kaynakların gizlenip gizlenmeyeceği.

en: Which columns should be exported?
tr_TR: Hangi sütunlar dışarı aktarılmalı?

en: Which features are disabled?
tr_TR: Hangi özellikler devre dışı bırakıldı?

en: Which features are enabled?
tr_TR: Hangi özellikler etkinleştirildi?

en: Which product category should be exported?
tr_TR: Hangi ürün kategorisi dışarı aktarılmalı?

en: Which product types should be exported?
tr_TR: Hangi ürün tipleri dışarı aktarılmalı?

en: While you visit our site, we’ll track:
tr_TR: Siz sitemizi ziyaret ederken, biz şunları izleriz:

en: Who on our team has access
tr_TR: Ekibimizde erişimi olanlar

en: Width
tr_TR: Genişlik

note: translators: %s: Width unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: width
en: Width (%s)
tr_TR: Genişlik (%s)

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
tr_TR: Yaşam alanınızı ileri seviyeye taşımanız için çok çeşitli tasarım sandalyeleri ile.

[ctx: with first and last result]
note: translators: 1: first result 2: last result 3: total results
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
tr_TR[0]: %3$d sonuçtan %1$d-%2$d arası gösteriliyor
tr_TR[1]: %3$d sonuçtan %1$d-%2$d arası gösteriliyor

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
tr_TR: Bloklarımızla, sitenizdeki hemen hemen her yerde ürünleri, kategorileri, filtreleri ve daha fazlasını seçebilir ve görüntüleyebilirsiniz - kısa kodlar kullanmaya veya kod satırlarını düzenlemenize gerek yoktur. Her birinin nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

note: translators: 1: Link URL
en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
tr_TR: WooCommerce 4.0'ın piyasaya sürülmesiyle bu raporlar değiştiriliyor. WordPress 5.3 ve üstünü çalıştıran kullanıcılar için yeni ve daha iyi bir Analiz bölümü var. <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a>'e gidin veya <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics belgelerinden</a> yeni deneyimle ilgili daha fazla bilgi edinin.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
tr_TR: WooPayments ile büyük kartları, Apple Pay ve 100'den fazla para birimindeki ödemeleri - kurulum maliyeti veya aylık ücret olmadan - güvenli bir şekilde kabul edebilirsiniz ve artık Woo mobil uygulamasıyla yüz yüze ödemeleri kabul edebilirsiniz.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
tr_TR: WooPayments ile dünyaca kabul edilmiş kartları, Apple Pay'i ve 100'den fazla para biriminde ödemeleri güvenli bir şekilde kabul edebilirsiniz. Kurulum maliyeti veya aylık ücret olmadan, doğrudan mağazanızın panosundan nakit akışını izleyin ve yinelenen gelirleri yönetin.

note: translators: %1$s table name, %2$s database user, %3$s database name.
en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
tr_TR: WooCommerce %1$s tablo oluşturma işlemi başarısız oldu. %2$s kullanıcısı %3$s veritabanından OLUŞTUR ayrıcalıklarına sahip mi?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
tr_TR: WooCommerce &rsaquo; Kurulum sihirbazı

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
tr_TR: Web kancası ile ilişkili WooCommerce eylem adları.

en: WooCommerce Admin has been disabled
tr_TR: WooCommerce Yöneticisi devre dışı bırakıldı

en: WooCommerce Admin icon
tr_TR: WooCommerce yönetici simgesi

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
tr_TR: WooCommerce API. Kullanıcı adı alanına bir tüketici anahtarı, şifre alanına ise bir gizli tüketici anahtarı girin.

note: translators: %1$s is the node install command, %2$s is the install command, %3$s is the build command, %4$s is the watch command.
en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
tr_TR: WooCommerce Blokları gelişim modu için dosyaların oluşturulması gerekir. Kök dizininden, düğüm sürümünün uyumlu olduğundan emin olmak için %1$s, bağımlılıkları yüklemek için %2$s, dosyaları oluşturmak %3$s veya dosyaları oluşturup değişiklikleri izlemek için %4$s ögesini çalıştırın.

note: translators: %s: Link
en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
tr_TR: WooCommerce hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ödemeleri kabul edebilir. <a href="%s" target="_blank">Ek ödeme yöntemleri</a> daha sonra yüklenebilir.

en: WooCommerce Customer Data
tr_TR: WooCommerce müşteri verileri

en: WooCommerce Customer Downloads
tr_TR: WooCommerce müşteri indirmeleri

en: WooCommerce Customer Orders
tr_TR: WooCommerce müşteri siparişleri

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
tr_TR: WooCommerce müşteri ödeme anahtarları

en: WooCommerce database update
tr_TR: WooCommerce veritabanı güncellemesi

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
tr_TR: WooCommerce veri güncellemesi tamamlandı. En yeni sürüme güncelleme yaptığınız için teşekkürler!

en: WooCommerce database update done
tr_TR: WooCommerce veritabanı güncellemesi yapıldı

en: WooCommerce database update in progress
tr_TR: WooCommerce veritabanı güncellemesi devam ediyor

en: WooCommerce database update required
tr_TR: WooCommerce veritabanı güncellemesi gerekiyor

en: WooCommerce database version
tr_TR: WooCommerce veritabanı sürümü

en: WooCommerce Endpoint
tr_TR: WooCommerce uç noktası

en: WooCommerce Endpoints
tr_TR: WooCommerce uç noktaları

en: WooCommerce endpoints
tr_TR: WooCommerce uç noktaları

en: WooCommerce eWAY Gateway
tr_TR: WooCommerce eWAY ödeme geçidi

en: WooCommerce Extensions
tr_TR: WooCommerce Uzantıları

en: WooCommerce extensions
tr_TR: WooCommerce uzantıları

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
tr_TR: WooCommerce güncellendi! İşlerin sorunsuz yürümesini sürdürmek için veritabanınızı en yeni sürüme güncellemeliyiz.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
tr_TR: WooCommerce, aktif eklentilerinizden bazılarının şu anda etkin olan WooCommerce özellikleriyle uyumlu olmadığını tespit etti. Lütfen <a>ayrıntıları inceleyin</a>.

en: WooCommerce Helper
tr_TR: WooCommerce Yardımcısı

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
tr_TR: WooCommerce Eski REST API eklentisini yükledi ancak etkinleştiremedi, faha fazla ayrıntı için bağlama bakın.

en: WooCommerce is updating product data in the background
tr_TR: WooCommerce ürün verilerini arka planda güncelliyor

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
tr_TR: WooCommerce veritabanını arka planda güncelliyor. Veritabanı güncelleme işlemi biraz zaman alabilir, lütfen bekleyin.

en: WooCommerce Legacy REST API package
tr_TR: WooCommerce Eski REST API paketi

en: WooCommerce Network Orders
tr_TR: WooCommerce Ağ Siparişleri

en: WooCommerce Onboarding
tr_TR: WooCommerce Destek

en: WooCommerce pages
tr_TR: WooCommerce sayfaları

en: WooCommerce pages.
tr_TR: WooCommerce sayfaları.

en: WooCommerce PayFast Gateway
tr_TR: WooCommerce PayFast ödeme geçidi

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
tr_TR: WooCommerce PayPal ödeme geçidi

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
tr_TR: Eklenti güncellemelerini kontrol ederken WooCommerce eklentileri bu iletişim yöntemini kullanabilirler.

en: WooCommerce Product Elements
tr_TR: WooCommerce Ürün Öğeleri

en: WooCommerce products (CSV)
tr_TR: WooCommerce ürünleri (CSV)

en: WooCommerce Recent Reviews
tr_TR: WooCommerce Son Değerlendirmeler

en: WooCommerce Services icon
tr_TR: WooCommerce Services simgesi

en: WooCommerce settings
tr_TR: WooCommerce ayarları

en: WooCommerce Setup
tr_TR: WooCommerce Kurulumu

en: WooCommerce Status
tr_TR: WooCommerce durumu

en: WooCommerce status
tr_TR: WooCommerce durumu

en: WooCommerce Store Identifier.
tr_TR: WooCommerce Mağaza Tanımlayıcı

en: WooCommerce Stripe Gateway
tr_TR: WooCommerce Stripe ödeme geçidi

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
tr_TR: WooCommerce Abonelikleri, fiziksel veya sanal ürünler ve hizmetler için çeşitli abonelikler sunmanıza olanak tanır. Ayın ürünü kulüpleri, haftalık hizmet abonelikleri, hatta yıllık yazılım faturalandırma paketleri oluşturun. Kayıt ücretleri ekleyin, ücretsiz denemeler sunun veya son kullanma süreleri belirleyin.

en: WooCommerce support
tr_TR: WooCommerce desteği

en: WooCommerce tax rates (CSV)
tr_TR: WooCommerce vergi oranları (CSV)

en: WooCommerce transients
tr_TR: Geçici WooCommerce ögeleri

en: WooCommerce version
tr_TR: WooCommerce sürümü

en: WooCommerce version.
tr_TR: WooCommerce sürümü.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
tr_TR: Eski REST API'sini kullanan WooCommerce web kancaları desteklenmiyor

en: WooCommerce.com support
tr_TR: WooCommerce.com desteği

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
tr_TR: WooCommerce.com Kullanım İzleme Belgeleri

note: translators: 1 and 4: Date (e.g. October 16th), 2 and 3: Amount (e.g. $160.00)
en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
tr_TR: Harika, %1$s satış rekoru kırdığınız gün oldu! Net satışlar %2$s tutarına ulaşarak daha önce %4$s tarihinde kırdığınız %3$s rekorunu geçti.

[ctx: Word count type. Do not translate!]
note: translators: If your word count is based on single characters (e.g. East Asian characters), enter 'characters_excluding_spaces' or 'characters_including_spaces'. Otherwise, enter 'words'. Do not translate into your own language.
en: words
tr_TR: kelime

en: WordPress address (URL)
tr_TR: WordPress adresi (URL)

en: WordPress cron
tr_TR: WordPress planlayıcısı

en: WordPress debug mode
tr_TR: WordPress hata ayıklama modu

en: WordPress environment
tr_TR: WordPress ortamı

en: WordPress language.
tr_TR: WordPress dili.

en: WordPress memory limit
tr_TR: WordPress bellek sınırı

en: WordPress memory limit.
tr_TR: WordPress bellek sınırı.

en: WordPress multisite
tr_TR: WordPress çoklu sitesi

en: WordPress posts storage (legacy)
tr_TR: WordPress gönderileri depolama (eski)

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: WordPress requirements
tr_TR: WordPress gereklilikleri

en: WordPress version
tr_TR: WordPress sürümü

en: WordPress version.
tr_TR: WordPress sürümü.

en: WordPress.org project
tr_TR: WordPress.org projesi

en: Wow your shoppers
tr_TR: Müşterilerinizi şaşırtın

en: Write
tr_TR: Yaz

en: Write a long text, with at least 130 characters, to describe a product the business is selling
tr_TR: İşletmenin sattığı ürünü açıklamak için en az 130 karakterli uzun bir metin yazın

en: Write a short title advertising a testimonial from a customer
tr_TR: Bir müşterinin görüşünü tanıtan kısa bir başlık yazın

en: Write a short welcome message here
tr_TR: Buraya kısa bir karşılama mesajı yazın

en: Write a text with approximately 130 characters, to describe a product the business is selling
tr_TR: İşletmenin sattığı ürünü açıklamak için yaklaşık 130 karakterli bir metin yazın

en: Write a title with less than 20 characters for advertising the store
tr_TR: Mağazayı tanıtmak için 20 karakterden kısa bir başlık yazın

en: Write a two words title for advertising the store
tr_TR: Mağazayı tanıtmak için iki sözcüklü bir başlık yazın

en: Write just 4 words to advertise testimonials from customers
tr_TR: Müşterilerin görüşlerini tanıtmak için yalnızca 4 sözcük yazın

en: Write the testimonial from a customer with approximately 150 characters
tr_TR: Yaklaşık 150 karakterle bir müşterinin görüşünü yazın

en: Write title…
tr_TR: Başlık yaz…

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
tr_TR: Yalnızca yazılır anahtarlar, müşterilerin güncelledikleri varlıklar hakkındaki bilgileri görmesini engellemez.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
tr_TR: Desenler Araç Kiti API'sinden yanlış yanıt alındı: Daha sonra yeniden deneyin.

note: translators: Review date format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: Y/m/d
tr_TR: d.m.Y - H:i:s

en: Yards
tr_TR: Yarda

en: Yazd (یزد)
tr_TR: Yezd (یزد)

en: Year
tr_TR: Yıl

en: Year(s)
tr_TR: Yıl

en: Yemeni rial
tr_TR: Yemen riyali

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Yes
tr_TR: Evet

en: Yes please
tr_TR: Evet, lütfen

en: Yes please!
tr_TR: Evet, lütfen!

en: Yes, export all custom meta
tr_TR: Evet, tüm özel meta aktarılsın

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
tr_TR: Evet, vergi dahil fiyat gireceğim

note: translators: %1$s: a purchased product name
en: You added %1$s
tr_TR: %1$s ürününü eklediniz

note: translators: %1$s: a purchased product name, %2$d the number of other products purchased
en: You added %1$s and %2$d other product | You added %1$s and %2$d other products
tr_TR[0]: %1$s ürününü ve %2$d tane ürünü daha eklediniz
tr_TR[1]: %1$s ürününü ve %2$d tane ürünü daha eklediniz

en: You added store details
tr_TR: Mağaza ayrıntıları eklediniz

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
tr_TR: WooCommerce ProductForm Alanının gerekli bağımsız değişkenleri eksik: %1$s

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
tr_TR: WooCommerce ProductForm Bölümünün gerekli bağımsız değişkenleri eksik: %1$s

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
tr_TR: WooCommerce ProductForm Sekmesinin gerekli bağımsız değişkenleri eksik: %1$s

en: You are not allowed to make this request. Please make sure you are logged in.
tr_TR: Bu istekte bulunma yetkiniz yok. Lütfen oturum açtığınızdan emin olun.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
tr_TR: Misafir siparişi için ödeme yapıyorsunuz. Eğer bu siparişi tanıyorsanız lütfen ödemeye devam edin.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
tr_TR: Şu anda etkin olan WooCommerce özellikleriyle uyumlu olmayan aktif eklentileri görüntülüyorsunuz.

note: translators: %s is a feature name.
en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
tr_TR: '%s' özelliği ile uyumlu olmayan aktif eklentileri görüntülüyorsunuz.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
tr_TR: Var olmayan bir siparişi düzenlemeye çalıştınız. Silinmiş olabilir mi?

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
tr_TR: Bu bölgeye birden çok gönderim yöntemi ekleyebilirsiniz. Sadece bölgedeki müşteriler bunları görüntüleyebilir.

en: You can also:
tr_TR: Şu işlemleri de yapabilirsiniz:

en: You can manually run queued updates here.
tr_TR: Kuyruğa alınan güncelleştirmeleri burada el ile çalıştırabilirsiniz.

note: Translators: %s Product title.
en: You can only have 1 %s in your cart.
tr_TR: Sepetinizde sadece 1 %s var.

note: translators: %s: number of pending orders.
en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There's currently %s order out of sync. | You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently %s orders out of sync.
tr_TR[0]: Sipariş verisi depolamayı, <strong>yalnızca gönderiler ve siparişler tabloları senkronize olduğunda değiştirebilirsiniz</strong>. Şu anda senkronize olmamış %s sipariş var.
tr_TR[1]: Sipariş verisi depolamayı, <strong>yalnızca gönderiler ve siparişler tabloları senkronize olduğunda değiştirebilirsiniz</strong>. Şu anda senkronize olmamış %s sipariş var.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
tr_TR: Ürün stoklarımızda kalmadığından, sepetinize &quot;%s&quot; ekleyemezsiniz.

note: translators: %d number of seconds
en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
tr_TR[0]: Öncekini ekledikten hemen sonra yeni bir ödeme yöntemi ekleyemezsiniz. Lütfen %d saniye bekleyin.
tr_TR[1]: Öncekini ekledikten hemen sonra yeni bir ödeme yöntemi ekleyemezsiniz. Lütfen %d saniye bekleyin.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add another "%s" to your cart.
tr_TR: Sepetinize ikinci bir "%s" ekleyemezsiniz.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
tr_TR: Stoklarda yeterli miktarda kalmadığından (%2$s adet kaldı) sepetinize bu kadar &quot;%1$s&quot; ekleyemezsiniz.

note: translators: 1: quantity in stock 2: current quantity
en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
tr_TR: Sepetinize bu miktarda ürün ekleyemezsiniz &mdash; şu an stoklarımızda %1$s adet mevcut ve sepetinizde de %2$s adet bulunuyor.

en: You cannot add the same tax rate twice!
tr_TR: Aynı vergi oranını iki kez ekleyemezsiniz!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
tr_TR: Çöp'te olduğu için bu öğeyi düzenleyemezsiniz. Lütfen geri alın ve tekrar deneyin.

note: translators: Store name
en: You created %s
tr_TR: %s mağazasını oluşturdunuz

en: You do not have permission to access this page
tr_TR: Bu sayfaya erişmek için izniniz bulunmuyor

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
tr_TR: Seçilen kullanıcıya API Anahtarı atama izniniz bulunmuyor.

en: You do not have permission to edit API Keys
tr_TR: API anahtarlarını düzenleme izniniz yok

en: You do not have permission to edit this API Key
tr_TR: Bu API anahtarını düzenlemek için izniniz yok

en: You do not have permission to edit this order
tr_TR: Bu siparişi düzenlemek için izniniz yok.

en: You do not have permission to edit Webhooks
tr_TR: Web kancalarını düzenlemek için izniniz yok

en: You do not have permission to install plugins.
tr_TR: Eklenti veya tema yüklemek için izniniz yok.

en: You do not have permission to manage log entries.
tr_TR: Günlük girdilerini yönetmek için izniniz yok.

en: You do not have permission to manage log files.
tr_TR: Günlük dosyalarını yönetmek için izniniz yok.

en: You do not have permission to manage logging settings.
tr_TR: Günlük ayarlarını yönetmek için izniniz yok.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
tr_TR: Ürün indirmeleri için onaylanmış dizin listesini değiştirme izniniz yok.

en: You do not have permission to revoke API Keys
tr_TR: API anahtarlarını iptal etme izniniz bulunmuyor

en: You do not have permission to revoke this API Key
tr_TR: Bu API anahtarını iptal etme izniniz bulunmuyor

en: You do not have permission to update Webhooks
tr_TR: Web kancalarını güncellemek için izniniz yok

en: You don&#8217;t have permission to do this.
tr_TR: Bu işlemi gerçekleştirme izniniz yok.

en: You don't have permission to create a new order
tr_TR: Yeni sipariş oluşturmak için izniniz yok

note: translators: 1) total expiring subscriptions 2) URL to My Subscriptions page
en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
tr_TR: Yakında sona erecek <strong>%1$s Woo uzantısı aboneliğiniz</strong> var. <a href="%2$s">Güncellemeleri ve kolaylaştırılmış desteği almaya devam etmek için otomatik yenilemeyi etkinleştirin</a>.

note: translators: 1) total expired subscriptions 2) URL to My Subscriptions page
en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
tr_TR: Süresi dolmuş <strong>%1$s Woo uzantısı aboneliğiniz</strong> var. Güncellemeleri ve kolaylaştırılmış desteği almaya devam etmek için <a href="%2$s">Yenile</a>.

note: translators: 1: Item type 2: Duplicate registered item id.
en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
tr_TR: WooCommerce Form ile %1$s yinelenen formu kaydetmeye çalıştınız: %2$s

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
tr_TR: Dosyaların oluşturulması ve küçültülmesi gereken bir WooCommerce geliştirme sürümünü yüklediniz. Eklenti dizininden, varlıkları oluşturmak ve küçültmek için <code>pnpm install</code> ve ardından <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> komutlarını çalıştırın.

en: You have not set up this type of address yet.
tr_TR: Henüz bu tür bir adres bilgisi düzenlenmemiş.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
tr_TR[0]: Aşağıdaki WooCommerce kayıt mesajını aldınız:
tr_TR[1]: Aşağıdaki WooCommerce kayıt mesajlarını aldınız:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
tr_TR: Mağazanızı WooCommerce.com'a başarıyla bağladınız.

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
tr_TR: Mağazanızı WooCommerce.com'tan başarıyla çıkardınız.

note: translators: Actual coupon code.
en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
tr_TR: Bu %s kuponunu, bu ödeme işlemi sırasında başka bir işlemde kullandınız ve kupon kullanım sınırına ulaşıldı. Lütfen kuponu çıkarıp tekrar deneyin.

en: You may also like&hellip;
tr_TR: Hoşunuza gidebilir&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
tr_TR: İlginizi çekebilir&hellip;

en: You may be interested in…
tr_TR: İlginizi çekebilir…

en: You may need to manually restore the item's stock.
tr_TR: Ürünün stoğunu elle yenilemeniz gerekebilir.

en: You may want to switch to the database for log storage.
tr_TR: Günlük depolama için veritabanına geçmek isteyebilirsiniz.

note: translators: %s opening and closing link tags respectively
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
tr_TR: Değerlendirme yazabilmek için %1$soturum açmalısınız%2$s.

en: You must be logged in to checkout.
tr_TR: Ödeme kısmına geçmek için Oturum açmanız gerekir.

en: You must be logged in to download files.
tr_TR: Dosya indirebilmeniz için kullanıcı girişi yapmanız gerekir.

note: translators: %1%s: integration page %2$s: general settings page
en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
tr_TR: Coğrafi konum servisini kullanabilmek için <a href="%1$s">MaxMind entegrasyon ayarları sayfasına</a> geçerli bir lisans anahtarı girmelisiniz. Gönderim veya vergiler için coğrafi konum belirlemeye ihtiyacınız yoksa, <a href="%2$s">genel ayarlar sayfasındaki</a> varsayılan müşteri konumunu değiştirmeniz gerekir.

en: You must supply an array of options and values.
tr_TR: Bir seçenek ve değer dizilimi sağlamanız gerekir.

en: You must supply an array of options.
tr_TR: Bir seçenek dizilimi sağlamanız gerekir.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
tr_TR: Bu aracı çalıştırmak için WooCommerce 4.2 veya daha yeni bir sürümüne ihtiyacınız var.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
tr_TR: Ürün kataloğunuzun ve görsellerinizin harika görünmesini ve markanızla uyumlu olmasını istiyorsunuz. Bu kılavuz, ürünlerinizin mağazanızda harika görünmesi için ihtiyacınız olan tüm ipuçlarını size verecektir.

note: translators: refund amount
en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
tr_TR: Bunu kullandıktan sonra ödeme ağ geçidiniz üzerinden elle para iadesi yapmanız gerekecektir.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
tr_TR: Neredeyse bitti! Mağaza kurulumunu tamamladıktan sonra sipariş almaya başlayabilirsiniz.

en: You're invited to share your experience
tr_TR: Deneyiminizi paylaşmaya davet ediyoruz

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
tr_TR: Ödeme almaya başlamanız için sadece bir adım kaldı. WooPayments ile işlemleri yönetmeye başlamak için işletmenizle ilgili ayrıntıları doğrulayın.

en: You're ready to add products to your store.
tr_TR: Mağazanıza ürün eklemeye hazırsınız.

en: You're ready to start selling!
tr_TR: Satış yapmaya hazırsınız!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
tr_TR: 10 sipariş dönüm noktasına ulaştınız! Harika gidiyorsunuz. İlham almak için bazı WooCommerce başarı hikayelerine göz atın.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
tr_TR: Hesabınız başarıyla oluşturuldu ve e-posta adresinize bir parola gönderildi.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
tr_TR: Hesabınız başarıyla oluşturuldu. Oturum açma bilgileriniz e-posta adresinize gönderildi.

note: translators: %s: site name.
en: Your account with %s has been successfully created. We emailed you a link to set your account password.
tr_TR: %s hesabınız başarıyla oluşturuldu. Hesap şifrenizi ayarlamanız için size bir bağlantıyı e-posta ile gönderdik.

en: Your cart is currently empty!
tr_TR: Sepetiniz şu anda boş!

en: Your cart is currently empty.
tr_TR: Sepetiniz şu anda boş.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
tr_TR: Değiştirilen verileriniz, verileri kaydetmeden bu sayfadan ayrılırsanız kaybolacak.

en: Your changes have been saved.
tr_TR: Değişiklikleriniz kaydedildi.

en: Your changes were not saved. Please retry.
tr_TR: Değişiklikleriniz kaydedilmedi. Lütfen tekrar deneyin.

note: translators: 1: Link to tax rates sample file 2: Closing link.
en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
tr_TR: CSV dosyanızın sütunları belirli bir düzen içinde içermesi gerekir. %1$sÖrnek indirmek için buraya tıklayınız%2$s.

en: Your current password is incorrect.
tr_TR: Mevcut şifreniz hatalı.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
tr_TR: Müşterileriniz ödeme sırasında gönderim yönteminin adını görür.

note: translators: 1: is a link to a support document. 2: closing link
en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
tr_TR: WooCommerce kurulumunuz tamamlanmadı. WooCommerce'i GitHub’dan yüklediyseniz geliştirme ortamınızı oluşturmak için %1$slütfen bu belgeye bakın%2$s.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
tr_TR: WooCommerce kurulumunuz tamamlanmadı. WooCommerce'i GitHub’dan yüklediyseniz geliştirme ortamınızı oluşturmak için lütfen bu belgeye bakın: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your order
tr_TR: Siparişiniz

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
tr_TR: Siparişiniz artık iptal edilebilir değil. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
tr_TR: Düzenleyen banka/satıcı işleminizi reddettiği için siparişiniz işleme alınamadı. Lütfen yeniden satın almayı deneyin.

en: Your order has been cancelled.
tr_TR: Siparişiniz iptal edildi.

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
tr_TR: %s sitesinden verdiğiniz siparişin para iadesi kısmen yapıldı. Aşağıda, başvurabileceğiniz daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
tr_TR: %s sitesinden verdiğiniz siparişin para iadesi yapıldı. Aşağıda, başvurabileceğiniz daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz:

en: Your order was cancelled.
tr_TR: Siparişiniz iptal edildi.

note: translators: %s: date and time of the order refund.
en: Your order was refunded %s.
tr_TR: Siparişiniz için şu tarih ve saatte geri ödeme yapıldı: %s.

en: Your password has been reset successfully.
tr_TR: Şifreniz başarıyla sıfırlandı.

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
tr_TR: Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve %s sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
tr_TR: Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve %s sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

en: Your products are now being imported...
tr_TR: Ürünleriniz şimdi içe aktarılıyor...

en: Your rating
tr_TR: Derecelendirmeniz

en: Your Report Download
tr_TR: Rapor indirmeniz

en: Your report file is being generated.
tr_TR: Rapor dosyanız oluşturuluyor.

en: Your review
tr_TR: Değerlendirmeniz

en: Your review is awaiting approval
tr_TR: Değerlendirmeniz onay bekliyor.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
tr_TR: Sunucunuzda fsockopen yok veya cURL etkin değil - PayPal IPN ile başka sunucularla iletişim halinde olan diğer komut dizileri çalışmayacaktır. Lütfen barındırma hizmeti sağlayıcınızla iletişime geçin.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
tr_TR: Sunucunuzda %s sınıfı etkinleştirilmiş durumda değil; HTML/Multipart e-postaları ve bazı diğer uzantılar DOMDocument olmadan çalışmayacaktır.

note: Translators: %s classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
tr_TR: Sunucunuzda %s sınıfı etkinleştirilmiş durumda değil; SOAP kullanan bazı ağ geçidi eklentileri, beklendiği şekilde çalışmayabilir.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
tr_TR: Sunucunuz, %s işlevini desteklemiyor; MaxMind'dan GeoIP veritabanı için bunun kullanılması gereklidir.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
tr_TR: Sunucunuz, %s işlevlerini desteklemiyor; daha iyi bir karakter kodlama için gereklidir. Bunun yerine bazı yedekler kullanılacak.

en: Your settings have been saved.
tr_TR: Ayarlarınız kaydedildi.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
tr_TR: Siteniz özel bir ağda olabilir. Jetpack yalnızca halka açık sitelere bağlanabilir. Lütfen sitenizin internet üzerinden görünür olduğundan emin olunuz ve tekrar bağlanmayı deneyiniz 🙏.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
tr_TR: Gönderim, para birimleri ve ödeme seçeneklerine ilişkin menşe ülkeyi ayarlamak için mağaza adresiniz gereklidir.

note: translators: %s: documentation URL
en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
tr_TR: Mağazanızın güvenli olmayan bir bağlantı kullandığı görülüyor. Müşteri verilerini güvende tutmaya yardımcı olmak için web sitenizin tamamını HTTPS bağlantısı üzerinde sunmanızı öneririz. <a href="%s">Daha fazla bilgi.</a>

note: translators: %s: list of features, potentially comma separated
en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
tr_TR: Mağazanız neredeyse hazır! %s gibi hizmetleri etkinleştirmek için Jetpack ile bağlantı kurmanız yeterlidir.

en: Your store is already connected.
tr_TR: Mağazanız zaten bağlı.

note: translators: %s: Link to settings page.
en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
tr_TR: Mağazanız "Yalnızca yeniden yönlendir" yöntemi kullanılarak dijital ürünleri servis edecek şekilde yapılandırılmıştır. Bu yöntem kullanımdan kaldırılmıştır, <a href="%s">lütfen bunun yerine farklı bir yönteme geçin.</a><br><em>İndirilebilir dosyalar (Google Drive, Dropbox, Amazon S3 gibi) için bir uzak sunucu kullanıyorsanız, isteğe bağlı olarak "son çare olarak yönlendirmelerin kullanılmasına izin vermek" isteyebilirsiniz. Bunu etkinleştirmek ve/veya diğer seçeneklerden herhangi birini seçmek bu bildirimi kaldıracaktır.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
tr_TR: Mağazanız WooCommerce.com'a bağlı değil. "wp wc com connect" komutunu çalıştırın.

note: Translators: %s: docs link.
en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
tr_TR: Mağazanız HTTPS kullanmıyor. <a href="%s" target="_blank">HTTPS and SSL sertifikaları hakkında bilgi alın</a>.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
tr_TR: WooCommerce eklentilerinin eski sürümlerini çalıştırdığınızdan mağazanız risk altında olabilir.

note: translators: 1: uploads directory URL 2: documentation URL
en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
tr_TR: Mağazanızın yükleme dizinine <a href="%1$s">web üzerinden göz atılabilir</a>. <a href="%2$s">Dizinlerden dizin oluşturulmasını önlemek için web sunucunuzu yapılandırmanızı</a> önemle öneririz.

note: translators: date the subscription expired, e.g. Jun 7th 2018
en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
tr_TR: Aboneliğiniz %s tarihinde sona erdi. Güncellemeleri almaya devam etmek ve desteğe erişmek için yeni bir abonelik alın.

note: translators: number of days until the subscription expires
en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
tr_TR: Aboneliğiniz %d gün sonra sona eriyor. Güncellemeleri kaçırmamak ve desteğe erişmek için otomatik yenilemeyi etkinleştirin.

note: translators: 1) product name 3) URL to My Subscriptions page 4) Renew product price string
en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
tr_TR: <strong>%1$s</strong> aboneliğinizin süresi doldu. Güncellemelerini ve kolaylaştırılmış desteği almaya devam etmek için <a href="%3$s">%4$s</a>.

note: translators: 1) product name 2) expiry date 3) URL to My Subscriptions page
en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
tr_TR: <strong>%1$s</strong> aboneliğiniz %2$s tarihinde sona eriyor. <a href="%3$s">Güncellemeleri ve kolaylaştırılmış desteği almaya devam etmek için otomatik yenilemeyi etkinleştirin</a>.

en: Your subscription has been connected.
tr_TR: Aboneliğiniz bağlandı.

en: Your subscription has been disconnected.
tr_TR: Aboneliğinizin bağlantısı kesildi.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
tr_TR: Temanızın bir woocommerce.php dosyası var; woocommerce.php dosyasının archive-product.php üzerinde önceliği olduğu için woocommerce/archive-product.php yolunu geçersiz kılamazsınız. Bunun amacı, görüntüleme sorularını önlemektir.

note: translators: %s: WooCommerce.com URL to add payment method
en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
tr_TR[0]: WooCommerce uzantısı aboneliğinizin yenilenmesi için bir ödeme yöntemi eksik. Güncellemeleri almaya ve kolaylaştırılmış destekten yararlanmaya devam ettiğinizden emin olmak için <a href="%s">bir ödeme yöntemi ekleyin</a>.
tr_TR[1]: WooCommerce uzantısı aboneliklerinizin yenilenmesi için bir ödeme yöntemi eksik. Güncellemeleri almaya ve kolaylaştırılmış destekten yararlanmaya devam ettiğinizden emin olmak için <a href="%s">bir ödeme yöntemi ekleyin</a>.

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
tr_TR[0]: WooCommerce uzantısı aboneliğinizin yenilenmesi için bir ödeme yöntemi eksik. Güncellemeleri almaya ve kolaylaştırılmış destekten yararlanmaya devam ettiğinizden emin olmak için bir ödeme yöntemi ekleyin.
tr_TR[1]: WooCommerce uzantısı aboneliklerinizin yenilenmesi için bir ödeme yöntemi eksik. Güncellemeleri almaya ve kolaylaştırılmış destekten yararlanmaya devam ettiğinizden emin olmak için bir ödeme yöntemi ekleyin.

en: Your {site_title} account has been created!
tr_TR: {site_title} hesabınız oluşturuldu!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
tr_TR: #{order_number} numaralı {site_title} siparişiniz için kısmen para iadesi yapıldı

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
tr_TR: {order_number} numaralı {site_title} siparişiniz için para iadesi yapıldı

en: Your {site_title} order has been received!
tr_TR: {site_title} siparişiniz alındı!

en: Your {site_title} order is now complete
tr_TR: {site_title} siparişiniz tamamlandı

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
tr_TR: %s tarafından şu sipariş verildi:

en: Zambian kwacha
tr_TR: Zambiya kwachası

en: Zanjan (زنجان)
tr_TR: Zencan (زنجان)

en: Zero rate
tr_TR: Sıfır oran

en: Zimbabwe
tr_TR: Zimbabve

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
tr_TR: Zip Co - Şimdi Al, Sonra Öde

en: ZIP Code
tr_TR: Posta Kodu

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
tr_TR: Gönderilecek adresin posta kodu.

en: Zone
tr_TR: Bölge

en: Zone does not exist!
tr_TR: Bölge mevcut değil!

en: Zone ID.
tr_TR: Bölge kimliği.

en: Zone name
tr_TR: Bölge adı

en: Zone regions
tr_TR: Bölgeye ait bölgeler

en: Zoom in/out
tr_TR: Yakınlaştır/uzaklaştır

en: Åland Islands
tr_TR: Åland Adaları

en: İçel
tr_TR: Mersin

en: — No Change —
tr_TR: — Değişiklik yok —

en: — No change —
tr_TR: — Değişiklik yok —

en: “New Account” emails are sent when a customer signs up via the checkout flow.
tr_TR: Bir müşteri ödeme akışı aracılığıyla kaydolduğunda "Yeni Hesap" e-postaları gönderilir.

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
tr_TR: 5ℹ️ WooCommerce <a href="%1$s">Eski REST API eklentisini</a> yükledi ve etkinleştirdi çünkü <a href="%2$s">Eski REST API etkinleştirildi</a> veya <a href="%3$s">tanımlanan eski web kancaları var</a>. <a href="%4$s">Daha fazla bilgi</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
tr_TR: ℹ️️ WooCommerce Eski REST API uzantısı yüklü ve etkin.

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
tr_TR: ⚠ 1 uyumsuz eklenti tespit edildi (%s).

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names
en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
tr_TR: ⚠ 2 uyumsuz eklenti tespit edildi (%1$s ve %2$s).

note: translators: %s is a URL.
en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
tr_TR: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Eski REST API eklentisi</a> bu sitede kurulu ve etkin.</b> Lütfen WooCommerce Eski REST API'sinin HPOS ile uyumlu <b>olmadığını</b> unutmayın.

note: translators: %s is a URL.
en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
tr_TR: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Eski REST API</a>'si bu sitede etkin.</b> Lütfen WooCommerce Eski REST API'sinin HPOS ile uyumlu <b>olmadığını</b> unutmayın.

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names, %3\$d = plugins count
en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
tr_TR[0]: ⚠ Uyumsuz eklentiler tespit edildi (%1$s, %2$s ve %3$d daha).
tr_TR[1]: ⚠ Uyumsuz eklentiler tespit edildi (%1$s ve %2$s eklentileri ve %3$d daha).

en: ⚠ This feature is compatible with WordPress version 6.2 or higher.
tr_TR: ⚠ Bu özellik, WordPress sürüm 6.2 veya üstü ile uyumludur.

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
tr_TR: ⚠ Bu eklenti, etkinleştirilmiş WooCommerce özelliği '%s' ile uyumsuz olduğundan etkinleştirilmemelidir.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
tr_TR: ⚠ Bu eklenti, etkinleştirilmiş '%1$s' ve '%2$s' WooCommerce özelliğiyle uyumsuz olduğundan etkinleştirilmemelidir.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
tr_TR: ⚠ Bu eklenti, etkinleştirilmiş '%1$s', '%2$s' ve %3$d tane daha WooCommerce özelliğiyle uyumsuz olduğundan etkinleştirilmemelidir.

note: translators: %s is a number.
en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
tr_TR: ⚠️ Aynı anda yalnızca %s dosya aranabilir. Aramadan önce dosya listesini filtrelemeyi deneyin.

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
tr_TR: ⚠️ Dosya sistemi bağlantısı başlatılamadı.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
tr_TR: ⚠️ Dosya sistemi doğrudan yazmalar için yapılandırılmadı. Bu, kaydedici için sorunlara neden olabilir.

note: translators: placeholders are URLs
en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
tr_TR: ⚠️ WooCommerce Eski REST API'si <a target=”_blank” href="%1$s">özel bir uzantıya</a> taşındı. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Bu değişiklik hakkında daha fazla bilgi edinin</a></b>

note: translators: Placeholders are URLs.
en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
tr_TR: ⚠️ WooCommerce Eski REST API'si, WooCommerce'dan kaldırıldı ve bu işlem <a href="%1$s">Eski REST API'sini kullanmak için yapılandırılan bu sitedeki web kancalarının</a> çalışmayı durdurmasına neden olacak. Bu web kancalarının Eski REST API'sini herhangi bir kesinti olmadan kullanmaya devam etmesini sağlamak için <a target="_blank" href="%2$s">ayrı bir WooCommerce eklentisi kullanılabilir</a>. Bunun yerine veri yükü oluşturması için bu web kancalarını mevcut REST API sürümünü kullanacak şekilde de düzenleyebilirsiniz. <b><a target="_blank" href="%3$s">Bu değişiklik hakkında daha fazla bilgi edinin.</a></b>

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
tr_TR: ⚠️ Bu dizin görünüşe göre yazılabilir değil.

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of logs page in current site, 5 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
tr_TR: ⚠️ WooCommerce <a href="%1$s">Eski REST API eklentisini</a> yüklemeye çalıştı çünkü <a href="%2$s">Eski REST API etkinleştirildi</a> veya <a href="%3$s">tanımlanan eski web kancaları var</a>, ancak yükleme başarısız oldu (hata ayrıntılarını <a href="%4$s">WooCommerce günlüklerinde</a> görebilirsiniz). Eklentiyi manuel olarak kurun ve etkinleştirin. <a href="%5$s">Daha fazla bilgi</a>

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of logs page in current site, 5 = URL of plugins page in current site, 6 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
tr_TR: ⚠️ WooCommerce <a href="%1$s">Eski REST API eklentisini</a> yükledi çünkü <a href="%2$s">Eski REST API etkinleştirildi</a> veya <a href="%3$s">tanımlanan eski web kancaları var</a>, ancak bunu etkinleştiremedi (hata ayrıntılarını <a href="%4$s">WooCommerce günlüklerinde</a> görebilirsiniz). Lütfen <a href="%5$s">eklenti sayfasına</a> gidin ve bunu manuel olarak etkinleştirin. <a href="%6$s">Daha fazla bilgi</a>

en: ✅ Ready
tr_TR: ✅ Hazır
